Cisowianka Mazovia MTB Marathon Janów Lubelski 2017 – Damian Perkowski po 3 godzinach walki przegrał o sekundę.

Fot. PT Mazury ilustracja

W sobotę (17 czerwca) w Janowie Lubelskim odbył się kolejny etap cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Udział reprezentantów Warmii i Mazur nie był tak liczny jak zazwyczaj, ale zrekompensowały to dobre wyniki. W wyścigu Giga drugie miejsce zajął Damian Perkowski (Prostki), który tym razem przegrał finisz po trzygodzinnej walce na trasie.

W Mega open szóste miejsce zajęła Katarzyna Wyrzykowska (Olsztyn), a dziesiąte Dariusz Tumaniec (Olsztyn). W hobby pań na piątej pozycji finiszowała Patrycja Bożyczko (Elbląg). W kategoriach kolarze z Warmii i Mazur aż 12 razy stawali na podium. W GM1 zwyciężył Damian Perkowski w GM2 drugi był Artur Guzewicz (Olsztyn), w GM4 Ryszard Kulik (Ełk) został sklasyfikowany na trzeciej pozycji, a w GM5 Jerzy Maliszewski (OLlsztyn) na drugiej.

W MK4 najlepsza okazała się Katarzyna Wyrzykowska (Olsztyn). Główna nagrodę w MM7 odebrał Stanisław Brykała (Olsztyn), a na trzecim miejscu uplasował się Marek Różyło (Olsztyn). W MM3 drugi był Dariusz Tumaniec (Olsztyn)

W FM6 na podium (druga lokata) stanął Janusz Supiński (Prostki), w FM0 drugi był Łukasz Bożyczko (Elbląg), podobnie Dariusz Gajdziński (Prostki) w FM4. W Hobby Patrycja Bożyczko (Elbląg) zajęła trzecie miejsce.

Wyniki

Giga

Mężczyźni

Open

1 Cacko Kacper GM2 Warszawa APS POLSKA COZMOBIKE 03:27:16

2 Perkowski Damian GM1 PT Mazury Team Ełk 03:27:17

3 Hajzler Mariusz GM4 łask Jastrzębie Łaskie 03:36:41

4 Górecki Marek GM3 Buczek Jastrzębie Łaskie 03:39:53

5 Zalewski Robert GM3 Warszawa-Ursynów MayerSport BokserskAutoserwis 03:44:04

6 Dyzio Piotr GM3 Józefów SuperDrob Bike Team 03:45:16

.......................................................

12 Guzewicz Artur GM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 04:00:57

13 Kulik Ryszard GM4 Ełk PT Mazury Team Ełk 04:00:57

14 Maliszewski Jerzy GM5 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 04:02:26

Mega

Kobiety

Open

1 Macutkiewicz Izabela MK1 Warszawa APS POLSKA COZMOBIKE 02:46:28

2 Kuszmider Magdalena MK2 Legionowo IFON KolarzKlub 02:49:32

3 Lutecka Małgorzata MK3 Łódź IFON KolarzKlub 02:59:08

4 Szczęsna Magdalena MK3 Józefów GO SPORT AK-SPED TEAM 03:18:16

5 Kruszewska Izabela MK3 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 03:21:16

6 Wyrzykowska Katarzyna MK4 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 03:31:37

Mężczyźni

Open

1 Rumsicki Karol MM1 Otwock Warszawski Klub Kolarski 02:20:48

2 Murdzia Tomasz MM2 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 02:21:15

3 Gumieniak Piotr MM2 Warszawa MayerSport BokserskAutoserwis 02:21:16

4 Stępień Rafał MM1 Łódź GO SPORT AK-SPED TEAM 02:21:33

5 Karczmarek Maciek MM1 Izabelin APS POLSKA COZMOBIKE 02:22:13

6 Słupek Paweł MM2 Warszawa T4B Bike Team 02:23:30

.............................................

10 Tumaniec Dariusz MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:26:30

13 Wiszniewski Mateusz MM2 Mrągowo wtw-poland.com 02:27:24

15 Wiśniewski Piotr MM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 02:27:57

19 Piechowski Zdzisław MM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 02:30:16

42 Kruba Emil MM2 Dobre Miasto Bike Concept 02:45:27

45 Brykała Stanisław MM7 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:49:04

78 Różyło Marek MM7 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 03:20:26

84 Kowalski Mariusz MM2 Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie 03:51:48

Fit

Kobiet

Open

1 Tarnowska Justyna FK3 WIĄZOWNA GO SPORT AK-SPED TEAM 01:10:02

2 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO SPORT AK-SPED TEAM 01:12:33

3 Spławska Sylwia FK2 WARSZAWA 01:14:00

4 Gruca Karolina FK3 Warszawa Goldensubmarine RACING TEAM 01:18:32

5 Kazińska Katarzyna FK3 Warszawa MayerSport BokserskAutoserwis 01:18:57

6 Woźnica Małgorzata FK4 Łomianki ABC Data Bike Team 01:19:17

.........................................

22 Ponikowska Edyta FK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:34:56

26 Tumaniec Joanna FK3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:46:45

Mężczyźni

Open

1 Sawa Robert FM3 Turka GO SPORT AK-SPED TEAM 01:00:50

2 Gregorowicz Marek FM3 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 01:01:29

3 Cichocki Rafał FM2 Sulejówek CRMS AUTO CZĘŚCI 01:01:30

4 Krupa Robert FM3 Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource 01:02:14

5 Barabasz Michał FM1 Józefów GO SPORT AK-SPED TEAM 01:03:17

6 Ziółkowski Dariusz FM3 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 01:03:20

.....................................

18 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:07:14

21 Supiński Janusz FM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:07:33

29 Bożyczko Łukasz FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 01:09:47

71 Bożyczko Adam FM4 Elbląg 01:18:14

Hobby

Kobiety

Open

1 Krzyczkowska Malwina HK4 Warszawa Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:16:15

2 Bazan Iga HK4 Warszawa Alumex ALD MTB Team 00:16:34

3 Gajewska Julia HK3 Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:17:20

4 Wielgo Natalia HK3 Białki RKS Family Active Tłuszcz 00:17:33

5 Bożyczko Patrycja HK4 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 00:17:44

6 Teper Zofia HK4 Nowa Wieś WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 00:17:54

Mężczyźni

Open

1 Szyszko Mateusz HM4 Otwock Warszawski Klub Kolarski 00:14:06

2 Zalewski Eryk HM4 Warszawa MayerSport BokserskAutoserwis 00:15:03

3 Rutkowski Krzysztof HM4 Nowa Iwiczna LENOVO 00:15:07

4 Kornacki Eryk HM4 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:15:21

5 Gruca Michał HM3 Radzymin KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:15:29

6 Langer Mikołaj HM3 Stasi Las Warszawski Klub Kolarski 00:15:30

.................................

22 Wróblewski Stanisław HM4 Dobre Miasto Bike Concept 00:18:52

50 Kruba Maciej HM1 Dobre Miasto Bike Concept 00:28:41

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn