,,Wakacje z MOSiR-em’’ – Rowerem po okolicach Elbląga

Fot. MOSiR Elbląg

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach akcji ,,Wakacje z MOSiR-em’’ zaprasza do udziału w drugiej wycieczce rowerowej po okolicach Elbląga. Miłośnicy dwóch kółek odwiedzą północne okolice miasta, które słyną z wymagających zjazdów i podjazdów. Start w niedzielę (16 lipca) o godz. 10.00.

- W trakcie wycieczki przewidywane są przerwy na jedzenie oraz robienie zdjęć, a każdy z uczestników powinien zadbać o dobry stan techniczny swojego roweru - informuje Marek Kamm z Działu Imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Należy zabrać ze sobą podstawowe akcesoria rowerowe tj. dętkę, łatki, pompkę i klucze. Szczególnie zalecamy posiadanie kasku. Wycieczka odbędzie się bez względu na pogodę.

Niedzielna wycieczka będzie przebiegała po drogach utwardzonych i gruntowych. Pojawią się także betonowe płyty. Organizatorzy tradycyjnie zalecają jazdę na rowerach górskich, trekingowych lub miejskich wyposażonych w przerzutki. Dla pierwszych 50 osób przygotowaliśmy paszporty szlaku GreenVelo. Dzięki wsparciu naszych sponsorów, tj. Towarzystwu Ubezpieczeń Wzajemnych TUW oraz elbląskiemu Biuru Podróży VARIUSTUR na uczestników wycieczek będą czekały gadżety i słodycze.

row2

Tempo jazdy będzie bardzo spokojne, turystyczne, w granicach od 12 do 15 km na godzinę. Do udziału w wycieczce organizatorzy zapraszają całe rodziny. Start w niedzielę 16 lipca o godz. 10.00. z MOR-a GreenVelo na polanie z wiatami w Bażantarni. Dystans ok. 24 km. Zakończenie jazdy przy pętli tramwajowej na ulicy Ogólnej. Czas trwania imprezy to około 3 godzin Udział w wycieczce jest bezpłatny. Szczegółowy regulamin wycieczki znajduje się na stronie MOSiR Elbląg

Tekst i fot. MOSiR

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn