XVI Mazurski Wyścig MTB o puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko 2017 –Korzystajmy z każdej okazji

Fot. ilustracja

W niedzielę (10 września) w Lesie Miejskim w Gajewie koło Giżycka odbędzie się XVI Mazurski Wyścig Kolarskie MTB o puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko. Tradycyjnie podczas zawodów przewidziana jest konkurencja w kategorii SUPER AMATOR adresowana dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, w której uczestniczyć może każdy bez względu na wiek i umiejętności.

Wystarczy tylko przejechać się w tempie "spacerowym" około 1700 metrów, aby zdobyć pamiątkowy medal! Dla zawodników z większymi aspiracjami przewidziano trasę wyczynową, bo przecież ostra rywalizacja jest solą sportu.

Start do pierwszego wyścigu zaplanowano na godz. 11.15, po wcześniejszym zapisaniu się na listę startową. Biuro imprezy czynne będzie od godziny 9. Natomiast o godzinie 12.45 wystartują zawodnicy na trasie wyczynowej.

Organizatorzy imprezy: Nadleśnictwo Giżycko, Towarzystwo Kolarskie „Masters Giżycko", Starostwo Powiatowe, Urząd Miejski w Giżycku, Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku.

Szczegóły i regulamin

http://www.gizycko.bialystok.lasy.gov.pl/wydarzenia/-/asset_publisher/1M8a/content/xvi-mazurski-wyscig-kolarski-mtb-o-puchar-nadlesniczego-nadlesnictwa-gizycko

pla888

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn