Cisowianka Mazovia MTB Marathon Olsztyn 2017 – Takie trasy to skarb...

Fot. Eryk Zalewski/cisowianka mtb marathon facebook

Cisowianka Mazovia MTB Marathon zawitała do Olsztyna, gdzie w sobotę (30 lipca) rywalizowano na czterech dystansach. Reprezentanci Warmii i Mazur największe sukcesy odnieśli w wyścigu Giga, gdzie wygrał Paweł Kowalkowski (Fijewo) przed Arturem Korcem (Olsztyn), a czwarty był Damian Perkowski (Ełk). W Mega trzeci finiszował Andrzej Poczopko , a za nim Łukasz Dudko (Olsztyn). W Fit trzecia Katarzyna Paszczyk (Ełk)

Zwycięstwa w kategoriach odnieśli: Janusz Supiński (Prostki), Mariusz Krzywiel (Lidzbark Warmiński), Tomasz Chabowski (Olsztyn), Zbyszek Wojtal (Olsztyn), Sławomir Olszewski (Ełk), Andrzej Poczopko (Olsztyn), Kacper Danielewicz ((Nowe Miasto Lubawskie), Sławomir Dłoniak (Gronity), Artur Korc (Olsztyn), Paweł Kowalkowski (Fijewo), Damian Perkowski (Ełk)

Walka była fascynująca. Trasy wymarzone, pogoda też dopisała, choć wysoka temperatura dawała się we znaki. Jak widać Centrum Sportowo-Rekreacyjne Ukiel jest znakomitym miejscem do uprawiania letnich dyscyplin to niekoniecznie związanych ze sportami wodnymi.

Warmia i Mazury na podium w kategoriach

GM1

1 Damian Perkowski (Elk)

GM2

1 Paweł Kowalkowski (Fijewo)

2 Michał Wyżlic (Lubawa)

GM3

1 Artur Korc (Olsztyn)

GM4

3 Tadeusz Piatkowski (Nowe Miasto Lubawskie)

GM5

3 Jarzy Maliszewski (Olsztyn)

GM6

1 Sławomir Dłoniak (Gronity)

3 Witold Skwarski (Olsztyn)

MK1

2 Anna Kołatka (Iława)

MK2

2 Marta Raszkiewicz (Olsztyn)

3 Aneta Plaszewska (Olsztyn)

MK4

3 Iwona Zaniewska (Olsztyn)

MK0

2 Witold Szczawiński (Lubawa)

MM1

1 Kacper Danielewicz (Nowe Miasto Lubawskie)

2 Krzysztof Adrjanowski (Dubieniki)

3 Paweł Ciunel (Olsztyn)

MM2

3 Łukasz Dudko (Olsztyn)

MM3

1 Andrzej Poczopko (Olsztyn)

2 Piotr Wiśniewski (Ełk)

MM4

3 Dariusz Golub (Elk)

MM6

1 Sławomir Olszewski (Ełk)

MM7

1 Zbyszek Wojtal (Olsztyn)

FK2

2 Marlena Gortatowska (Olsztyn)

FK4

1 Katarzyna Paszczyk (Ełk)

FMJ

1 Tomasz Chabowski (Olsztyn)

2 Mateusz Maleszka (Brąswałd)

3 Maciej Pociask (Nowa Wieś)

FM2

3 Marcin Jasiński (Lubawa)

FM4

1 Mariusz Krzywiel (Lidzbark Warmiński)

2 Arkadiusz Raczyński (Elbląg)

FM6

1 Janusz Supiński (Prostki)

Wyniki

Giga

Mężczyźni

1 Kowalkowski Paweł GM2 Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:58:30

2 Korc Artur GM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:59:19

3 Dianov Andrey GM3 LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 03:02:50

4 Perkowski Damian GM1 PT Mazury Team Ełk 03:05:44

5 Kuszmider Kamil GM1 płońsk TRW MTB Racing 03:05:47

6 Wyżlic Michał GM2 Lubawa KOMOBIKE SCOTT 03:06:04

....................................

9 Chmiel Radomir GM2 Olsztyn Michelin Team 03:14:15

18 Mikielski Witold GM2 Olsztynek Bliska Team 03:21:01

22 Piątkowski Tadeusz GM4 Nowe Miasto Lubawskie MayerSport BokserskAutoserwis 03:26:35

23 Dłoniak Sławomir GM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 03:31:51

32 Kulik Ryszard GM4 Ełk PT Mazury Team Ełk 03:39:20

34 Maliszewski Jerzy GM5 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 03:44:05

39 Kuriata Mirosław GM5 Kętrzyn Kętrzyn Bike Team 03:52:31

44 Skwarski Witold GM6 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 03:59:47

45 Bryk Daniel GM3 Szczytno 04:00:31

46 Suchowiecki Wojtek GM3 Olsztyn 04:04:07

49 Sokołowski Arkadiusz GM4 Olsztyn Michelin Team 04:20:50

50 Hanas Arkadiusz GM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 04:23:48

52 Chabowski Zbigniew GM4 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 04:36:33

20429575 1484471831599662 294182601413021411 n

Mega

Kobiety

1 Luboińska Urszula MK3 Warszawa Trezado BikeTires.pl 02:27:12

2 Macutkiewicz Izabela MK1 Warszawa APS POLSKA COZMOBIKE 02:28:02

3 Ostrowska Anna MK4 Chorzele T4B BIKE TEAM 02:29:00

4 Kleczaj Barbara MK2 warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 02:36:35

5 Sołtys Zofia MK4 Warszawa VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM 02:42:57

6 Zaniewska Iwona MK4 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 02:47:01

.....................................

9 Kołatka Anna MK1 Iława SSP `ORKA` IŁAWA 02:52:52

11 Sosnowska-Dłoniak Jolanta MK4 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 02:56:13

13 Raszkiewicz Marta MK2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:57:53

15 Plaszewska Aneta MK2 Olsztyn PZU Sport Team 03:02:28

Mężczyźni

1 Packi Daniel MM2 Tomaszów Mazowiecki Team Hurom 02:04:50

2 Baranek Paweł MM2 Warszawa Kellys 02:04:54

3 Poczopko Andrzej MM3 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 02:07:21

4 Dudko Łukasz MM2 Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM 02:07:53

5 Jakubowski Dominik MM0 KOMOBIKE SCOTT 02:09:37

6 Skalski Kacper MM2 Warszawa ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM 02:09:40

............................................................

8 Danielewski Kacper MM1 Nowe Miasto Lubawskie KOMOBIKE SCOTT 02:09:42

9 Adrjanowski Krzysztof MM1 Dubeninki Prolog Jabłonna 02:09:43

11 Wiśniewski Piotr MM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 02:09:46

12 Bienenda Piotr MM2 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:12:04

15 Ciunel Paweł MM1 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:13:40

17 Zalewski Pawel MM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 02:15:37

20 Szczawiński Witold MM0 Lubawa Terra Lubavia 02:17:04

27 Rogalski Sebastian MM3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:17:31

28 Piechowski Zdzisław MM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 02:17:32

32 Wiszniewski Mateusz MM2 Mrągowo wtw-poland.com 02:18:29

37 Szczygielski Pawel MM2 Szczytno 02:19:21

38 Jarczyk Tomasz MM3 Olsztyn RDLP Olsztyn MTB Team 02:19:28

39 Sobierajski Piotr MM3 Bartoszyce Rant Bartoszyce 02:19:29

40 Krom Wojciech MM2 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:19:33

41 Golub Dariusz MM4 EŁK MTB TEAM EŁK 02:19:45

52 Tumaniec Dariusz MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:23:02

58 Łopatek Kamil MM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:23:39

61 Skorobogaty Rafał MM2 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:24:21

65 Kruba Emil MM2 Dobre Miasto Bike Concept 02:25:12

68 Zieliński Krzysztof MM3 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 02:26:42

71 Olszewski Sławomir MM6 Ełk MTB TEAM EŁK 02:27:45

75 Stolarczyk Marcin MM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:28:15

79 Guzewicz Artur MM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:28:49

81 Szyrwiński Marek MM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:28:55

85 Wawrzyn Wojciech MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:30:30

86 Wiśniewski Dariusz MM5 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:30:43

89 Brochacki Lech MM5 MTB EŁK PROSTKI 02:31:34

90 Wojda Leszek MM3 Olsztyn 02:31:59

93 Rypiński Maciej MM3 OLSZTYN Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:32:59

94 Sawicki Ryszard MM4 Olsztyn Michelin Team 02:32:59

101 Szczepański Artur MM3 Dorotowo Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:33:53

105 Nowakowski Adam MM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:34:19

107 Kułakowski Tomasz MM3 Olsztyn Cisowianka 02:34:46

108 Wawrzyniak Sławomir MM5 OLSZTYN CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM 02:35:00

116 Dakszewicz Kacper MM3 Olsztyn DBK GROUP Bike Team 02:36:15

120 Żuczkowski Marcin MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:36:54

126 Giak Marek MM2 Olsztyn LOTTO 02:38:09

130 Mydło Kazimierz MM6 Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM 02:38:50

136 Olewnik Piotr MM3 ELBLĄG 1977 ELBLĄG TEAM 02:41:25

137 Zduńczyk Dariusz MM3 Słupy PZU Sport Team 02:42:46

138 Namiotko Wojciech MM2 Olsztyn 02:43:04

145 Sydoruk Aleksander MM4 Gronity RDLP Olsztyn MTB Team 02:45:23

151 Bojarski Grzegorz MM3 Olsztyn 02:46:28

152 Kołatka Zbigniew MM4 IŁAWA 02:46:36

153 Kalinowski Tomasz MM2 Iława Sushi Garage 02:46:42

154 Gromelski Piotr MM2 Olsztyn 02:47:19

155 Milewski Benedykt MM4 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 02:47:37

156 Rutkowski Grzegorz MM2 Reszel LIBRO Cycling Team 02:48:13

159 Klech Jerzy MM3 Olsztyn 02:48:29

160 Wojtal Zbyszek MM7 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:49:11

162 Ławicki Przemyslaw MM3 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 02:49:34

165 Sułkiewicz Marcin MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:49:53

167 Sirocki Rafał MM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:50:30

169 Loewnau Eugeniusz MM5 Olsztyn 02:51:44

171 Syrwid Wojciech MM4 Olsztyn 02:52:15

172 Wróblewski Janusz MM6 Bartoszyce UKS Przyjaźń Bartoszyce 02:52:37

176 Sudoł Dariusz MM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:53:48

180 Kamiński Robert MM4 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:54:26

181 Milewski Jacek MM4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 02:54:28

184 Różyło Marek MM7 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:54:45

196 Harazim Mateusz MM1 Ostróda 03:00:12

197 Achramowicz Adam MM4 Olsztyn 03:00:18

200 Barczak Wojciech MM2 OLSZTYN 03:03:20

201 Jaszczuk Jakub MM3 Olsztyn 03:04:34

202 Gutowski Tomasz MM7 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 03:04:42

204 Dąbkowski Michał MM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 03:06:21

210 Postój Andrzej MM6 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 03:10:21

215 Stańczuk Lech MM7 Olsztyn Michelin Team 03:16:00

219 Nawotczyński Dariusz MM3 Olsztyn 03:19:15

220 Ościłowski Grzegorz MM6 Olsztyn 03:23:41

223 Kowalski Mariusz MM2 Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie 03:26:00

225 Popowiecki Jacek MM4 Olsztyn 03:28:14

227 Judycki Maciej MM2 OLSZTYN 03:34:21

233 Struczewski Tomasz MM4 OLSZTYN 04:05:50

20429593 1484471574933021 1970741374460372294 n

Fit

Kobiety

1 Czajkowska Dorota FK3 Mysiadło GO SPORT AK-SPED TEAM 01:22:22

2 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO SPORT AK-SPED TEAM 01:24:55

3 Paszczyk Katarzyna FK4 Elk PT Mazury Team Ełk 01:26:51

4 Jakubowska-Olech Edyta FK4 Świecie 01:29:27

5 Wąsewicz Magdalena FK2 Warszawa DAMOVO BIKE TEAM 01:32:38

6 Demczuk Ewa FK3 WARSZAWA AirBike.pl Team 01:33:39

.........................

15 Gortatowska Marlena FK2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:37:07

17 Kruba Beata FK3 Dobre Miasto Bike Concept 01:38:54

23 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:42:11

25 Karapuda Natalia FK2 Olsztyn TVP Olsztyn 01:42:54

26 Rosiak Bogusława FK3 Olsztyn 01:42:59

27 Sobieska Ilona FK2 Pasłęk HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:43:08

40 Tumaniec Joanna FK3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:02:53

41 Śmiechowska Karolina FK2 Olsztyn 02:06:16

44 Czobot Martyna FKJ Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:16:27

52 Bondar Marta FK2 OLSZTYN 03:18:11

Mężczyźni

1 Zarzycki Arkadiusz FM3 Gdansk Apteka Gemini 01:07:55

2 Płoski Adam FM2 Ciechanów T4B Bike Team 01:08:00

3 Cichocki Rafał FM2 Sulejówek CRMS AUTO CZĘŚCI 01:08:01

4 Jasiński Marcin FM2 Lubawa Salon Rowerowy KolarzJaś 01:08:51

5 Górnicki Marcin FM2 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 01:09:44

6 Krupa Robert FM3 Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource 01:09:45

......................................

7 Krzywiel Mariusz FM4 Lidzbark Warmiński HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:10:05

14 Łukaszewski Łukasz FM2 Witowo (Szczytno) 01:12:33

19 Wołosiuk Jarosław FM2 OLSZTYN Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:13:50

20 Ruczyński Radosław FM3 Elbląg Hydropress KM Bike MTB Team Elbląg 01:13:51

25 Zięba Bartosz FM0 Nidzica Rant Bartoszyce 01:15:10

29 Rawdanowicz Paweł FM3 Samborowo MTB Ostróda Team 01:15:44

35 Gamza Rafał FM3 Szczytno Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:16:07

37 Dawid Maksymilian FM0 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:16:20

41 Ruczyński Arkadiusz FM4 Elbląg Hydropress KM Bike MTB Team Elbląg 01:16:34

47 Zalewski Wiesław FM5 Mrągowo MKK-Korba 01:18:05

54 Marchlewski Marcin FM0 Grabowo Salon Rowerowy KolarzJaś 01:18:49

55 Nestorowicz Artur FM2 Kętrzyn 01:18:50

58 Supiński Janusz FM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:18:54

59 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:18:54

64 Chabowski Tomasz FMJ Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:19:54

68 Koziorowski Grzegorz FM1 Olsztynek Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:20:00

73 Łabuć Norbert FM2 Lidzbark Warmiński 01:20:43

75 Żebrowski Robert FM3 Ostróda MTB Ostróda Team 01:21:17

81 Kopeć Michał FM1 STARE KAWKOWO 1 01:22:02

82 Bożyczko Łukasz FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 01:22:13

84 Filipczak Kamil FM3 SZCZYTNO Pasymskie Bractwo Sportowe 01:22:17

85 Wittlieb Robert FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:22:17

87 Klink Artur FM2 Olsztyn 01:22:20

92 Lamparski Grzegorz FM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:22:23

94 Gęsicki Maciej FM0 Szczytno 01:22:26

104 Sternicki Tomasz FM4 Mrągowo XC Poręby Team 01:23:21

115 Nowociński Marcin FM2 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 01:24:27

116 Damięcki Tomasz FM3 Olsztyn 01:24:29

117 Olchowy Mariusz FM4 Olsztyn LOTTO 01:24:34

119 Ołdakowski Karol FM3 Olsztyn 01:24:50

122 Kołakowski Rafał FM3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 01:25:24

123 Wójtowicz Wojciech FM2 Puławy 01:25:42

130 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 01:27:06

137 Gołębiowski Bartłomiej FM4 Olsztyn 01:27:28

141 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa Terra Lubavia 01:28:12

142 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:28:14

144 Chumowicz Bartosz FM2 Olsztyn Miejsce Marzeń 01:28:29

147 Maleszka Mateusz FMJ BRĄSWAŁD 01:28:32

153 Pierzchała Robert FM3 Olsztyn 01:28:59

154 Toruszewski Zdzisław FM5 Jasienica RKS Family Active 01:29:05

156 Zieliński Marcel FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 01:29:17

157 Tarnicki Ireneusz FM3 Mrągowo TARNICKI-NARZĘDZIA 01:29:26

167 Klemański Marcin FM2 Gronity 01:30:13

173 Łabuć Leszek FM2 Lidzbark Warmiński 01:30:53

177 Pociask Maciej FMJ Nowa Wieś WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 01:31:53

180 Syrewicz Krzysztof FM4 Lidzbark Warmiński Rowerowy Lidzbark 01:32:17

182 Siedlaczek Klaudiusz FM0 Gronowo Górne MKS TRUSO ELBLĄG 01:32:22

183 Libuda Adrian FM2 LUBAWA Terra Lubavia 01:32:49

184 Podliński Sebastian FM2 LUBAWA Salon Rowerowy KolarzJaś 01:32:50

185 Sikora Robert FM2 Bartąg 01:32:55

188 Niesiobędzki Grzegorz FM3 Lubawa 01:33:05

189 Miazio Lech FM6 Olsztyn 01:33:14

192 Bernat Dawid FM2 Ełk MTB TEAM EŁK 01:33:28

193 Niecikowski Zdzisław FM3 Olsztyn 01:33:32

195 Jasionowicz Robert FM3 Olsztyn 01:33:42

199 Markiewicz Marek FM2 Olsztyn Hotel Przystań & SPA 01:34:17

202 Marciak Karol FM2 Stawiguda 01:35:30

203 Kusajda Sławomir FM5 Olsztyn 01:35:47

204 Świątek Jaromir FM2 Olsztyn 01:35:55

207 Józefowicz Sebastian FM2 Iława 01:36:21

210 Zubel Kamil FM2 DOBRE MIASTO 01:37:05

214 Murawski Adam FM3 BRATIAN Terra Lubavia 01:37:11

216 Steffen Paweł FM0 Samborowo MTB Ostróda Team 01:37:25

220 Zadrożny Grzegorz FM2 Gietrzwałd 01:37:47

222 Gaweł Andrzej FM6 Olsztyn 01:37:51

223 Augustyniak Artur FM2 Olsztyn 01:37:57

224 Łabuć Krystian FM2 Lidzbark Warmiński 01:37:58

225 Kuprian Szymon FM2 Olsztyn 01:38:03

228 Werbicki Piotr FM4 Lidzbark Warmiński 01:38:26

230 Branecki Konrad FM0 elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 01:39:02

232 Pogorzelski Maciej FM3 Mrągowo wtw-poland.com 01:39:12

234 Dębski Jan FMJ Olsztyn 01:39:42

241 Opęchowski Marian FMJ BISKUPIEC 01:40:08

243 Deptuła Tomasz FM3 Szczytno 01:40:18

247 Bożyczko Adam FM4 Elbląg 01:40:40

248 Raniszewski Tomasz FM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 01:40:41

250 Grotkowski Radek FM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 01:40:50

260 Klinicki Jacek FM4 Stawiguda 01:42:49

267 Bodek Gabriel FM4 Olsztyn Solo ale razem 01:44:04

269 Pyzel Michał FM2 Olsztyn WMSpotters.pl 01:44:43

274 Maykowski Tadeusz FM7 Bogaczewo 01:45:22

275 Lewandowski Łukasz FM2 Olsztyn 01:45:28

277 Deptuła Jan FM4 Olsztyn 01:46:58

278 Bondar Krzysztof FM3 Olsztyn 01:47:23

280 Tomczyk Michał FM2 OLSZTYN 01:47:31

281 Leska Zygfryd FM7 Szczytno KRĘCIOŁY SZCZYTNO 01:47:49

282 Wysokiński Marek FM4 Olsztyn 01:47:59

284 Klaczyński Robert FM2 OLSZTYN 01:48:15

285 Mechliński Mateusz FM2 GRONITY 01:48:28

291 Bielec Mariusz FM4 Lidzbark Warmiński 01:51:22

292 Loewnau Daniel FM1 Olsztyn Loewnau Olsztyn 01:51:50

294 Rudziński Andrzej FM3 Jonkowo 01:52:22

297 Dowejko Arek FM3 Olsztyn 01:52:52

299 Kuśnirek Arkadiusz FM2 OLSZTYN 01:52:58

306 Olak Kamil FMJ Olsztyn 01:56:04

307 Konera Kacper FMJ Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 01:56:13

309 Gosk Wiesław FM3 Olsztyn 01:56:21

311 Baranowski Adrian FMJ Ostróda 01:58:28

312 Pociask Adam FM4 NOWA WIEŚ WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 01:58:34

313 Szczesny Marcin FM3 Szestno wtw-poland.com 01:58:51

315 Fiedoruk Bazyli FM7 Olsztyn 02:00:22

316 Zdzichowski Piotr FM5 Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 02:00:27

320 Kustra Kamil FMJ Olsztyn 02:03:38

321 Zdunkiewicz Michał FM2 Ostróda Michelin Team 02:03:52

322 Knap Krzysztof FM5 KOZIE GŁOWY 02:04:00

323 Krajewski Jan FMJ Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 02:05:11

324 Lejawka Ryszard FM6 Barczewo 02:05:24

327 Antochowski Jan FM7 Ostróda 02:08:23

328 Krystofik Marek FM3 Olsztyn 02:08:36

330 Muraszko Oskar FMJ Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 02:19:06

332 Chrzanowski Michał FMJ Elbląg 02:24:13

333 Wyżlic Tomasz FM5 LUBAWA Terra Lubavia 02:27:51

336 Surdykowski Przemysław FM2 Lubawa 02:39:05

337 Taraszkiewicz Kacper FMJ Mrągowo MSR Mrągowo 02:42:15

338 Obiedziński Bartosz FM2 OLSZTYN 03:18:45

20431713 1484472488266263 1712398261062827702 n

Hobby

Kobiety

1 Krzyczkowska Malwina HK4 Warszawa Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:22:50

2 Kucharska Jadzia HK3 Gdynia Belta Team MTB Gdansk 00:24:17

3 Jedynak Katarzyna HK4 Rogów Lesz`Go! Rogów Junior 00:24:47

4 Wielgo Natalia HK3 Białki RKS Family Active Tłuszcz 00:24:53

5 Podgórska Zuzanna HK4 Rypin cykliści rypin 00:24:59

6 Piasecka Maria HK4 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:25:27

.........................................

10 Bożyczko Patrycja HK4 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 00:26:32

15 Szulińska Nina HK2 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:28:16

19 Giak Oliwia HK3 Olsztyn LOTTO 00:29:31

27 Klinicka Natasza HK3 Stawiguda 00:34:47

28 Krawczyk Agnieszka HK4 Węgój 00:36:58

29 Szafrańska Hania HK2 Stawiguda 00:37:55

35 Sirocka Patrycja HK1 Olsztyn 00:42:31

36 Macioszczyk Marta HK3 Olsztyn 00:43:22

37 Krystofik Agata HK1 Olsztyn 00:47:49

40 Tąporowska Lena HK1 Olsztyn 00:52:45

42 Fornal Lena HK1 Olsztyn 00:56:28

43 Nowakowska Nicola HK2 Olsztyn 00:58:51

Mężczyźni

1 Szczepański Mateusz HM4 Janów Szkółka Kolarska V-Max GOSiR Mrozy 00:19:42

2 Lachowicz Szymon HM4 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 00:19:52

3 Szyszko Mateusz HM4 Otwock Warszawski Klub Kolarski 00:20:01

4 Falkowski Krystian HM4 Kobyłka RKS Family Active 00:20:25

5 Gregorowicz Jakub HM4 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:20:38

6 Langer Mikołaj HM3 Stasi Las Warszawski Klub Kolarski 00:21:01

.............................

7 Stapel Mateusz Bartoszyce UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:21:03

29 Juchiewicz Kuba HM2 Braniewo 00:27:21

30 Hanas Filip HM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:27:52

34 Dawid Mikołaj HM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:28:29

43 Żukowski Borys HM1 Olsztyn 00:32:02

51 Bienenda Adrian HM1 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 00:33:49

52 Rejchert Kamil HM3 Olsztyn 00:34:37

55 Bienenda Oskar HM3 Bartążek Centrum Rowerowe Olsztyn Team 00:36:03

60 Mechliński Michał HM1 GRONITY 00:37:37

62 Kruba Maciej HM1 Dobre Miasto Bike Concept 00:43:44

63 Sudoł Łukasz HM1 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:44:19

65 Maderski Maksymilian HM2 Olsztyn 00:48:14

66 Harpak Antoni HM1 Olsztyn 00:52:10

68 Połomka Filip HM1 Olsztyn 00:53:17

69 Chomicki Ignacy HM1 Olsztyn 00:56:10

70 Rzędkowski Leonard HM1 Olsztyn 00:57:35

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn