Górznieński Maraton MTB - Michał Wyżlic i Radosław Zysk na podium w open

Fot. ilustracja

W miejscowości Górzno-Dworek Wapionka odbył się w niedziele (26 marca) wyścig kolarski MTB. W rywalizacji, która przebiegała terenami Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. uczestniczyli reprezentanci województwa warmińsko-mazurskiego. Michał Wyżlic (Lubawa) był drugi w open w wyścigu na dystansie 40 km. Na 20 km również drugie miejsce w open zajął mrągowianin Radosław Zysk.

Odnieśliśmy cztery zwycięstwa w kategoriach. Na długim dystansie w K40+ wygrała Iwona Zaniewska (Olsztyn), na dystansie 20 km triumfowali: w M14/18 Bartosz Zięba (Bartoszyce), w M40/59 Paweł Treliński (Mrągowo) i M60+ Michał Kowalkowski (Lubawa)

Dystans długi

Open

1 Różański Michał TRIGAR MTB TEAM Gdańsk M1(19-39lat)DŁUGI 01:30:06.62

2 Wyżlic Michał Lubawa M1(19-39lat)DŁUGI 01:31:38.68

3 Krynicki SISU-OWB TEAM Zielona M1(19-39lat)DŁUGI 01:33:26.34

4 Witoński Bartosz Bydgoszcz M1(19-39lat)DŁUGI 01:33:30.73

5 Torzewski Jacek Bydgoszcz M2(40-59lat)DŁUGI 01:33:32.08

6 Jurczak Piotr Grudziądz M1(19-39lat)DŁUGI 01:33:39.65

.......................................................................................

10 Andrzejczyk Piotr Centrum Rowerowe Olsztyn Olsztyn M1(19-39lat)DŁUGI 01:35:08.51

12 Tumaniec Darek Centrum Rowerowe Olsztyn Team Olsztyn M2(40-59lat)DŁUGI 01:35:24.81

17 Skalski Tomasz RENAULT TEAM Piecki M2(40-59lat)DŁUGI 01:36:57.36

19 Kaczyński Mariusz Nowe Miasto Lub M1(19-39lat)DŁUGI 01:39:22.40

21 Męziński Bartek Finisher.pl Warmia MTB Olsztyn M1(19-39lat)DŁUGI 01:40:53.65

23 Piotrowski Tomasz Centrum Medyczne Zaniewska OLSZTYN M2(40-59lat)DŁUGI 01:41:12.51

24 RYPIŃSKI Maciej Akademia Kolarstwa Olsztyn Olsztyn M1(19-39lat)DŁUGI 01:41:17.99

27 Roman Piotr AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN Nidzica M2(40-59lat)DŁUGI 01:44:38.67

28 Tyszecki Krzysztof Pasłęk Pasłęk M2(40-59lat)DŁUGI 01:44:45.95

31 Syrwid Wojciech brak Olsztyn M2(40-59lat)DŁUGI 01:47:13.17

37 CIRUT JAN Exa Equo pl OLSZTYN M1(19-39lat)DŁUGI 01:49:25.65

39 Marzec Piotr Rant Bartoszyce Bartoszyce M1(19-39lat)DŁUGI 01:50:15.11

40 Piotrowski Krzysztof Bike Sport Działdowo M2(40-59lat)DŁUGI 01:50:23.67

45 Zagożdżon Witold Centrum Rowerowe Olsztyn M2(40-59lat)DŁUGI 01:53:06.99

47 Zalewski Przemysław MTB Ostróda Team Ostróda M1(19-39lat)DŁUGI 01:54:16.46

48 Kowalewski Przemysław MTB Ostróda Team Ostróda M1(19-39lat)DŁUGI 01:56:24.03

51 Kołakowski Rafał Bike Sport Działdowo M2(40-59lat)DŁUGI 02:03:40.98

54 Horszwald Wiktor Brak Olsztyn M1(19-39lat)DŁUGI 02:03:40.98

55 Lewandowski Rafał Bike Sport Działdowo M1(19-39lat)DŁUGI 02:03:56.02

56 Hanas Arkadiusz AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN Olsztyn M2(40-59lat)DŁUGI 02:05:16.15

57 Oryszczak Szymon Michelin Team Olsztyn M1(19-39lat)DŁUGI 02:05:58.51

59 Zaniewska Iwona Centrum Medyczne Zaniewska OLSZTYN K2(40lat+)DŁUGI 02:06:53.43

Kategorie wiekowe

K40+

1 Zaniewska Iwona Centrum Medyczne Zaniewska OLSZTYN K2(40lat+)DŁUGI 02:06:53.43

M19/39

2 Wyżlic Michał Lubawa M1(19-39lat)DŁUGI 01:31:38.68

7 Andrzejczyk Piotr Centrum Rowerowe Olsztyn Olsztyn M1(19-39lat)DŁUGI 01:35:08.51

12 Kaczyński Mariusz Brak Nowe Miasto LubaMw1sk(19-39lat)DŁUGI 01:39:22.40

14 Męziński Bartek Finisher.pl Warmia MTB Olsztyn M1(19-39lat)DŁUGI 01:40:53.65

16 RYPIŃSKI Maciej Akademia Kolarstwa Olsztyn Olsztyn M1(19-39lat)DŁUGI 01:41:17.99

22 CIRUT JAN Exa Equo pl OLSZTYN M1(19-39lat)DŁUGI 01:49:25.65

23 Marzec Piotr Rant Bartoszyce Bartoszyce M1(19-39lat)DŁUGI 01:50:15.11

27 Zalewski Przemysław MTB Ostróda Team Ostróda M1(19-39lat)DŁUGI 01:54:16.46

28 Kowalewski Przemysław MTB Ostróda Team Ostróda M1(19-39lat)DŁUGI 01:56:24.03

30 Horszwald Wiktor Brak Olsztyn M1(19-39lat)DŁUGI 02:03:40.98

31 Lewandowski Rafał Bike Sport Działdowo M1(19-39lat)DŁUGI 02:03:56.02

32 Oryszczak Szymon Michelin Team Olsztyn M1(19-39lat)DŁUGI 02:05:58.51

M40/59

4 Tumaniec Darek Centrum Rowerowe Olsztyn Team Olsztyn M2(40-59lat)DŁUGI 01:35:24.81

6 Skalski Tomasz RENAULT TEAM Piecki M2(40-59lat)DŁUGI 01:36:57.36

8 Piotrowski Tomasz Centrum Medyczne Zaniewska OLSZTYN M2(40-59lat)DŁUGI 01:41:12.51

10 Roman Piotr AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN Nidzica M2(40-59lat)DŁUGI 01:44:38.67

11 Tyszecki Krzysztof Pasłęk Pasłęk M2(40-59lat)DŁUGI 01:44:45.95

13 Syrwid Wojciech brak Olsztyn M2(40-59lat)DŁUGI 01:47:13.17

17 Piotrowski Krzysztof Bike Sport Działdowo M2(40-59lat)DŁUGI 01:50:23.67

19 Zagożdżon Witold Centrum Rowerowe Olsztyn M2(40-59lat)DŁUGI 01:53:06.99

20 Kołakowski Rafał Bike Sport Działdowo M2(40-59lat)DŁUGI 02: 02:03:40.98

22 Hanas Arkadiusz AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN Olsztyn M2(40-59lat)DŁUGI 02:05:16.15

Dystans średni (20 km)

1 Łomnicki Michał Purel Life MTB Kwidzyn M1(19-39lat)ŚREDNI 00:47:09.66

2 Zysk Radosław Grupetto Mrągowo Mrągowo M1(19-39lat)ŚREDNI 00:47:24.58

3 POLONIS WIKTOR PŁOCKI KLUB KOLARSKI PŁOCK M1(19-39lat)ŚREDNI 00:48:50.01

4 Sieński Krzysztof KKS Masters Brodnica Działdowo M1(19-39lat)ŚREDNI 00:48:53.42

5 Treliński Paweł Grupetto Mrągowo Mrągowo M2(40-59lat)ŚREDNI 00:49:33.91

6 Sławek Brak Bydgoszcz M1(19-39lat)ŚREDNI 00:49:54.49

.....................................................

12 Zięba Bartosz Rant Bartoszyce Bartoszyce Junior(14-18lat)ŚREDNI 00:54:22.20

13 Żebrowski Robert MTB Ostróda Team Ostróda M2(40-59lat)ŚREDNI 00:54:39.46

15 Niesiobędzki Grzegorz Brak Lubawa M2(40-59lat)ŚREDNI 00:54:54.85

16 Dembiński Henryk LKK Ziemia Lubawska Iława M2(40-59lat)ŚREDNI 00:55:49.94

18 Gilski Marcin RDLP Olsztyn MTB TeamLidzbark M1(19-39lat)ŚREDNI 00:56:24.33

22 Krywko Paweł Rant Bartoszyce Bartoszyce M1(19-39lat)ŚREDNI 00:57:39.45

30 Treliński Piotr Grupetto Mrągowo Mrągowo M2(40-59lat)ŚREDNI 00:58:52.01

35 Czapliński Patryk Brak Lidzbark M1(19-39lat)ŚREDNI 00:59:46.83

36 Rozwadowski Dariusz brak Wąbrzeźno M1(19-39lat)ŚREDNI 01:00:01.72

43 Grochowski Piotr niezrzeszony Olsztyn M2(40-59lat)ŚREDNI 01:01:52.00

44 Sułowski Krzysztof MTB Ostróda Team Ryn M2(40-59lat)ŚREDNI 01:01:55.85

46 Kowalkowski Michał TERRA LUBAVIA Lubawa M3(60lat+)ŚREDNI 01:02:34.84

48 Byszewski Łukasz Brak Olsztyn M1(19-39lat)ŚREDNI 01:03:25.98

51 Libuda Adrian TERRA LUBAVIA Lubawa M1(19-39lat)ŚREDNI 01:03:38.99

55 Kaliszewski Mariusz Brak Ostróda M2(40-59lat)ŚREDNI 01:05:38.72

61 Srefen Paweł MTB Ostróda Team Ostróda Junior(14-18lat)ŚREDNI 01:07:49.82

63 Podliński Sebastian Brak Lubawa M1(19-39lat)ŚREDNI POL19850116 01:08:19.03

73 Kruszyńska Anna Orka Masters Iława Lubawa K2(40lat+)ŚREDNI 01:19:18.53

77 Filipczyk Joanna Ostróda Runners Ostróda K2(40lat+)ŚREDNI P01:20:15.05

78 Wyżlic Tomasz TERRA LUBAVIA Lubawa M2(40-59lat)ŚREDNI 01:21:24.39

80 Aleksandrowicz Łukasz Brak Działdowo M1(19-39lat)ŚREDNI 01:24:09.57

Kategorie wiekowe

Juniorzy 14/18 lat

1 Zięba Bartosz Rant Bartoszyce Bartoszyce Junior(14-18lat)ŚREDNI 00:54:22.20

7 Srefen Paweł MTB Ostróda Team Ostróda Junior(14-18lat)ŚREDNI 01:07:49.82

K40+

4 Kruszyńska Anna Orka Masters Iława Lubawa K2(40lat+)ŚREDNI 01:19:18.53

5 Filipczyk Joanna Ostróda Runners Ostróda K2(40lat+)ŚREDNI 01:20:15.05

M19/39

2 Zysk Radosław Grupetto Mrągowo Mrągowo M1(19-39lat)ŚREDNI 00:47:24.58

4 Sieński Krzysztof KKS Masters Brodnica Działdowo M1(19-39lat)ŚREDNI 00:48:53.42

10 Gilski Marcin RDLP Olsztyn MTB TeamLidzbark M1(19-39lat)ŚREDNI 00:56:24.33

13 Krywko Paweł Rant Bartoszyce Bartoszyce M1(19-39lat)ŚREDNI 00:57:39.45

19 Czapliński Patryk Brak Lidzbark M1(19-39lat)ŚREDNI 00:59:46.83

27 Byszewski Łukasz Brak Olsztyn M1(19-39lat)ŚREDNI 01:03:25.98

29 Libuda Adrian TERRA LUBAVIA Lubawa M1(19-39lat)ŚREDNI 01:03:38.99

36 Podliński Sebastian Brak Lubawa M1(19-39lat)ŚREDNI 01:08:19.03

40 Aleksandrowicz Łukasz Brak Działdowo M1(19-39lat)ŚREDNI 01:24:09.57

M40/59

1 Treliński Paweł Grupetto Mrągowo Mrągowo M2(40-59lat)ŚREDNI 00:49:33.91

5 Żebrowski Robert MTB Ostróda Team Ostróda M2(40-59lat)ŚREDNI 00:54:39.46

6 Niesiobędzki Grzegorz Brak Lubawa M2(40-59lat)ŚREDNI 00:54:54.85

7 Dembiński Henryk LKK Ziemia Lubawska Iława M2(40-59lat)ŚREDNI 00:55:49.94

12 Grochowski Piotr niezrzeszony Olsztyn M2(40-59lat)ŚREDNI 01:01:52.00

13 Sułowski Krzysztof MTB Ostróda Team Ryn M2(40-59lat)ŚREDNI 01:01:55.85

14 Kaliszewski Mariusz Brak Ostróda M2(40-59lat)ŚREDNI 01:05:38.72

18 Wyżlic Tomasz TERRA LUBAVIA Lubawa M2(40-59lat)ŚREDNI 01:21:24.39

M60+

1 Kowalkowski Michał TERRA LUBAVIA Lubawa M3(60lat+)ŚREDNI 01:02:34.84

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn