Cisowianka Mazovia MTB Marathon Józefów 2017 – W Giga Perkowski i Wyżlic nadawali ton, dublet w GM5

Fot. Zbyszek Kowalski

W niedzielę (2 kwietnia) w Józefowie zainaugurowano bardzo popularny cykl wyścigów MTB Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Ponad tysiąc kolarzy walczyło na czterech dystansach, a ton rywalizacji nadawali reprezentanci Warmii i Mazur. W najdłuższym wyścigu Giga na drugim miejscu (pierwszym w kat. GM1) przyjechał Damian Perkowski (Prostki), a trzecim (drugim w kat. GM2) Michał Wyżlic (Lubawa).

Kolarze Warmii i Mazur często stawali na podium. W Giga w GM5 zwyciężył Kazimierz Gabrylewicz (Ełk) przed Jerzym Maliszewskim (Olsztyn), a w GM 6 Triumfował Sławomir Dłoniak (Bogdany. W Mega w MK1 drugie miejsce zajęła Anna Kołatka (Iława), a w MK4 druga była Iwona Zaniewska (Olsztyn), a tuż za nią sklasyfikowano Katarzynę Wyrzykowską (Olsztyn). Wśród mężczyzn druga lokatę w MM6 wywalczył Sławomir Olszewski (Ełk), a w MM7 zwyciężył Stanisław Brykała (Olsztyn)

W wyścigu Fit trzecia w FK1 była Michalina Lachowicz (Prostki), a w rywalizacji mężczyzn w FMJ drugie miejsce zajął Tomasz Chabowski (Olsztyn), w FM0 zwyciężył Maksymilian Dawid (Olsztyn), w FM6 drugi był Janusz Supiński (Ełk/Prostki), trzeci Marek Brochacki (Ełk/Prostki), a w FM7 drugi Wiesław Grela (Ełk’Prostki)

Wyniki

Giga

Mężczyźni

Open

1 Grędziński Bartosz GM2 Mława Kross Staff Team 03:22:39

2 Perkowski Damian GM1 Prostki PT Mazury Team Ełk 03:23:02

3 Wyżlic Michał GM2 Lubawa KOMOBIKE SCOTT 03:23:15

4 Borowicz Bartek GM2 Warszawa APS POLSKA COZMOBIKE 03:25:11

5 Gukiewicz Łukasz GM2 Warszawa Sklepbicykl.pl-Perfectsource 03:25:12

6 Cacko Kacper GM2 Warszawa APS POLSKA COZMOBIKE 03:28:01

.............................................

22 Roman Piotr GM3 Wietrzychowo Akademia Kolarstwa Olsztyn 04:01:41

23 Gabrylewicz Kazimierz GM5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 04:02:18

26 Dłoniak Sławomir GM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 04:04:22

27 Maliszewski Jerzy GM5 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 04:05:57

30 Marzec Piotr GM2 Bartoszyce Rant Bartoszyce 04:07:41

36 Piątkowski Tadeusz GM4 Nowe Miasto Lubawskie MayerSport BokserskAutoserwis 04:11:48

40 Kulik Ryszard GM4 Ełk PT Mazury Team Ełk 04:17:37

17630059 2253403001551434 3371476966008561241 n

Mega

Kobiety

Open

1 Luboińska Urszula MK3 Warszawa Trezado BikeTires.pl 02:32:46

2 Macutkiewicz Izabela MK1 Warszawa APS POLSKA COZMOBIKE 02:39:30

3 Gumieniak Joanna MK2 Warszawa MayerSport BokserskAutoserwis 02:40:47

4 Kuszmider Magdalena MK2 Legionowo IFON KolarzKlub 02:41:21

5 Lutecka Małgorzata MK3 Łódź IFON KolarzKlub 02:42:02

6 Ostrowska Anna MK4 Chorzele T4B BIKE TEAM 02:44:07

............................................................

9 Zaniewska Iwona MK4 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 03:04:04

13 Plaszewska Aneta MK2 Olsztyn PZU Sport Team 03:16:26

15 Badura Barbara MK2 Olsztyn Michelin Team 03:19:27

16 Kołatka Anna MK1 Iława SSP `ORKA` IŁAWA 03:19:50

17 Wyrzykowska Katarzyna MK4 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 03:20:06

18 Świderska Anna MK3 Ełk MTB TEAM EŁK 03:20:56

22 Sosnowska-Dłoniak Jolanta MK4 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 03:30:17

23 Sobieska Ilona MK2 Pasłęk HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 03:31:12

Mężczyźni

Open

1 Baranek Paweł MM2 Warszawa Kellys 02:12:59

2 Pałyga Mariusz MM2 Grodzisk Mazowiecki TRW Cloudware Team 02:13:11

3 Rządca Jacek MM2 Warszawa 02:16:17

4 Lewandowicz Michał MM2 Toruń vinci-wheels.com 02:17:56

5 Czapliński Jan MM2 Brwinów KOMOBIKE SCOTT 02:19:17

6 Gumieniak Piotr MM2 Warszawa MayerSport BokserskAutoserwis 02:19:50

...........................................................

17 Zalewski Pawel MM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 02:25:13

30 Buczyński Adam MM3 Różnowo-Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:29:57

31 Zieliński Krzysztof MM3 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 02:30:23

43 Piechowski Zdzisław MM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 02:32:36

45 Gryciuk Adam MM3 EŁK 02:32:53

47 Tumaniec Dariusz MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:33:19

71 Olszewski Sławomir MM6 Ełk MTB TEAM EŁK 02:36:32

76 Wiszniewski Mateusz MM2 Mrągowo wtw-poland.com 02:37:27

102 Kuczyński Tomasz MM1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:43:07

113 Brykała Stanisław MM7 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:43:51

141 Sawicki Ryszard MM4 Olsztyn Michelin Team 02:50:46

142 Sudoł Dariusz MM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:51:07

146 Szyrwiński Marek MM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:51:26

147 Nowakowski Adam MM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:51:42

150 Brochacki Lech MM5 MTB EŁK PROSTKI 02:52:14

164 Szczawiński Witold MM0 Lubawa Terra Lubavia 02:53:52

173 Hanas Arkadiusz MM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:54:35

196 Zduńczyk Dariusz MM3 Słupy PZU Sport Team 02:58:10

197 Klech Jerzy MM3 Olsztyn 02:58:19

208 Szczepański Artur MM3 Dorotowo Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:59:57

215 Kułakowski Tomasz MM3 Olsztyn Cisowianka 03:01:54

217 Postój Andrzej MM6 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 03:02:05

225 Loewnau Eugeniusz MM5 Olsztyn 03:02:36

232 Czobot Igor MM0 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 03:04:26

237 Żuczkowski Marcin MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:04:57

261 Siwik Marek MM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 03:11:18

282 Janus Dawid MM2 Kętrzyn 03:17:11

309 Sokołowski Arkadiusz MM4 Olsztyn Michelin Team 03:30:41

318 Kołatka Zbigniew MM4 IŁAWA 03:35:52

340 Kowalski Mariusz MM2 Olsztyn 04:06:46

17757276 2253402491551485 6032222866395697126 n

Fit

Kobiety

Open

1 Śpica Agnieszka FK2 Warszawa Huzar Bike Academy 01:15:53

2 Tarnowska Justyna FK3 WIĄZOWNA GO SPORT AK-SPED TEAM 01:17:57

3 Czajkowska Dorota FK3 Mysiadło GO SPORT AK-SPED TEAM 01:20:59

4 Kubiak Ewa FK3 LOYALTY POINT RACING TEAM (powered by Hotel Zamek 01:22:53

5 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO SPORT AK-SPED TEAM 01:25:38

6 Spławska Sylwia FK2 WARSZAWA 01:27:29

...............................

25 Lachowicz Michalina FK1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:37:12

27 Grzegorczyk Aneta FK3 Ełk MTB TEAM EŁK 01:37:46

76 Marzec Ewelina FK2 Bartoszyce Rant Bartoszyce 02:05:54

Mężczyźni

Open

1 Tenderenda Jan FM3 Warszawa Deutsche Bank Bike Team 01:06:02

2 Sienkiewicz Artur FM2 Komornica Wieliszew Heron Team 01:06:03

3 Płoski Adam FM2 Ciechanów T4B Bike Team 01:06:04

4 Sawa Robert FM3 Turka GO SPORT AK-SPED TEAM 01:06:11

5 Cichocki Rafał FM2 Sulejówek WESO-LUCKY MTB TEAM 01:06:41

6 Józkowicz Michał FM3 Gdynia Diversey Team 01:08:03

................................

18 Jasiński Marcin FM2 Lubawa KolarzJaś BiciDoro Yahu Lubawa 01:11:42

22 Sobierajski Piotr FM3 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:12:44

23 Dawid Maksymilian FM0 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:13:33

36 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:15:38

42 Rawdanowicz Paweł FM3 Samborowo MTB Ostróda Team 01:16:34

57 Wittlieb Robert FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:18:14

63 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:18:54

69 Parzych Mariusz FM4 LIDZBARK WARMIŃSKI Wola Bike Orbea Team 01:19:49

72 Żebrowski Robert FM3 Ostróda MTB Ostróda Team 01:20:03

73 Sekuła Maciej FM0 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:20:12

74 Tarnicki Ireneusz FM3 Mrągowo MAZURY MTB TEAM 01:20:12

79 Zięba Bartosz FM0 Nidzica Rant Bartoszyce 01:20:49

85 Ziółkowski Grzegorz FM2 Kętrzyn 01:21:08

88 Grela Wiesław FM7 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:21:12

94 Królik Maciej FM3 Tłuszcz MTB Ostróda Team 01:21:31

111 Supiński Janusz FM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:23:42

113 Brochacki Marek FM6 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:23:54

116 Maszkowski Robert FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:24:05

126 Chabowski Tomasz FMJ Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:24:57

152 Wojda Leszek FM3 Olsztyn 01:27:06

163 Sternicki Tomasz FM4 Mrągowo XC Poręby Team 01:27:41

174 Grzegorczyk Daniel FM3 Ełk MTB TEAM EŁK 01:28:33

210 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa Terra Lubavia 01:30:50

228 Pogorzelski Maciej FM3 Mrągowo wtw-poland.com 01:31:55

238 Gutowski Tomasz FM7 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:32:27

267 Bożyczko Adam FM4 Elbląg 01:33:41

307 Gurzyński Dariusz FM4 Szczytno Bel Polska MTB Chorzele 01:36:18

310 Steffen Paweł FM0 Samborowo MTB Ostróda Team 01:36:27

328 Chabowski Zbigniew FM4 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:37:20

335 Leska Zygfryd FM7 Szczytno KRĘCIOŁY SZCZYTNO 01:37:47

372 Opaliński Tomasz FM4 Ostróda 01:40:23

396 Matwiejczyk Arkadiusz FM4 Ełk 01:43:18

480 Antochowski Jan FM7 Ostróda 02:04:16

481 Szczesny Marcin FM3 Szestno wtw-poland.com 02:04:45

17629802 2253402418218159 7110212010547660819 n

Hobby

Kobiety

Open

1 Rzeszot Jagoda HK4 Rypin cykliści rypin 00:14:24

2 Krzyczkowska Malwina HK4 Warszawa Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:14:34

3 Wojciechowska Zuzanna HK4 Zalesie Górne LENOVO 00:15:05

4 Mazurkiewicz Hania HK3 Oracle MTB Racing Team 00:15:15

5 Kucharska Jadzia HK3 Gdynia Belta Team MTB Gdansk 00:15:16

6 Dobrzyńska Natalia HK3 Warszawa Alltop STAG Team 00:15:35

...........................................................

7 Lachowicz Alicja HK3 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:16:10

13 Bożyczko Patrycja HK4 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 00:16:46

Mężczyźni

Open

1 Szyszko Mateusz HM4 Otwock Warszawski Klub Kolarski 00:12:19

2 Gruca Michał HM3 Radzymin KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:13:43

3 Langer Mikołaj HM3 Stasi Las Warszawski Klub Kolarski 00:13:44

4 Surdyk Filip HM4 Nowe Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:13:47

5 Rutkowski Krzysztof HM4 Nowa Iwiczna LENOVO 00:13:48

6 Malinowski Wiktor HM4 Ząbki Warszawski Klub Kolarski 00:13:49

........................................................

20 Gutowski Kamil HM3 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:15:10

42 Wróblewski Stanisław HM4 Dobre Miasto Bike Concept 00:16:49

83 Hanas Filip HM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:22:48

137 Kruba Maciej HM1 Dobre Miasto Bike Concept 00:41:08

Fot. mtb prostki facebook

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn