Mazury MTB Węgorzewo (7) 2017 – Skuteczna ucieczka Kowalkowskiego i Korca

Fot. centrum rowerowe olsztyn team facebook

Po kilkutygodniowej przerwie wznowiono cykl Mazury MTB. W sobotę (19 sierpnia) miłośnicy rowerów górskich spotkali się w Węgorzewie, gdzie przygotowano atrakcyjna trasę. Osada wyścigu była można, oprócz stałych bywalców, pojawiły się nowe twarze, także goście zza wschodniej granicy. Tradycyjnie rozegrano wyścigi na kilku dystansach. Największe sukcesy święcili reprezentanci Centrum Rowerowego Olsztyn.

W Maratonie ton walce nadawali obaj zawodnicy tej grupy: Paweł Kowalkowski i Artur Korc, znani z sukcesów na krajowych trasach. Na finiszu minimalnie lepszy okazał się Pan Paweł. Trzeci na mecie Krzysztof Łukasik z Wrocławia stracił ponad półtorej minuty.

W Półmaratonie klasyfikację open wygrał Rafał Wróblewski z Przasnysza przed Danielem peplą (Wieruchów) i Łukaszem Łukaszewskim Witowo (Szczytno). Z pań pierwsza na metę przyjechała Klaudia Ostrowska (Suwałki)

W kategorii Hobby zwyciężył Jarosław Wolosiuk (Centrum Rowerowe Olsztyn), drugi był Wojciech Szałachowski (MSR Mrągowo), a trzeci Piotr Wiśniewski (PT Mazury Team Elk). Wśród pań najlepsza okazała się Marzena Moniuszko Pie3cki Team ).

Rozegrano również cztery wyścigi na krótszych dystansach, których triumfatorami byli: Maria Osiecka, Emil Serafiński, Jan Kaźmierowski i Mateusz Szyszko.

Wyniki

Maraton

Mężczyźni

Open

1 Paweł Kowalkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:32:30

2 Artur Korc Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:32:31

3 Krzysztof Łukasik MITUTOYO AZS WRATISLAVIA Wrocław 02:34:07

4 Damian Perkowski PT MAZURY TEAM 02:36:27

5 Denas Danyla DUKE Racing Wheels 02:36:39

6 Arkadiusz Jusiński Renault Team 02:36:51

7 Matas Dumčius Velomanija - Koldas 02:37:00

8 Andrey Diaivov special one 02:40:27

9 Jonasz Stelmaszyk Renault Team 02:40:56

10 Paweł Arciszewski Renault Team 02:41:00

11 Ridas Karaska Velomanija - Koldas 02:41:06

12 Donatas Sertvytis Velomanija - Koldas 02:42:57

13 Patryk Badura Michelin Team 02:52:00

14 Tomasz Skalski Renault Team 02:57:03

15 Mariusz Taporowski   03:07:26

16 Krzysztof Dębski Michelin Team 03:07:27

17 Paweł Koźmiński Michelin Team 03:20:14

18 Magdalena Gołębiewska Azart-Peleton Team 03:32:12

19 Marek Walczak Clear Bike Team 03:41:30

20 Marek Klimas BarczewoBiega 03:45:16

21 Mariusz Borkowski   04:09:08

Kategorie

MM2

1 Paweł Kowalkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:32:30

2 Krzysztof Łukasik MITUTOYO AZS WRATISLAVIA Wrocław 02:34:07

3 Damian Perkowski PT MAZURY TEAM 02:36:27

4 Denas Danyla DUKE Racing Wheels 02:36:39

5 Matas Dumčius Velomanija - Koldas 02:37:00

6 Donatas Sertvytis Velomanija - Koldas 02:42:57

MM3

1 Andrey Diaivov special one 02:40:27

2 Jonasz Stelmaszyk Renault Team 02:40:56

3 Paweł Arciszewski Renault Team 02:41:00

4 Patryk Badura Michelin Team 02:52:00

5 Mariusz Taporowski   03:07:26

6 Krzysztof Dębski Michelin Team 03:07:27

MM4

1 Artur Korc Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:32:31

2 Arkadiusz Jusiński Renault Team 02:36:51

3 Ridas Karaska Velomanija - Koldas 02:41:06

4 Tomasz Skalski Renault Team 02:57:03

5 Paweł Koźmiński Michelin Team 03:20:14

MM5

1 Marek Walczak Clear Bike Team 03:41:30

2 Marek Klimas BarczewoBiega 03:45:16

16730401 743242792505026 7675345491367078354 n

Fot. Rafał Wróblewski facebook (ilustracja)

Półmaraton

Open

1 Rafał Wróblewski Monteria Team CWTSZ 01:46:10

2 Daniel Pepla Renault Team 01:46:11

3 Łukasz Łukaszewski   01:48:21

4 Tomasz Pietrzycki Pie3cki Team 01:48:22

5 Paweł Lenkiewicz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 01:48:24

6 Piotr Duda   01:51:10

7 Krzysztof Żebrowski Wysportowani Racing Team 01:51:28

8 Zenon Dobrzyn Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn 01:51:37

9 BartŁomiej Nalazek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 01:52:15

10 Rafał Gamza Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:52:16

11 Marcin Kierdelewicz Zabłudów Team 01:52:38

12 Piotr Sobierajski RANT BARTOSZYCE 01:53:41

13 Kacper Dakszewicz DBK BIKE TEAM 01:53:44

14 Przemysław Michalczyk Renault Team 01:53:46

15 Łukasz Łubiński EuropeGAS SsangYong TEAM 01:53:53

16 Dominik Minkina   01:53:54

17 Andrzej Mantiuk Grupa Szalonych Rowerzystów 01:53:58

18 Wojciech Syrwid   01:54:01

19 Marcin Lipiński OLIKOM TEAM 01:54:28

20 Grzegorz Ostrowski T4B BIKE TEAM   01:54:30

21 Kamil Łopatek Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:54:32

22 Karol Polewaczyk MSR DCM Mrągowo 01:54:44

23 Maksymilian Dawid Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:55:02

24 Bartosz Karczmarski Renault Team 01:55:04

25 Marcin Bielski Mazury MTB Team 01:55:14

26 Tomasz Serafiński Gmina Nowa Ruda 01:55:13

27 Bartłomiej Klus   01:55:15

28 Mateusz Wiszniewski wtw-poland.com 01:56:40

29 Jacek Szałaj Grupa Szalonych Rowerzystów 01:57:01

30 Adam Bazydło OLIKOM TEAM 01:58:57

31 Krzysztof Kindrasz   01:59:04

32 Wiesław Zalewski   01:59:06

33 Tomek Dudziński Kętrzyn Bike Team 01:59:05

34 Klaudia Ostrowska MTB Suwałki 01:59:07

35 Sylwester Szymański MTB Suwałki 01:59:09

36 Konrad Banul Bel Polska Chorzele 01:59:17

37 Krzysztof Deptuła wtw-poland.com 02:02:36

38 Lech Brochacki MTB EŁK- PROSTKI 02:02:38

39 Andrey Santcerich   02:02:48

40 Anna Ostrowska T4B BIKE TEAM   02:02:51

41 Konstanty Sawicki Michelin Team 02:02:59

42 Leszek Wojda   02:03:34

43 Ryszard Sawicki Michelin Team 02:04:54

44 Maciej Gęsicki   02:05:45

45 Czarek Gierszewski PTR OPTIMA Team 02:07:23

46 Antoni Wincza MTB Suwałki 02:07:36

47 Mariusz Morawski   02:08:07

48 Piotr Szymański STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:09:01

49 Krzysztof Krygielski Jeżdżę bo nie lubię 02:09:30

50 Ewa Duda WAWA BIKE TEAM 02:11:03

51 Anna Pietkiewicz MTB Suwałki 02:13:35

52 Krzysztof Syrewicz Rowerowy Lidzbark 02:13:43

53 Andrzej Postój Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:14:16

54 Waldemar Arnold Clear Bike Team 02:14:30

55 Kacper Taraszkiewicz MSR DCM Mrągowo 02:15:57

56 Piotr Chruszcz Gmina Nowa Ruda 02:16:19

57 Magda Chmielewska   02:16:25

58 Ryszard Lenkiewicz MASTERS Giżycko 02:16:26

59 RadosŁaw Kusiek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:16:59

60 Grzegorz Kozłowski Kętrzyn Bike Team 02:18:25

61 Dawid Janus ZuzgaRacingTeam:P   02:19:26

62 Eryk Chiliński OLIKOM TEAM 02:20:04

63 Sebastian Szurgot Prorys Team 02:20:10

64 Bartosz Bogucki Michelin Team 02:20:43

65 Marta Konarzewska Tri Negu 02:21:04

66 Paweł Hogiel   02:21:43

67 Marek Olszewski Rowerowy Lidzbark 02:26:39

68 Janusz Wróblewski MDK UKS Przejażń Bartoszyce 02:32:48

Kategorie

PMJ

1 Karol Polewaczyk MSR DCM Mrągowo 01:54:44

2 Maksymilian Dawid Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:55:02

3 Konrad Banul Bel Polska Chorzele 01:59:17

4 Konstanty Sawicki Michelin Team 02:02:59

5 Maciej Gęsicki   02:05:45

6 Kacper Taraszkiewicz MSR DCM Mrągowo 02:15:57

PM1

1 Krzysztof Żebrowski Wysportowani Racing Team 01:51:28

2 Eryk Chiliński OLIKOM TEAM 02:20:04

PM2

1 Łukasz Łukaszewski   01:48:21

2 Paweł Lenkiewicz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 01:48:24

3 BartŁomiej Nalazek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 01:52:15

4 Marcin Lipiński OLIKOM TEAM 01:54:28

5 Kamil Łopatek Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:54:32

6 Bartosz Karczmarski Renault Team 01:55:04

7 Andrey Santcerich   02:02:48

8 Sebastian Szurgot Prorys Team 02:20:10

PM3

1 Rafał Wróblewski Monteria Team CWTSZ 01:46:10

2 Tomasz Pietrzycki Pie3cki Team 01:48:22

3 Marcin Kierdelewicz Zabłudów Team 01:52:38

4 Przemysław Michalczyk Renault Team 01:53:46

5 Łukasz Łubiński EuropeGAS SsangYong TEAM 01:53:53

6 Dominik Minkina   01:53:54

7 Marcin Bielski Mazury MTB Team 01:55:14

8 Tomasz Serafiński Gmina Nowa Ruda 01:55:13

9 Bartłomiej Klus   01:55:15

10 Mateusz Wiszniewski wtw-poland.com 01:56:40

11 Jacek Szałaj Grupa Szalonych Rowerzystów 01:57:01

12 Krzysztof Kindrasz   01:59:04

13 Tomek Dudziński Kętrzyn Bike Team 01:59:05

14 Piotr Szymański STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:09:01

15 Piotr Chruszcz Gmina Nowa Ruda 02:16:19

16 RadosŁaw Kusiek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:16:59

17 Grzegorz Kozłowski Kętrzyn Bike Team 02:18:25

18 Dawid Janus ZuzgaRacingTeam:P   02:19:26

19 Bartosz Bogucki Michelin Team 02:20:43

PM4

1 Daniel Pepla Renault Team 01:46:11

2 Piotr Duda   01:51:10

3 Rafał Gamza Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:52:16

4 Piotr Sobierajski RANT BARTOSZYCE 01:53:41

5 Kacper Dakszewicz DBK BIKE TEAM 01:53:44

6 Andrzej Mantiuk Grupa Szalonych Rowerzystów 01:53:58

7 Wojciech Syrwid   01:54:01

8 Adam Bazydło OLIKOM TEAM 01:58:57

9 Krzysztof Deptuła wtw-poland.com 02:02:36

10 Leszek Wojda   02:03:34

11 Ryszard Sawicki Michelin Team 02:04:54

12 Mariusz Morawski   02:08:07

13 Krzysztof Krygielski Jeżdżę bo nie lubię 02:09:30

14 Krzysztof Syrewicz Rowerowy Lidzbark 02:13:43

15 Marek Olszewski Rowerowy Lidzbark 02:26:39

PM5

1 Grzegorz Ostrowski T4B BIKE TEAM   01:54:30

2 Wiesław Zalewski   01:59:06

3 Sylwester Szymański MTB Suwałki 01:59:09

4 Lech Brochacki MTB EŁK- PROSTKI 02:02:38

5 Czarek Gierszewski PTR OPTIMA Team 02:07:23

6 Antoni Wincza MTB Suwałki 02:07:36

7 Andrzej Postój Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:14:16

8 Ryszard Lenkiewicz MASTERS Giżycko 02:16:26

9 Paweł Hogiel   02:21:43

PM6

1 Zenon Dobrzyn Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn 01:51:37

2 Waldemar Arnold Clear Bike Team 02:14:30

3 Janusz Wróblewski MDK UKS Przejażń Bartoszyce 02:32:48

PK3

1 Klaudia Ostrowska MTB Suwałki 01:59:07

2 Anna Pietkiewicz MTB Suwałki 02:13:35

3 Marta Konarzewska Tri Negu 02:21:04

PK4

1 Anna Ostrowska T4B BIKE TEAM   02:02:51

2 Ewa Duda WAWA BIKE TEAM 02:11:03

20882750 1404779206296055 4379183795487315092 n

Hobby

Open

1 Jarosław Wołosiuk Centrum Rowerowe Olsztyn Team 00:53:16

2 Wojciech Szałachowski MSR DCM Mrągowo 00:53:20

3 Piotr Wiśniewski PT MAZURY TEAM 00:55:19

4 Arkadiusz Daszkiewicz RANT BARTOSZYCE 00:55:20

5 Vladislav Prokhorov   00:55:28

6 Paweł Nowosielski Beko Mountain Bikers 00:55:53

7 Paweł Rawdanowicz MTB Ostróda Team 00:55:55

8 Mariusz Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 00:57:18

9 Przemek Bronikowski Sąsiedzi racing 00:57:19

10 Wojciech Tworkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 00:57:33

11 Stanisław Zaborowski   00:57:42

12 Adam Nowakowski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 00:57:43

13 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM 00:58:34

14 Bartosz Samul MSR DCM Mrągowo 00:58:37

15 Radoslaw Grotkowski Pasymskie Bractwo Sportowe 00:59:15

16 Marzena Moniuszko Pie3cki Team 00:59:34

17 Robert Żebrowski MTB Ostróda Team 00:59:50

18 Mirosław Walnicki TK Masters Giżycko 00:59:55

19 Artur Świątek RANT BARTOSZYCE 00:59:57

20 Wojciech Sowa Sowa Jacht Giżycko 01:00:25

21 Mariusz Szymański   01:01:38

22 Paweł Antoniak OLIKOM TEAM 01:01:44

23 Zdzisław Szklarski KK24h 01:01:48

24 Andrzej Bąkała MTB Suwałki 01:01:49

25 Tomasz Sternicki XC Poręby Team 01:01:57

26 Rafał Neumann www.terenowo.pl 01:02:09

27 Marcin Ruszczyk   01:02:14

28 Bartosz Janiewicz JUNGHEINRICH.PL 01:02:22

29 Jarosław Szabunia OLIKOM TEAM 01:02:56

30 Tomasz Szyszko   01:03:01

31 Andrzej Gaweł   01:03:28

32 Adam Mantiuk Grupa Szalonych Rowerzystów 01:03:31

33 Michał Grotkowski Pasymskie Bractwo Sportowe 01:03:32

34 Paweł Walczak   01:03:33

35 Eugeniusz Loewnau   01:03:35

36 Paweł Kuna   01:04:36

37 Katarzyna Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 01:06:10

38 Tomasz Modzolewski MTB Suwałki 01:06:11

39 Kamil Krajza   01:07:20

40 Maciej Klimaszewski   01:08:30

41 Andrzej Gaweł   01:08:58

42 Grzegorz Kotowicz   01:09:31

43 Weronika Stapel MDK UKS PRZYJAŹŃ 01:09:46

44 Maciej Pogorzelski wtw-poland.com 01:10:32

45 Paweł Martyniuk   01:10:45

46 Tomasz Zaciek   01:10:55

47 Małgorzata Walendzewicz MTB Suwałki 01:11:01

48 Tomasz Raniszewski Pasymskie Bractwo Sportowe 01:11:06

49 Katsiaryna Stseshyts Beko Mountain Bikers 01:11:19

50 Marek Sikora Pasymskie Bractwo Sportowe 01:12:17

51 Mateusz Stapel MDK UKS Przejażń Bartoszyce 01:12:35

52 Maciej Głogowski MSR DCM Mrągowo 01:14:30

53 Elżbieta Światek RANT BARTOSZYCE 01:14:31

54 Mirosława Żebrowska MTB Suwałki 01:15:00

55 Hubert Mysiukiewicz   01:15:47

56 Lech Korzeniewski   01:16:25

57 Mateusz Potocki   01:19:58

58 Mieczysław Klimaszewski   01:20:12

59 Edward Kowalewski   01:20:13

60 Aleksander Popowicz Belta Team 01:21:16

61 Daniel Popowicz   01:21:17

62 Marcin Szczesny wtw-poland.com 01:23:04

63 Aleksander Walczak   01:26:00

64 Barbra Jędrzejewska   01:31:27

Kategorie

HMJ

1 Vladislav Prokhorov   00:55:28

2 Bartosz Samul MSR DCM Mrągowo 00:58:37

3 Adam Mantiuk Grupa Szalonych Rowerzystów 01:03:31

4 Michał Grotkowski Pasymskie Bractwo Sportowe 01:03:32

5 Maciej Klimaszewski   01:08:30

6 Marek Sikora Pasymskie Bractwo Sportowe 01:12:17

7 Mateusz Stapel MDK UKS Przejażń Bartoszyce 01:12:35

8 Maciej Głogowski MSR DCM Mrągowo 01:14:30

9 Aleksander Popowicz Belta Team 01:21:16

10 Aleksander Walczak   01:26:00

HMJ

1 Wojciech Szałachowski MSR DCM Mrągowo 00:53:20

HM2

1 Jarosław Wołosiuk Centrum Rowerowe Olsztyn Team 00:53:16

2 Stanisław Zaborowski   00:57:42

3 Adam Nowakowski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 00:57:43

4 Paweł Antoniak OLIKOM TEAM 01:01:44

5 Kamil Krajza   01:07:20

6 Hubert Mysiukiewicz   01:15:47

7 Mateusz Potocki   01:19:58

HM3

1 Paweł Nowosielski Beko Mountain Bikers 00:55:53

2 Mariusz Szymański   01:01:38

3 Zdzisław Szklarski KK24h 01:01:48

4 Rafał Neumann www.terenowo.pl 01:02:09

5 Marcin Ruszczyk   01:02:14

6 Bartosz Janiewicz JUNGHEINRICH.PL 01:02:22

7 Jarosław Szabunia OLIKOM TEAM 01:02:56

8 Andrzej Gaweł   01:03:28

9 Paweł Kuna   01:04:36

10 Tomasz Modzolewski MTB Suwałki 01:06:11

11 Maciej Pogorzelski wtw-poland.com 01:10:32

12 Paweł Martyniuk   01:10:45

13 Tomasz Zaciek   01:10:55

14 Lech Korzeniewski   01:16:25

15 Daniel Popowicz   01:21:17

16 Marcin Szczesny wtw-poland.com 01:23:04

HM4

1 Piotr Wiśniewski PT MAZURY TEAM 00:55:19

2 Arkadiusz Daszkiewicz RANT BARTOSZYCE 00:55:20

3 Paweł Rawdanowicz MTB Ostróda Team 00:55:55

4 Mariusz Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 00:57:18

5 Przemek Bronikowski Sąsiedzi racing 00:57:19

6 Wojciech Tworkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 00:57:33

7 Radoslaw Grotkowski Pasymskie Bractwo Sportowe 00:59:15

8 Robert Żebrowski MTB Ostróda Team 00:59:50

9 Wojciech Sowa Sowa Jacht Giżycko 01:00:25

10 Tomasz Sternicki XC Poręby Team 01:01:57

11 Tomasz Szyszko   01:03:01

12 Paweł Walczak   01:03:33

13 Grzegorz Kotowicz   01:09:31

14 Tomasz Raniszewski Pasymskie Bractwo Sportowe 01:11:06

HM5

1 Mirosław Walnicki TK Masters Giżycko 00:59:55

2 Artur Świątek RANT BARTOSZYCE 00:59:57

3 Eugeniusz Loewnau   01:03:35

HM6

1 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM 00:58:34

2 Andrzej Bąkała MTB Suwałki 01:01:49

3 Andrzej Gaweł   01:08:58

4 Mieczysław Klimaszewski   01:20:12

5 Edward Kowalewski   01:20:13

HKJ

1 Weronika Stapel MDK UKS PRZYJAŹŃ 01:09:46

HK3

1 Marzena Moniuszko Pie3cki Team 00:59:34

2 Katsiaryna Stseshyts Beko Mountain Bikers 01:11:19

HK4

1 Katarzyna Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 01:06:10

2 Małgorzata Walendzewicz MTB Suwałki 01:11:01

3 Elżbieta Światek RANT BARTOSZYCE 01:14:31

4 Mirosława Żebrowska MTB Suwałki 01:15:00

5 Barbra Jędrzejewska   01:31:27

Fot. mazury mtb facebook

Mini Race 5

1 Mateusz Szyszko Warszawski Klub Kolarski 00:07:54

2 Karol Chaberek MDK UKS Przejażń Bartoszyce 00:08:24

3 Maciej Parzych MSR DCM Mrągowo 00:08:24

4 Hubert Świąder MDK UKS PRZYJAŹŃ 00:08:26

5 Oliwia Daszkiewicz MDK UKS Przejażń Bartoszyce 00:09:04

6 Wiktor Pichler Szkółka Kolarska DCM Mrągowo 00:09:11

7 Filip Domański MDK UKS Przejażń Bartoszyce 00:10:18

8 Damian Korpusik MDK UKS Przejażń Bartoszyce 00:10:27

9 Kacper Maćkiewicz MDK UKS Przyjażń Bartoszyce 00:10:28

10 Szymon Wojtczuk   00:10:42

11 Adrian Serafiński   00:10:45

Mini Race 4

1 Jan Kaźmierowski SKK Sokół 00:08:53

2 Piotr Szyszko Warszawski Klub Kolarski 00:09:14

3 Piotr Osiecki   00:10:26

4 Michał Śliwiński Szkółka Kolarska DCM Mrągowo 00:10:40

5 Kinga Kosińska MDK UKS Przejażń Bartoszyce 00:10:42

6 Dawid Kłoczko   00:14:08

7 Dawid Jakubiak   00:14:49

8 Karolina Sowa   00:16:26

Mini Race 3

1 Emil Serafiński   00:05:55

2 Wiktor Jakubiak   00:06:54

3 Krzysztof Osiecki   00:06:55

4 Dominik Kołodziej   00:07:14

5 Szymon Kuleszka   00:07:59

6 Damian Mierczak   00:09:31

7 Filip Chruszcz   00:12:09

Mini Race 2

1 Maria Osiecka   00:00:52

2 Jan Schab-Ziniewicz   00:00:59

3 Dominika Krawczyk MDK UKS Przejażń Bartoszyce 00:01:08

4 Bartosz Kosior   00:01:10

5 Marcel Jabłonowski   00:01:12

6 Wiktoria Dakszewicz   00:01:23

7 Maciej Andrulonis   00:01:25

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn