Mazury MTB (9) Krutyń 2017 – Kowalkowski i Korc nie dogonili Łukasika

Fot. mtbxc.pl

W niedzielę (10 września) odbył się dziewiąty etap cyklu Mazury MTB. Tym razem kolarze pod hasłem „Na tropach Smętka” przemierzali dukty okolic Krutyni. Jak zwykle uczestnicy, a nadal jest ich wielu, startowali na trzech dystansach: maraton, półmaraton i hobby. Rozegrano też pięć wyścigów Mini Race skierowanych do dzieci i młodzieży. Najbardziej prestiżowy wyścig (maraton) wygrał Krzysztof Łukasik (Wrocław)

Wyprzedził zawodników Centrum Rowerowego Olsztyn: Pawła Kowalkowskiego i Artura Korca. W półmaratonie znów zwyciężył Deniel Pepla (Wieruchów) przed Pawłem Lenkiewiczem (Giżycka Brygada Zmechanizowana) i Piotrem Sobierajskim (Rant Bartoszyce). Wśród pań triumfowała Anna Ostrowska (Chorzele) przed Klaudią Ostrowską (Suwałki) i Izabelą Podpirko (Olsztyn). W Hobby najszybszy okazał się Jarosław Wołosiuk (Centrum Rowerowe Olsztyn), który wyprzedził Piotra Wiśniewskiego (PT Mazury Team Ełk) i Pawła Rawdanowicza (Ostróda). Wśród kobiet wygrała Marzena Moniuszko (Pie3cki), druga była Katarzyna Paszczyk (Ełk), a trzecia Elżbieta Światek (Rant Bartoszyce.

W wyścigach mini race zwyciężyli: Mateusz Maleszka, Piotr Osiecki, Krzysztof Osiecki, Maria Osiecka i Alojzy Majcher.

Wyniki

Maraton

Open

1 Krzysztof Łukasik MITUTOYO AZS WRATISLAVIA Wrocław 02:36:58  

2 Paweł Kowalkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:37:23

3 Artur Korc Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:38:01

4 Grzegorz Maleszka Renault Team 02:45:43  

5 Michał Wyżlic Lubawa Komobike Scott 02:45:49  

6 Bartosz Grędziński Kross Staff Team 02:46:07

7 Damian Perkowski PT MAZURY TEAM 02:51:57

8 Patryk Badura Michelin Team 02:59:49

9 Piotr Bienenda Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:01:14

10 Krzysztof Dębski Michelin Team 03:08:59

11 Dariusz Tumaniec Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:09:33

12 Tomasz Skalski Renault Team 03:11:01

13 Ryszard Kulik PT MAZURY TEAM 03:38:53  

14 Marek Klimas BarczewoBiega 04:02:44

15 Rafał Markowski Mazury MTB Team 04:18:44

16 Dawid Janus ZuzgaRacingTeam:P   04:18:48  

Kategorie

MM2

1 Krzysztof Łukasik MITUTOYO AZS WRATISLAVIA Wrocław 02:36:58

2 Paweł Kowalkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:37:23

3 Bartosz Grędziński Kross Staff Team 02:46:07

4 Damian Perkowski PT MAZURY TEAM 02:51:57

MM3

1 Michał Wyżlic Komobike Scott 02:45:49

2 Patryk Badura Michelin Team 02:59:49

3 Piotr Bienenda Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:01:14

4 Krzysztof Dębski Michelin Team 03:08:59  

5 Dawid Janus ZuzgaRacingTeam:P   04:18:48  

MM4

1 Artur Korc Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:38:01

2 Grzegorz Maleszka Renault Team 02:45:43  

3 Dariusz Tumaniec Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:09:33

4 Tomasz Skalski Renault Team 03:11:01

5 Ryszard Kulik PT MAZURY TEAM 03:38:53

6 Rafał Markowski Mazury MTB Team 04:18:44

MM5

1 Marek Klimas BarczewoBiega 04:02:44

Półmaraton

Open

1 Daniel Pepla Renault Team 01:51:13  

2 Paweł Lenkiewicz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 01:52:25

3 Piotr Sobierajski RANT BARTOSZYCE 01:52:40

4 Rafał Skorobogaty Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:52:50

5 Piotr Duda   01:53:08

6 Łukasz Łukaszewski   01:53:14

7 Bartłomiej Klus   01:53:16

8 Przemysław Michalczyk Renault Team 01:53:21

9 Marek Trzeszkowski Michelin Team 01:53:59  

10 Wojciech Szałachowski MSR DCM Mrągowo 01:54:06

11 Rafał Gamza Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:54:14

12 Kacper Dakszewicz DBK GROUP Bike Team 01:58:26

13 Sławomir Wawrzyniak Nawigator 01:58:28

14 Grzegorz Ostrowski T4B BIKE TEAM   01:58:29

15 Maksymilian Dawid Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:58:48

16 Mateusz Wiszniewski wtw-poland.com 01:59:08

17 Rafał Banul Bel Polska Chorzele 01:59:27  

18 Lukasz Twarkowski   02:00:23

19 Tomek Dudziński Kętrzyn Bike Team 02:00:40

20 Marcin Lipiński OLIKOM TEAM 02:00:45

21 Paweł Jędrzejewski Renault Team 02:01:45

22 Grzegorz Furman Kross Staff Team 02:02:09

23 Zenon Dobrzyn Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn 02:02:10

24 Andrzej Podpirko Agiz Team 02:02:44

25 Karol Polewaczyk MSR DCM Mrągowo 02:05:25

26 Łukasz Łubiński EuropeGAS SsangYong TEAM 02:05:27

27 Wiesław Zalewski   02:05:35

28 Paweł Treliński GRUPETTO Mrągowo 02:06:18

29 Mirosław Kuriata Kętrzyn Bike Team 02:06:44

30 Marcin Bielski Mazury MTB Team 02:06:48

31 Piotr Marzec RANT BARTOSZYCE 02:08:08

32 Dariusz Golub MTB TEAM EŁK 02:08:10

33 Kacper Taraszkiewicz MSR DCM Mrągowo 02:09:01

34 Wojciech Syrwid   02:11:15

35 Maciej Gęsicki   02:11:45

36 Anna Ostrowska T4B BIKE TEAM   02:11:50

37 Michał Krzyczkowski Polonia Warszawa MTB 02:12:30

38 Krzysztof Krygielski Jeżdżę bo nie lubię 02:12:45

39 Adam Bazydło OLIKOM TEAM 02:13:29

40 Kazimierz Mydło Michelin Team 02:13:44

41 Mariusz Morawski   02:15:10

42 Klaudia Ostrowska MTB Suwałki 02:15:12

43 RadosŁaw Kusiek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:16:23

44 Ryszard Lenkiewicz MASTERS Giżycko 02:18:12

45 Krzysztof Kłosowski Kross Staff Team 02:18:46

46 Czarek Gierszewski PTR OPTIMA Team 02:19:11

47 Grzegorz Kozłowski Kętrzyn Bike Team 02:19:18

48 Bartek Radź EuropeGAS SsangYong TEAM 02:20:59

49 Izabela Podpirko Agiz Team 02:22:17

50 Paweł Radomski Agr Płońsk 02:22:18

51 Janusz Wróblewski MDK UKS Przejażń Bartoszyce 02:22:31

52 Tomasz Klicki Mareckie Stowarzyszenie Rowerowe 02:24:15

53 Paweł Hogiel   02:25:20

54 Anna Pietkiewicz MTB Suwałki 02:25:28

55 Mateusz Zieliński Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:26:06

56 Andrzej Piasecki   02:27:14  

57 Ewa Duda WAWA BIKE TEAM 02:27:41  

58 Piotrek Kaczyński STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:29:20

59 Magda Chmielewska   02:33:42

60 Andrzej Wielga Michelin Team 02:33:43

61 Eryk Chiliński OLIKOM TEAM 02:40:40

62 Bartosz Bogucki Michelin Team 02:43:59

PMJ

1 Wojciech Szałachowski MSR DCM Mrągowo 01:54:06

2 Maksymilian Dawid Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:58:48

3 Karol Polewaczyk MSR DCM Mrągowo 02:05:25

4 Kacper Taraszkiewicz MSR DCM Mrągowo 02:09:01

5 Maciej Gęsicki   02:11:45 337

PM1

1 Michał Krzyczkowski Polonia Warszawa MTB 02:12:30  

2 Eryk Chiliński OLIKOM TEAM 02:40:40 2

PM2

1 Paweł Lenkiewicz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 01:52:25

2 Łukasz Łukaszewski   01:53:14

3 Marcin Lipiński OLIKOM TEAM 02:00:45

4 Krzysztof Kłosowski Kross Staff Team 02:18:46

5 Bartek Radź EuropeGAS SsangYong TEAM 02:20:59

6 Mateusz Zieliński Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:26:06

PM3

1 Rafał Skorobogaty Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:52:50

2 Bartłomiej Klus   01:53:16

3 Przemysław Michalczyk Renault Team 01:53:21

4 Marek Trzeszkowski Michelin Team 01:53:59  

5 Mateusz Wiszniewski wtw-poland.com 01:59:08

6 Lukasz Twarkowski   02:00:23

7 Tomek Dudziński Kętrzyn Bike Team 02:00:40

8 Łukasz Łubiński EuropeGAS SsangYong TEAM 02:05:27

9 Marcin Bielski Mazury MTB Team 02:06:48

10 Piotr Marzec RANT BARTOSZYCE 02:08:08

11 RadosŁaw Kusiek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:16:23

12 Grzegorz Kozłowski Kętrzyn Bike Team 02:19:18

13 Paweł Radomski Agr Płońsk 02:22:18

14 Piotrek Kaczyński STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:29:20

15 Bartosz Bogucki Michelin Team 02:43:59

PM4

1 Daniel Pepla Renault Team 01:51:13

2 Piotr Sobierajski RANT BARTOSZYCE 01:52:40

3 Piotr Duda   01:53:08

4 Rafał Gamza Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:54:14

5 Kacper Dakszewicz DBK GROUP Bike Team 01:58:26

6 Rafał Banul Bel Polska Chorzele 01:59:27

7 Grzegorz Furman Kross Staff Team 02:02:09

8 Andrzej Podpirko Agiz Team 02:02:44  

9 Paweł Treliński GRUPETTO Mrągowo 02:06:18

10 Wojciech Syrwid   02:11:15

11 Krzysztof Krygielski Jeżdżę bo nie lubię 02:12:45

12 Adam Bazydło OLIKOM TEAM 02:13:29

13 Mariusz Morawski   02:15:10

14 Tomasz Klicki Mareckie Stowarzyszenie Rowerowe 02:24:15

15 Andrzej Wielga Michelin Team 02:33:43

PM5

1 Sławomir Wawrzyniak Nawigator 01:58:28

2 Grzegorz Ostrowski T4B BIKE TEAM   01:58:29

3 Wiesław Zalewski   02:05:35

4 Mirosław Kuriata Kętrzyn Bike Team 02:06:44

5 Dariusz Golub MTB TEAM EŁK 02:08:10

6 Ryszard Lenkiewicz MASTERS Giżycko 02:18:12

7 Czarek Gierszewski PTR OPTIMA Team 02:19:11  

8 Paweł Hogiel   02:25:20

PM6

1 Zenon Dobrzyn Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn 02:02:10  

2 Kazimierz Mydło Michelin Team 02:13:44

3 Janusz Wróblewski MDK UKS Przejażń Bartoszyce 02:22:31

4 Andrzej Piasecki   02:27:14

PK2

1 Magda Chmielewska 02:33:42  

PK3

1 Klaudia Ostrowska MTB Suwałki 02:15:12

2 Anna Pietkiewicz MTB Suwałki 02:25:28

PK4

1 Anna Ostrowska T4B BIKE TEAM   02:11:50  

2 Izabela Podpirko Agiz Team 02:22:17 3

3 Ewa Duda WAWA BIKE TEAM 02:27:41

1 Jarosław Wołosiuk Centrum Rowerowe Olsztyn Team 00:54:32

2 Piotr Wiśniewski PT MAZURY TEAM 00:58:09

3 Paweł Rawdanowicz MTB Ostróda Team 00:58:23

4 Bartosz Samul MSR DCM Mrągowo 00:59:31 1

5 Marek Małecki MTB TEAM EŁK 00:59:32 1

6 Adam Nowakowski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 00:59:40  

7 Rafał Molenda   01:00:14

8 Robert Żebrowski MTB Ostróda Team 01:00:17

9 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM 01:01:30

10 Marzena Moniuszko   01:01:32

11 Stanisław Zaborowski MTB Zielona Lipa 01:01:40

12 Grzegorz Koziorowski Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:01:41

13 Radoslaw Grotkowski Pasymskie Bractwo Sportowe 01:01:42 1

14 Tomasz Koc LOVEBIKE Racing Team Warszawa 01:01:47 1

15 Mariusz Szymański   01:01:49 1

16 Mariusz Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 01:02:59

17 Michał Kopeć Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:03:22

18 Robert Wittlieb MTB EŁK- PROSTKI 01:03:40

19 Kacper Szewczak   01:03:43

20 Marek Ejzemberg Extreme Sport Ostrołęka 01:04:35

21 Bartosz Janiewicz JUNGHEINRICH.PL 01:04:40 1

22 Henryk Dembiński LKK ZIEMIA LUBAWSKA 01:05:00

23 Zdzisław Szklarski KK24h 01:05:09

24 Marcin Nowociński Pasymskie Bractwo Sportowe 01:05:18

25 Artur Świątek RANT BARTOSZYCE 01:06:11

26 Dawid Bernat MTB TEAM EŁK 01:06:34

27 Michał Grotkowski Warmia Biskupiec 01:06:35

28 Marcin Ruszczyk   01:06:44

29 Paweł Antoniak OLIKOM TEAM 01:07:50

30 Jarosław Szabunia OLIKOM TEAM 01:08:48

31 Paweł Worotnicki Grupa Auto Wimar Team   01:09:15

32 Eugeniusz Loewnau   01:09:35

33 Tomasz Modzolewski MTB Suwałki 01:10:52

34 Maciej Głogowski MSR DCM Mrągowo 01:11:05

35 Łukasz Skrodzki OLIKOM TEAM 01:12:00

36 Tomasz Deptuła   01:12:02

37 Tomasz Gutowski Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:12:04

38 Jakub Maksymiuk LOVEBIKE Racing Team Warszawa 01:14:50  

39 Tomasz Sternicki GRUPETTO Mrągowo 01:15:50

40 Tomasz Zaciek   01:16:08

41 Bartek Brynski   01:16:16

42 Paweł Steffen MTB Ostróda Team 01:18:30  

43 Tomasz Raniszewski Pasymskie Bractwo Sportowe 01:19:21

44 Katarzyna Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 01:19:23

45 Andrzej Gaweł   01:22:50

46 Mirosława Żebrowska MTB Suwałki 01:24:11

47 Edward Kowalewski   01:24:13

48 Mieczysław Klimaszewski   01:27:02

49 Robert Maszkowski MTB EŁK- PROSTKI 01:27:13

50 Maciej Sztrom OLIKOM TEAM 01:27:14

51 Elżbieta Światek RANT BARTOSZYCE 01:29:32

52 Alfred Markowski Mazury MTB Team 01:33:06

53 Rafał Neumann www.terenowo.pl 01:46:35

54 Małgorzata Walendzewicz MTB Suwałki 01:48:16

HMJ

1 Bartosz Samul MSR DCM Mrągowo 00:59:31

2 Michał Grotkowski Warmia Biskupiec 01:06:35

3 Maciej Głogowski MSR DCM Mrągowo 01:11:05

HM1

1 Paweł Steffen MTB Ostróda Team 01:18:30

HM2

1 Jarosław Wołosiuk Centrum Rowerowe Olsztyn Team 00:54:32

2 Adam Nowakowski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 00:59:40

3 Rafał Molenda   01:00:14

4 Stanisław Zaborowski MTB Zielona Lipa 01:01:40

5 Grzegorz Koziorowski Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:01:41

6 Michał Kopeć Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:03:22

7 Kacper Szewczak   01:03:43

8 Paweł Antoniak OLIKOM TEAM 01:07:50

9 Paweł Worotnicki Grupa Auto Wimar Team   01:09:15

10 Jakub Maksymiuk LOVEBIKE Racing Team Warszawa 01:14:50

11 Maciej Sztrom OLIKOM TEAM 01:27:14

HM3

1 Tomasz Koc LOVEBIKE Racing Team Warszawa 01:01:47

2 Mariusz Szymański   01:01:49

3 Bartosz Janiewicz JUNGHEINRICH.PL 01:04:40

4 Zdzisław Szklarski KK24h 01:05:09

5 Marcin Nowociński Pasymskie Bractwo Sportowe 01:05:18

6 Dawid Bernat 382 MTB TEAM EŁK 01:06:34

7 Marcin Ruszczyk 326   01:06:44

8 Jarosław Szabunia 26 OLIKOM TEAM 01:08:48

9 Tomasz Modzolewski 87 MTB Suwałki 01:10:52

10 Łukasz Skrodzki 250 OLIKOM TEAM 01:12:00

11 Tomasz Deptuła 309   01:12:02

12 Tomasz Zaciek 327   01:16:08

13 Robert Maszkowski 399 MTB EŁK- PROSTKI 01:27:13  

14 Rafał Neumann 322 www.terenowo.pl 01:46:35

HM4

1 Piotr Wiśniewski PT MAZURY TEAM 00:58:09

2 Paweł Rawdanowicz MTB Ostróda Team 00:58:23  

3 Marek Małecki MTB TEAM EŁK 00:59:32  

4 Robert Żebrowski MTB Ostróda Team 01:00:17

5 Radoslaw Grotkowski Pasymskie Bractwo Sportowe 01:01:42

6 Mariusz Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 01:02:59

7 Robert Wittlieb MTB EŁK- PROSTKI 01:03:40

8 Marek Ejzemberg Extreme Sport Ostrołęka 01:04:35

9 Tomasz Sternicki GRUPETTO Mrągowo 01:15:50

10 Tomasz Raniszewski Pasymskie Bractwo Sportowe 01:19:21  

HM5

1 Henryk Dembiński LKK ZIEMIA LUBAWSKA 01:05:00  

2 Artur Świątek RANT BARTOSZYCE 01:06:11  

3 Eugeniusz Loewnau   01:09:35

4 Bartek Brynski   01:16:16

HM6

1 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM 01:01:30

2 Tomasz Gutowski Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:12:04

3 Andrzej Gaweł   01:22:50  

4 Edward Kowalewski   01:24:13  

5 Mieczysław Klimaszewski   01:27:02  

6 Alfred Markowski Mazury MTB Team 01:33:06

HK3

1 Marzena Moniuszko 01:01:32  

HK4

1 Katarzyna Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 01:19:23  

2 Mirosława Żebrowska MTB Suwałki 01:24:11  

3 Elżbieta Światek RANT BARTOSZYCE 01:29:32  

4 Małgorzata Walendzewicz MTB Suwałki 01:48:16  

Mini Race 5

1 Mateusz Maleszka Renault Team 00:05:37

2 Maciej Parzych MSR DCM Mrągowo 00:05:49  

3 Antoni Stankiewicz Szkółka Kolarska DCM Mrągowo 00:06:05

Mini Race 4

1 Piotr Osiecki   00:03:24

2 Michał Śliwiński Szkółka Kolarska DCM Mrągowo 00:04:25  

3 Dawid Jakubiak   00:06:31  

Mini Race 3

1 Krzysztof Osiecki   00:02:02  

2 Wiktor Jakubiak   00:02:04

3 Artur Podgórny MSR DCM Mrągowo 00:02:07

Mini Race 2

1 Maria Osiecka   00:00:37  

2 Miłosz Kopeć   00:00:38  

3 Bartosz Kosior   00:00:39

Mini Race 1

1 Alojzy Majcher   00:00:24

2 Teodor Klus   00:00:25

3 Iga Rawdanowicz MTB Ostróda Team 00:00:26

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn