Maratony Kresowe Gołdap 2017 – Szymon Gryn, Piotr Chrzanowski i Wiesław Grala wygrali półmaraton w kategoriach

Fot. mtb prostki facebook

Kolejnym przystankiem cyklu MTB Maratony Kresowe była Gołdap. W niedzielę (9 lipca) odbyły się wyścigi z licznym udziałem reprezentantów Warmii i Mazur. W maratonie najwyżej na 14 pozycji sklasyfikowano Witolda Mikielskiego (Olsztynek), w półmaratonie drugi był Piotr Chrzanowski Ełk), szósty Szymon Gryn (Prostki), ósmy Paweł Lenkiewicz (Wydminy), a dziewiąty Wiesław Grala (Mrągowo).

W kategoriach było jeszcze lepiej, zwłaszcza w półmaratonie. Szymon Gryn okazał się najlepszym juniorem młodszym. W M2 zwyciężył Piotr Chrzanowski przed Pawłem Lenkiewiczem. W M5 triumfował Wiesław Grala, w M6 trzecie miejsce zajął Zenon Dobrzyn (Giżycko), czwarte Sławomir Olszewski (Ełk), a piąte Andrzej Piasecki (Mrągowo). Wśród pań w kat. sport trzecia była Urszula Kruk (Olsztyn), a czwarta Michalina Lachowicz (Prostki). W maratonie w kat. M4 czwarte miejsce wywalczył Dariusz Golub, a piąte Kazimierz Gabrylewicz (obaj Ełk). W wyścigach mini i makro wystartowało sporo młodzieży z Gołdapi, Olecka, Prostek i Ełku, zajmując czołowe pozycje.

Wyniki

Maraton

Mężczyźni

Open

1 Muśko Patryk M 1997 Grabówka Orlik 02:16:59

2 Pacevicius Sarunas M 1991 Kowno Męźczyźni M2 02:17:00

3 Murygin Andrei M 1979 Grodno Męźczyźni M3 02:22:06

4 Zakrzewski Dariusz M 1961 Białystok Męźczyźni M5 02:22:06

5 Car Piotr M 1991 Białystok Męźczyźni M2 02:22:24

6 Edgaras Svegzda M 2001 Kowno Orlik 02:24:27

.......................

14 Mikielski Witold M 1988 Olsztynek Męźczyźni M2 02:30:13

21 Golub Dariusz M 1967 Ełk Męźczyźni M5 02:35:32

25 Gabrylewicz Kazimierz M 1961 Ełk Męźczyźni M5 02:38:47

34 Kuczyński Tomasz M 1997 Ełk Orlik 02:43:36

37 Kulik Ryszard M 1971 Ełk Męźczyźni M4 02:44:42

53 Naruszewicz Mariusz M 1979 Olecko Męźczyźni M3 03:00:44

59 Janus Dawid M 1983 Kętrzyn Męźczyźni M3 03:07:25

Półmaraton

Mężczyźni

Open

1 Krysiewicz Piotr M 1999 Białystok Junior 01:16:39

2 Chrzanowski Piotr M 1985 Ełk Męźczyźni M2 01:16:39

3 Yahor Prasviryn M 1984 Grodno Męźczyźni M3 01:16:42

4 Bojarczak Michał M 1974 Łapy Męźczyźni M4 01:17:37

5 Bojarczak Dawid M 2000 Łapy Junior 01:17:37

6 Gryn Szymon M 2001 Prostki Junior Młodszy 01:18:46

.....................................................

8 Lenkiewicz Paweł M 1990 Wydminy Męźczyźni M2 01:19:24

9 Grala Wiesław M 1961 Mrągowo Męźczyźni M5 01:19:24

23 Piechowski Zdzisław M 1980 Ełk Męźczyźni M3 01:23:20

30 Małecki Marek M 1973 Ełk Męźczyźni M4 01:25:41

33 Jasiński Marcin M 1985 Lubawa Męźczyźni M2 01:26:30

44 ZALEWSKI WIESŁAW M 1963 MRĄGOWO Męźczyźni M5 01:28:47

50 Dobrzyn Zenon M 1957 Giżycko Męźczyźni M6 01:30:36

58 Gajdziński Dariusz M 1968 Prostki Męźczyźni M4 01:32:45

62 Brochacki Lech M 1961 Ełk Męźczyźni M5 01:33:20

65 Olszewski Sławomir M 1957 Ełk Męźczyźni M6 01:33:26

77 Piasecki Andrzej M 1953 Mrągowo Męźczyźni M6 01:35:50

88 Supiński Janusz M 1959 Prostki Męźczyźni M5 01:36:54

98 Maszkowski Robert M 1979   Ełk Męźczyźni M3   01:38:19

106 Wojda Leszek M 1973 Olsztyn Męźczyźni M4   01:39:22

107 Sternicki Tomasz M 1971 Mrągowo Męźczyźni M4 Grupetto 01:39:30

108 Rogala Dariusz M 1970 Gołdap Męźczyźni M4 Łowcy Przygód Gołdap 01:40:18

112 Sadowski Robert M 1967 Gołdap Męźczyźni M5 01:41:01

120 Buraczewski Grzegorz M 1972 Ełk Męźczyźni M4 01:41:41

123 Grela Wiesław M 1952 Ełk Męźczyźni M6 01:42:01

125 Saniuk Sebastian M 1975 Gołdap Męźczyźni M4 01:42:40

126 Lenkiewicz Ryszard M 1962 Wydminy Męźczyźni M5 01:42:52

130 Chmiel Remigiusz M 1977 Gołdap Męźczyźni M4 01:43:41

132 GAŁASZEWSKI MAREK   M 1970 EŁK Męźczyźni M4   01:44:19

147 Podliński Sebastian M 1985 Lubawa Męźczyźni M2 01:47:06

155 Naszkiewicz Andrzej M 1975   Gołdap Męźczyźni M4   01:47:45

159 Beń Grzegorz   M 1987 Olsztyn Męźczyźni M2 01:48:38

161 Hogiel Paweł M 1967 Węgorzewo Męźczyźni M5 01:50:32

162 Kumiszyk Piotr M 1981 Gołdap Męźczyźni M3 01:50:54

170 Makarewicz Zbigniew M 1977 Gołdap Męźczyźni M4 01:53:45

172 Mierzejewski Andrzej M 1968 Ełk Męźczyźni M4 01:54:25

173 Kudosz Tadeusz M 1957 Gołdap Męźczyźni M6 01:54:29

176 Bida Adam M 1965 Gołdap Męźczyźni M5 01:55:40

178 Ciszkowski Jarek M 1984 Elbląg Męźczyźni M3 01:56:19

192 Kudosz Andrzej M 1980 Gołdap Męźczyźni M3   01:59:34

194 Matwiejczyk Arkadiusz M 1971 Ełk Męźczyźni M4   02:00:38

195 Kacprzyk Grzegorz M 1966 Gołdap Męźczyźni M5   02:00:39

197 Janowski Piotr M 1981 Elbląg Męźczyźni M3 02:01:45

200 Morek Michał M 1981 Gołdap Męźczyźni M3 02:04:13

206 Nawrocki Sławomir M 1964 Gołdap Męźczyźni M5 02:04:54

212 Barbarczuk Patryk M 1987 Gołdap Męźczyźni M2 02:09:49

213 Bukwaś Łukasz M 1983 Gołdap Męźczyźni M3 02:09:49

214 kaczan Kamil M 1985 GOŁDAP Męźczyźni M2 02:09:49

215 Miliantsei Aliaksandr M 1966 Grodno Męźczyźni M5 02:11:33

216 Nowak Tomasz M 1978 Gołdap Męźczyźni M3 02:12:05

219 Śmietanowski Jacek   M 1990   Gołdap Męźczyźni M2   02:19:26

Kobiety

Open

1 Moniuszko Marzena K 1987 Białystok Kobiety Sport 01:31:11

2 Kamińska Ewelina K 1987 Białystok Kobiety Sport 01:34:06

3 Pomian Agnieszka K 1974 Białystok Kobiety Fit K4 01:34:26

4 Kertenyte Kornelija K 2001 Ziezmariai Kobiety Junior 01:36:16

5 Jarosz Anna K 2001 Sokółka Kobiety Junior 01:39:34

6 Jackiewicz Aleksandra K 2000 Sokółka Kobiety Junior 01:41:01

.............................

12 Kruk Urszula K 1991 Olsztyn Kobiety Sport 01:49:50

14 Lachowicz Michalina K 1998 Prostki Kobiety Sport 01:52:25

26 Sieczowska Ewa K 1990 Gołdap Kobiety Sport 02:09:21

28 Śmietanowska Dorota K 1989 Gołdap Kobiety Sport 02:19:27

Mini

Kobiety

Open

1 Gliniecka Nikola K 2007 Augustów Dziewczynki do lat 10 00:16:58

2 Taudul Patrycja K 2004 Krynki Młodziczka 00:17:33

3 Józefowicz Wiktoria K 2004 Krynki Młodziczka 00:17:44

4 Jaroszewicz Katarzyna K 2003 Sokółka Młodziczka 00:18:11

5 ROMANIVA VIKTORIA K 2003 NIEMENCZYN Młodziczka 00:18:16

6 Jakubauskaitie Kamile K 2003 Niemenczyn Młodziczka 00:18:30

................................

7 Lachowicz Alicja K 2006 Prostki Żak Dziewczynki 00:19:35

20 Szulińska Nina   K 2008   Ełk Dziewczynki do lat 10   00:23:56

Mężczyźni

Open

1 Ignas Kertenis M 2007 Kowno Chłopcy 9 - 10 lat 00:15:27

2 Vilunas Vytautas M 2005 Wilno Żak 00:15:37

3 Marchyk Kiryl M 2005   Żak 00:15:39

4 Struczewski Piotr M 2005 Sokółka Żak 00:15:40

5 Krautjevich Filip M 2003 Grodno Hobby 00:15:40

6 Aleksandrow Romuald M 2001 Niemenczyn Hobby 00:15:41

.........................

8 Gutowski Kamil M 2006 Prostki Żak 00:16:50

16 Lachowicz Paweł M 2004   Prostki Hobby   00:18:12

29 Kowalski Wiktor M 2007 Prostki Chłopcy 9 - 10 lat 00:20:32

30 Gryko Maciej M 2005 Gołdap Żak 00:20:32

31 Kozłowski Oskar M 2008 Gołdap Chłopcy 9 - 10 lat 00:20:49

33 Świętoń Maciek M 2007 Gołdap Chłopcy 9 - 10 lat 00:21:26

35 Maciorowski Hubert M 2007 Ełk Chłopcy 9 - 10 lat 00:22:08

39 Naruszewicz Jakub M 2007 Olecko Chłopcy 9 - 10 lat   00:22:50

44 Karniłowicz Emmanuel M 2009   Gołdap Chłopcy do lat 8   00:29:32

Mikro

Dziewczęta

Open

1 Jelska Anna K 2010   Dziewczynki 7 lat 00:01:00

2 Kozłowska Laura K 2011 Gołdap Dziewczynki 6 lat 00:01:15

3 Pelc Michalina K 2012   Dziewczynki 5 lat 00:01:20

4 Kopiczko Marta K 2011 Białystok Dziewczynki 6 lat 00:01:40

5 Grudna Maria K 2012 Warszawa Dziewczynki 5 lat 00:02:05

6 Kulikowska Joanna K 2013   Dziewczynki do lat 4 00:02:15

Chłopcy

Open

1 Milewski Bartosz M 2011 Zaruby Chłopcy 6 lat   00:01:05

2 Półkośnik Olaf M 2011 Białystok Chłopcy 6 lat   00:01:10

3 Maszkowski Grzegorz M 2010 Ełk Chłopcy 7 lat   00:01:25

4 Luty Błażej M 2012 Suchowola Chłopcy 5 lat   00:01:30

5 Ejsmont Wojciech M 2012   Chłopcy 5 lat   00:01:35

6 Sakowicz Antoni M 2012 Olecko Chłopcy 5 lat   00:01:50

...................

13 Karniłowicz Elliott   M 2013   Gołdap Chłopcy do 4 lat   00:02:35

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn