MP Szkółek Kolarskich Raszków 2017 – Maciej Ciżowski dominatorem, Dominik Ratajczak mistrzem czasówki, Dawid Bałdyga i Adam Bronakowski też na podium

Fot.archiwum klubu/bartoszyce wm

W Raszkowie zakończyły sie w niedzielę (25 czerwca) Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich. Bohaterem imprezy został Maciej Ciżowski (Przyjaźń Bartoszyce), który zdobył 2 złote medale w rywalizacji klas V. W kl. VI złoto w czasówce wywalczył  Dominik Ratajczak (OKK Olsztyn),a  srebro ze startu wspólnego Dawid Bałdyga (Warmia Biskupiec) W. kl IV z dwoma brązowymi krążkami wrócił Adam Bronakowski WMKS Olsztyn).

Było jeszcze kilka miejsc w pierwszej dziesiątce. Szóste miejsca w czasówce zajęli: Dawid Bałdyga (Biskupiec) i Wiktoria Szczepańska (Biskupiec), a dziewiąte Oliwia Daszkiewicz (Bartoszyce). W wyścigu ze startu wspolnego Dominik Ratajczak był szósty, a Mikołaj Siemianowski  (OKK Olsztyn) w kl. V dziesiąty. W sumie dużo medali, trzy tytuły mistrzowskie, czyli praca w szkółkach kolarskich na Warmii i Mazurach przynosi konkretne efekty.

Jazda indywidualna na czas

Klasa VI (dystans 5 km)

Chłopcy

1. RATAJCZAK Dominik SZKÓŁKA KOLARSKA OKK OLSZTYN 07 m 20 s 10

2. GRYGOWSKI Hubert SZKÓŁKA KOLARSKA NOWOGARD + 00 m 14 s

3. OLEJNIK Mateusz SZKÓŁKA KOLARSKA KALISZ + 00 m 36 s

4. GOLEC Bartosz SZKÓŁKA KOLARSKA KOTLIN + 00 m 43 s

5. KAPELA Marek SZKÓŁKA KOLARSKA WARSZAWA + 00 m 51 s

6. BAŁDYGA Dawid SZKÓŁKA KOLARSKA BISKUPIEC + 00 m 55 s

.........................

11. PIECZKOWSKI Oliver SZKÓŁKA KOLARSKA OKK OLSZTYN + 01 m 13 s

15. WIĘCZKOWSKI Paweł SZKÓŁKA KOLARSKA BISKUPIEC + 01 m 16 s

22. ŻELAZOWSKI Michał SZKÓŁKA KOLARSKA OKK OLSZTYN + 01 m 25 s

58. SIEGIEŃ Michał SZKÓŁKA KOLARSKA OKK OLSZTYN + 03 m 07 s

Dziewczęta

1. DLUGAŚ Anna SZKÓŁKA KOLARSKA OPATÓWEK 08 m 41 s 08

2. JĘDRZEJAK Milena SZKÓŁKA KOLARSKA KOTLIN + 00 m 13 s

3. WRÓBLEWSKA Weronika SZKÓŁKA KOLARSKA NOWOGRÓD + 00 m 16 s

4. WIKTOWSKA Kinga SZKÓŁKA KOLARSKA DARŁOWO + 00 m 26 s

5. KOWALSKA Agata SZKÓŁKA KOL.WIELKIE RYCHNOWO + 00 m 38 s

6. SZCZEPAŃSKA Wiktoria SZKÓŁKA KOLARSKA BISKUPIEC + 00 m 39 s

Klasa V (dystans 3 km)

Chłopcy

1. CIŻOWSKI Maciej SZKÓŁKA KOLARSKA BARTOSZYCE 04 m 39 s 72

2. WŁODARCZYK Igor SZKÓŁKA KOLARSKA ROGÓŻNO + 00 m 07 s

3. STRUCZEWSKI Piotr SZKÓŁKA KOL. SOKÓŁ SOKÓŁKA + 00 m 08 s

4. KIJ Piotr SZKÓŁKA KOL.WOLA DROSZEWSKA + 00 m 12 s

5. ZARICZNY Dawid SZK. KOL. BELTA TEAM GDAŃSK + 00 m 13 s

6. WIKA-CZARNOWSKI Dawid SZKÓŁKA KOLARSKA KÓRNIK + 00 m 15 s

................................

18. ŁĄTKOWSKI Dawid SZKÓŁKA KOLARSKA OKK OLSZTYN + 00 m 30 s

44. SIEMIANOWSKI Mikołąj SZKÓŁKA KOLARSKA OKK OLSZTYN + 00 m 54 s

55. KAPUŚCIŃSKI Jan SZKÓŁKA KOLARSKA OKK OLSZTYN + 01 m 05 s

57. WIDZIEWICZ Marcel SZKÓŁKA KOLARSKA OKK OLSZTYN + 01 m 10 s

60. PLEBANIK Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA ELBLĄG + 01 m 16 s

Dziewczęta

1. CHARYGA Zuzanna SZKÓŁKA KOL.COPERNICUS TORUŃ 04 m 57 s 17

2. RZESZOT Jagoda SZKÓŁKA KOL.CYKLIŚCI RYPIN + 00 m 00 s

3. DOMINIAK Karolina SZKÓŁKA KOL.CYKLISTA ZBÓJNO + 00 m 07 s

4. HOFFMAN Maria SZKÓŁKA KOLARSKA KÓRNIK + 00 m 08 s

5. RABAŻYŃSKA Eliza SZKÓŁKA KOL.CYKLISTA ZBÓJNO + 00 m 11 s

6. PRZYMUSIŃSKA Julia SZKÓŁKA KOLARSKA KÓRNIK + 00 m 18 s

.....................................

9. DASZKIEWICZ Oliwia SZKÓŁKA KOLARSKA BARTOSZYCE + 00 m 20 s

21. DRYGALSKA Marcela SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN (WMKS) + 00 m 37 s

32. CHYŻA Aleksandra SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN (WMKS) + 00 m 48 s

34. WIECZOREK Martyna SZKÓŁKA KOLARSKA OKK OLSZTYN + 00 m 50 s

Klasa IV

Chłopcy

1. PIGUŁA Filip SZKÓŁKA KOLARSKA GODZIESZE 05 m 06 s 20

2. MIENTKI Kacper SZKÓŁKA KOL. SP 32 TORUŃ + 00 m 00 s

3. BRONAKOWSKI Adam SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN (WMKS) + 00 m 01 s

4. LANGER Mikołaj SZKÓŁKA KOLARSKA WARSZAWA + 00 m 06 s

5. MICHALCZYK Jan SZKÓŁKA KOLARSKA WARSZAWA + 00 m 10 s

6. JAROSŁAWSKI Maciej SZKÓŁKA KOLARSKA WARSZAWA + 00 m 11 s

......................................

29. SOBCZAK Maciej SZKÓŁKA KOLARSKA ELBLĄG + 00 m 40 s

Dziewczęta

1. PATORA Aleksandra SZKÓŁKA KOLARSKA STRYKÓW 05 m 21 s 23

2. BRAUN Kornelia SZKÓŁKA KOL. KTC KOŁOBRZEG + 00 m 01 s

3. MAZURKIEWICZ Hanna SZKÓŁKA KOLARSKA WARSZAWA + 00 m 05 s

4. PUSTKOWIAK Gabriela SZKÓLKA KOL.TARNOWO PODGÓRNE + 00 m 09 s

5. NOWICKA Dorota SZKÓŁKA KOL.JABŁONOWO POMORS + 00 m 15 s

6. KLAMUT Maria SZKÓŁKA KOLARSKA ŁÓDŻ + 00 m 15 s

..............................................

37. RYBARCZYK Maja SZKÓŁKA KOLARSKA ELBLĄG + 01 m 57 s

13151436 1345440318815971 6556647686051647819 n

Start wspólny

klasa VI

Chłopcy (dystans 32 km)

1. GRYGOWSKI Hubert SZKÓŁKA KOLARSKA NOWOGARD 53 m 01 s

2. BAŁDYGA Dawid SZKÓŁKA KOLARSKA BISKUPIEC 53 m 01 s

3. KAPELA Marek SZKÓŁKA KOLARSKA WARSZAWA 53 m 01 s

4. ANDRZEJCZAK Tomasz SZKÓŁKA KOLARSKA GOSTYŃ 53 m 01 s

5. KABACIŃSKI Kevin SZKÓŁKA KOL.TARNOWO PODGÓRNE + 00 m 28 s

6. RATAJCZAK Dominik SZKÓŁKA KOLARSKA OKK OLSZTYN + 00 m 28 s

.........................................

12. ŻELAZOWSKI Michał SZKÓŁKA KOLARSKA OKK OLSZTYN + 01 m 01 s

41. PIECZKOWSKI Oliver SZKÓŁKA KOLARSKA OKK OLSZTYN + 10 m 14 s

44. SIEGIEŃ Michał SZKÓŁKA KOLARSKA OKK OLSZTYN OKK + 11 m 57 s

Dziewczęta (16 km)

1. JĘDRZEJAK Milena SZKÓŁKA KOLARSKA KOTLIN 31 m 30 s

2. KOWALSKA Agata SZKÓŁKA KOL.WIELKIE RYCHNOWO 31 m 30 s

3. DLUGAŚ Anna SZKÓŁKA KOLARSKA OPATÓWEK + 00 m 03 s

4. SKOWROŃSKA Martyna SZKÓŁKA KOLARSKA GODZIESZE + 00 m 03 s

5. JURGA Emilia SZKÓŁKA KOLARSKA KÓRNIK + 00 m 03 s

6. FIECHOWSKA Amelia SZKÓŁKA KOLARSKA OPATÓWEK + 00 m 03 s

....................................

11. SZCZEPAŃSKA Wiktoria SZKÓŁKA KOLARSKA BISKUPIEC + 00 m 03 s

Klasa V

Chłopcy (dystans 16 km)

1. CIŻOWSKI Maciej SZKÓŁKA KOLARSKA BARTOSZYCE 28 m 42 s

2. WŁODARCZYK Igor SZKÓŁKA KOLARSKA ROGÓŻNO 28 m 42 s

3. FOSIŃSKI Jakub SZKÓŁKA KOL.CYKLIŚCI RYPIN 28 m 42 s

4. STRUCZEWSKI Piotr SZKÓŁKA KOL. SOKÓŁ SOKÓŁKA 28 m 42 s

5. UNGIER Bartosz SZKÓŁKA KOLARSKA DALESZYCE 28 m 42 s

6. ZARICZNY Dawid SZK. KOL. BELTA TEAM GDAŃSK 28 m 42 s

..................................

10. SIEMIANOWSKI Mikołąj SZKÓŁKA KOLARSKA OKK OLSZTYN 28 m 42 s

17. ŁĄTKOWSKI Dawid SZKÓŁKA KOLARSKA OKK OLSZTYN 28 m 42 s

51. WIDZIEWICZ Marcel SZKÓŁKA KOLARSKA OKK OLSZTYN OKK + 06 m 08 s

55. PLEBANIK Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA ELBLĄG + 06 m 08 s

Dziewczęta (dystans 16 km)

1. CHARYGA Zuzanna SZKÓŁKA KOL.COPERNICUS TORUŃ 33 m 42 s

2. HOFFMAN Maria SZKÓŁKA KOLARSKA KÓRNIK 33 m 42 s

3. RABAŻYŃSKA Eliza SZKÓŁKA KOL.CYKLISTA ZBÓJNO 33 m 42 s

4. DOMINIAK Karolina SZKÓŁKA KOL.CYKLISTA ZBÓJNO 33 m 42 s

5. WOJCIESZEK Małgorzata SZK. KOL. BELTA TEAM GDAŃSK 33 m 42 s

6. PRZYMUSIŃSKA Julia SZKÓŁKA KOLARSKA KÓRNIK 33 m 42 s

.........................................

12. DASZKIEWICZ Oliwia SZKÓŁKA KOLARSKA BARTOSZYCE + 00 m 26 s

18. DRYGALSKA Marcela SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN + 00 m 58 s

19. CHYŻA Aleksandra SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN + 00 m 58 s

Klasa IV

Chłopcy (dystans 16 km)

1. MIENTKI Kacper SZKÓŁKA KOL. SP 32 TORUŃ 31 m 50 s

2. PIGUŁA Filip SZKÓŁKA KOLARSKA GODZIESZE 31 m 50 s

3. BRONAKOWSKI Adam SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN 31 m 50 s

4. LANGER Mikołaj SZKÓŁKA KOLARSKA WARSZAWA 31 m 50 s

5. GOŁDYN Wiktor SZKÓŁKA KOLARSKA KALISZ 31 m 50 s

6. MICHALCZYK Jan SZKÓŁKA KOLARSKA WARSZAWA 31 m 50 s

Dziewczęta (dystans 8 km)

1. PATORA Aleksandra SZKÓŁKA KOLARSKA STRYKÓW 17 m 07 s

2. MAZURKIEWICZ Hanna SZKÓŁKA KOLARSKA WARSZAWA 17 m 07 s

3. BRAUN Kornelia SZKÓŁKA KOL. KTC KOŁOBRZEG 17 m 07 s

4. KLAMUT Maria SZKÓŁKA KOLARSKA ŁÓDŻ Ł 17 m 07 s

5. NOWICKA Dorota SZKÓŁKA KOL.JABŁONOWO POMORS 17 m 07 s

6. PUSTKOWIAK Gabriela SZKÓLKA KOL.TARNOWO PODGÓRNE + 00 m 05 s

...................................

36. RYBARCZYK Maja SZKÓŁKA KOLARSKA ELBLĄG + 07 m 00 s

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn