Mazury MTB już po premierze - Hopki wokół Twierdzy Boyen

Fot. Marek Kulikowski

W sobotę (8 kwietnia) odbyła się I etap cyklu MTB Mazury. Wyścig rozegrano na rundach zlokalizowanych w okolicach wałów obronnych Twierdzy Boyen. Trasa była bardzo dynamiczna, mocno zróżnicowana, słowem wymagająca, ci nie odstraszyło miłośników MTB, którzy licznie zjawili się w Giżycku. Rywalizowano w trzech próbach: maratonie, półmaratonie i hobby.

Prowadzono klasyfikacje open i w kategoriach wiekowych. Na starcie nie zabrakło zawodników ze znanymi nazwiskami, którzy odnosili już wiele sukcesów na krajowych trasach. Maraton wygrał Paweł Kowalkowski (Centrum Rowerowe Olsztyn) przed Krzysztofem Krzywym ((Nexux) i Andrzejem Kaiserem (Eurobike Kaczmarek Electric Team). W półmaratonie najszybszy okazał się Radek Zysk (Mrągowo), drugi był Rafał Wróblewski (MOnteria Team), a trzeci Piotr Bienienda (Centrum Rowerowe Olsztyn). W Hobby triumfował ostródzianin Paweł Rawdanowicz. Wśród pań w półmaratonie najlepszy czas „wykręciła” Katarzyna Citko (Bliska Team), a w hobby Barbara Paszkowska (Góra Rowerska)

W miejscu startu i mety przy Hotelu St. Bruno zorganizowano również wyścigi dla dzieci. Najbliższe zawody cyklu Mazury MTB to eliminator XC zaplanowany na 29 kwietnia w Mrągowie.

Wyniki

Maraton

Open

1 Paweł Kowalkowski 247 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:49:59

2 Krzysztof Krzywy 25 NEXUS Team 02:50:04

3 Andrzej Kaiser 27 Eurobike Kaczmarek Electric Team 02:50:04

4 Artur Korc 101 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:54:38

5 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team 02:55:09

6 Paulius Natalevičius 79 FOCUS Vilnius 02:56:26

7 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team 03:02:26

8 Radomir Chmiel 68 BloomNet Olsztyn 03:04:48

9 Piotr Car 130 MISTRAL 03:05:46

10 Matas Dumčius 241 Velomanija - Koldas 03:07:50

11 Denas Danyla 243 DUKE Racing Wheels 03:10:41

12 Donatas Sertvytis 242 Velomanija - Koldas 03:11:49

13 Daniel Pepla 6 Renault Team 03:13:18

14 Arturas Remeika 78 Jokers- Santa Monica Networks 03:13:52

15 Jakub Ołowski 332 Tri Negu 03:17:04

16 Jacek Banaszewski 23 Milsport BLU Team 03:21:05

17 Patryk Badura 50 Michelin Team 03:25:29

18 Ridas Karaska 240 Velomanija - Koldas 03:25:30

19 Piotr Andrzejczyk 41 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:25:55

20 Berton Massimo 331 acido lattico team 03:26:29

21 Adam Ptasiński 24 Milsport BLU Team 03:32:27

22 Jakub Mozolewski 336 SKK Sokół 03:38:18

23 Wiktor Gindorowicz 36 Bliska Team 03:42:37

24 Bartłomiej Klus 253   03:47:37

25 Paweł Jędrzejewski 8 Renault Team 03:52:34

26 Sławomir Olszewski 177 MTB TEAM EŁK 03:57:15

27 Marek Klimas 151 BarczewoBiega 04:29:13

Kategorie

MM2

1 Paweł Kowalkowski 247 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:49:59

2 Paulius Natalevičius 79 FOCUS Vilnius 02:56:26

3 Piotr Car 130 MISTRAL 03:05:46

4 Matas Dumčius 241 Velomanija - Koldas 03:07:50

5 Denas Danyla 243 DUKE Racing Wheels 03:10:41

6 Donatas Sertvytis 242 Velomanija - Koldas 03:11:49

7 Piotr Andrzejczyk 41 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:25:55

8 Jakub Mozolewski 336 SKK Sokół 03:38:18

9 Wiktor Gindorowicz 36 Bliska Team 03:42:37

MM3

1 Krzysztof Krzywy 25 NEXUS Team 02:50:04

2 Radomir Chmiel 68 BloomNet Olsztyn 03:04:48

3 Arturas Remeika 78 Jokers- Santa Monica Networks 03:13:52

4 Jakub Ołowski 332 Tri Negu 03:17:04

5 Jacek Banaszewski 23 Milsport BLU Team 03:21:05

6 Patryk Badura 50 Michelin Team 03:25:29

7 Bartłomiej Klus 253   03:47:37

MM4

1 Andrzej Kaiser 27 Eurobike Kaczmarek Electric Team 02:50:04

2 Artur Korc 101 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:54:38

3 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team 02:55:09

4 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team 03:02:26

5 Daniel Pepla 6 Renault Team 03:13:18

6 Ridas Karaska 240 Velomanija - Koldas 03:25:30

7 Adam Ptasiński 24 Milsport BLU Team 03:32:27

MM5

1 Berton Massimo 331 acido lattico team 03:26:29

2 Paweł Jędrzejewski 8 Renault Team 03:52:34

3 Sławomir Olszewski 177 MTB TEAM EŁK 03:57:15

4 Marek Klimas 151 BarczewoBiega 04:29:13

Półmaraton

Open

1 Radek Zysk 46 GRUPETTO Mrągowo 02:08:53

2 Rafał Wróblewski 220 Monteria Team CWTSZ 02:08:53

3 Piotr Bienenda 29 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:08:55

4 Krzysztof żebrowski 88 Wysportowani Racing Team 02:12:01

5 Przemysław Michalczyk 11 Renault Team 02:14:51

6 Piotr Duda 114   02:15:19

7 Lukasz Twarkowski 117   02:16:37

8 Kacper Dakszewicz 44 DBK BIKE TEAM 02:17:32

9 Sławomir Wawrzyniak 43 Nawigator 02:18:06

10 Marcin Lipiński 249 OLIKOM TEAM 02:18:21

11 Adam Buczyński 104 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:18:23

12 Rafał Gamza 71 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:18:23

13 Piotr Sobierajski 98 RANT BARTOSZYCE 02:18:34

14 Arek Trzciński 77 Kross Staff Team 02:20:13

15 Tomasz Jarczyk 76 RDLP Olsztyn MTB Team 02:23:43

16 Grzegorz Kordiukiewicz 286 EuropeGAS SsangYong TEAM 02:24:22

17 Andrzej Podpirko 329 Agiz Team 02:25:05

18 Piotr Bagiński 31 Bliska Team 02:25:14

19 Paweł Treliński 214 GRUPETTO Mrągowo 02:25:21

20 Maksymilian Dawid 100 Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:26:39

21 Marcin Jerenkiewicz 169 Mazury MTB Team 02:27:13

22 Paweł Koźmiński 51 Michelin Team 02:27:14

23 Krzysztof Dębski 57 Michelin Team 02:28:19

24 Damian Klimowicz 129 Grupa Szalonych Rowerzystów 02:28:44

25 Rafał Gierejko 124 Grupa Szalonych Rowerzystów 02:29:45

26 Kamil łopatek 254 Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:30:05

27 Michał Szepietowski 97 Kętrzyn Bike Team 02:30:16

28 Arkadiusz Daszkiewicz 19 RANT BARTOSZYCE 02:30:16

29 Bartosz Samborski 35 Bliska Team 02:30:17

30 Marcin Kierdelewicz 15 Zabłudów Team 02:32:20

31 Sylwester Szymański 82 MTB Suwałki 02:32:25

32 Wiesław Zalewski 268   02:32:35

33 Jarosław Wesołowski 42 Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:33:37

34 Mariusz Rynkiewicz 201 KK24h 02:33:45

35 Wojciech Syrwid 110   02:34:05

36 Marcin Bielski 269 Mazury MTB Team 02:34:33

37 łukasz łubiński 284 EuropeGAS SsangYong TEAM 02:34:59

38 Radek Leszczyński 75 MKK Korba 02:36:33

39 Marcin Kozioł 102 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:36:45

40 Andrzej Mantiuk 126 Grupa Szalonych Rowerzystów 02:37:07

41 Dominik Minkina 150   02:37:40

42 Igor Czobot 45 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 02:37:41

43 Krzysztof Krygielski 115 Jeżdżę bo nie lubię 02:38:16

44 Jacek Szałaj 121 Grupa Szalonych Rowerzystów 02:38:35

45 Sławomir Charubin 136 Mazury MTB Team 02:38:49

46 Krzysztof Kindrasz 106   02:39:10

47 Radosław Kusiek 231 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:39:42

48 Katarzyna Citko 30 Bliska Team 02:39:54

49 Wojciech Pilichowski 120 Grupa Szalonych Rowerzystów 02:40:26

50 Konstanty Sawicki 69 Michelin Team 02:40:28

51 Arkadiusz Domel 108 Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:40:49

52 Piotr Szymański 227 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:42:02

53 Bartłomiej Kondratowicz 16 Team MUSTANG Pasłęk 02:42:15

54 Kazimierz Mydło 65 Michelin Team 02:42:26

55 Ryszard Sawicki 54 Michelin Team 02:42:29

56 Jacek Gomoła 232 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:44:15

57 Klaudia Ostrowska 84 MTB Suwałki 02:47:00

58 Piotr Gawryluk 37 Bliska Team 02:47:04

59 Piotr Tomaszewski 14 Zabłudów Team 02:48:44

60 Ireneusz Tarnicki 246 Mazury MTB Team 02:49:42

61 Michał Kuprianowicz 127 Grupa Szalonych Rowerzystów 02:50:21

62 Bartek Radź 287 EuropeGAS SsangYong TEAM 02:51:07

63 Michał Borowiec 300 MKK Korba 02:51:12

64 Robert Kwiatkowski 123 Grupa Szalonych Rowerzystów 02:51:45

65 Tomek Dudziński 99 Kętrzyn Bike Team 02:52:39

66 Ewa Duda 113 WAWA BIKE TEAM 02:54:25

67 Izabela Podpirko 330 Agiz Team 02:54:26

68 Marta Raszkiewicz 109 Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:56:14

69 Marek żebrowski 195 KK24h 02:57:02

70 Jarosław Perkowski 81 MTB Suwałki 02:57:26

71 Jacek Jarocki 12   02:57:52

72 Andrzej Piasecki 133   02:57:55

73 Piotrek Kaczyński 226 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:58:37

74 Anna Pietkiewicz 80 MTB Suwałki 02:59:30

75 Wojciech Bułakecki 13 MASTERS Giżycko 03:00:24

76 Kornelia Jackiewicz 335 SKK Sokół 03:02:04

77 Miłosz Lenart 93   03:02:07

78 Dariusz Aleksandrowicz 194 KK24h 03:02:24

79 łukasz Arciszewski 285 EuropeGAS SsangYong TEAM 03:02:34

80 Aleksander Sydoruk 74 RDLP Olsztyn MTB Team 03:02:57

81 Jolanta Kulikowska 38 MPS Bike Team 03:03:06

82 Sebastian Szurgot 105 Prorys Team 03:03:58

83 Wojciech Kuszpa 107 Mazury MTB Team 03:06:33

84 Czarek Gierszewski 21 PTR OPTIMA Team 03:07:12

85 Ryszard Lenkiewicz 224 MASTERS Giżycko 03:08:35

86 Andrzej Goleń 73 GRUPETTO Mrągowo 03:10:58

87 Antoni Wincza 83 MTB Suwałki 03:14:16

88 Andrzej Kudosz 96 MTB Gołdap 03:14:47

89 Jarosław Osadkowski 122 Grupa Szalonych Rowerzystów 03:16:07

90 Mateusz łupińśki 128 Grupa Szalonych Rowerzystów 03:18:13

91 Tadeusz Grzegorczyk 119 MTB TEAM EŁK 03:20:34

92 Barbara Badura 55 Michelin Team 03:20:34

93 Patryk Badura 50 Michelin Team 03:25:30

94 Paweł Hogiel 206   03:30:54

95 Tadeusz Kudosz 95 MTB Gołdap 03:30:57

96 Hubert Dylewski 334   03:33:39

97 Bartosz Bogucki 62 Michelin Team 03:31:44

98 Michał Malanowski 116   03:33:43

Kategorie

MPJ

1 Maksymilian Dawid 100 Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:26:39

2 Rafał Gierejko 124 Grupa Szalonych Rowerzystów 02:29:45

3 Konstanty Sawicki 69 Michelin Team 02:40:28

PM1

1 Krzysztof Żebrowski 88 Wysportowani Racing Team 02:12:01

2 Damian Klimowicz 129 Grupa Szalonych Rowerzystów 02:28:44

3 Igor Czobot 45 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 02:37:41

PM2

1 Radek Zysk 46 GRUPETTO Mrągowo 02:08:53

2 Marcin Lipiński 249 OLIKOM TEAM 02:18:21

3 Grzegorz Kordiukiewicz 286 EuropeGAS SsangYong TEAM 02:24:22

4 Piotr Bagiński 31 Bliska Team 02:25:14

5 Kamil łopatek 254 Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:30:05

6 Jarosław Wesołowski 42 Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:33:37

7 Arkadiusz Domel 108 Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:40:49

8 Bartek Radź 287 EuropeGAS SsangYong TEAM 02:51:07

9 Marek żebrowski 195 KK24h 02:57:02

10 łukasz Arciszewski 285 EuropeGAS SsangYong TEAM 03:02:34

11 Sebastian Szurgot 105 Prorys Team 03:03:58

12 Wojciech Kuszpa 107 Mazury MTB Team 03:06:33

13 Mateusz łupińśki 128 Grupa Szalonych Rowerzystów 03:18:13

14 Michał Malanowski 116   03:33:43

PM3

1 Rafał Wróblewski 220 Monteria Team CWTSZ 02:08:53

2 Piotr Bienenda 29 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:08:55

3 Przemysław Michalczyk 11 Renault Team 02:14:51

4 Lukasz Twarkowski 117   02:16:37

5 Marcin Jerenkiewicz 169 Mazury MTB Team 02:27:13

6 Krzysztof Dębski 57 Michelin Team 02:28:19

7 Michał Szepietowski 97 Kętrzyn Bike Team 02:30:16

8 Bartosz Samborski 35 Bliska Team 02:30:17

9 Marcin Kierdelewicz 15 Zabłudów Team 02:32:20

10 Mariusz Rynkiewicz 201 KK24h 02:33:45

11 Marcin Bielski 269 Mazury MTB Team 02:34:33

12 łukasz łubiński 284 EuropeGAS SsangYong TEAM 02:34:59

13 Radek Leszczyński 75 MKK Korba 02:36:33

14 Dominik Minkina 150   02:37:40

15 Jacek Szałaj 121 Grupa Szalonych Rowerzystów 02:38:35

16 Krzysztof Kindrasz 106   02:39:10

17 Radosław Kusiek 231 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:39:42

18 Piotr Szymański 227 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:42:02

19 Bartłomiej Kondratowicz 16 Team MUSTANG Pasłęk 02:42:15

20 Jacek Gomoła 232 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:44:15

21 Piotr Tomaszewski 14 Zabłudów Team 02:48:44

22 Ireneusz Tarnicki 246 Mazury MTB Team 02:49:42

23 Michał Kuprianowicz 127 Grupa Szalonych Rowerzystów 02:50:21

24 Michał Borowiec 300 MKK Korba 02:51:12

25 Tomek Dudziński 99 Kętrzyn Bike Team 02:52:39

26 Jacek Jarocki 12   02:57:52

27 Piotrek Kaczyński 226 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:58:37

28 Andrzej Kudosz 96 MTB Gołdap 03:14:47

29 Hubert Dylewski 334   03:33:39

30 Bartosz Bogucki 62 Michelin Team 03:31:44

PM4

1 Piotr Duda 114   02:15:19

2 Kacper Dakszewicz 44 DBK BIKE TEAM 02:17:32

3 Adam Buczyński 104 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:18:23

4 Rafał Gamza 71 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:18:23

5 Piotr Sobierajski 98 RANT BARTOSZYCE 02:18:34

6 Arek Trzciński 77 Kross Staff Team 02:20:13

7 Tomasz Jarczyk 76 RDLP Olsztyn MTB Team 02:23:43

8 Andrzej Podpirko 329 Agiz Team 02:25:05

9 Paweł Treliński 214 GRUPETTO Mrągowo 02:25:21

10 Paweł Koźmiński 51 Michelin Team 02:27:14

11 Arkadiusz Daszkiewicz 19 RANT BARTOSZYCE 02:30:16

12 Wojciech Syrwid 110   02:34:05

13 Marcin Kozioł 102 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:36:45

14 Andrzej Mantiuk 126 Grupa Szalonych Rowerzystów 02:37:07

15 Krzysztof Krygielski 115 Jeżdżę bo nie lubię 02:38:16

16 Wojciech Pilichowski 120 Grupa Szalonych Rowerzystów 02:40:26

17 Ryszard Sawicki 54 Michelin Team 02:42:29

18 Piotr Gawryluk 37 Bliska Team 02:47:04

19 Robert Kwiatkowski 123 Grupa Szalonych Rowerzystów 02:51:45

20 Jarosław Perkowski 81 MTB Suwałki 02:57:26

21 Dariusz Aleksandrowicz 194 KK24h 03:02:24

22 Aleksander Sydoruk 74 RDLP Olsztyn MTB Team 03:02:57

23 Andrzej Goleń 73 GRUPETTO Mrągowo 03:10:58

24 Jarosław Osadkowski 122 Grupa Szalonych Rowerzystów 03:16:07

PM5

1 Sławomir Wawrzyniak 43 Nawigator 02:18:06

2 Sylwester Szymański 82 MTB Suwałki 02:32:25

3 Wiesław Zalewski 268   02:32:35

4 Sławomir Charubin 136 Mazury MTB Team 02:38:49

5 Wojciech Bułakecki 13 MASTERS Giżycko 03:00:24

6 Miłosz Lenart 93   03:02:07

7 Czarek Gierszewski 21 PTR OPTIMA Team 03:07:12

8 Ryszard Lenkiewicz 224 MASTERS Giżycko 03:08:35

9 Antoni Wincza 83 MTB Suwałki 03:14:16

10 Paweł Hogiel 206   03:30:54

PM6

1 Kazimierz Mydło 65 Michelin Team 02:42:26

2 Andrzej Piasecki 133   02:57:55

3 Tadeusz Grzegorczyk 119 MTB TEAM EŁK 03:20:34

4 Tadeusz Kudosz 95 MTB Gołdap 03:30:57

PK1

1 Kornelia Jackiewicz 335 SKK Sokół 03:02:04 351

PK3

1 Katarzyna Citko 30 Bliska Team 02:39:54

2 Klaudia Ostrowska 84 MTB Suwałki 02:47:00

3 Marta Raszkiewicz 109 Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:56:14

4 Anna Pietkiewicz 80 MTB Suwałki 02:59:30

5 Barbara Badura 55 Michelin Team 03:20:34

Hobby

Open

1 Paweł Rawdanowicz 103 MTB Ostróda Team 01:09:29

2 Stanisław Zaborowski 323   01:14:13

3 Zenon Dobrzyn 350 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn 01:15:48

4 Grzegorz Ziółkowski 318 ADIOSTRY TEAM 01:16:41

5 Wojciech Tworkowski 314 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:17:13

6 Hubert Lemański 199 KK24h 01:17:53

7 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team 01:17:54

8 Radoslaw Grotkowski 282 Pasymskie Bractwo Sportowe 01:19:03

9 Marek Karczewski 197 KK24h 01:19:25

10 Zenon Gołębiowski 252 OLIKOM TEAM 01:19:53

11 Szymon Wojtczak 203 KK24h 01:20:03

12 Artur świątek 17 RANT BARTOSZYCE 01:20:17

13 Tomasz Sternicki 94 XC Poręby Team 01:21:31

14 Marcin Nowociński 280 Pasymskie Bractwo Sportowe 01:23:01

15 Kacper Szewczak 92   01:24:12

16 Maciej Sztrom 251 OLIKOM TEAM 01:24:16

17 Marcin Ruszczyk 326   01:25:24

18 Paweł Antoniak 256 OLIKOM TEAM 01:25:26

19 Piotr Michalski 132 XBOX BIKE TEAM 01:25:47

20 Rafał Neumann 322 www.terenowo.pl 01:26:11

21 Stanisław Bałdyga 310 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:26:25

22 Maciej Pogorzelski 305 wtw-poland.com 01:26:38

23 Andrzej Bąkała 324 MTB Suwałki 01:26:45

24 Kajetan Melke 315   01:27:39

25 Henryk Przygoda 260 Team MUSTANG Pasłęk 01:27:49

26 Barbara Paszkowska 89 Sklep rowerowy Góra Rowerska 01:27:57

27 Leszek Staranowicz 333   01:28:09

28 Zdzisław Szklarski 202 KK24h 01:28:11

29 Mateusz Sadowski 317 RANT BARTOSZYCE 01:28:31

30 Tomasz Borowiec 301 MKK Korba 01:30:05

31 Tomasz Deptuła 309   01:30:07

32 Kacper Gołkiewicz 302 MDK UKS PRZYJAŹŃ 01:30:35

33 Tomasz Modzolewski 87 MTB Suwałki 01:30:37

34 Mariusz Przygoda 261 Team MUSTANG Pasłęk 01:30:58

35 Bartosz Janiewicz 321 JUNGHEINRICH.PL 01:31:32

36 Wojciech Sowa 325 Sowa Jacht Giżycko 01:32:26

37 Cezary Kroszkiewicz 137   01:33:21

38 Michał Grotkowski 283 Pasymskie Bractwo Sportowe 01:34:19

39 łukasz Skrodzki 250 OLIKOM TEAM 01:35:51

40 Eugeniusz Wawrzyn 85 MTB Suwałki 01:36:55

41 Natalia Zysk 306 GRUPETTO Mrągowo 01:37:01

42 Rafał Szerakowski 86 MTB Suwałki 01:38:08

43 Arkadiusz łopiński 319   01:40:53

44 Jarosław Ciołko 312 Agr Podlasie 01:42:24

45 Marek Sikora 278 Pasymskie Bractwo Sportowe 01:44:10

46 Elżbieta światek 18 RANT BARTOSZYCE 01:45:20

47 Tomasz Raniszewski 281 Pasymskie Bractwo Sportowe 01:45:32

48 Tomasz Zaciek 327   01:45:43

49 Paweł Król 307   01:46:48

50 Szymon Rutkowski 28 Beat Bike Pro Relo Team 01:50:58

51 Anna Koziatek 316 Mazury MTB Team 01:57:32

52 Marcin Szczesny 304 wtw-poland.com 01:57:35

53 Emilia Seroka 311 Agr Podlasie 01:58:38

54 Ireneusz Turek 118 MTB TEAM EŁK 02:03:24

55 Kasia Akus 134   02:03:24

56 Roman łożyński 320 Urząd Miasta Giżycko 02:07:42

Kategorie

HMJ

1 Hubert Lemański 199 KK24h 01:17:53

2 Kacper Gołkiewicz 302 MDK UKS PRZYJAŹŃ 01:30:35

3 Michał Grotkowski 283 Pasymskie Bractwo Sportowe 01:34:19

4 Marek Sikora 278 Pasymskie Bractwo Sportowe 01:44:10

HM1

1 Szymon Wojtczak 203 KK24h 01:20:03

2 Kajetan Melke 315   01:27:39

HM2

1 Stanisław Zaborowski 323   01:14:13

2 Grzegorz Ziółkowski 318 ADIOSTRY TEAM 01:16:41

3 Kacper Szewczak 92   01:24:12

4 Maciej Sztrom 251 OLIKOM TEAM 01:24:16

5 Paweł Antoniak 256 OLIKOM TEAM 01:25:26

6 Mateusz Sadowski 317 RANT BARTOSZYCE 01:28:31

7 Cezary Kroszkiewicz 137   01:33:21

8 Szymon Rutkowski 28 Beat Bike Pro Relo Team 01:50:58

HM3

1 Marcin Nowociński 280 Pasymskie Bractwo Sportowe 01:23:01

2 Marcin Ruszczyk 326   01:25:24

3 Rafał Neumann 322 www.terenowo.pl 01:26:11

4 Maciej Pogorzelski 305 wtw-poland.com 01:26:38

5 Leszek Staranowicz 333   01:28:09

6 Zdzisław Szklarski 202 KK24h 01:28:11

7 Tomasz Borowiec 301 MKK Korba 01:30:05

8 Tomasz Deptuła 309   01:30:07

9 Tomasz Modzolewski 87 MTB Suwałki 01:30:37

10 Mariusz Przygoda 261 Team MUSTANG Pasłęk 01:30:58

11 Bartosz Janiewicz 321 JUNGHEINRICH.PL 01:31:32

12 łukasz Skrodzki 250 OLIKOM TEAM 01:35:51

13 Arkadiusz łopiński 319   01:40:53

14 Tomasz Zaciek 327   01:45:43

15 Paweł Król 307   01:46:48

16 Marcin Szczesny 304 wtw-poland.com 01:57:35

HM4

1 Paweł Rawdanowicz 103 MTB Ostróda Team 01:09:29

2 Wojciech Tworkowski 314 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:17:13

3 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team 01:17:54

4 Radoslaw Grotkowski 282 Pasymskie Bractwo Sportowe 01:19:03

5 Tomasz Sternicki 94 XC Poręby Team 01:21:31

6 Piotr Michalski 132 XBOX BIKE TEAM 01:25:47

7 Henryk Przygoda 260 Team MUSTANG Pasłęk 01:27:49

8 Wojciech Sowa 325 Sowa Jacht Giżycko 01:32:26

9 Rafał Szerakowski 86 MTB Suwałki 01:38:08

10 Jarosław Ciołko 312 Agr Podlasie 01:42:24

11 Tomasz Raniszewski 281 Pasymskie Bractwo Sportowe 01:45:32

HM5

1 Marek Karczewski 197 KK24h 01:19:25

2 Artur świątek 17 RANT BARTOSZYCE 01:20:17

3 Stanisław Bałdyga 310 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:26:25

4 Roman łożyński 320 Urząd Miasta Giżycko 02:07:42

HM6

1 Zenon Dobrzyn 350 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn 01:15:48

2 Zenon Gołębiowski 252 OLIKOM TEAM 01:19:53

3 Andrzej Bąkała 324 MTB Suwałki 01:26:45

4 Eugeniusz Wawrzyn 85 MTB Suwałki 01:36:55

5 Ireneusz Turek 118 MTB TEAM EŁK 02:03:24

HK1

1 Natalia Zysk 306 GRUPETTO Mrągowo 01:37:01

HK3

1 Barbara Paszkowska 89 Sklep rowerowy Góra Rowerska 01:27:57

2 Anna Koziatek 316 Mazury MTB Team 01:57:32

3 Emilia Seroka 311 Agr Podlasie 01:58:38

4 Kasia Akus 134   02:03:24

HK4

1 Elżbieta Swiatek 18 RANT BARTOSZYCE 01:45:20 166

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn