Northtec MTB Zimą Długosiodło 2017 (4) – Szymon Gryn i Sławomir Dłoniak, dzielą ich lata, łączy sukces

Fot. mtb prostki facebook

Niedzielny (12 marca) wyścig w miejscowości Długosiodło zakończył cykl Northec MTB, który był zimową wersją popularnej Mazovii. Uczestnicy walczyli nie tylko o zwycięstwo w tej próbie, lecz o miejsca w klasyfikacjach generalnych, na które składały się także trzy poprzednie wyścigi w: Jabłonnej Karczewie i Mrozach. Kolarze Warmii i Mazur odegrali czołowe role.

Szczególnie zadowoleni mogli być Szymon Gryn (Prostki), który zwyciężył w niedzielę w wyścigu Fit w kat FM0, akcentując swój triumf w klasyfikacji końcowej . Identycznym sukces odniósł Sławomir Dłoniak (Bogdany) w Mega w kat. MM6. Obu uczestników cyklu dzielą lata, ale tu połączył wspólny doskonały wynik.

Na podium stawali też inni nasi reprezentanci W niedzielnej próbie Iwona Zaniewska (Olsztyn) była druga w open wyścigu Fit i zwyciężyła w swojej kategorii FK4, Witold Skwarski (Olsztyn) zajął drugie miejsce w FM6, a Kamil Gutowski (Prostki) był drugi w hobby w kat. HM3

W klasyfikacjach generalnych W Mega MM1 Tomasz Kuczyński (Ełk/Prostki) zajął trzecie miejsce, w Fit kat, FK4 Jolanta Sosnowska-Dłoniak (Bogdany) była druga, a Iwona Zaniewska (Olsztyn) trzecia. Janusz Supiński (Prostki) zajął trzecie miejsce w FM6, a Kamil Gutowski (Prostki) drugie w HM3.

Wyścig (IV)

Mega

Kobiety

Open

1 Żyżyńska-Galeńska Krystyna Open Warszawa MYBIKE.PL 01:47:24

2 Gumieniak Joanna Open Warszawa MayerSport BokserskAutoserwis 01:47:36

3 Rajska Dorota Open Warszawa Bike Concept 01:49:55

4 Sosnowska-Dłoniak Jolanta Open Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 02:12:53

Mężczyźni

Open

1 Jusiński Arkadiusz MM3 Jasienica RENAULT TEAM 01:28:10

2 Kuszmider Kamil MM1 Płońsk TRW Cloudware Team 01:28:27

3 Stram Marek MM3 Dziekanów Leśny GERAPPA 01:29:21

4 Nabiałek Michał MM2 Częstochowa Scout Częstochowa 01:29:22

5 Łukawski Rafał MM4 NORTHTEC-BIKE TEAM 01:29:44

6 Ważny Adam MM2 Warszawa Bike Concept 01:30:03

........................................

15 Mourygin Andrei MM3 Grodno MTB EŁK PROSTKI 01:31:53

17 Skalski Tomasz MM3 Mrągowo RENAULT TEAM 01:32:24

18 Tumaniec Dariusz MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Racing Team 01:32:27

35 Dłoniak Sławomir MM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 01:38:28

39 Piotrowski Tomasz MM3 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:39:12

53 Zieliński Krzysztof MM3 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 01:41:14

61 Tumialevich Mikhail MM4 Grodno MTB EŁK PROSTKI 01:45:02

64 Buczyński Adam MM3 Różnowo-Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:45:17

72 Kruba Emil MM2 Dobre Miasto Bike Concept 01:47:29

77 Piotrowski Krzysztof MM4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 01:49:21

90 Sawicki Ryszard MM4 Olsztyn Michelin Team 01:53:21

93 Olewnik Piotr MM3 ELBLĄG 1977 ELBLĄG TEAM 01:54:21

104 Sawicki Kostek MM1 Olsztyn Michelin Team 01:59:05

106 Kołakowski Rafał MM3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:00:39

114 Kuczyński Tomasz MM1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:09:18

Kategorie

MM1

5 Sawicki Kostek MM1 Olsztyn Michelin Team 01:59:05

6 Kuczyński Tomasz MM1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:09:18

MM2

20 Kruba Emil MM2 Dobre Miasto Bike Concept 01:47:29

MM3

5 Mourygin Andrei MM3 Grodno MTB EŁK PROSTKI 01:31:53

6 Skalski Tomasz MM3 Mrągowo RENAULT TEAM 01:32:24

7 Tumaniec Dariusz MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Racing Team 01:32:27

15 Piotrowski Tomasz MM3 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:39:12

19 Zieliński Krzysztof MM3 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 01:41:14

24 Buczyński Adam MM3 Różnowo-Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:45:17

37 Olewnik Piotr MM3 ELBLĄG 1977 ELBLĄG TEAM 01:54:21

41 Kołakowski Rafał MM3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:00:39

MM4

10 Tumialevich Mikhail MM4 Grodno MTB EŁK PROSTKI 01:45:02

12 Piotrowski Krzysztof MM4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 01:49:21

17 Sawicki Ryszard MM4 Olsztyn Michelin Team 01:53:21

MM6

1 Dłoniak Sławomir MM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 01:38:28

Fit

Kobiety

Open

1 Tarnowska Justyna FK3 WIĄZOWNA GO SPORT AK-SPED TEAM 01:06:28

2 Zaniewska Iwona FK4 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:11:38

3 Troinska Agnieszka FK3 Warszawa 01:12:41

4 Wiśniewska Dominika FK1 Nowy Dwór Mazowiecki UKK Huragan Wołomin 01:14:04

5 Gruca Karolina FK3 Warszawa Goldensubmarine RACING TEAM 01:16:28

6 Moćko Beata FK4 Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM 01:16:43

....................................................

18 Lachowicz Michalina FK1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 02:09:05

FK1

6 Lachowicz Michalina FK1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 02:09:05

FK4

1 Zaniewska Iwona FK4 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:11:38

Mężczyźni

Open

1 Tenderenda Jan FM3 Warszawa Deutsche Bank Bike Team 00:55:36

2 Płoski Adam FM2 Ciechanów T4B Bike Team 00:55:46

3 Sawa Robert FM3 Turka GO SPORT AK-SPED TEAM 00:55:47

4 Knapczyk Piotr FM3 Skrzeszew PZU Sport Team 00:56:35

5 Cichocki Rafał FM2 Sulejówek CRMS AUTO CZĘŚCI 00:56:36

6 Szturnoga Sylwester FM4 SMARDZEWICE NIEWIADÓW BORO 00:56:43

.............................................

21 Gryn Szymon FM0 MTB EŁK PROSTKI 00:59:12

34 Kowalewski Przemysław FM3 Ostróda MTB Ostróda Team 01:01:59

46 Tarnicki Ireneusz FM3 Mrągowo MAZURY MTB TEAM 01:03:15

60 Skwarski Witold FM6 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:04:48

62 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:05:13

82 Taraszkiewicz Kacper FM0 Mrągowo MSR Mrągowo 01:06:51

88 Bożyczko Łukasz FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 01:07:29

112 Maszkowski Robert FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:10:19

122 Królik Maciej FM3 Tłuszcz MTB Ostróda Team 01:11:24

126 Lewandowski Rafał FM2 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 01:11:34

128 Wittlieb Robert FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:11:51

169 Sułowski Krzysztof FM3 Ryn 01:21:50

180 Steffen Paweł FM0 Samborowo MTB Ostróda Team 01:26:03

Kategorie

FM0

1 Gryn Szymon FM0 MTB EŁK PROSTKI 00:59:12

5 Taraszkiewicz Kacper FM0 Mrągowo MSR Mrągowo 01:06:51

6 Bożyczko Łukasz FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 01:07:29

10 Steffen Paweł FM0 Samborowo MTB Ostróda Team 01:26:03

FM2

36 Lewandowski Rafał FM2 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 01:11:34

FM3

12 Kowalewski Przemysław FM3 Ostróda MTB Ostróda Team 01:01:59

15 Tarnicki Ireneusz FM3 Mrągowo MAZURY MTB TEAM 01:03:15

35 Maszkowski Robert FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:10:19

37 Królik Maciej FM3 Tłuszcz MTB Ostróda Team 01:11:24

40Wittlieb Robert FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:11:51

54 Sułowski Krzysztof FM3 Ryn 01:21:50

FM4

9 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:05:13

FM6

2 Skwarski Witold FM6 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:04:48

Hobby

Kobiety

Open

1 Rzeszot Jagoda HK4 Rypin cykliści rypin 00:21:13

2 Krzyczkowska Malwina HK4 Warszawa Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:22:03

3 Gajewska Julia HK3 Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:23:27

4 Bazan Iga HK4 Warszawa Alumex ALD MTB Team 00:23:56

5 Nowogródzka Natalia HK3 Sadowa Bike Concept 00:24:02

6 Surdyk Alicja HK3 Nowe Załbice KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:24:57

.........................................

7 Bożyczko Patrycja HK4 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 00:25:12

Kategorie

HK4

4 Bożyczko Patrycja HK4 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 00:25:12

Mężczyźni

Open

1 Lachowicz Szymon HM4 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 00:18:33

2 Szyszko Mateusz HM4 Otwock Warszawski Klub Kolarski 00:18:53

3 Kornacki Eryk HM4 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:19:08

4 Tomaszewski Jakub Legionowo 00:19:11

5 Zalewski Eryk HM4 Warszawa MayerSport BokserskAutoserwis 00:19:12

6 Gruca Michał HM3 Radzymin KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:19:26

.............................................

8 Gutowski Kamil HM3 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:20:31

HM3

2 Gutowski Kamil HM3 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:20:31

Klasyfikacja generalne

Mega

Kobiety

Open

7 Sosnowska-Dłoniak Jolanta Open Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 1  

Mężczyźni

Open

11 Skalski Tomasz MM3 Mrągowo RENAULT TEAM

17 Tumaniec Dariusz MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Racing Team

39 Zieliński Krzysztof MM3 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Kenda Team

40 Dłoniak Sławomir MM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team

71 Piotrowski Krzysztof MM4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO

72 Kuczyński Tomasz MM1 Ełk MTB EŁK PROSTKI      

96 Buczyński Adam MM3 Różnowo-Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

98 Sawicki Ryszard MM4 Olsztyn Michelin Team

106 Sawicki Kostek MM1 Olsztyn Michelin Team

124 Piotrowski Tomasz MM3 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska

145 Olewnik Piotr MM3 ELBLĄG 1977 ELBLĄG TEAM

148 Szczepański Artur MM3 Dorotowo KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

155 Kołakowski Rafał MM3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO

157 Lewandowski Rafał MM2 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO

MM1

3 Kuczyński Tomasz MM1 Ełk MTB EŁK PROSTKI

5 Sawicki Kostek MM1 Olsztyn Michelin Team

MM2

19 Kruba Emil MM2 Dobre Miasto Bike Concept

39 Lewandowski Rafał MM2 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO

MM3

5 Skalski Tomasz MM3 Mrągowo RENAULT TEAM

7 Tumaniec Dariusz MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Racing Team

11 Mourygin Andrei MM3 Grodno MTB EŁK PROSTK

15 Zieliński Krzysztof MM3 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Kenda Team

35 Buczyński Adam MM3 Różnowo-Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

44 Piotrowski Tomasz MM3 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska

54 Olewnik Piotr MM3 ELBLĄG 1977 ELBLĄG TEAM

56 Szczepański Artur MM3 Dorotowo KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

59 Kołakowski Rafał MM3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO

MM4

14 Piotrowski Krzysztof MM4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO

21 Sawicki Ryszard MM4 Olsztyn Michelin Team

MM6

1 Dłoniak Sławomir MM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team

Fit

Kobiety

Open

11 Sosnowska-Dłoniak Jolanta FK4 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team

20 Zaniewska Iwona FK4 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska

32 Lachowicz Michalina FK1 Prostki MTB EŁK PROSTKI

FK1

9 Lachowicz Michalina FK1 Prostki MTB EŁK PROSTKI

FK4

2 Sosnowska-Dłoniak Jolanta FK4 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team

3 Zaniewska Iwona FK4 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska

Mężczyźni

Open

11 Gryn Szymon FM0 MTB EŁK PROSTKI

40 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI

68 Kołakowski Rafał FM3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO

75 Bożyczko Łukasz FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG

95 Lewandowski Rafał FM2 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO

156 Supiński Janusz FM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI

169 Taraszkiewicz Kacper FM0 Mrągowo MSR Mrągowo

193 Sułowski Krzysztof FM3 Ryn

211 Krzywiel Mariusz FM4 Lidzbark Warmiński HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

231 Kowalewski Przemysław FM3 Ostróda MTB Ostróda Team

236 Tarnicki Ireneusz FM3 Mrągowo MAZURY MTB TEAM

243 Skwarski Witold FM6 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

254 Grela Wiesław FM7 Ełk MTB EŁK PROSTKI

268 Maszkowski Robert FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI

269 Kruba Emil FM2 Dobre Miasto Bike Concept

276 Wittlieb Robert FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI

289 Tkaczyk Maciej FM3 Ostróda MTB Ostróda Team

293 Piotrowski Krzysztof FM4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO

311 Steffen Paweł FM0 Samborowo MTB Ostróda Team

FM0

1 Gryn Szymon FM0 MTB EŁK PROSTKI          

5 Bożyczko Łukasz FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG          

8 Taraszkiewicz Kacper FM0 Mrągowo

18 Steffen Paweł FM0 Samborowo MTB Ostróda Team

FM2

74 Kruba Emil FM2 Dobre Miasto Bike Concept

FM3

19 Kołakowski Rafał FM3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO

71 Sułowski Krzysztof FM3 Ryn

84 Kowalewski Przemysław FM3 Ostróda MTB Ostróda Team

87 Tarnicki Ireneusz FM3 Mrągowo MAZURY MTB TEAM

97 Maszkowski Robert FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI

98 Wittlieb Robert FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI

99 Tkaczyk Maciej FM3 Ostróda MTB Ostróda Team    

FM4                        

6 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI

30 Krzywiel Mariusz FM4 Lidzbark Warmiński HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

37 Piotrowski Krzysztof FM4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO

FM6

3 Supiński Janusz FM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI

7 Skwarski Witold FM6 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM

FM7

10 Grela Wiesław FM7 Ełk MTB EŁK PROSTKI

Hobby

Kobiety

Open

8 Bożyczko Patrycja HK4 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG

HK4

5 Bożyczko Patrycja HK4 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG

Mężczyźni

Open

6 Gutowski Kamil HM3 Prostki MTB EŁK PROSTKI

18 Lachowicz Paweł HM4 Prostki MTB EŁK PROSTK

HM3

2 Gutowski Kamil HM3 Prostki MTB EŁK PROSTKI

HM4

9 Lachowicz Paweł HM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn