Rajd Szlakami Warmii WARNIJA 2017 – Ostro przed siebie, od czasu do czasu zerkanie w bok

Fot. warnija - szlakami warmii facebook

W sobotę (5 sierpnia) odbyła się impreza kolarska pod hasłem Warnija - Szlakami Warmii - maraton szosowy po ciekawych zakątkach naszej pięknej ziemi. Rywalizowano na dwóch dystansach: 157 i 75 km oraz można było też uczestniczyć w przejażdżce rekreacyjnej (26 kilometrów) (na który kończą się już miejsca). Był to akcent sportowy Dnia Warmińskiego w Dywitach.

Kolarze przejeżdżali przez takie miejscowości jak: Barczewo, Biskupiec, Reszel, Bisztynek, Stoczek Klasztorny, Jeziorany. W rywalizacji na miejsca wystąpiło 130 zawodniczek i zawodników. Biorąc pod uwagę długość trasy liczba imponująca.

Wyścig na dłuższym dystansie wygrał Jarosław Wołosiuk (Olsztyn) przed Zbigniewem Klejnowskim (Zalewo) i Tomaszem Mieczkowskim (Pasłęk). Wśród pań najszybsza okazała się Marta Raszkiewicz (Olsztyn). Na dystansie 57 km zwyciężyli: Paweł Skórka (Kętrzyn) i Jacek Jerzyna (Rożyny). Sekundę za nimi przyjechał Artur Nestorowicz (Kętrzyn). Pierwsza panią na mecie była Dorota Pyszniak (Warszawa) przed Agnieszką Pieczkowska (Spręcowo)

Wyniki

Dystans 157 km

Klasyfikacja open

1 Wołosiuk Jarosław Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn 1989 04:53:19

2 Klejnowski Zbigniew Zalewo M 1969 04:59:57

3 Mieczkowski Tomasz Pasłęk TEAM MUSTANG PASŁĘK.. 1978 05:02:25

4 Tyszecki Krzysztof Pasłęk 1970 05:06:50

5 Reks Mirosław Mława Mlawski Cross 1971 05:33:18

6 Syrewicz Krzysztof Lidzbark Warmiński Rowerowy Lidzbark 1969 05:33:46

7 Ościłowski Marcin Olsztyn 1981 05:36:48

8 Suchowiecki Wojtek Olsztyn #niemaniemogę 1978 05:37:11

9 Skwarski Witold Olsztyn Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 1959 05:38:06

10 Wrona Klaudiusz Gniezno #niemaniemog Zuziktriteam 1976 05:38:16

11 Bojarski Grzegorz Olsztyn 1980 05:39:14

12 Błachowicz Mirosław Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1978 05:43:17

13 Jarczyk Tomasz Olsztyn RDLP Olsztyn MTB Team 1977 05:43:17

14 Konopka Kazimierz Olsztyn Olsztyńskie Ustawki Szosowe 1946 05:43:20

15 Ziółkowski Grzegorz Kętrzyn Adiostry Team 1988 05:58:57

16 Borkowski Łukasz Lidzbark Warmiński Rowerowy Lidzbark 1982 06:15:14

18 Rogalski Piotr Lidzbark Warmiński LIDZBARK WARMIŃSKI 1983 06:27:04

19 Kasiński Oskar Lidzbark Warmiński Rowerowy Lidzbark 1979 06:27:10

20 Senyszyn Paweł Dywity 1989 06:34:42

21 Stawiarski Grzegorz Olsztyn Yanushe Triathlon Team 1977 06:36:16

22 Zalewski Robert Olsztyn 1972 06:43:12

23 Domel Arkadiusz Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1989 06:47:26

24 Strzelecki Daniel Dywity MORSY INTERGALACTIC TEAM 1976. 06:48:03

25(1) Raszkiewicz Marta Olsztyn Dziewczyny na Szosach/Akademia Kolarstwa Olsztyn 1986 06:48:58

26 Czapliński Mirosław Dywity MORSY DYWITY 1974 06:51:30

27 Marciak Karol Stawiguda 1982 06:52:33

28 Kosek Tomasz Zambrów SPORTEAM 1975 06:52:54

29 Myśliński Artur Zambrów SPORTEAM 1983 06:52:56

30 Modzelewski Marek Zambrów SPORTEAM 1964 06:52:56

31(2) Jończyk Małgorzata Olsztyn 1990 06:54:30

32 Karasiński Jarosław Olsztyn 1975 06:56:18

33 Borowski Eugeniusz Zambrów SPORTEAM 1947 06:57:35

34 Papież Krzysztof Szumowo SPORTEAM 1959 06:57:37

35 Skibniewski Eugeniusz Szumowo SPORTEAM 1962 06:57:39

36 Łopatek Kamil Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1988 06:57:57

37(3) Suchowiecka Ania Olsztyn Dziewczyny na Szosach 1982 06:59:08

38 Birkos Szczepan Rus KAWA itd 1957 06:59:36

39 Piotrowski Andrzej Pruszcz Gdański Tattoo & Bike 1979 07:02:11

40 Zwolak Leszek Gdańsk Rącze Ramy 1976 07:02:41

41(4) Szałacińska Marta Wrocław MaMoKa Team 1981 07:13:38

42 (5) Żurek Monika Rawicz 1993 07:13:50

43 Balewski Błażej Lubawa 1989 07:24:23

44 Wojsz Waldemar Olsztyn 1961 07:40:48

45 Najdowski Adam Iława 1975 07:43:57

46 Zakrzewski Daniel Lubawa 1985 07:43:59

47(6) Bedra Ewa Olsztyn Dziewczyny na Szosach 1960 07:57:13

48(7) Karasińska Agnieszka Olsztyn 1979 07:57:14

Dystans 75 km

Klasyfikacja open

1 Skórka Paweł Kętrzyn Kętrzyn Bike Team 1981 02:08:16

2 Jerzyna Jacek Rozyny VO2 max MTB Team 1977 02:08:16

3 Nestorowicz Artur Ketrzyn Kętrzyn Bike Team 1981 02:08:17

4 Rypiński Maciej Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1980 02:22:18

5 Kozioł Marcin Dywity Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1974 02:23:10

6 Wajs Zbigniew Gdynia zonamarynarza.pl 1982 02:30:38

7 Damięcki Tomasz Olsztyn 1975 02:34:04

9 Niecikowski Zdzislaw Olsztyn Gumlop Opony Olsztyn 1973 02:34:23

0 Rochoń Jacek Górowo Iławeckie 1992 02:34:42

10 Szydziński Tomasz Olsztyn 1980 02:34:43

11 Gortat Bogumił Kobylnica Morpol Racing Team 1970 02:35:53

12 Witkowski Grzegorz Dywity 1979 02:41:34

13 Nieściór Jan Stękiny Stękiny 1968 02:42:04

14 Nieściór Mieczysława Stękiny Stękiny 1970 02:42:07

15 Wieczorek Adam Olsztyn Razem Trenujemy Sport 1976 02:47:05

16 Najmowicz Piotr Olsztyn 1978 02:48:58

17 Urbanowicz Tomasz Dywity 1980 02:49:41

18 Połom Patryk Stawiguda Młode Wilki Olsztyn 1993 02:51:47

19 Łukaszewski Krzysztof Olsztyn 1987 02:52:07

20 Pałejko Mateusz Olsztyn Młode Wilki Olsztyn 1987 02:52:29

21 Stomski Jacek Wadąg Awangarda Wadąska 1966 02:53:36

22 Sokołowski Filip Olsztyn 1989 02:53:37

23 Śmieszny Michał Olsztyn 1985 02:54:13

24 Grzelak Marek Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1965 02:56:48

25 Hartliński Wojciech Patryki --- 1984 02:58:41

26 Targoński Piotr Olsztyn 1971 03:00:20

27 Kuprian Szymon Olsztyn 1983 03:02:03

28 Pieczkowski Oliver - 1970 03:07:07

29 Źróbek-Różański Łukasz Stawiguda 1980 03:07:20

30 Groszkowski Piotr Nikielkowo UNIMASZ Olsztyn 1972 03:07:24

31(1) Pyszniak Dorota Warszawa 1985 03:07:51

32(2|) Pieczkowska Agnieszka Spręcowo Pszczòłkowski Team 1978 03:07:52

33 Pieczkowski Hubert Spręcowo 1974 03:07:54

34 Jakubowski Piotr Olsztyn MORSY DYWITY INTERGALACTIC TEAM 1985 03:07:58

35 Kowalski Sylwester Jeziorany Jeziorany 1964 03:08:39

36(3) Salewska Katarzyna Sopot Flądra Sopocka 1984 03:10:13

37 Rutkowski Paweł Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1957 03:10:49

38 Nikokajuk Robert Olsztyn 1982 03:11:11

39 Kosin Jarosław Barczewo 1969 03:12:02

40 Sieradzan Adam Olsztyn 1980 03:17:12

41 Wyrzykowski Piotr Olsztyn 1980 03:17:14

42 Gulczyński Piotr Ciechanów Młode Wilki Olsztyn 1987 03:16:21

43 Górski Paweł Nikielkowo 1976 03:20:34

44 Siudakiewicz Adam Piątnica Poduchowna 1978 03:24:31

45(4) Kutnicka Emilia Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1967 03:24:59

46 Czapliński Tomasz Susz 1987 03:26:06

47 Widawski Tomasz Dywity MORSY DYWITY INTERGALACTIC TEAM 1975 03:30:44

48 Sadowski Maciej Olsztyn 1973 03:31:02

49 Pieczkowski Waldemar - 1975 03:31:02

50 Podgórski Piotr Barczewo 1988 03:31:05

51(5) Dobosz Marzena Jeziorany Jeziorany 1984 03:31:28

52 Burzyński Tadeusz Bydgoszcz 1960 03:32:04

53 Mikołajczyk Damian Olsztyn 1986 03:33:12

54 (6)Szkirpan Justyna Olsztyn 1990 03:33:15

55 Roicki Dariusz Rus KAWA itd 1970 03:33:21

56 Ptak Dariusz Ługwałd 1971 03:34:00

57 (7) Czyżewska Monika Olsztyn 1985 03:39:03

58 Piłat Kamil Olsztyn 1985 03:42:26

59 Hojszyk Andrzej Olsztyn MORSY DYWITY INTERGALACTIC TEAM 1972 03:44:45

60 Boszko Andrzej 1970 03:54:24

61 Trusielewicz Pawel Dywity 1989 03:58:29

62 Całka Wojciech Olsztyn 1991 6 04:15:37

63 Sikora Krzysztof Dywity 1991 04:15:40

64(8) Dudkiewicz Anna Tuławki 1970 04:26:16

65(9) Smolaga Joanna Olsztyn 1975 04:29:44

66 Pytlowski Tomasz Olsztyn 1967 04:32:11

67 Matusiak Leszek Pruszków 1954 04:32:17

68 Havryliuk Volodymyr Olsztyn JONKOWO TEAM 1979 04:34:24

69 Rudziński Łukasz Olsztyn 1997 04:44:16

70 Rudzinski Zbigniew Olsztyn 1963 04:46:45

71 Browarski Łukasz Olsztyn TSL Czapliński 1989 05:01:35

72 (10) Browarska Joanna Olsztyn TSL Czapliński 1989 05:01:39

73 Balicki Xavier Wejherowo 2006 05:03:48

74 (11) Jankowska Agata Sztum 1991 05:03:50

75 Balicki Rafał Wejherowo 1982 05:03:50

76(12) Dąbrowska Ewa Warszawa Bemoludki 1984 05:13:52

77 (13) Całka Hanna Szczytno RDLP Olsztyn Team 1982 05:13:55

78(14) Jarzyna Jolanta Milanówek 1957 05:16:51

79 Jarzyna Andrzej Milanówek 1960 05:17:00

80 (15) Hapunik Marzena Olsztyn 1975 05:36:07

81(16) Jarubas Aneta Olsztyn 1990 05:36:11

82 Luśnia Beata Olsztyn 1985 05:38:26

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn