III Rajd Rowerowy "Pamięci Kresowian" Prabuty 2017 – Jedni na maksa, inni podziwiali krajobrazy

Fot. ilustracja

Organizatorzy sobotniego (15 lipca) III Rajdu Rowerowego „Pamięci Kresowian w Prabutach” zaproponowali uczestnikom rywalizację na trzech dystansach. W najdłuższej próbie (57 km) pasjonująca walkę stoczyli: Michał Wyżlic (Lubawa), Michał Różański (Gdańsk) i Kacper Danielewski (Nowe Miasto Lubawskie). W takiej kolejności osiągnęli metę, a różnice między nimi były sekundowe.

Na średnim dystansie (27 km) w dziesiątce znaleźli się kolarze z Susza: Sławomir Zaremba i Wojciech Kowalczyk. Tu nie wszyscy się ścigali Sympatyczna grupa z Braniewa stworzyła swoisty peleton, który skupił się na podziwianiu piękna krajobrazu. Była to impreza rekreacyjna, więc każdy jechał według własnego uznania.

Wyniki

Dystans 54 km

1 WYŻLIC MICHAŁ M 1 1981 LUBAWA KOMOBIKE SCOTT 54km 1:36:19

2 RÓŻAŃSKI MICHAL M 2 1991 GDAŃSK TRIGAR MTB TEAM 54km 1:36:20

3 DANIELEWSKI KACPER M 3 1998 NOWE MIASTO LUBAWSKIE KOMOBIKE SCOTT 54km 1:36:26

4 URBANOWICZ PIOTR M 4 1973 PRABUTY - 54km 1:39:01

5 SZCZEPAŃSKI LESZEK M 5 1990 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN / TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 54km 1:39:12

6 PIŃSKI MACIEJ M 6 1994 GDAŃSK 7R LOGISTIC POLITECHNIKA GDAŃSKA 54km 1:39:56

iii rajd kresowian 2017

Dystans 27 km

1 GALICKI BARTŁOMIEJ M 1 1980 KWIDZYN - 27km 0:48:42

2 FURMANEK SLAWOMIR M 2 1975 TCZEW GK GRYF TCZEW 27km 0:48:42

3 WNUK JAROSŁAW M 3 1987 27km 0:48:42

4 RÓŻAŃSKI ŁUKASZ M 4 1993 GDAŃSK TRIGAR MTB TEAM 27km 0:48:43

5 SZCZEPAŃSKI KRZYSZTOF M 5 1981 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 27km 0:48:43

6 PODGÓRSKI GRZEGORZ M 6 1991 KWIDZYN 27km 0:48:45

..........................

8 ZAREMBA SŁAWOMIR M 8 1970 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 0:49:56

9 KOWALCZYK WOJCIECH M 9 2000 SUSZ UKS TRS SUSZ / EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 0:49:57

25 ROMANOWSKI JAROSŁAW M 25 1977 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 0:54:40

27 MAZIŃSKI ZBIGNIEW M 27 1968 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 0:56:40

32 BIEGAJSKI ARKADIUSZ M 32 1979 LUBAWA 27km 0:59:52

33 PIŁAT HENRYK M 33 1957 SUSZ BIAŁE BŁOTO 27km 0:59:57

34 GOLUBSKI KACPER M 34 2003 NOWE MIASTO LUBAWSKIE 27km 1:01:12

36 SIEBERT KRZYSZTOF M 36 1963 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:01:17

46 WIŚNIEWSKI DAWID M 46 1982 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:05:02

51 KRAJNIK RYSZARD M 51 1957 NOWE MIASTO LUBAWSKIE KURZĘTNIK BIEGA 27km 1:07:09

55 ZDZICHOWSKI PIOTR M 54 1963 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:07:55

56 SZAGAŁA PATRYCJA K 2 2001 SUSZ SZAGAŁA TEAM 27km 1:11:12

57 SZAGAŁA STANISŁAW M 55 1969 SUSZ SZAGAŁA TEAM 27km 1:11:12

74 MACIKOWSKI CEZARY M 64 1996 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 27km 1:50:47

75 WĄDOŁOWSKA ALICJA K 11 2004 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ " BRANIEWO 27km 2:48:06

76 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 65 1975 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ " BRANIEWO 27km 2:49:13

77 STEFANOWICZ GRAŻYNA K 12 1954 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ " BRANIEWO 27km 2:49:15

78 MACKIEWICZ MACIEJ M 66 1977 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ " BRANIEWO 27km 2:49:18

80 KALWAJTYS TADEUSZ M 68 1953 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ " BRANIEWO 27km 2:49:18

81 MACKIEWICZ EWELINA K 13 1986 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ " BRANIEWO 27km 2:49:20

82 MACKIEWICZ GRZEGORZ M 69 1985 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ " BRANIEWO 27km 2:49:20

83 WĄDOŁOWSKA AGNIESZKA K 14 1978 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ " BRANIEWO 27km 2:49:25

84 MAŃCZUŃSKA RENATA K 15 1970 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ " BRANIEWO 27km 2:49:31

Fot. prawy.pl

Dystans 10 km

1 BARANOWSKA SANDRA K 1 1992 PRABUTY - 10km 0:32:16

2 BARANOWSKI FILIP M 1 1998 PRABUTY - 10km 0:32:17

3 KRASIŃSKI PAWEŁ M 2 1996 PRABUTY TRIO DE JANEIRO 10km 0:32:17

4 PUŁKA ALEKSANDRA K 2 1990 PRABUTY KREART STUDIO 10km 0:32:19

5 KANIGOWSKI JAKUB M 3 1993 PRABUTY - 10km 0:32:23

6 URBANOWICZ JAN M 4 2004 PRABUTY - 10km 0:32:54

.............................

57 KĘPIŃSKA AGNIESZKA K 20 1979 SUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W PRABUTACH 10km 0:55:43

63 KRÓL JAKUB M 39 2006 OLSZTYN 10km 1:06:05

77 WITKOWSKI STEFAN M 46 2009 BRANIEWO 10km 1:57:09

78 WITKOWSKA AGNIESZKA K 32 1979 BRANIEWO 10km 1:57:17

79 WITKOWSKI ARKADIUSZ M 47 1970 BRANIEWO 10km 1:57:18

80 WITKOWSKA ZOFIA K 33 2015 BRANIEWO 10km 1:57:18

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn