Maratony Kresowe Sejny 2017 – Piotr Chrzanowski i Wiesław Grala wygrali kategorie

Fot. Lady Wolf facebook (ilustracja)

W niedziele (6 sierpnia) kolejny etap Maratonów Kresowych MTB odbył się Sejnach (Podlasie) pod hasłem „Pogranicze z Gaładusią”. Startowała spora grupa amatorów z województwa warmińsko-mazurskiego – najwięcej z Gołdapi. W półmaratonie Piotr Chrzanowski (Ełk) był trzeci w open i pierwszy w kategorii M2. Swoja grupę wiekową M5 Wiesław Grala (Mrągowo).

Wyniki

Maraton

Mężczyźni

1 Civilis Elijus M 1981 Wilno Męźczyźni M3 02:29:27

2 Danyla Denas M 1992 Kowno Męźczyźni M2 02:32:33

3 Muśko Patryk M 1997 Grabówka Orlik 02:34:02

4 Natelevicius Paulius M 1989 Wilno Męźczyźni M2 02:34:02

5 Car Piotr M 1991 Białystok Męźczyźni M2 02:34:03

6 Remeika Arturas M 1978 Wilno Męźczyźni M3 02:35:01

..........................

53 Naruszewicz Mariusz   M 1979   Olecko Męźczyźni M3   03:28:40

Kategorie

M3

16 Naruszewicz Mariusz   M 1979   Olecko Męźczyźni M3   03:28:40

Fot. maratony kresowe (ilustracja 2016)

Półmaraton

1 Krysiewicz Piotr M 1999 Białystok Junior 01:23:33

2 Pomian Szymon M 2002 Białystok Junior Młodszy 01:24:30

3 Chrzanowski Piotr M 1985 Ełk Męźczyźni M2 01:24:30

4 Bojarczak Michał M 1974 Łapy Męźczyźni M4 01:24:33

5 Yahor Prasviryn M 1984 Grodno Męźczyźni M3 01:24:37

6 Masłowski Julian M 1984 Białystok Męźczyźni M3 01:25:14

...........................

19 Lenkiewicz Paweł M 1990 Wydminy Męźczyźni M2 01:27:30

21 Grala Wiesław M 1961 Mrągowo Męźczyźni M5 01:27:43

35 Dobrzyn Zenon M 1957 Giżycko Męźczyźni M6 01:30:27

102 Rogala Dariusz M 1970 Gołdap Męźczyźni M4 01:42:01

125 Saniuk Sebastian M 1975 Gołdap Męźczyźni M4 01:46:11

155 Szurgot Sebastian M 1988 Olecko Męźczyźni M2 01:50:58

164 Marczuk Norbert M 1991 Kowale Oleckie Męźczyźni M2 01:53:49

180 Kudosz Tadeusz M 1957 Gołdap Męźczyźni M6 01:57:06

183 Kumiszyk Piotr M 1981 Gołdap Męźczyźni M3 01:58:00

200 Morek Michał M 1981 Gołdap Męźczyźni M3 02:04:04

212 Chomiczewski Jacek M 1970 Gołdap Męźczyźni M4 02:13:05

213 Nawrocki Sławomir M 1964 Gołdap Męźczyźni M5 02:13:06

Kategorie

M2

1 Chrzanowski Piotr M 1985 Ełk Męźczyźni M2 01:24:30

5 Lenkiewicz Paweł M 1990 Wydminy Męźczyźni M2 01:27:30

23 Szurgot Sebastian M 1988 Olecko Męźczyźni M2 01:50:58

25 Marczuk Norbert M 1991 Kowale Oleckie Męźczyźni M2 01:53:49

M3

45 Kumiszyk Piotr M 1981 Gołdap Męźczyźni M3 01:58:00

47 Morek Michał M 1981 Gołdap Męźczyźni M3 02:04:04

M4

22 Saniuk Sebastian M 1975 Gołdap Męźczyźni M4 01:46:11

53 Chomiczewski Jacek M 1970 Gołdap Męźczyźni M4 02:13:05

M5

1 Grala Wiesław M 1961 Mrągowo Męźczyźni M5 01:27:43

19 Nawrocki Sławomir M 1964 Gołdap Męźczyźni M5 02:13:06

M6

6 Kudosz Tadeusz M 1957 Gołdap Męźczyźni M6 01:57:06

Mini

Chłopcy 9/10 lat

7 Naruszewicz Jakub 391 M 2007   Olecko Chłopcy 9 - 10 lat   00:34:12

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn