Northtec MTP Zimą (3) Mrozy 2017 - Kolarze Warmii i Mazur jak zwykle widoczni

Fot. Tomasz Skalski facxebook

Po raz trzeci tej zimy miłośnicy MTB ścigali się w cyklu Northtec. W niedzielę (26 lutego) gospodarzem były Mrozy. Na Mazowsze wybrała się spora grupa kolarzy z Warmii i Mazur, głównie ze wschodnich rejonów, którzy maja się czym pochwalić. W najbardziej prestiżowym wyścigu Mega Tomasz Skalski (Mrągowo) był dziewiąty w open i czwarty w kategorii MM3. Sławomir Dłoniak (Bogdany) był drugi w MM7.

W Fit wśród pań piąta na mecie finiszowała Jolanta Sosnowska-Dłoniak (Bogdany), która jednocześnie wygrała swoja kategorię FM4. W rywalizacji panów świetnie pojechał Szymon Gryn (Prostki) – dziewiąty w open i pierwszy w grupie FM0. Również zwycięstwo w swojej kategorii FM6 odniósł Janusz Supiński (Prostki) w FM6. Drugie miejsce w MM7 zajął Wiesław Grela (Ełk)

W Hobby trzecią lokatę w open wywalczył Kamil Gutowski (Prostki) – triumfator kategorii HM3

Wyniki

Mega

Open

1 Jusiński Arkadiusz MM3 Jasienica RENAULT TEAM 01:36:27

2 Rozpłoch Andrzej MM3 PTR Dojlidy Białystok 01:37:01

3 Stram Marek MM3 Dziekanów Leśny GERAPPA 01:40:02

4 Pięta Paweł MM2 Zabrze RAFAKO ORBEA MTB TEAM 01:40:31

5 Kuszmider Kamil MM1 Płońsk TRW Cloudware Team 01:41:04

6 Łukawski Rafał MM4 NORTHTEC-BIKE TEAM 01:42:12

..............................................

9 Skalski Tomasz MM3 Mrągowo RENAULT TEAM 01:42:20

13 Tumaniec Dariusz MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Racing Team 01:45:27

22 Mourygin Andrei MM3 Grodno MTB EŁK PROSTKI 01:47:29

38 Tumialevich Mikhail MM4 Grodno MTB EŁK PROSTKI 01:51:44

42 Zieliński Krzysztof MM3 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 01:53:39

47 Dłoniak Sławomir MM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 01:56:26

50 Buczyński Adam MM3 Różnowo-Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:58:58

69 Kruba Emil MM2 Dobre Miasto Bike Concept 02:09:53

70 Kuczyński Tomasz MM1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:10:02

82 Piotrowski Krzysztof MM4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:19:43

Kategorie

MM1

4 Kuczyński Tomasz MM1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:10:02

M2

24 Kruba Emil MM2 Dobre Miasto Bike Concept 02:09:53

MM3

4 Skalski Tomasz MM3 Mrągowo RENAULT TEAM 01:42:20

6 Tumaniec Dariusz MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Racing Team 01:45:27

10 Mourygin Andrei MM3 Grodno MTB EŁK PROSTKI 01:47:29

14 Zieliński Krzysztof MM3 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 01:53:39

18 Buczyński Adam MM3 Różnowo-Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:58:58

MM4

8 Tumialevich Mikhail MM4 Grodno MTB EŁK PROSTKI 01:51:44

17 Piotrowski Krzysztof MM4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:19:43

MM6

2 Dłoniak Sławomir MM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 01:56:26

Fit

Kobiety Open

1 Tarnowska Justyna FK3 WIĄZOWNA GO SPORT AK-SPED TEAM 01:07:57

2 Sobczuk Joanna FK2 Warszawa Klinika Rowerów 01:13:01

3 Troinska Agnieszka FK3 Warszawa 01:14:01

4 Rakowska Gizela FK2 Gniezno NORTHTEC-BIKE TEAM 01:21:00

5 Sosnowska-Dłoniak Jolanta FK4 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 01:22:13

6 Moćko Beata FK4 Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM 01:22:21

Kategorie

FK4

1 Sosnowska-Dłoniak Jolanta FK4 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 01:22:13

Mężczyźni

Open

1 Płoski Adam FM2 Ciechanów T4B Bike Team 00:58:14

2 Marcinkiewicz Grzegorz Henryk FM2 Warszawa Wesoła Nasz Bike Team 00:59:35

3 Płusa Szczepan FM5 Starachowice 00:59:53

4 Sawa Robert FM3 Turka GO SPORT AK-SPED TEAM 00:59:56

5 Szturnoga Sylwester FM4 SMARDZEWICE NIEWIADÓW BORO 01:00:27

6 Struzik Bartosz FM3 Wola Aleksandra ProCycling 01:00:28

.................................

9 Gryn Szymon FM0 MTB EŁK PROSTKI 01:01:06

22 Supiński Janusz FM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:04:34

57 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:09:02

59 Kołakowski Rafał FM3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 01:09:10

68 Grela Wiesław FM7 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:10:36

71 Bożyczko Łukasz FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 01:10:51

88 Wojewoda Adam FM3 Rumia MTB EŁK PROSTKI 01:12:48

99 Lewandowski Rafał FM2 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 01:14:46

101 Królik Maciej FM3 Tłuszcz MTB Ostróda Team 01:14:56

Kategoria

FM0

1 Gryn Szymon FM0 MTB EŁK PROSTKI 01:01:06

4 Bożyczko Łukasz FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 01:10:51

FM2

27 Lewandowski Rafał FM2 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 01:14:46

FM3

17 Kołakowski Rafał FM3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 01:09:10

25 Wojewoda Adam FM3 Rumia MTB EŁK PROSTKI 01:12:48

29 Królik Maciej FM3 Tłuszcz MTB Ostróda Team 01:14:56

FM6

1 Supiński Janusz FM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:04:34

FM7

2 Grela Wiesław FM7 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:10:36

Hobby

Kobiety

Open

1 Rzeszot Jagoda HK4 Rypin cykliści rypin 00:17:22

2 Jankowska Weronika HK4 Sulejówek Wawa Bike Team 00:17:59

3 Krzyczkowska Malwina HK4 Warszawa Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:18:31

4 Gajewska Julia HK3 Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:20:14

5 Nowogródzka Natalia HK3 Sadowa Bike Concept 00:20:23

6 Surdyk Alicja HK3 Nowe Załbice KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:20:24

..........................................................................

8 Bożyczko Patrycja HK4 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 00:21:11

Kategoria

HK4

4 Bożyczko Patrycja HK4 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 00:21:11

Mężczyźni

Open

1Kornacki Eryk HM4 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:17:00

2 Zalewski Eryk HM4 Warszawa MayerSport BokserskAutoserwis 00:17:03

3 Gutowski Kamil HM3 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:17:04

4 Surdyk Filip HM4 Nowe Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:17:05

5 Gruca Michał HM3 Radzymin KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:17:11

6 Górski Krystian HM4 Lipinki 00:17:34

..................................................

9 Lachowicz Paweł HM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:18:15

Kategoria

HM3

1 Gutowski Kamil HM3 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:17:04

HM4

6 Lachowicz Paweł HM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:18:15

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn