Norhthec MTB Zimą Karczew 2017 (2) – Mariusz Krzywiel finiszował znakomicie

Fot. MTB Olsztyn Team

W niedzielę (5 lutego) w Karczewie odbył się II w tym sezonie etap Norhthec MTB Zimą. Widoczni byli zawodnicy Warmii i Mazur. Tym razem forma błysnął szczególnie Mariusz Krzywiel (Lidzbark Warmiński), który wygrał wyścig na dystansie Fit w open i kat, FM2. W grupie FM0 triumfował Szymon Gryn (Prostki) – dziewiąty w open. W Mega pierwszy w MM6 był Sławomir Dłoniak (Bogdany)

Na podium stawali również w Mega Tomasz Kuczyński w MM1, w Fit Jolanta Sosnowska-Dłoniak (Bogdany) w FK4 i w Hobby Kamil Gutowski (Prostki) w HM3.

Wyniki

Mega Mężczyźni

Open

1 Rozpłoch Andrzej MM3   01:40:31

2 Truszczyński Piotr MM2 BSA Pro Tour 01:41:44

3 Stram Marek MM3 Dziekanów Leśny GERAPPA 01:42:23

4 Pięta Paweł MM2 Zabrze RAFAKO ORBEA MTB TEAM 01:44:32

5 Gałązka Norbert MM3 Dziekanów Leśny GERAPPA 01:44:34

6 Hałas Jarosław MM2 PSZCZYNA bikeBoard 01:44:37

..............................................

21 Tumaniec Dariusz MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Racing Team 01:50:30

51 Zieliński Krzysztof MM3 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 02:01:30

54 Dłoniak Sławomir MM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 02:01:46

61 Kuczyński Tomasz MM1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:07:49

Kategorie

M1

3 Kuczyński Tomasz MM1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:07:49

M3

6 Tumaniec Dariusz MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Racing Team 01:50:30

19 Zieliński Krzysztof MM3 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 02:01:30

M6

1 Dłoniak Sławomir MM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 02:01:46

Fit

Kobiety

Open

1 Tarnowska Justyna FK3 WIĄZOWNA GO SPORT AK-SPED TEAM 01:11:59

2 Lach Aleksandra FK1 Wołomin GKK Opty Grodzisk Mazowiecki 01:23:39

3 Moćko Beata FK4 Wołomin Shockblaze Team 01:24:07

4 Troinska Agnieszka FK3 Warszawa 01:24:25

5 Rusek Marta FK1 Warszawa CST - VELMAR - MERIDA TEAM 01:27:03

6 Sobczuk Joanna FK2 Warszawa Klinika Rowerów 01:27:29

...................................................

10 Sosnowska-Dłoniak Jolanta FK4 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 01:34:02

Kategorie

K4

3 Sosnowska-Dłoniak Jolanta FK4 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 01:34:02

Mężczyźni

Open

1 Krzywiel Mariusz FM4 Lidzbark Warmiński HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 00:59:52

2 Marcinkiewicz Grzegorz Henryk FM2 Warszawa Wesoła Nasz Bike Team 00:59:54

3 Zakrzewski Jerzy FM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM 00:59:55

4 Płoski Adam FM2 Ciechanów T4B Bike Team 01:00:10

5 Szturnoga Sylwester FM4 SMARDZEWICE NIEWIADÓW BORO 01:02:08

6 Sawa Robert FM3 Turka GO SPORT AK-SPED TEAM 01:02:34

.............................................

9 Gryn Szymon FM0 MTB EŁK PROSTKI 01:04:03

39 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:10:07

58 Kołakowski Rafał FM3 Działdowo Bike Sport Działdowo 01:14:06

79 Kruba Emil FM2 Dobre Miasto Bike Concept 01:16:26

86 Lewandowski Rafał FM2 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 01:17:27

124 Tkaczyk Maciej FM3 Ostróda MTB Ostróda Team 01:24:15

128 Piotrowski Krzysztof FM4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 01:24:52

Kategorie

M0

1 Gryn Szymon FM0 MTB EŁK PROSTKI 01:04:03

M2

22 Kruba Emil FM2 Dobre Miasto Bike Concept 01:16:26

24 Lewandowski Rafał FM2 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 01:17:27

M3

22 Kołakowski Rafał FM3 Działdowo Bike Sport Działdowo 01:14:06

46 Tkaczyk Maciej FM3 Ostróda MTB Ostróda Team 01:24:15

M4

1 Krzywiel Mariusz FM4 Lidzbark Warmiński HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 00:59:52

6 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:10:07

16 Piotrowski Krzysztof FM4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 01:24:52

Hobby

Kobiety

Open

1 Jankowska Weronika HK4 Sulejówek 00:26:52

2 Krzyczkowska Malwina HK4 Warszawa Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:28:04

3 Bazan Iga HK4 Warszawa Alumex ALD MTB Team 00:29:48

4 Rzeszot Jagoda HK4 Rypin cykliści rypin 00:30:53

5 Nowogródzka Natalia HK3 Sadowa 00:31:59

6 Gajewska Julia HK3 Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:32:32

...................................................

8 Bożyczko Patrycja HK4 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 00:35:02

Kategorie

K4

5 Bożyczko Patrycja HK4 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 00:35:02

Mężczyźni

Open

1 Kornacki Eryk HM4 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:23:37

2 Surdyk Filip HM4 Nowe Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:24:11

3 Szyszko Mateusz HM4 Otwock Warszawski Klub Kolarski 00:24:15

4 Zalewski Eryk HM4 Warszawa MayerSport BokserskAutoserwis 00:24:23

5 Górski Krystian HM4 Lipinki 00:24:46

6 Gruca Michał HM3 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:24:53

..............................................................

7 Gutowski Kamil HM3 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:26:15

10 Lachowicz Paweł HM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:27:52

Kategorie

M3

2 Gutowski Kamil HM3 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:26:15

M4

7 Lachowicz Paweł HM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:27:52

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn