Puchar Polski Koziegłowy 2017 – Kamila Niedźwiecka coraz lepsza w „czasówkach”, ze startu wspólnego bez rewelacji

Fot. wmzkol. facebook

Z dobrej strony pokazał się Dawid Burczak (LKK Warmia Biskupiec), który specjalistą w jeździe na czas nie jest , a w Kozegłowach zajął wysokie 11 miejsce. Inni w normie. W niedzielnyych wyścigach ze startu wspólnego Kamila przyjechała na 12 pozycji, reszta dziewczat się wycofała. Dawid Burczak " stracil do czołówki minutę i zajął 36 miejsce.

Wyniki

Jazda na czas

Juniorzy (12.5 km)

1. RICHTER Wiktor UKS KOŻMINIANKA KOŻMINEK KOŻ 15 m 22 s 16

2. PAPIERSKI Damian UKS KOŻMINIANKA KOŻMINEK + 00 m 01 s

3. MAZUR Dzianis NARODOWA BELARUS + 00 m 09 s

4. KOSTAŃSKI Mateusz KLTC KONIN + 00 m 10 s

5. MIGAS Dawid TKK PACIFIC NESTLE FITNESS + 00 m 17 s

6. DROBNY Szymon WLKS KRAKUS - BBC CZAJA + 00 m 19 s

..........................................

11. BURCZAK Dawid LKK ZM "WARMIA" BISKUPIEC " + 00 m 32 s

30. CHODAŃ Maciej LKK ZM "WARMIA" BISKUPIEC " + 01 m 17 s

32. ŁYSAK Dawid LKK ZM "WARMIA" BISKUPIEC " + 01 m 19 s

Junior młodszy (10 km)

1. MAJEWSKI Kacper KKS GOSTYŃ 13 m 08 s 24

2. GAŁKA Michał UKS COPERNICUS-SMS TORUŃ + 00 m 09 s

3. FRĄTCZAK Radosław UKS COPERNICUS-SMS TORUŃ + 00 m 18 s

4. FRĄTCZAK Bartłomiej UKS COPERNICUS-SMS TORUŃ + 00 m 22 s

5. KUDERCZAK Dawid KLTC KONIN + 00 m 23 s

6. PLUTA Dawid UKS KOŻMINIANKA KOŻMINEK + 00 m 29 s

.............................................

19. CHODAŃ Wiktor LKK ZM "WARMIA" BISKUPIEC + 00 m 48 s

74. FIEDOROWICZ Sebastian WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPOR TOWY + 01 m 53 s

Juniorki młodsze (10 km)

1. STECKA Martina WLKS KRAKUS - BBC CZAJA 15 m 12 s 33

2. NIEDŻWIECKA Kamila WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY + 00 m 05 s

3. KOWALSKA Julia. KTK KALISZ + 00 m 08 s

4. WIELOWSKA Nikola LUKS JF DUET GOLENIÓW + 00 m 10 s

5. OLEJNICZAK Zuzanna KKS GOSTYŃ + 00 m 22 s

6. ŚWIĄTKOWSKA Agata UKS COPERNICUS-SMS TORUŃ + 00 m 23 s

...........................................

27. CZAMELT Sandra WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY + 01 m 24 s

24. MRÓWKA Gabriela WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY + 01 m 15 s

27. CZAMELT Sandra WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY + 01 m 24 s

34. WIEREMIEJCZYK Kamila WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY + 01 m 49 s

Start wspólny

Junior (109.9 km)

1. TSIMOSHUK Uladzislau NARODOWA BELARUS 2 h 45 m 38 s

2. MAZUR Dzianis NARODOWA BELARUS 2 h 45 m 38 s

3. DROBNY Szymon WLKS KRAKUS - BBC CZAJA 2 h 45 m 38 s

4. KORDUS Kamil KKS GOSTYŃ 2 h 45 m 38 s

5. ŁAMASZEWSKI Jan UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK 2 h 45 m 38 s

6. PÓŁTORAK Kacper KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTK 2 h 45 m 38 s

...................................

36. BURCZAK Dawid LKK ZM "WARMIA" BISKUPIEC + 01 m 02 s

58. ŁYSAK Dawid LKK ZM "WARMIA" BISKUPIEC + 03 m 11 s

CHODAŃ Maciej LKK ZM "WARMIA" BISKUPIEC DNF

Junior młodszy (78.5 km)

1. BYCZKOWSKI Jakub UKS MOTO AGBUD STELWELD J. 2 h 02 m 35 s

2. KRYSZTOFIAK Jakub ALKS STAL INTERMAX HOUGE 2 h 02 m 35 s

3. SOSZKA Jakub GKK OPTY-MAZOWSZE 2 h 02 m 35 s

4. GAŁKA Michał UKS COPERNICUS-SMS TORUŃ + 00 m 03 s

5. MAJEWSKI Kacper KKS GOSTYŃ + 00 m 06 s

6. DROBEK Hubert LKS TRASA ZIELONA GÓRA + 00 m 33 s

................................

79. FIEDOROWICZ Sebastian WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY + 03 m 26 s

61 CHODAŃ Wiktor LKK ZM "WARMIA" BISKUPIEC DNF

Juniorki młodsze (62.8 km)

1. PIERSIAK Brygida KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWS . 1 h 52 m 32 s

2. FURTAK Wioleta MAYDAY TEAM + 01 m 19 s

3. DĄBROWSKA Małgorzata LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW + 01 m 38 s

4. GROSICKA Weronika WLKS KRAKUS - BBC CZAJA + 01 m 40 s

5. OLEJNICZAK Zuzanna KKS GOSTYŃ + 01 m 43 s

6. FLIS Zuzanna KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWS + 01 m 43 s

...............................................

12. NIEDŻWIECKA Kamila WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY + 01 m 43

CZAMELT Sandra WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY DNF

MRÓWKA Gabriela WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY DNF

WIEREMIEJCZYK Kamila WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY DNF

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn