Maraton MTB „Kociewie Szlakiem” Szpręgawsk 2017 – Cóż z tego, że w drugim szeregu, liczy się przyjemność

Fot. mustang pasłek team facebook

W miejscowości Szpęgawsk k. Starogardu Gdańskiego odbył się w niedzielę (7 maja) Maraton MTB „Kociewie Szlakiem”.Startowali przede wszystkim kolarze z Pomorza, ale nie zabrakło warmińsko-mazurskich akcentów. Ścigali się zawodnicy z Iławy, Elbląga, Susza i Sorkwit. Wprawdzie zabrakło ich w ścisłej czołówce, ale w kategoriach plasowali się w dziesiątkach.

Wyniki

Dystans 27 km

1 PITUCH SŁAWEK M 1 1985 M 31-45 1 BYTÓW EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 1:01:38

2 MRÓZ PATRYK M 2 1990 M 19-30 1 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY 1:03:32

3 MROZOWICZ CEZARY M 3 1978 M 31-45 2 GDYNIA NEXUS TEAM 1:03:41

4 WYBRANIAK DARIUSZ M 4 1980 M 31-45 3 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY 1:03:48

5 SKIERKA DARIUSZ M 5 1998 M 19-30 2 ŁĘCZYCE LEW LĘBORK 1:03:53

6 MARZEC TOMASZ M 6 1989 M 19-30 3 SŁUPSK MYGYM SŁUPSK 1:03:57

.......................................................

55 STYCZEŃ ROMAN M 55 1971 M 46 i więcej 7 ELBLĄG HYDROPRESS KM BIKE MTB TEAM 1:16:35

66 ZAREMBA SŁAWOMIR M 66 1970 M 46 i więcej 10 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 1:19:43

87 TUNIEWICZ TOMASZ M 83 1972 M 31-45 47 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁEK 1:24:40

101 DRASZEWSKI KRZYSZTOF M 96 1977 M 31-45 57 IŁAWA 1:26:51

126 PRZYGODA HENRYK M 119 1977 M 31-45 72 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 1:31:28

136 MAZIŃSKI ZBIGNIEW M 129 1968 M 46 i więcej 19 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 1:32:45

158 PRZYGODA MARIUSZ M 148 1979 M 31-45 91 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 1:37:34

219 ZDZICHOWSKI PIOTR M 194 1963 M 46 i więcej 37 SUSZ 2:12:20

Fot. Agro Mil MTB facebook

Dystans 54 km

1 RZESZUTEK PIOTR M 1 1995 M 19-30 1 SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 2:05:33

2 RÓŻAŃSKI MICHAL M 2 1991 M 19-30 2 GDAŃSK TRIGAR MTB TEAM 2:05:41

3 DERHELD ŁUKASZ M 3 1986 M 31-45 1 GDYNIA EDF TREK GDYNIA 2:05:44

4 SUSZKO JAN M 4 1999 M 0-18 1 BYTÓW MLKS BASZTA BYTÓW 2:05:44

5 ROGOWSKI JACEK M 5 1971 M 46 i więcej 1 KOŚCIERZYNA KSR KOŚCIERZYNA 2:05:44

6 KOŁODZIK GRZEGORZ M 6 1995 M 19-30 3 ŻARNOWIEC KLIF MTB TEAM - POTRA KMI POLAND 2:14:30

............................................

17 HANKE MATEUSZ M 17 1989 M 19-30 8 SORKWITY REANUALT TEAM 2:27:11

27 MACKIEWICZ TOMASZ M 26 1975 M 31-45 12 SUSZ 2:39:27

45 CZAPLIŃSK MIROSŁAW M 41 1974 M 31-45 23 DYWITY 3:01:22

46 MICHALSKI WOJCIECH M 42 1981 M 31-45 24 DYWITY 3:01:23

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn