Udane harce na Kujawach 2017 – W Kijewie Królewskim "królował" Dominik Ratajczak, w Grucznie na podium Maciej Ciżowski

Fot. okk olsztyn facebook (ilustracja)

Na Kujawach w weekend (4/6 sierpnia) odbyły się trzy wyścigi ogólnopolskie. W Grudziądzu naszych zabrakło.  W sobotę w Grucznie w grupie żaków bardzo dobrze zaprezentowali się Maciej Ciżowski (UKS Przyjaźń Bartoszyce) i Dawid Łątkowski (OKK Olsztyn), zajmując odpowiednio trzecie i czwarte miejsce. W niedzielnym Memoriale Wojciecha Paducha w Kijewie Królewskim w rywalizacji młodzików  triumfował Dominik Ratajczak (OKK Olsztyn)

XII Memoriał Wojciecha Paducha (Kijewo Królewskie)

Kategoria żak

1. MALINOWSKI Miłosz LUKS GRODNO NOWOGRÓD - SK CYKLISTA ZBÓJNO 00:36:53

2. KUREK Wiktor UKS ORION RUDA

3. WŁODARCZYK Igor UKS ORLIK ROGOŹNO

4. KAMIŃSKI Igor STOWARZYSZENIE KS OLENDER - SEKCJA ISKRA

5. ŁĄTKOWSKI Dawid OKK Olsztyn

6. WRZEŚNIEWSKI Oliwer KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW

CIŻOWSKI Maciej SK Bartoszyce – dyskwalifikacja

Kategoria żakini

1. RABAŻYŃSKA Eliza LUKS GRODNO NOWOGRÓD - SK CYKLISTA ZBÓJNO 00:39:20

2. CHARYGA Zuzanna SZKÓŁKA COPERNICUS TORUŃ

3. BRAUN Kornelia KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW

4. KOPANIA Katarzyna LUKS DWÓJKA STRYKÓW

5. DOMINIAK Karolina LUKS GRODNO NOWOGRÓD - SK CYKLISTA ZBÓJNO

6. KRAKOWSKA Katarzyna KS ROMET-RENEX BYDGOSZCZ

.......................

15. DASZKIEWICZ Oliwia SK Bartoszyce

Kategoria młodzik

1. RATAJCZAK Dominik OLSZTYŃSKI KLUB KOLARSKI 00:34:22

2. GIERYK Kacper UKS TANDEM GRUDZIĄDZ

3. 2003 SVRČEK Martin CyS AKADÉMIA PETRA SAGANA

4. ČIUNKA Mindaugas KLAIPEDA CYCLING TEAM

5. GRYGOWSKI Hubert LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD

6. ADOMAITIS Rokas KLAIPEDA CYCLING TEAM

...........................

36. STAPEL Mateusz UKS PRZYJAŻŃ BARTOSZYCE

61. GOŁKIEWICZ Kacper UKS PRZYJAŻŃ BARTOSZYCE

19059672 973876136088652 8801228708243500466 n

Fot. rowerowe gruczno

Kryterium Uliczna o Nagrodę Gruczna

Wyniki

Kategoria Żak

1. WŁODARCZYK Igor UKS ORLIK ROGOŹNO 00:09:53

2. WIKA-CZARNOWSKI Dawid UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK + 00.00

3. CIŻOWSKI Maciej SK Bartoszyce + 00.00

4. ŁĄTKOWSKI Dawid OKK Olsztyn + 00.00

5. CHMIELEWSKI Miłosz KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW +.00.00

6. BŁAŻEJEWSKI Tomasz SZKÓŁKA COPERNICUS TORUŃ + 00.00

Kategoria młodzik

1. SVRČEK Martin CyS AKADÉMIA PETRA SAGANA 00:14:59 18

2. CIUNKA Mindaugas KLAIPEDA CYCLING TEAM 13

3. KOT Julian NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 13

4. GRYGOWSKI Hubert LKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD 4

5. SLIVKA Jakub CyS AKADÉMIA PETRA SAGANA 2

6. BISCHOF Piotr UKS COPERNICUS TORUŃ 1

...............

37. STAPEL Mateusz UKS PRZYJAŻŃ BARTOSZYCE

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn