Cisowianka Mazovia MTB Marathon Puławy 2017 – Warmia i Mazury znów na pierwszym planie

Fot. katarzyna paszczyk facebook

Uczestnicy cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon po dłuższej przerwie spotkali się 15 czerwca w Puławach, gdzie rozegrano komplet konkurencji. Na najdłuższym dystansie trzecie miejsce w open zajął Damian Perkowski (Prostki/Ełk), a piąte Michał Wyżlic (Lubawa). W Mega szósty był Piotr Chrzanowski (Ełk), w Fit Katarzyna Paszczyk (Ełk) piąta, W Hobby Patrycja Bozyczko (Elbląg) tez piąte.

Ale prawdziwe żniwo zebraliśmy w kategoriach. W Giga Damian Perkowski zwyciężył w GM1, podobnie w GM6 Sławomir Dłoniak (Bogdany) przed Witoldem Skwarskim (Olsztyn). W GM2 Michał Wyżlic zajął trzecie miejsce, tak samo w GM 5 Jerzy Maliszewski (Olsztyn)

W Mega w MM0 drugi był Witold Szczawiński (Lubawa), a w MM7 wygrał Stanisław Brykała Olsztyn) przed Markiem Różyło (Olsztyn)

W Fit w FK 4 bezkonkurencyjna okazała się Katarzyna Paszczyk, w FMJ drugie miejsce zajął Tomasz Chabowski (Olsztyn), a trzecie w FM4 Mariusz Paszczyk. W FM6 drugi był Janusz Supiński (Prostki), a w FM7 triumfował Wiesław Grela (Ełk).

Wyniki

Giga

Open

1 Borowicz Bartek GM2 Warszawa APS POLSKA COZMOBIKE 03:35:26

2 Cacko Kacper GM2 Warszawa APS POLSKA COZMOBIKE 03:40:31

3 Perkowski Damian GM1 PT Mazury Team Ełk 03:40:42

4 Bukalski Paweł GM3 radom KOMOBIKE SCOTT 03:42:15

5 Wyżlic Michał GM2 Lubawa KOMOBIKE SCOTT 03:42:16

6 Posadzy Tomasz GM3 Stara Wieś VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 03:50:57

...............................

14 Piątkowski Tadeusz GM4 Nowe Miasto Lubawskie MayerSport BokserskAutoserwis 04:12:44

26 Dłoniak Sławomir GM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 04:29:17

29 Maliszewski Jerzy GM5 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 04:38:02

30 Kulik Ryszard GM4 Ełk PT Mazury Team Ełk 04:39:42

32 Skwarski Witold GM6 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 04:45:15

Mega

Kobiety

Open

1 Luboińska Urszula MK3 Warszawa Trezado BikeTires.pl 02:39:22

2 Kuszmider Magdalena MK2 Legionowo IFON KolarzKlub 02:48:26

3 Kleczaj Barbara MK2 warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 02:49:29

4 Macutkiewicz Izabela MK1 Warszawa APS POLSKA COZMOBIKE 02:50:03

5 Ostrowska Anna MK4 Chorzele T4B BIKE TEAM 02:56:42

6 Brodacka Anna MK2 Puławy MTB Votum Team Wrocław 03:08:05

............................

10 Sosnowska-Dłoniak Jolanta MK4 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 03:34:48

Mężczyźni

Open

1 Skrzypczak Szymon MM2 Lublin INżYNIERIA ROWEROWA 02:19:38

2 Baranek Paweł MM2 Warszawa Kellys 02:22:01

3 Kulik Marek MM3 Puławy Baran Cycling Team 02:22:02

4 Rymarz Rafał MM1 Piotrków Trybunalski BodyiCoach Cycling Team 02:23:01

5 Krynicki Przemysław MM2 Zielona SISU-OWB team 02:23:17

6 Chrzanowski Piotr MM2 Ełk Bliska Team 02:26:14

................................

25 Wiśniewski Piotr MM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 02:36:45

37 Szczawiński Witold MM0 Lubawa Terra Lubavia 02:40:02

38 Piechowski Zdzisław MM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 02:40:25

53 Zieliński Krzysztof MM3 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 02:43:28

69 Wiszniewski Mateusz MM2 Mrągowo wtw-poland.com 02:48:42

70 Guzewicz Artur MM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:49:00

86 Kruba Emil MM2 Dobre Miasto Bike Concept 02:52:55

125 Brykała Stanisław MM7 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 03:03:58

157 Chabowski Zbigniew MM4 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 03:13:18

176 Różyło Marek MM7 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 03:31:28

190 Kowalski Mariusz MM2 Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie 04:13:10

Fit

Kobiety

Open

1 Pakulska Katarzyna FK1 Gostynin Adalight-Arealamp 01:13:56

2 Czajkowska Dorota FK3 Mysiadło GO SPORT AK-SPED TEAM 01:14:18

3 Tarnowska Justyna FK3 WIĄZOWNA GO SPORT AK-SPED TEAM 01:14:33

4 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO SPORT AK-SPED TEAM 01:20:29

5 Paszczyk Katarzyna FK4 Elk PT Mazury Team Ełk 01:21:28

6 Spławska Sylwia FK2 WARSZAWA 01:21:42

...........................

21 Wyrzykowska Katarzyna FK4 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:27:55

24 Kruba Beata FK3 Dobre Miasto Bike Concept 01:29:48

48 Tumaniec Joanna FK3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:51:16

Mężczyźni

Open

1 Sawa Robert FM3 Turka GO SPORT AK-SPED TEAM 01:03:02

2 Górnicki Marcin FM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 01:03:28

3 Wawer Adrian FM0 Puławy Baran Cycling Team 01:03:30

4 Cichocki Rafał FM2 Sulejówek CRMS AUTO CZĘŚCI 01:03:32

5 Skalski Kacper FM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM 01:04:26

6 Rumsicki Karol FM1 Otwock Warszawski Klub Kolarski 01:05:26

....................................

16 Paszczyk Mariusz FM4 Ełk PT Mazury Team Ełk 01:08:58

34 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:12:31

34 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:12:31

54 Supiński Janusz FM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:14:32

61 Chabowski Tomasz FMJ Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:15:46

75 Grela Wiesław FM7 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:17:19

87 Taraszkiewicz Kacper FMJ Mrągowo MSR Mrągowo 01:17:59

115 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa Terra Lubavia 01:20:43

140 Bożyczko Adam FM4 Elbląg 01:22:17

232 Sieński Krzysztof FM2 Działdowo Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 01:32:47

Hobby

Kobiety

Open

1 Krzyczkowska Malwina HK4 Warszawa Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:12:18

2 Rzeszot Jagoda HK4 Rypin cykliści rypin 00:12:21

3 Bazan Iga HK4 Warszawa Alumex ALD MTB Team 00:12:26

4 Świderska Marcelina HK3 Osowiec Trezado BikeTires.pl 00:12:54

5 Bożyczko Patrycja HK4 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 00:13:06

6 Kucharska Jadzia HK3 Gdynia Belta Team MTB Gdansk 00:13:07

Mężczyźni

Open

1 Szyszko Mateusz HM4 Otwock Warszawski Klub Kolarski 00:11:27

2 Rutkowski Krzysztof HM4 Nowa Iwiczna LENOVO 00:11:39

3 Falkowski Krystian HM4 Kobyłka RKS Family Active 00:11:40

4 Surdyk Filip HM4 Nowe Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:11:41

5 Zalewski Eryk HM4 Warszawa MayerSport BokserskAutoserwis 00:11:43

6 Kornacki Eryk HM4 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:11:46

............................

70 Kruba Maciej HM1 Dobre Miasto Bike Concept 00:21:43

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn