III Seria Pucharu Polski (eliminacja OOM) Strzelce Krajeńskie 2017 – Kamila w czasówce” znów na podium

Fot. janusz minkiewicz facebook

W miniony piątek i sobotę (30 czerwca/1 lipca) odbyła się III seria Pucharu Polski i eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie szosowym. Ekipa Warmii i Mazur brała udział tylko w rywalizacji w kategoriach juniorek młodszych i juniorów młodszych. Znów bardzo dobrze spisała się Kamila Niedźwiecka (WMKS Olsztyn), która w piątkowej jeździe na czas zajęła trzecie miejsce.

Siedemnasty czas uzyskała Gabriela Mrówka WMKS Olsztyn), a z chłopców 21 był Wiktor Chodań (Warmia Biskupiec). W wyścigach ze startu wspólnego było gorzej. Tym razem zabrakło nas w gronie walczących o czołowe pozycje.

Wyniki

Jazda na czas

Juniorka młodsza (dystans 10 km)

1. STECKA Martina WLKS Krakus bbc Czaja 15:29,45

2. WIELOWSKA Nikola LUKS JF Duet Goleniów + 0:07

3. NIEDZWIECKA Kamila WMKS Olsztyn + 0:18

4. SEREMAK Nikola LUKS JF Duet Goleniów + 0:22

5. SWIATKOWSKA Agata UKS Copernicus-SMS Torun + 0:30

6. KOWALSKA_Julia KTK Kalisz + 0:30

.....................................

17. MRÓWKA Gabriela WMKS Olsztyn + 1:11

24. WIEREMIEJCZYK Kamila WMKS Olsztyn + 1:48

33. CZAMLET Sandra WMKS Olsztyn + 2:04

Junior młodszy (10 km)

1. MAJEWSKI Kacper KKS Gostyn 13:34,03

2. GAŁKA Michał UKS Copernicus SMS Torun + 0:01

3. MANDZIK Pavel BELARUS + 0:10

4. KUDERCZAK Dawid KLTC Konin + 0:17

5. SZTUBA Kajetan KK Tarnovia Tarnowo Podgórne + 0:24

6. DROBEK Hubert LKS Trasa Zielona Góra + 0:27

..............................

21.CHODAN Wiktor LKK ZM Warmia Biskupiec + 0:53

48.FIEDOROWICZ Sebastian WMKS Olsztyn + 1:51

49. BUDZISZEWSKI Krzysztof LKK ZM Warmia Biskupiec + 1:52

Wyścig ze startu wspólnego

Juniorka młodsza (40 km)

1. WIELOWSKA Nikola LUKS JF Duet Goleniów 1:14:48

2. PICZ Zofia UKS Mróz Jedynka Kórnik

3. KOWALSKA_Julia KTK Kalisz

4. SEREMAK Nikola LUKS JF Duet Goleniów

5. WŁODARCZYK Dominika MLKS Wielun

6. OLEJNICZAK Zuzanna KKS Gostyn

...............................

42. MRÓWKA Gabriela WMKS Olsztyn 1:15:24:

43. NIEDZWIECKA Kamila WMKS Olsztyn

46. WIEREMIEJCZYK Kamila WMKS Olsztyn 1:15:42

CZAMLET Sandra WMKS Olsztyn wyc.

ZDUNCZYK Agata WMKS Olsztyn. wyc.

Junior młodszy (80 km)

1. MANDZIK Pavel BELARUS 2:04:54

2. MARZEC Adrian TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team 2:04:54

3. GAŁKA Michał UKS Copernicus SMS Torun +1.02

4. BYCZKOWSKI Jakub UKS Moto Agbud Stelweld Jelcz-Laskowice + 1:05

5. PONIATOWSKI Daniel UKS Centrum Spedycja Pawbud Nowa Ruda + 1:55

6. STELCZYK Maciej UKS Moto Agbud Stelweld Jelcz-Laskowice

..........................

50. FIEDOROWICZ Sebastian WMKS Olsztyn 2:06.49

64.CHODAN Wiktor LKK ZM Warmia Biskupiec 2:14:59

67. BUDZISZEWSKI Krzysztof LKK ZM Warmia Biskupiec

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn