Puchar Warmii „ Dookoła Jeziora Luterskiego” Mistrzostwa Województwa 2017 – Kolarze „kręcili”, kibice dopingowali i świetnie się bawili

Fot. Dariusz Marchlewski/bfs

W weekend (13/14 maja) odbywała się największa impreza kolarska w regionie Puchar Warmii, którego trasa wiodła na szosach wokół Jeziora Luterskiego. Dwuetapowy wyścig to równocześnie Mistrzostwa Województwa w jeździe indywidualnej na czas (sobota) i ze startu wspólnego (niedziela). Patronat nad impreza objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.

Organizatorzy zaprosili do rywalizacji kilka znaczących klubów w Polsce m.in. ALKS "Stal" Ocetix Iglotex Grudziądz czy UKS Wygoda Białystok, zjawili się goście z Kaliningradu, dużą część startujących stanowią młodzi kolarze sekcji warmińsko-mazurskich. Program imprezy obejmuje rywalizację w kategoriach młodzieżowych (od młodzika do orlika) oraz mastersów.

Pogoda nie zawiodła. W sobotę (13 maja) rozegrano jazdę na czas. Reprezentanci Warmii i Mazur wygrali cztery z siedmiu kategorii. Na najwyższym stopniu podium stanęli: młodzik: Dominik Wyrzykowski (WMKS Olsztyn), młodziczka Nikola Szczepańska (Warmia Biskupiec), juniorka młodsza Kamila Niedźwiecka (WMKS Olsztyn) i junior: Maciej Chodań (Warmia Biskupiec). W juniorach młodszych dominowali kolarze z Kaliningradu, którzy wywalczyli pięć czołowych lokat.

Tytuł mistrzów województwa oprócz wspomnianej czwórki – zwycięzców konkurencji zdobyli też: junior młodszy Wiktor Chodań (Warmia Biskupiec), orlik: Bartłomiej Rajch (WMKS Olsztyn) i juniorka Lidia Kuszyńska (LUKK Ełk) – jedyna zawodniczka regionu w tej grupie wiekowej. Warto zaznaczyć, że oprócz wyścigu organizatorzy przygotowali kibicom wiele atrakcji rekreacyjno-artystycznych. Nikt się nie nudził.

W niedzielę, przy równie pięknej pogodzie rozegrano wyścigi ze startu wspólnego na rundzie: Lutry – Żardeniki – Kikity – Lutry (długość okrążenia 21 km) Oczywiście dystans był uzależniony od kategorii wiekowej. W młodzikach klasę potwierdził Dominik Wyrzykowski (WMKS Olsztyn), który znów był pierwszy i zgarnął całą pulę. W młodziczkach wyścig w wygrała Sara Prusińska (Warmia Biskupiec), zdobywając tytuł mistrzyni województwa ze startu wspólnego, ale Puchar Warmii wywalczyła Wiktoria Szczepańska (Warmia). W kategorii juniorów młodszych dominowali Rosjanie, mistrzem województwa został Szymon Gryn (LKK Prostki). W juniorkach młodszych klasę potwierdziła Kamila Niedźwiecka (WMKS), która wygrała wszystkie konkurencje. Wyjechała z Pucharem Warmii i dwoma złotymi medalami mistrzowskimi. W juniorkach tytuł ze startu wspólnego zdobył Maciej Chodań (Warmia, a w U23 Bartłomiej Rajch (WMKS). Klasyfikacje łączne wygrali kolarze spoza regionu.

W niedziele startowali zawodnicy kategorii, których zabrakło w sobotę. W żakach najszybciej pojechał Kamil Gutowski (LKK Prostki) w zaczkach wygrała Aleksandra Chyża (WMKS), w mastrsach triumfowali: Patryk Badura (Michelin Bloomnet Olsztyn) i Michalina Lachowicz (LKK Prostki), a w handbike Bogdan Król ( Orneta)

I etap

Jazda indywidualna na czas

KAT. MŁODZIK      

1 Wyrzykowski Dominik WMKS Olsztyn 07:37.2

2 Ratajczak Dominik OKK Olsztyn - szkółka 07:41.4

3 Orehov Maxim Kaliningrad 07:49.8

4 Bałdyga Dawid LKK "Warmia" Biskupiec 08:16.5

5 Żygieło Dawid SKK "Sokół" -szkółka 08:34.2

6 Esik Artemii Kaliningrad 08:36.2

7 Markowski Michał UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 08:37.8

8 Szawarski Jakub Szkółka Kolarska Nowa Wieś Ełcka 08:44.4

9 Żelazowski Michał OKK Olsztyn - szkółka 08:47.8

10 Sokołowski Paweł UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 08:50.6

11 Pieczkowski Oliwier OKK Olsztyn - szkółka 08:57.1

12 Więczkowski Paweł LKK ZM "Warmia" Biskupiec 08:57.1

13 Struczewski Radosław SKK "Sokół" -szkółka 8 09:00.8

14 Targoński Marcin OKK Olsztyn 09:01.2

15 Shlenin Nikita Kaliningrad 09:02.0

16 Wojciechowski Jerzy WMKS Olsztyn - szkółka 09:02.3

17 Gołkiewicz Kacper UKS "Przyjaźń" Bartoszyce 09:04.8

18 Dowgiert Szymon SKK "Sokół"   09:07.9

19 Gołębiowski Konrad Wadecki Bike Academy Elbląg 09:09.9

20 Karczewskij Michaił Kaliningrad 09:12.0

21 Jaczun Franciszek WMKS Olsztyn - szkółka 09:38.0

22 Chodań Piotr LKK "Warmia" Biskupiec 09:52.0

23 Borkowski Bartłomiej WMKS Olsztyn - szkółka 09:56.8

24 Wójcicki Wiktor LKK "Warmia" Biskupiec 10:05.4

25 Jegorow Jegor Kaliningrad 10:19.4

26 Bulkowski Kuba WMKS Olsztyn - szkółka 10:26.0

27 Griszkow Oleg Kaliningrad 10:42.6

28 Wiśniewski Kacper WMKS Olsztyn - szkółka 10:58.6

Medaliści Mistrzostw Województwa

1 Wyrzykowski Dominik WMKS Olsztyn 07:37.2

2 Ratajczak Dominik OKK Olsztyn - szkółka 07:41.4

3 Bałdyga Dawid LKK "Warmia" Biskupiec 08:16.5

Start wspólny

1 Orehov Maxim Kaliningrad 0:29:14

2 Wyrzykowski Dominik WMKS Olsztyn 0:29:14

3 Esik Artemii Kaliningrad 0:29:17

4 Żygieło Dawid SKK "Sokół" -szkółka 00:29:17

5 Gołkiewicz Kacper UKS "Przyjaźń" Bartoszyce 0:29:17

6 Bałdyga Dawid LKK "Warmia" Biskupiec 0:29:17

7 Markowski Michał UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 0:29:17

8 Żelazowski Michał OKK Olsztyn - szkółka 0:29:17

9 Targoński Marcin OKK Olsztyn 0:29:17

10 Struczewski Radosław SKK "Sokół" -szkółka 0:29:17

11 Dowgiert Szymon SKK "Sokół" 0:29:17

12 Więczkowski Paweł LKK ZM "Warmia" Biskupiec 0:29:17

13 Szawarski Jakub Szkółka Kolarska Nowa Wieś Ełcka 0:29:17

14 Grotkowski Michał LKK ZM "Warmia" Biskupiec 0:29:17

15 Sokołowski Paweł UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 0:29:32

16 Borkowski Bartłomiej WMKS Olsztyn - szkółka 00:29:36

17 Chodań Piotr LKK "Warmia" Biskupiec 00:29:41

18 Karczewskij Michaił Kaliningrad 00:30:22

19 Pieczkowski Oliwier OKK Olsztyn - szkółka 00:31:15

20 Shlenin Nikita Kaliningrad 00:31:49

21 Wójcicki Wiktor LKK "Warmia" Biskupiec 00:32:06

22 Segień Michał OKK Olsztyn - szkółka 00:34:22

23 Sikora Marek LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:34:24

24 Wojciechowski Jerzy WMKS Olsztyn - szkółka 00:34:53

25 Jaczun Franciszek WMKS Olsztyn - szkółka 00:34:55

26 Bulkowski Kuba WMKS Olsztyn - szkółka 00:38:22

27 Jegorow Jegor Kaliningrad 00:39:38

28 10062120501 Gołębiowski Konrad Wadecki Bike Academy Elbląg 00:43:19

29 Wiśniewski Kacper WMKS Olsztyn - szkółka 00:47:09

30 2004 Lachowicz Kacper Wadecki Bike Academy Elbląg - szkólka 00:54:11

Medaliści Mistrzostw Województwa

1 Wyrzykowski Dominik WMKS Olsztyn 0:29:14

2 Gołkiewicz Kacper UKS "Przyjaźń" Bartoszyce 0:29:17

3 Bałdyga Dawid LKK "Warmia" Biskupiec 0:29:17

Klasyfikacja Pucharu Warmii

1 Wyrzykowski Dominik WMKS Olsztyn 0:36:51

2 Orehov Maxim Kaliningrad 0:37:04

3 Bałdyga Dawid LKK "Warmia" Biskupiec 0:37:33

4 Żygieło Dawid SKK "Sokół" -szkółka 0:37:51

5 Esik Artemii Kaliningrad 0:37:53

6 Markowski Michał UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 0:37:55

7 Szawarski Jakub Szkółka Kolarska Nowa Wieś Ełcka 0:38:01

8 Żelazowski Michał OKK Olsztyn - szkółka 0:38:05

9 Więczkowski Paweł LKK ZM "Warmia" Biskupiec 0:38:14

10 Struczewski Radosław SKK "Sokół" -szkółka 0:38:18

11Targoński Marcin OKK Olsztyn 0:38:18

12 Gołkiewicz Kacper UKS "Przyjaźń" Bartoszyce 0:38:22

15 Sokołowski Paweł UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 0:38:23

13 Dowgiert Szymon SKK "Sokół" 0:38:25

14 Borkowski Bartłomiej WMKS Olsztyn - szkółka 0:39:33

15 Chodań Piotr LKK "Warmia" Biskupiec 0:39:33

16 Karczewskij Michaił Kaliningrad 0:39:34

17 Pieczkowski Oliwier OKK Olsztyn - szkółka 0:40:12

18 Shlenin Nikita Kaliningrad 0:40:51

19 Wójcicki Wiktor LKK "Warmia" Biskupiec 0:42:11

20 Wojciechowski Jerzy WMKS Olsztyn - szkółka 0:43:55

21 Jaczun Franciszek WMKS Olsztyn - szkółka 0:44:33

22 Bulkowski Kuba WMKS Olsztyn - szkółka 0:48:48

23 Jegorow Jegor Kaliningrad 0:49:57

24 Gołębiowski Konrad Wadecki Bike Academy Elbląg 0:52:29

25 Wiśniewski Kacper WMKS Olsztyn - szkółka 0:58:08

18403267 1670640909632611 161498883298887330 n

KAT. MŁODZICZKA      

1 Szczepańska Nikola LKK "Warmia" Biskupiec 08:56.2

2 Szczepańska Wiktoria LKK "Warmia" Biskupiec 09:04.1

3 Prusińska Sara LKK "Warmia" Biskupiec 09:09.6

4 Józefowicz Wktoria UKS FENIKS Krynki 09:47.7

5 Maltceva Alina Kaliningrad 10:01.8

6 Taudul Patrycja UKS FENIKS Krynki 10:05.5

Medaliści Mistrzostw Województwa

1 Szczepańska Nikola LKK "Warmia" Biskupiec 08:56.2

2 Szczepańska Wiktoria LKK "Warmia" Biskupiec 09:04.1

3 Prusińska Sara LKK "Warmia" Biskupiec 09:09.6

Start wspólny

1 Prusińska Sara LKK "Warmia" Biskupiec 00:38:39

2 Szczepańska Wiktoria LKK "Warmia" Biskupiec 00:38:40

3 Maltceva Alina Kaliningrad 00:38:40

4 Taudul Patrycja UKS FENIKS Krynki 00:38:40

5 Józefowicz Wktoria UKS FENIKS Krynki 00:38:41

6 Szczepańska Nikola LKK "Warmia" Biskupiec 00:38:51

Medaliści Mistrzostw Województwa

1 Prusińska Sara LKK "Warmia" Biskupiec 00:38:39

2 Szczepańska Wiktoria LKK "Warmia" Biskupiec 00:38:40

3 Szczepańska Nikola LKK "Warmia" Biskupiec 00:38:51

Klasyfikacja Pucharu Warmii

1 Szczepańska Wiktoria LKK "Warmia" Biskupiec 0:47:44

2 Szczepańska Nikola LKK "Warmia" Biskupiec 0:47:47

3 Prusińska Sara LKK "Warmia" Biskupiec 0:47:49

4 Józefowicz Wktoria UKS FENIKS Krynki 0:48:29

5 Maltceva Alina Kaliningrad 0:48:42

6 Taudul Patrycja UKS FENIKS Krynki 0:48:46

18446678 1670642946299074 8853513274802174734 n

KAT. JUNIOR MŁODSZY      

1 Kozin Aleksandr Kaliningrad 14:06.7

2 Zholud Vadim Kaliningrad 14:12.4

3 Kondratiuk Denis Kaliningrad 14:20.1

4 Makarov Stepan Kaliningrad 14:28.3

5 Dudin Danila Kaliningrad 14:30.1

6 Chodań Wiktor LKK "Warmia" Biskupiec 14:43.3

7 Belniak Maciej ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 14:46.6

8 Pomian Szymon UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 14:56.4

9 Fiedorowicz Sebastian WMKS Olsztyn 14:57.2

10 Welens Szymon ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 15:10.0

11 Mamczyński Kacper Wadecki Bike Academy Elbląg 17:35.2

12 Awłosewicz Artem Kaliningrad 18:18.0

Medaliści Mistrzostw Województwa

1 Chodań Wiktor LKK "Warmia" Biskupiec 14:43.3

2 Fiedorowicz Sebastian WMKS Olsztyn 14:57.2

3 Mamczyński Kacper Wadecki Bike Academy Elbląg 17:35.2

Start wspólny

1 Zholud Vadim Kaliningrad 01:27:53

2 Kondratiuk Denis Kaliningrad 01:27:53

3 Kozin Aleksandr Kaliningrad 01:27:53

4 Ivanow Dmitri Kaliningrad 01:29:20

5 Dudin Danila Kaliningrad 01:29:47

6 Gryn Szymon UKS Prostki 01:30:48

7 Chodań Wiktor LKK "Warmia" Biskupiec 01:30:49

8 Fiedorowicz Sebastian WMKS Olsztyn 01:31:47

9 Pomian Szymon UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 01:33:01

10 Belniak Maciej ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 01:33:01

11 Welens Szymon ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 01:33:01

12 Makarov Stepan Kaliningrad 01:33:01

13 Krakowski Krystian Wadecki Bike Academy Elbląg 01:39:51

14 Mamczyński Kacper Wadecki Bike Academy Elbląg 01:39:59

Medaliści Mistrzostw Województwa

1 Gryn Szymon UKS Prostki 01:30:48

2 Chodań Wiktor LKK "Warmia" Biskupiec 01:30:49

3 Fiedorowicz Sebastian WMKS Olsztyn 01:31:47

Klasyfikacja Pucharu Warmii

1 Kozin Aleksandr Kaliningrad 1:42:00

2 Zholud Vadim Kaliningrad 1:42:05

3 Kondratiuk Denis Kaliningrad 1:42:13

4 Dudin Danila Kaliningrad 1:44:17

5 Chodań Wiktor LKK "Warmia" Biskupiec 1:45:32

6 Fiedorowicz Sebastian WMKS Olsztyn 1:46:44

7 Makarov Stepan Kaliningrad 1:47:29

8 Belniak Maciej ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 1:47:48

9 Pomian Szymon UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 1:47:57

10 Welens Szymon ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 1:48:11

11 Mamczyński Kacper Wadecki Bike Academy Elbląg 1:57:34

18403408 1670794149617287 3864137346743125893 n

KAT.JUNIORKA MŁ.      

1 Niedźwiecka Kamila WMKS Olsztyn 15:43.0

2 Mrówka Gabriela WMKS Olsztyn 16:36.5

3 Dakhno Alisa Kaliningrad 17:02.9

4 Wieremiejczyk Kamila WMKS Olsztyn 17:04.3

5 Czamlet Sandra WMKS Olsztyn 17:06.0

6 Jarosz Anna UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 17:09.4

7 Zduńczyk Agata OKK Olsztyn 17:28.8

Medaliści Mistrzostw Województwa

1 Niedźwiecka Kamila WMKS Olsztyn 15:43.0

2 Mrówka Gabriela WMKS Olsztyn 16:36.5

3 Wieremiejczyk Kamila WMKS Olsztyn 17:04.3

Juniorka młodsza

Start wspólny

1 Niedźwiecka Kamila WMKS Olsztyn 00:29:17

2 Mrówka Gabriela WMKS Olsztyn 00:29:17

3 Dakhno Alisa Kaliningrad 00:29:17

4 Czamlet Sandra WMKS Olsztyn 00:29:17

5 Zduńczyk Agata OKK Olsztyn 00:29:17

6 Wieremiejczyk Kamila WMKS Olsztyn 00:29:29

7 Jarosz Anna UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 00:32:04

Medaliści Mistrzostw Województwa

1 Niedźwiecka Kamila WMKS Olsztyn 00:29:17

2 Mrówka Gabriela WMKS Olsztyn 00:29:17

3 Czamlet Sandra WMKS Olsztyn 00:29:17

Puchar Warmii

1 Niedźwiecka Kamila WMKS Olsztyn 0:45:00

2 Mrówka Gabriela WMKS Olsztyn 0:45:54

3 Dakhno Alisa Kaliningrad 0:46:20

4 Czamlet Sandra WMKS Olsztyn 0:46:23

5 Wieremiejczyk Kamila WMKS Olsztyn 0:46:33

6 Zduńczyk Agata OKK Olsztyn 0:46:46

7 Jarosz Anna UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 0:49:13

18446887 1670643706298998 5677452656082285483 n

KAT. JUNIOR      

1 Chodań Maciej LKK "Warmia" Biskupiec 19:03.1

2 Smoliński Filip ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 19:14.1

3 Yatcenko Ivan Kalingrad 19:20.8

4 Belyakov Sergey Kalingrad 19:47.3

5 Łysak Dawid LKK "Warmia" Biskupiec 19:56.0

6 Tuleja Przemysław ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 19:56.1

7 Albanowski Kajetan ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 19:57.8

8 Tuleja Dawid ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 20:13.9

9 Gritcenko Maxim Kalingrad 20:18.9

10 Ścibor Jakub ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 20:24.4

11 Bojarczak Dawid UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 20:38.3

12 Paszko Piotr UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 21:30.7

13 Kondrat Dawid SKK SOKÓŁ 21:38.1

14 Mozolewski Jakub SKK SOKÓŁ 21:42.2

15 Markowski Kacper UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 21:49.5

16 Bachmura Michał SKK SOKÓŁ 23:44.0

Medaliści Mistrzostw Województwa

1 Chodań Maciej LKK "Warmia" Biskupiec 19:03.1

2 Łysak Dawid LKK "Warmia" Biskupiec 19:56.0

Start wspólny

1 Albanowski Kajetan ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 01:45:56

2 Bondarchuk Nikita Kaliningrad 01:45:58

3 Yatcenko Ivan Kalingrad 01:47:17

4 Belyakov Sergey Kalingrad 01:47:17

5 Chodań Maciej LKK "Warmia" Biskupiec 01:47:17

6 Łysak Dawid LKK "Warmia" Biskupiec 01:47:17

7 Mozolewski Jakub SKK SOKÓŁ 01:47:17

8 Gritcenko Maxim Kalingrad 01:47:17

9 Bojarczak Dawid UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 01:47:17

10 Smoliński Filip ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 01:47:17

11 Markowski Kacper UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 01:47:20

12 Ścibor Jakub ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 01:47:50

13 Tuleja Przemysław ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 01:47:50

14 Tuleja Dawid ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 01:48:47

15 Paszko Piotr UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 01:49:08

16 Kondrat Dawid SKK SOKÓŁ 01:55:01

17 Bachmura Michał SKK SOKÓŁ 01:57:56

Medaliści Mistrzostw Województwa

1 Chodań Maciej LKK "Warmia" Biskupiec 01:47:17

2 Łysak Dawid LKK "Warmia" Biskupiec 01:47:17

Puchar Warmii

1 Albanowski Kajetan ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 2:05:54

2 Chodań Maciej LKK "Warmia" Biskupiec 2:06:20

3 Smoliński Filip ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 2:06:31

4 Yatcenko Ivan Kalingrad 2:06:38

5 Belyakov Sergey Kalingrad 2:07:04

6 Łysak Dawid LKK "Warmia" Biskupiec 2:07:13

7 Gritcenko Maxim Kalingrad 2:07:36

8 Tuleja Przemysław ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 2:07:46

9 Bojarczak Dawid UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 2:07:55

10 Ścibor Jakub ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 2:08:14

11 Mozolewski Jakub SKK SOKÓŁ 2:08:59

12 Tuleja Dawid ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 2:09:01

13 Markowski Kacper UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 2:09:10

14 Paszko Piotr UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 2:10:39

15 Kondrat Dawid SKK SOKÓŁ 2:16:39

16 Bachmura Michał SKK SOKÓŁ 2:21:40

18489618 1670820732947962 7124868559876160030 o

KAT. U 23      

1 Okuniewski Sebastian ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 18:37.6

2 Brzozowski Adriuan ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 18:42.9

3 Michalski Piotr ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 18:48.1

4 Rajch Bartłomiej WMKS Olsztyn 20:18.9

5 Ragus Krystian WMKS Olsztyn 20:44.8

6 Walecki Kamil WMKS Olsztyn 21:22.6

Medaliści Mistrzostw Województwa

1 Rajch Bartłomiej WMKS Olsztyn 20:18.9

2 Ragus Krystian WMKS Olsztyn 20:44.8

3 Walecki Kamil WMKS Olsztyn 21:22.6

Start wspólny

1 Brzozowski Adriuan ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ01:47:15

2 Rajch Bartłomiej WMKS Olsztyn 01:47:15

3 Okuniewski Sebastian ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ01:47:17

4 Ochocki Łukasz TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 01:47:17

5 Walecki Kamil WMKS Olsztyn 01:47:17

6 Danielewski Kacper LUKS TRÓJKA PIASECZNO 01:47:20

7 Michalski Piotr ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ01:47:32

8 Ragus Krystian WMKS Olsztyn 01:47:38

Medaliści Mistrzostwa Województwa

1 Rajch Bartłomiej WMKS Olsztyn 01:47:15

2 Walecki Kamil WMKS Olsztyn 01:47:17

3 Ragus Krystian WMKS Olsztyn 01:47:38

Puchar Warmii

1 Okuniewski Sebastian ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 2:05:55

2 Brzozowski Adriuan ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 2:05:58

3 Michalski Piotr ALKS "STAL" OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ 2:06:20

4 Rajch Bartłomiej WMKS Olsztyn 2:07:34

5 Ragus Krystian WMKS Olsztyn 2:08:23

6 Walecki Kamil WMKS Olsztyn 2:08:40

18489490 1670795002950535 7662696234504973684 o

KAT. JUNIORKA      

1 Jackiewicz Aleksandra UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 22:57.6

2 Steć Eliza OSiR Sokołów Podlaski 24:29.8

3 Ustiugowa Marija Kaliningrad 25:12.0

4 Gorodkowa Marija Kaliningrad 26:41.5

5 Kuszyńska Lidia LUKK Ełk 27:16.7

Medaliści Mistrzostw Województwa

1 Kuszyńska Lidia LUKK Ełk 27:16.7

Start wspólny

1 Jackiewicz Aleksandra UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 01:34:42

2 Steć Eliza OSiR Sokołów Podlaski 01:35:40

3 Ustiugowa Marija Kaliningrad 01:39:49

4 Gorodkowa Marija Kaliningrad 01:39:51

Żak

Start wspólny

1 Gutowski Kamil UKK Prostki - szkółka kolarska 00:33:51

2 Siemianowski Mikołaj OKK Olsztyn 00:33:51

3 Sobczak Wadecki Bike Academy Elbląg 00:33:55

4 Karol Szkółka Kolarska Nowa Wieś Ełcka 00:35:37

5 Witek Michał WMKS Olsztyn - szkółka 00:37:39

6 Muszak Filip Szkółka Kolarska Nowa Wieś Ełcka 00:37:45

7 Taudul Piotr UKS FENIKS Krynki 00:39:46

8 Plebanik Jakub Wadecki Bike Academy Elbląg 00:40:02

9 Widziewicz Marcel OKK Olsztyn 00:40:25

10 Bulkowski Kamil WMKS Olsztyn - szkółka 00:40:32

11 Kapuściński Jan OKK Olsztyn 00:42:49

Żaczka

Start wspólny

1 Chyża Aleksandra WMKS Olsztyn - szkółka 00:38:20

2 Wieczorek Martyna OKK Olsztyn 00:39:28

3 Jankiewicz Urszula UKS FENIKS Krynki 00:39:46

4 Sokołowska Natalia OKK Olsztyn 00:42:55

5 Stępińska Anna Szkółka Kolarska Nowa Wieś Ełcka 00:47:19

6 Słomska Natalia Szkółka Kolarska Nowa Wieś Ełcka 00:49:36

7 Rybarczyk Maja Wadecki Bike Academy Elbląg 01:00:18

Amator

Start wspólny

1 Worobiew Rusłan Kaliningrad 01:46:11

2 Korc Artur OPONEO MOTOSPORT 01:47:03

3 Fadeev Sergiej Baltika Kaliningrad 01:47:17

4 Matrosov Aleksandr Baltika Kaliningrad 01:47:20

5 15 R Polczhaev Valerij Baltika Kaliningrad 01:59:54

Masters

Mężczyźni

Start wspólny

1 Badura Patryk Michelin BLOOM NET 01:19:57

2 Sargalski Jacek Brodnica 01:19:57

3 Wojtal Marcin Michelin BLOOM NET 01:19:57

4 Chmiel Radomir Michelin BLOOM NET 01:20:06

5 Trzeszczkowski Marek OKK Warmia I mazury Olsztyn 01:20:06

6 Zelazowski Sebastian OKK Warmia I mazury Olsztyn 01:20:06

7 Kołodziejek Radosław Michelin BLOOM NET 01:24:05

8 Dudko Łukasz Michelin BLOOM NET 01:24:06

9 Szepietowski Michał Kętrzyn 01:24:06

10 Bladowski Roman LUKS JFDUET Goleniów 01:24:06

11 Balakirev Igor Baltika Kaliningrad 01:24:06

12 Fiedorowicz Piotr Giżycko 01:24:06

13 Nestorowicz Artur Kętrzyn 01:24:06

14 Piórko Rafał nIezrzeszony 01:24:58

15 Eronin Michaił Baltika Kaliningrad 01:25:19

16 Hawrysz Andrzej Bike Team Kętrzyn 01:30:55

17 Siemaszko Tomasz WMKS Olsztyn 01:33:51

18 Wróblewski Janusz UKS Przyjaźń Bartoszyce 01:42:53

Kobiety

Start wspólny

1 Lachowicz Michalina UKK PROSTKI 01:39:53

Handbike

1 Król Bogdan IKS SMON Orneta 00:33:36

2 Misztela Witold IKS SMON Orneta 00:40:31

3 Ojrzyński Grzegorz IKS SMON Orneta 00:42:13

4 Król Cezary IKS SMON Orneta 00:43:42

5 Weinert Mariusz IKS SMON Orneta 00:44:58

6 Pudlis Monika IKS SMON Orneta 00:46:16

7 Dziuba Michał IKS SMON Orneta 00:46:16

8 Podlewski janusz IKS SMON Orneta 00:51:27

Organizatorzy:

- Starostwo Powiatowe w Olsztynie

- Urząd Gminy w Kolnie

- Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS w Olsztynie

- Warmińsko-Mazurski Związek Kolarski

- Ludowy Klub Kolarski Warmia w Biskupcu

- Biskupiecka Federacja Sportu

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn