Maratony Kresowe MTB Suwałki 2017 – Szymon Gryń coraz szybszy, nie dał szans rywalom w półmaratonie

Fot. mtb prostki facebook

Kolejny etap Maratonów Kresowych MTB „Pogodne Suwałki” odbył się w sobotę (9 września) z dość dużym udziałem kolarzy z Warmii i Mazur, głównie z Gołdapi, Prostek i Ełku. Wyniki też były obiecujące. Zaimponował zwłaszcza Szymon Gryń (Prostki) który wygrał półmaraton, wyprzedzając wielu starszych i doświadczonych rywali. Wiesław Grala (Mrągowo) wygrał kat. M5, a Wiesław Grela (Ełk) w M6 był trzeci

Wyniki

Maraton

Open

1 Manikas Domas M 1991 Poniewież Męźczyźni M2 02:10:28

2 Kovaliovas Edgaras M 1989 Wilno Męźczyźni M2 02:10:29

3 Pacevicius Sarunas M 1991 Kowno Męźczyźni M2 02:10:31

4 Natelevicius Paulius M 1989 Wilno Męźczyźni M2 02:11:46

5 Car Piotr M 1991 Białystok Męźczyźni M2 02:14:08

6 Pinaitis Marius M 1991 Wilno Męźczyźni M2 02:14:08

.............................

44 Piotrowski Tomasz M 1974   Olsztyn Męźczyźni M4 Centrum Medyczne Zaniewska 02:42:07

Kategorie

9 Piotrowski Tomasz M 1974   Olsztyn Męźczyźni M4 Centrum Medyczne Zaniewska 02:42:07

gr5

Półmaraton

Open

1 Gryn Szymon M 2001 Prostki Junior Młodszy 01:13:09

2 Yahor Prasviryn M 1984 Grodno Męźczyźni M3 01:13:09

3 Pomian Szymon M 2002 Białystok Junior Młodszy 01:13:09

4 Bojarczak Dawid M 2000 Łapy Junior 01:13:16

5 Bojarczak Michał M 1974 Łapy Męźczyźni M4 01:13:20

6 Lotkowski Radosław M 1985 Augustów Męźczyźni M2 01:15:34

.....................

14 Grala Wiesław M 1961   Mrągowo Męźczyźni M5   01:18:24

63 Brochacki Lech M 1961   Ełk Męźczyźni M5   01:26:52

64 Gajdziński Dariusz M 1968   Prostki Męźczyźni M4   01:27:01

67 Supiński Janusz M 1959   Prostki Męźczyźni M5   01:27:25

107 Grela Wiesław M 1952   Ełk Męźczyźni M6   01:33:38

111 Budnik Sławomir M 1973   Gołdap Męźczyźni M4   01:34:29

129 Kumiszyk Piotr M 1981   Gołdap Męźczyźni M3   01:37:18

158 Saniuk Sebastian M 1975   Gołdap Męźczyźni M4   01:45:29

173 Kuczyński Tomasz M 1997   Ełk Orlik   01:49:12

174 Nawrocki Sławomir M 1964   Gołdap Męźczyźni M5   01:49:18

180 Kudosz Tadeusz M 1957   Gołdap Męźczyźni M6   01:51:37 65

184 Chomiczewski Jacek M 1970   Gołdap Męźczyźni M4   01:54:48

187 Matwiejczyk Arkadiusz   M 1971   Ełk Męźczyźni M4   01:55:23

21462325 2372419196316480 2246571058156711558 n

Kategorie

Junior młodszy

1 Gryn Szymon M 2001 Prostki Junior Młodszy 01:13:09

Orlik

6 Kuczyński Tomasz M 1997   Ełk Orlik   01:49:12

M3

29 Kumiszyk Piotr M 1981   Gołdap Męźczyźni M3   01:37:18

M4

16 Gajdziński Dariusz M 1968   Prostki Męźczyźni M4   01:27:01

23 Budnik Sławomir M 1973   Gołdap Męźczyźni M4   01:34:29

41 Saniuk Sebastian M 1975   Gołdap Męźczyźni M4   01:45:29

46 Chomiczewski Jacek M 1970   Gołdap Męźczyźni M4   01:54:48

48 Matwiejczyk Arkadiusz   M 1971   Ełk Męźczyźni M4   01:55:23

M5

1 Grala Wiesław M 1961   Mrągowo Męźczyźni M5   01:18:24

9 Brochacki Lech M 1961   Ełk Męźczyźni M5   01:26:52

11 Supiński Janusz M 1959   Prostki Męźczyźni M5   01:27:25

23 Nawrocki Sławomir M 1964   Gołdap Męźczyźni M5   01:49:18

M6

3 Grela Wiesław M 1952   Ełk Męźczyźni M6   01:33:38

4 Kudosz Tadeusz M 1957   Gołdap Męźczyźni M6   01:51:37 65

Mini

Kobiety

Open

5 Lachowicz Alicja   K 2006   Prostki Żak Dziewczynki 00:10:47

10 Szulińska Nina   K 2008   Ełk Dziewczynki do lat 10   00:11:59

Kategorie

Dziewczynki do lat 10

3 Szulińska Nina   K 2008   Ełk Dziewczynki do lat 10  00:11:59

Żak dziewczynki

2 Lachowicz Alicja   K 2006   Prostki Żak Dziewczynki 00:10:47

Mężczyźni

Open

14 Gutowski Kamil   M 2006   Prostki Żak   00:09:53

22 Maciorowski Hubert   M 2007   Ełk Chłopcy 9 - 10 lat   00:10:47

45 Karniłowicz Emmanuel   M 2009 Gołdap Chłopcy do lat 8   00:19:36

Kategorie

Chłopcy do lat 8

8 Karniłowicz Emmanuel   M 2009 Gołdap Chłopcy do lat 8   00:19:36

Chłopcy do lat 9/10

5 Maciorowski Hubert   M 2007   Ełk Chłopcy 9 - 10 lat   00:10:47

Żak

5 Gutowski Kamil   M 2006   Prostki Żak   00:09:53

21314329 2372419762983090 5592679291661732283 n

Mikro

Dziewczynki

Open

4 Karniłowicz Eunnika   K 2015   Gołdap Dziewczynki do lat 4   00:02:40

Kategorie

Dziewczynki do lat 4

1 Karniłowicz Eunnika   K 2015   Gołdap Dziewczynki do lat 4   00:02:40

Chłopcy

Open

9 Karniłowicz Elliott   M 2013   Gołdap Chłopcy do 4 lat   00:02:25

Kategorie

Chłopcy do lat 4

3 Karniłowicz Elliott   M 2013   Gołdap Chłopcy do 4 lat   00:02:25

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn