MP Szkółek MTB i Puchar Ministra Kwidzyn 2017 – Prostki i Mrągowo na czele stawki

Fot. mtb prostki facebook

W Kwidzynie odbyły się w piątek (29 września) Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich MTB. Rywalizowano w dwóch kategoriach wiekowych: 2004/05 i 2006/07. W młodszej reprezentanci Warmii i Mazur zdobyli dwa medale. Srebro wywalczyła wśród dziewcząt Alicja Lachowicz (Szkółka Kolarska Prostki), a brąz Maciej Głogowski (Szkółka Kolarska w Mrągowie).

Wysoko w klasyfikacji znaleźli się też: Kamil Gutowski (Prostki) – 8 miejsce, Maciej Parzych (Mrągowo) – 11 i Antoni Stankiewicz (Mrągowo) - 12.

Kategoria 2004/05

Chłopcy

1 KAPELA Marek M 1 2004 M-Kl.7 1 POL 00:19:08

2 SZYSZKO Mateusz M 3 2004 M-Kl.7 2 POL Warszawski Klub Kolarski 00:19:16

3 GRYGOWSKI Hubert M 2 2004 M-Kl.7 3 POL Szkółka Kolarska Chrabąszcze Nowogard 00:19:16

...................................................

41 ŚWIĄDER Hubert M 41 2004 M-Kl.7 21 POL Szkółka Kolarska Bartoszyce 00:23:47

53 CIŻOWSKI Maciej M 53 2005 M-Kl.6 32 POL Szkółka Kolarska Bartoszyce 00:25:18

55 CHABEREK Karol M 55 2004 M-Kl.7 22 POL Szkółka Kolarska Bartoszyce 00:25:26

61 GÓRSKI Karol M 61 2005 M-Kl.6 38 POL Szkółka Kolarska Mrągowo 00:26:42

69 PODGÓRNY Piotr M 69 2005 M-Kl.6 44 POL Szkółka Kolarska Mrągowo 00:30:16

Dziewczęta

1 BONAS Kaja K 1 2004 K-Kl.7 1 POL Szkółka Kolarska Gruta 00:22:47

2 TRACKA Maja K 2 2004 K-Kl.7 2 POL Szkółka Kolarska Gruta 00:22:49

3 CHYLIŃSKA Zuzanna K 3 2004 K-Kl.7 3 POL Szkółka Kolarska Belta Team Gdańsk 00:22:51

................................

21 DASZKIEWICZ Oliwia K 21 2005 K-Kl.6 14 POL Szkółka Kolarska Bartoszyce 00:26:28

22 ŁUSZCZAK Emilia K 22 2005 K-Kl.6 15 POL Szkółka Kolarska Bartoszyce 00:27:28

Kategoria 2006/2007

Chłopcy

1 JAROSŁAWSKI Maciej M 1 2006 M-Kl.5 1 POL Warszawski Klub Kolarski 00:20:28

2 MICHALCZYK Jan M 2 2006 M-Kl.5 2 POL Warszawski Klub Kolarski 00:20:29

3 GŁOGOWSKI Maciej M 3 2006 M-Kl.5 3 POL Szkółka Kolarska Mrągowo 00:21:08

..................

8 GUTOWSKI Kamil M 8 2006 M-Kl.5 8 POL Szkółka Kolarska Prostki 00:22:23

11 PARZYCH Maciej M 11 2006 M-Kl.5 11 POL Szkółka Kolarska Mrągowo 00:22:46

12 STANKIEWICZ Antoni M 12 2006 M-Kl.5 12 POL Szkółka Kolarska Mrągowo 00:23:01

41 PICHLER Wiktor M 41 2006 M-Kl.5 29 POL Szkółka Kolarska Mrągowo 00:26:17

44 ŚLIWIŃSKI Michał M 44 2007 M-Kl.4 13 POL Szkółka Kolarska Mrągowo 00:26:40

61 KAPUSTKA Damian M 61 2006 M-Kl.5 40 POL Szkółka Kolarska Bartoszyce 00:28:49

63 MAĆKIEWICZ Kacper M 63 2006 M-Kl.5 41 POL Szkółka Kolarska Bartoszyce 00:30:24

66 DOMAŃSKI Filip M 66 2006 M-Kl.5 42 POL Szkółka Kolarska Bartoszyce 00:30:54  

Dziewczęta

1 ŻYLIK Marianna K 1 2006 K-Kl.5 1 POL Warszawski Klub Kolarski 00:21:55

2 LACHOWICZ Alicja K 2 2006 K-Kl.5 2 POL Szkółka Kolarska Prostki 00:22:50

3 MAZURKIEWICZ Hanna K 3 2006 K-Kl.5 3 POL Warszawski Klub Kolarski 00:23:22

.....................................................

20 KOSIŃSKA Kinga K 20 2007 K-Kl.4 8 POL Szkółka Kolarska Bartoszyce 00:28:30

24 KACZMAR Amalia K 24 2006 K-Kl.5 14 POL Szkółka Kolarska Bartoszyce 00:30:01

Puchar Ministra Sportu i Turystyki

W sobotę (30 września) odbył się n 9-kilometrowej trasie odbył się wyścig o Puchar Ministra Sportu i Turystyki. Ala Lachowicz (Prostki) potwierdziła wysokie umiejętności i w swojej kategorii zajęła 5 miejsce. Kamil Gutowski (Prostki) był szósty, a Mateusz Stapel (Bartoszyce) dziewiąty

Kategorie

(rocznik 2006/07)

Dziewczęta

5 LACHOWICZ Ala 2006 K-06-07 UKK Prostki 0:26:07

12 KOSIŃSKA Kinga 2007 K-06-07 MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:29:22

13 KACZMAR Amelia 2006 K-06-07 MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:30:04

Chłopcy

6 GUTOWSKI Kamil 2006 M-06-07 UKK Prostki 0:23:45

49 KORPUSIK Damian 2006 M-06-07 MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:31:03

50 MAĆKIEWICZ Kacper 2006 M-06-07 MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:31:32

52 DOMAŃSKI Filip 2006 M-06-07 MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:36:50

(rocznik 2004/05)

Dziewczęta

14 DASZKIEWICZ Oliwia 2005 K-04-05 MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:27:12

20 ŁUSZCZAK Emilia 2005 K-04-05 MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:28:35

Chłopcy

17 CIŻOWSKI Maciej 2005 M-04-05 MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:22:53

33 ŚWIĄDER Hubert 2004 M-04-05 MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:24:03

38 LACHOWICZ Paweł 2004 M-04-05 UKK Prostki 0:24:59

51 CHABEREK Karol 2004 M-04-05 MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:27:03

(rocznik 2002/2003)

9 STAPEL Mateusz 2003 M-02-03 MDK UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:23:05

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn