CYKLO Strzepcz 2017 - Artur Korc trzeci na mecie

Fot. Ivo Ledwożyw

Niedzielny ( 9 lipca) Cyklo Skrzepcz (Kaszuby) zgromadził na starcie około 350 kolarzy amatorów, głównie z Pomorza, ale były też akcenty warmińsko-mazurskie, głównie elbląskie. Rywalizowano na dwóch dystansach: 42 km i 80 km. Na dłuższym do końca o zwycięstwo walczył Artur Korc (Giżycko Oponeo.pl), ale ostatecznie przyjechał trzeci, tracąc do zwycięzcy półtorej minuty.

Na piątej pozycji został sklasyfikowany Łukasz Dudko (Olsztyn Michelin Bloomnet Team), który był pierwszy w kat. 30/39. (zawodników pierwszej trójki w open nie klas6yfikowano w kategoriach). Niedzielna impreza była zaliczana do Cyklo szosa 2017.

Dystans 80 km

1 ZIÓŁKOWSKI WOJCIECH M 1 1984 M 30-39 STAROGARD NTS NEXELO JF DUET 80km 2:04:14

2 MAJKOWSKI DANIEL M 2 1986 M 30-39 GDYNIA FTI RACING TEAM 80km 2:04:43

3 KORC ARTUR M 3 1973 M 40-49 GIŻYCKO OPONEO.PL 80km 2:05:45

4 LEWANDOWSKI ROBERT M 4 1974 M 40-49 1 TORUŃ OPONEO.PL 80km 2:07:47

5 DUDKO ŁUKASZ M 5 1982 M 30-39 1 OLSZTYN MICHELIN BLOOMNET TEAM 80km 2:07:50

6 ZUGAJ JAN M 6 1968 M 40-49 2 NOOWOGARD NTS NEXELO JF DUET 80km 2:07:50

...........................................

29 PAWLYTA MICHAŁ M 29 1983 M 30-39 12 ELBLĄG KM PSP ELBLĄG 80km 2:07:58

49 MAŚLANKA MARIUSZ M 49 1964 M 50-59 6 ELBLĄG 80km 2:21:33

83 STANKIEWICZ BEATA K 3 1971 K 40 i więcej PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 80km 2:32:43

91 MARYNOWSKI TOMASZ M 88 1966 M 50-59 15 ELBLĄG SAMOSWÓJ SAMOTRZEĆ 80km 2:34:53

104 KIEJDO RADOSŁAW M 100 1977 M 40-49 27 ELBLĄG ELBLĄSKIE USTAWKI SZOSOWE 80km 2:41:08

Dystans 48 km

1 MARZEC TOMASZ M 1 1989 M 0-29 SŁUPSK DOKTORBAJK SŁUPSK 48km 1:14:19

2 SZARYCZ ARTUR M 2 1981 M 30-39 DARŁOWO BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA 48km 1:15:26

3 JANIC ŁUKASZ M 3 1989 M 0-29 NOWOGARD STC STARGARD 48km 1:15:26

4 STANKIEWICZ WIKTOR M 4 1994 M 0-29 1 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA 48km 1:15:26

5 KRAŚNICKI ADAM M 5 1994 M 0-29 2 GDYNIA CYCLING PLANET 48km 1:15:26

6 NALEŻYTY PAWEŁ M 7 1991 M 0-29 3 GDYNIA BIKE U UP 48km 1:15:26

......................................................

56 BORKOWSKI ŁUKASZ M 56 1982 M 30-39 17 LIDZBARK WARMIŃSKI ROWEROWY LIDZBARK 48km 1:25:16

115 UFNALEWSKI FILIP M 110 1975 M 40-49 25 ELBLĄG TKF.PL 48km 1:31:49

126 BRANDT MACIEJ M 120 1969 M 40-49 27 ELBLĄG 48km 1:34:47

201 KLICZEWSKI PRZEMYSŁAW M 182 1994 M 0-29 44 ELBLĄG 48km 1:50:47

218 GRĄDZIEL MARCIN M 196 1982 M 30-39 66 ELBLĄG 48km 2:04:20

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn