III Biegowe Grand Prix Biegam Bo Lubię Polską Wieś Woźnice 2017 – Wronowski i Alicka trzymają formę.

Fot. Marcin Alicki facebook

Druga w tym sezonie impreza z cyklu Grand Prix Mikołajek i Biegam BO Lubię Polską Wieś odbyła się w sobotę (3 czerwca) w Woźnicach. Do rywalizacji na dystansie około 5 km przystąpiło 75 uczestników przede wszystkim z Warmii i Mazur. Pierwszy na metę przybył Rafał Wronowski (Banie Mazurskie) wyprzedzając Dominika Drażbę (Ełk) i Przemysława Menzińskiego (Barczewo).

Wśród pań zwyciężyła Katarzyna Alicka (Pisz) , drugie miejsce zajęła Sylwia Murach (Lubiewo), a trzecie Beata Pronobis (Barczewo). Wygrali więc ci sami zawodnicy, którzy triumfowali w Prawdowie.

Wyniki

1. Wronowski Rafał 00:17:03:02 Banie Mazurskie Team Wrony

2. Drażba Dominik 00:17:27:25 Ełk Serduszko Team Ełk

3. Menziński Przemysław 00:17:42:92 Barczewo Bsb Barczewo Biega

4. Wronowski Albert 00:17:49:64 Banie Mazurskie Team Wrony

5. Siemiątkowski Tomasz 00:18:04:12 Olsztyn Team Wrony

6. Duchnowski Łukasz 00:18:25:41 Ełk Team Asd

7. Ambroziak Marcin 00:18:59:24 Ryn Pasir-Dąbrowskiteam

8. Jędrzejczyk Łukasz 00:19:02:42 Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo

9. Długosz Marek 00:19:15:90 Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo

10. Fieodorow Tomasz 00:19:49:81 Barczewo Barczewo Biega

11. Kiśluk Jarek 00:20:06:47 Mikołajki Uks Mikołajki Running Team

12. Lenart Miłosz 00:20:21:64 Kętrzyn Runners Team Kętrzyn

13. Lis Sebastian 00:20:23:33 Mrągowo

14. Milewski Rafal 00:20:27:87 Orzysz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana

15. Plona Jacek 00:20:34:02 Lubiewo

16. Alicka Katarzyna 00:21:21:58 Pisz Pasir Pisz

17. Sękulski Gracjan 00:21:23:16 Woźnice

18. Sternicki Tomasz 00:21:29:57 Mrągowo

19. Limberger Janusz 00:21:32:54 Ełk Serduszko Team Ełk

20. Łukasiak Daniel 00:21:51:37 Barczewo

21. Alicki Marcin 00:21:55:28 Pisz

22. Rodziewicz Marek 00:22:16:16 Mrągowo Cross Training Mrągowo

23. Oborski Ryszard 00:22:34:02 Mrągowo

24. Siestrzykowski Jan 00:22:41:75 Ryn Powiatowa Akademia Sportu I Rekreacji W Piszu

25. Silski Marek 00:22:50:78 Barczewo Bsb Barczewo Biega

26. Rogowski Jan 00:23:25:10 Mikołajki Bbl Mikołajki

27. Wejkuć Dawid 00:23:27:56 Mrągowo Muks Omega Mrągowo

28. Zapadka Stanisław 00:23:28:85 Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo

29. Syczew Rafał 00:23:30:54 Mrągowo

30. Bernat Adam 00:23:32:41 Wopławki Brak

31. Wyszyński Łukasz 00:23:41:05 Miętkie Morsy Szczytno#reset

32. Dębowski Ryszard 00:23:52:66 Woźnice Bbl Mikołajki

33. Maciorowski Marcin 00:24:04:00 Smietki

34. Pudlis Marcin 00:24:04:49 Inulec Team Inulec

35. Sulżycki Cezary 00:24:10:50 Mrągowo Cf Mrągowo

36. Murach Sylwia 00:24:29:94 Lubiewo Bbl Mikołajki

37. Pronobis Beata 00:24:38:86 Barczewo Bsb Barczewo Biega

38. Murach Daniel 00:24:50:46 Lubiewo Bbl Mikołajki

39. Szramowski Lukasz 00:25:13:11 Barczewo Bsb Barczewo Biega

40. Ostrowska Kamila 00:25:22:11 Barczewo Bsb Barczewo Biega

41. Kurpiewska Dorota 00:25:27:39 Pisz Klub Morsów W Piszu

42. Otkińska Anna 00:25:37:98 Mrągowo

43. Sznajder Beata 00:25:44:55 Pisz Powiatowa Akademia Sportu I Rekreacji W Piszu

44. Filipiak Grzegorz 00:25:47:45 Targowo Morsy Szczytno

45. Litwinek Robert 00:25:53:84 Mrągowo

46. Wichowski Piotr 00:26:02:17 Mrągowo

47. Limberger Katarzyna 00:26:06:79 Ełk Serduszko Team Ełk

48. Dąbrowska Danuta 00:26:09:01 Pisz Powiatowa Akademia Sportu I Rekreacji W Piszu

49. Saczuk Małgorzata 00:26:21:57 Barczewo Bsb Barczewo Biega

50. Kubas Karolina 00:27:51:10 Mikołajki Uks Mikołajki

51. Jarosińska Liwia 00:28:18:45 Maradki Klub Biegacza Mrągowo

52. Stańczak Józef 00:28:28:07 Wodzisław Śląski

53. Błachnio Krzysztof 00:28:41:73 Mrągowo

54. Długosz Lidia 00:28:41:74 Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo

55. Rogowski Piotr 00:29:01:54 Mikołajki Bbl Mikołajki

56. Szałtanowicz Ryszard 00:29:09:26  

57. Kozlowska Justyna 00:29:13:44 Maradki

58. Silska Anna 00:29:14:19 Woźnice

59. Filipiak Magdalena 00:29:15:55 Targowo Morsy Szczytno

60. Buszyniewicz Alina 00:29:22:52 Pisz Klub Morsów W Piszu

61. Rogowska Wioletta 00:29:23:24 Mikołajki Bbl Mikołajki

62. Litwinek Joanna 00:30:37:06 Mrągowo

63. Zawrotny Jan 00:30:46:88 Mragowo

64. Kodź-Wichowska Karolina 00:30:48:02 Mrągowo

65. Polonis Wiktoria 00:30:52:86 Zełwągi Uks Mikołaki

66. Menzińska Agnieszka 00:30:59:14 Barczewo Barczewskie Stowarzyszenie Biegowe " Barczewo Biega

67. Sternicka Jolanta 00:31:13:85 Mrągowo

68. Kachel Adriana 00:33:34:41 Mrągowo

69. Rodziewicz Paulina 00:33:34:74 Mrągowo Cross Training Mrągowo

70. Bałdyga Wiktoria 00:35:20:95 Mikołajki Uks Mikołajki

71. Wydra Zuzanna 00:36:03:71 Kol.mikołajki Uks Mikołajki

72. Wyszyńska Malwina 00:36:21:99 Miętkie Morsy Szczytno

73. Orłowska Izabela 00:36:48:38 Mrągowo Kotakles Runner's Club

74. Plona Danuta 00:53:11:06 Lubiewo

75. Bubienko Wiesława 00:53:11:12 Zełwągi Miłośników Kwiatów I

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn