Cisowianka Mazovia MTB Marathon Legionowo 2017 – Damian Perkowski znów drugi,

Fot. Maria Lipowiecka (ilustracja)

Drugi etap tegorocznego cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon odbył się w niedziele (9 kwietnia) w Legionowie. Jak zwykle nie brakowało warmińsko-mazurskich akcentów, choć udział nie był tak liczny, pewnie z uwagi na konkurencyjne zawody. W klasyfikacji open ponownie drugie miejsce w najdłuższym wyścigu Giga zajął Damian Perkowski (Prostki).Michał Wyżlic (Lubawa), który poprzednio był trzeci tym razem spadł o oczko niżej.

Natomiast w kategoriach wielu kolarzy z Warmii i Mazur meldowało się na podium. W Giga w GM1 wygrał Damian Perkowski, w GM2 Michał Wyżlic był trzeci, tak samo jak w GM5 Kazimierz Gabrylewicz (Ełk). Kategorię GM7 wygrał Sławomi Dłoniak (Bogdany).

W mega drugą lokate w MK 1 zajęła Anna Kołatka (Iława), w MK4 Iwona Zaniewska (Olsztyn) była trzecia. Wśród panów trzecie mjiejsce w MM0 wywalczył Witold Szczawiński (Lubawa), w MM7 pierwszy był Stanisław Brykała (Olsztyn), a trzeci Zbyszek Wojtal (Olsztyn)

W Fit w FK4 zwyciężyła Katarzyna Paszczyk (Ełk), a trzecia była Katarzyna Wyrzykowska (Olsztyn). W FM0 drugie miejsce zajął Maksymilian Dawid (Olsztyn), w FM4 drugi był Mariusz Paszczyk (Ełk), a Mariusz Parzych (Lidzbark Warmiński). W FM7 drugie miejsce wywalczył Janusz Supiński (Prostki) tak samo jak w FM7 Wiesław Grela (Ełk)

Wyniki

Giga

Mężczyźni

Open

1 Grędziński Bartosz GM2 Mława Kross Staff Team 02:43:46

2 Perkowski Damian GM1 Prostki PT Mazury Team Ełk 02:43:57

3 Truszczyński Piotr GM2 Warszawa KOMOBIKE SCOTT 02:43:58

4 Wyżlic Michał GM2 Lubawa KOMOBIKE SCOTT 02:44:14

5 Borowicz Bartek GM2 Warszawa APS POLSKA COZMOBIKE 02:44:15

6 Czapliński Jan GM2 Brwinów KOMOBIKE SCOTT 02:51:28

..............................................

17 Dłoniak Sławomir GM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 02:59:58

28 Gabrylewicz Kazimierz GM5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:06:21

30 Maliszewski Jerzy GM5 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 03:09:38

36 Roman Piotr GM3 Wietrzychowo Akademia Kolarstwa Olsztyn 03:14:53

14355792 678167048997615 8427382719080547304 n

Fot. Sławomir Dłoniak fecbook

Mega

Kobiety

Open

1 Luboińska Urszula MK3 Warszawa Trezado BikeTires.pl 01:59:54

2 Macutkiewicz Izabela MK1 Warszawa APS POLSKA COZMOBIKE 02:02:45

3 Kuszmider Magdalena MK2 Legionowo IFON KolarzKlub 02:02:56

4 Ostrowska Anna MK4 Chorzele T4B BIKE TEAM 02:09:18

5 Kleczaj Barbara MK2 warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 02:10:24

6 Tarnowska Justyna MK3 WIĄZOWNA GO SPORT AK-SPED TEAM 02:12:42

...................................................

9 Zaniewska Iwona MK4 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 02:21:27

11 Plaszewska Aneta MK2 Olsztyn PZU Sport Team 02:28:18

12 Sosnowska-Dłoniak Jolanta MK4 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 02:30:30

14 Kołatka Anna MK1 Iława SSP `ORKA` IŁAWA 02:33:23

17 Zielińska Katarzyna MK2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:35:00

dsc 7938

Fot. Zbyszek Kowalski

Mężczyźni

Open

1 Staniec Artur MM3 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 01:51:12

2 Bielecki Łukasz MM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM 01:51:23

3 Trzciński Paweł MM4 Wyszków TRW MTB Racing 01:51:24

4 Gałązka Norbert MM3 Dziekanów Leśny STRAM BIKE FITTING-SERWIS ŁOMIANKI 01:51:58

5 Hałas Jarosław MM2 PSZCZYNA bikeBoard 01:53:12

6 Gumieniak Piotr MM2 Warszawa MayerSport BokserskAutoserwis 01:53:18

........................................

17 Tumaniec Dariusz MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:55:43

19 Piechowski Zdzisław MM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 01:56:05

24 Zalewski Pawel MM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 01:56:28

47 Zieliński Krzysztof MM3 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 01:59:58

59 Piotrowski Tomasz MM3 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 02:02:22

62 Guzewicz Artur MM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:02:45

83 Nowakowski Adam MM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:05:25

88 Kruba Emil MM2 Dobre Miasto Bike Concept 02:06:08

103 517 Szyrwiński Marek MM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:08:26

111 Brykała Stanisław MM7 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:09:34

118 Szczawiński Witold MM0 Lubawa Terra Lubavia 02:10:38

136 Szczepański Artur MM3 Dorotowo Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:12:59

149 Sudoł Dariusz MM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:14:04

161 Orzołek Mariusz MM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:16:31

169 Zduńczyk Dariusz MM3 Słupy PZU Sport Team 02:17:13

173 Żuczkowski Marcin MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:17:25

178 Loewnau Eugeniusz MM5 Olsztyn 02:18:12

183 Klech Jerzy MM3 Olsztyn 02:18:26

186 Hanas Arkadiusz MM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:18:34

209 Kołatka Zbigniew MM4 IŁAWA 02:23:27

212 Laskowski Sebastian MM2 Nowe Miasto Lubawskie 02:23:38

214 Wojtal Zbyszek MM7 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:23:54

223 Kalinowski Grzegorz MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:24:50

246 Gutowski Tomasz MM7 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:29:32

254 Janus Dawid MM2 Kętrzyn 02:30:55

260 Różyło Marek MM7 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:33:12

263 Sułkiewicz Marcin MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:33:33

265 Wawrzyn Wojciech MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:33:35

278 Milewski Jacek MM4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 02:39:53

286 Brzóska Piotr MM4 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:41:31

294 Sirocki Rafał MM2 Olsztyn 02:47:27

296 Niesiobędzki Grzegorz MM3 Lubawa 02:53:08

297 Kowalski Mariusz MM2 Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie 02:53:41

14191942 675517132595940 5665707963484872281 n

Fit

Kobiety

Open

1 Pakulska Katarzyna FK1 Gostynin Adalight-Arealamp 01:00:14

2 Czajkowska Dorota FK3 Mysiadło GO SPORT AK-SPED TEAM 01:02:49

3 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO SPORT AK-SPED TEAM 01:03:51

4 Paszczyk Katarzyna FK4 Elk PT Mazury Team Ełk 01:04:36

5 Pawelczyk Magdalena FK1 Warszawa Spektrum Sportu Bike Team 01:05:38

6 Spławska Sylwia FK2 WARSZAWA 01:06:22

............................................................................

14 Wyrzykowska Katarzyna FK4 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:12:03

42 Kruba Beata FK3 Dobre Miasto Bike Concept 01:22:01

Mężczyźni

Open

1 Płoski Adam FM2 Ciechanów T4B Bike Team 00:52:57

2 Tenderenda Jan FM3 Warszawa Deutsche Bank Bike Team 00:53:19

3 Sawa Robert FM3 Turka GO SPORT AK-SPED TEAM 00:53:22

4 Cichocki Rafał FM2 Sulejówek WESO-LUCKY MTB TEAM 00:53:33

5 Krupa Robert FM3 Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource 00:54:11

6 Górnicki Marcin FM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 00:54:40

........................................

19 Paszczyk Mariusz FM4 Ełk PT Mazury Team Ełk 00:56:30

27 Dawid Maksymilian FM0 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:57:33

28 Sieński Krzysztof FM2 Działdowo Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 00:57:34

33 Parzych Mariusz FM4 LIDZBARK WARMIŃSKI WAWA BIKE TEAM 00:58:11

37 Zięba Bartosz FM0 Nidzica Rant Bartoszyce 00:58:47

63 Supiński Janusz FM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:00:32

68 Grela Wiesław FM7 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:00:48

74 Tkaczyk Maciej FM3 Ostróda MTB Ostróda Team 01:01:29

77 Bożyczko Łukasz FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 01:02:01

104 Wittlieb Robert FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:03:43

117 Maszkowski Robert FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:04:12

120 Dembiński Henryk FM6 Iława LKK Ziemia Lubawska 01:04:29

139 Koziorowski Grzegorz FM1 Olsztynek Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:05:32

174 Gaweł Andrzej FM6 Olsztyn 01:07:39

184 Gurzyński Dariusz FM4 Szczytno Bel Polska MTB Chorzele 01:08:18

196 Bożyczko Adam FM4 Elbląg 01:08:55

274 Szydłowski Szymon FM2 Pasłęk VALEANT MED CYCLING TEAM 01:13:45

293 Opaliński Tomasz FM4 Ostróda 01:15:38

343 Antochowski Jan FM7 Ostróda 01:23:33

14265094 675517102595943 3329565335823321741 n

Hobby

Kobiety

Open

1 Wielgo Kamila   00:14:35

2 Rzeszot Jagoda HK4 Rypin cykliści rypin 00:14:40

3 Krzyczkowska Malwina HK4 Warszawa Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:14:59

4 Mazurkiewicz Hania HK3 Warszawski Klub Kolarski 00:15:00

5 Kucharska Jadzia HK3 Gdynia Belta Team MTB Gdansk 00:15:23

6 Dobrzyńska Natalia HK3 Warszawa Alltop STAG Team 00:15:45

..............................................................

11 Bożyczko Patrycja HK4 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 00:16:00

Mężczyźni

Open

1 Szyszko Mateusz HM4 Otwock Warszawski Klub Kolarski 00:12:47

2 Zalewski Eryk HM4 Warszawa MayerSport BokserskAutoserwis 00:13:04

3 Kornacki Eryk HM4 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:13:05

4 Szczepański Mateusz HM4 Janów Szkółka Kolarska V-Max GOSiR Mrozy 00:13:06

5 Langer Mikołaj HM3 Stasi Las Warszawski Klub Kolarski 00:13:47

6 Falkowski Krystian HM4 Kobyłka RKS Family Active 00:14:09

............................................

43 Dawid Mikołaj HM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:18:02

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn