Mazury MTB (10) Mrągowo 2017 - "Niedźwiedzia Łapa” godna finału

Fot. Patryk Piasecki facebook

Rozegrany w niedzielę (1 października) w Mrągowie „Wyścig o Niedźwiedzia Łapę” zakończył tegoroczny cykl Mazury MTB. W programie było dziesięć imprez, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Cykl przyjął się znakomicie, tym bardziej, że trasy w miejscowościach etapowych były bardzo urozmaicone i świetnie dobrane. Niedzielny finał miał doborową obsadę, było co oglądać.

Na dystansie maratonu zwyciężył mrągowianin Patryk Piasecki z grupy JBG2 przed Pawłem Kowalkowskim i Arturem Korcem (obaj Centrum Rowerowe Olsztyn) oraz Grzegorzem Maleszką (Olsztyn, Renault Team). Cały kwartet ma za sobą wiele sukcesów krajowych, nic dziwnego, że stoczyli w niedziele pasjonującą walkę.

W półmaratonie wygrał Paweł Ciunel (Centrum Rowerowe Olsztyn) przed Michałem Dargaczem z Gdańska i Radomirem Chmielem (Michelin Team)

W Hobby najszybszy okazał się Jarosłw Wołosiuk (Centrum Rowerowe Olsztyn), drugi był Marcin Lipiński z Pisza a trzeci Paweł Rawdanowicz (Ostróda).

Mrągowski wyścig zamknął rywalizację całego cyklu. W maratonie zwyciężył Arkadiusz Jusiński (Jasienica), w półmaratonie Daniel Pepla (Wieruszów) w hobby Paweł Rawdanowicz (Ostróda) W niedzielnej imprezie obyły się także wyścigi dzieci i młodzieży. W poszczególnych grupach zwyciężyli: Mateusz Maleszka, Jan Kaźmierowski, Wiktor Jakubiak, Maria Osiecka i Alojzy Majcher.

Wyniki

Maraton

Open

1 Patryk Piasecki JBG2 Team 03:31:07

2 Paweł Kowalkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:32:09

3 Artur Korc Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:34:27

4 Grzegorz Maleszka Renault Team 03:44:37

5 Arkadiusz Jusiński Renault Team 03:49:13

6 Damian Perkowski PT MAZURY TEAM 03:54:57

7 Paweł Arciszewski Renault Team 03:58:37

8 Patryk Badura Michelin Team 04:06:40

9 Krzysztof Dębski Michelin Team 04:36:14

MM2

1 Paweł Kowalkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:32:09

2 Damian Perkowski PT MAZURY TEAM 03:54:57

MM3

1 Patryk Piasecki JBG2 Team 03:31:07

2 Paweł Arciszewski Renault Team 03:58:37

3 Patryk Badura Michelin Team 04:06:40

4 Krzysztof Dębski Michelin Team 04:36:14

MM4

1 Artur Korc Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:34:27

2 Grzegorz Maleszka Renault Team 03:44:37

3 Arkadiusz Jusiński Renault Team 03:49:13

22050330 1440579322716043 6166320362192565739 n

Półmaraton

Open

1 Paweł Ciunel Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:52:21

2 Michał Dargacz Renault Team 01:52:22

3 Radomir Chmiel Michelin Team 01:54:26

4 Rafał Wróblewski Monteria Team CWTSZ 01:54:28

5 Łukasz Łukaszewski   01:58:52

6 Lukasz Twarkowski   01:58:54

7 Piotr Duda   02:00:42

8 Przemysław Michalczyk Renault Team 02:00:53

9 Wojciech Szałachowski MSR DCM Mrągowo 02:01:14

10 Krzysztof Żebrowski Wysportowani Racing Team 02:01:16

11 Bartłomiej Klus   02:05:10

12 Mateusz Wiszniewski wtw-poland.com 02:06:07

13 Rafał Gamza Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:06:34

14 Tomasz Skalski Renault Team 02:06:35

15 Tomasz Dąbrowski XBOX BIKE TEAM 02:06:37

16 Dariusz Golub MTB TEAM EŁK 02:06:39

17 Sławomir Wawrzyniak Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:07:22

18 Rafał Skorobogaty Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:08:54

19 Dominik Minkina   02:10:19

20 Zenon Dobrzyn Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn 02:10:30

21 Rafał Gierejko Grupa Szalonych Rowerzystów 02:11:25

22 Kamil Łopatek Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:12:19

23 Piotr Sobierajski RANT BARTOSZYCE 02:12:26

24 Tomek Dudziński Kętrzyn Bike Team 02:12:27

25 Grzegorz Ostrowski T4B BIKE TEAM   02:12:29

26 Kacper Dakszewicz DBK GROUP Bike Team 02:13:28

27 Kacper Taraszkiewicz MSR DCM Mrągowo 02:14:30

28 Damian Klimowicz Grupa Szalonych Rowerzystów 02:14:50

29 Łukasz Łubiński EuropeGAS SsangYong TEAM 02:17:31

30 Paweł Treliński GRUPETTO Mrągowo 02:20:38

31 Radek Leszczyński GRUPETTO Mrągowo 02:22:36

32 Mariusz Olchowy LOTTO 02:28:10

33 Lech Brochacki MTB EŁK- PROSTKI 02:28:48

34 Anna Ostrowska T4B BIKE TEAM   02:29:28

35 Marek Giak LOTTO 02:29:52

36 Grzegorz Prokopowicz   02:30:07

37 Michał Jurkowski   02:32:00

38 Mariusz Morawski   02:33:40

39 Sebastian Szurgot Prorys Team 02:34:56

40 Tomasz Kordaczuk   02:35:25

41 Paweł Hogiel   02:35:39

42 Krzysztof Krygielski Jeżdżę bo nie lubię 02:35:44

43 Andrzej Piasecki   02:36:40

44 Grzegorz Kozłowski Kętrzyn Bike Team 02:37:23

45 Anna Pietkiewicz MTB Suwałki 02:38:50

46 Karol Polewaczyk MSR DCM Mrągowo 02:39:46

47 Janusz Wróblewski MDK UKS Przejażń Bartoszyce 02:42:35

48 Ryszard Lenkiewicz MASTERS Giżycko 02:45:05

49 Sławomir Olszewski MTB TEAM EŁK 02:46:23

50 Mateusz Zieliński Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:50:10

51 Łukasz Pilichowski EuropeGAS SsangYong TEAM 02:55:18

52 Bartek Radź EuropeGAS SsangYong TEAM 02:55:17

53 Magda Chmielewska   02:56:35

54 Tomasz Grzybek   03:02:51

55 Mariusz Borkowski   03:03:24

56 Krzysztof Kindrasz Giżyckie Ustawki Rowerowe 03:15:14

PMJ

1 Wojciech Szałachowski MSR DCM Mrągowo 02:01:14

2 Rafał Gierejko Grupa Szalonych Rowerzystów 02:11:25

3 Kacper Taraszkiewicz MSR DCM Mrągowo 02:14:30

4 Karol Polewaczyk MSR DCM Mrągowo 02:39:46

PM1

1 Krzysztof Żebrowski Wysportowani Racing Team 02:01:16

2 Damian Klimowicz Grupa Szalonych Rowerzystów 02:14:50

PM2

1 Paweł Ciunel Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:52:21

2 Łukasz Łukaszewski   01:58:52

3 Kamil Łopatek Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:12:19

4 Sebastian Szurgot Prorys Team 02:34:56

5 Mateusz Zieliński Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:50:10

6 Bartek Radź EuropeGAS SsangYong TEAM 02:55:17

PM3

1 Michał Dargacz Renault Team 01:52:22

2 Radomir Chmiel Michelin Team 01:54:26

3 Rafał Wróblewski Monteria Team CWTSZ 01:54:28

4 Lukasz Twarkowski   01:58:54

5 Przemysław Michalczyk Renault Team 02:00:53

6 Bartłomiej Klus   02:05:10

7 Mateusz Wiszniewski wtw-poland.com 02:06:07

8 Tomasz Dąbrowski XBOX BIKE TEAM 02:06:37

9 Rafał Skorobogaty Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:08:54

10 Dominik Minkina   02:10:19

11 Tomek Dudziński Kętrzyn Bike Team 02:12:27

12 Łukasz Łubiński EuropeGAS SsangYong TEAM 02:17:31

13 Radek Leszczyński GRUPETTO Mrągowo 02:22:36

14 Marek Giak LOTTO 02:29:52

15 Grzegorz Prokopowicz   02:30:07

16 Michał Jurkowski   02:32:00

17 Grzegorz Kozłowski Kętrzyn Bike Team 02:37:23

18 Łukasz Pilichowski EuropeGAS SsangYong TEAM 02:55:18

19 Tomasz Grzybek   03:02:51

20 Mariusz Borkowski   03:03:24

21 Krzysztof Kindrasz Giżyckie Ustawki Rowerowe 03:15:14

PM4

1 Piotr Duda   02:00:42

2 Rafał Gamza Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:06:34

3 Tomasz Skalski Renault Team 02:06:35

4 Piotr Sobierajski RANT BARTOSZYCE 02:12:26

5 Kacper Dakszewicz DBK GROUP Bike Team 02:13:28

6 Paweł Treliński GRUPETTO Mrągowo 02:20:38

7 Mariusz Olchowy LOTTO 02:28:10

8 Mariusz Morawski   02:33:40

9 Tomasz Kordaczuk   02:35:25

10 Krzysztof Krygielski Jeżdżę bo nie lubię 02:35:44

PM5

1 Dariusz Golub MTB TEAM EŁK 02:06:39

2 Sławomir Wawrzyniak Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:07:22

3 Grzegorz Ostrowski T4B BIKE TEAM   02:12:29

4 Lech Brochacki MTB EŁK- PROSTKI 02:28:48

5 Paweł Hogiel   02:35:39

6 Ryszard Lenkiewicz MASTERS Giżycko 02:45:05

PM6

1 Zenon Dobrzyn Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn 02:10:30

2 Andrzej Piasecki   02:36:40

3 Janusz Wróblewski MDK UKS Przejażń Bartoszyce 02:42:35

4 Sławomir Olszewski MTB TEAM EŁK 02:46:23

PK2

1 Magda Chmielewska (Kętrzyn)   02:56:35

PK3

1 Anna Pietkiewicz MTB Suwałki 02:38:50

PK4

1 Anna Ostrowska T4B BIKE TEAM   02:29:28

22089248 1668428836537418 8726980022646461788 n

Hobby

Open

1 Jarosław Wołosiuk Centrum Rowerowe Olsztyn Team 00:57:06

2 Marcin Lipiński Pisz OLIKOM TEAM 01:00:18

3 Paweł Rawdanowicz MTB Ostróda Team 01:01:20

4 Bartosz Samul MSR DCM Mrągowo 01:03:02

5 Adam Nowakowski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:04:55

6 Marek Małecki MTB TEAM EŁK 01:04:57

7 Wiesław Zalewski GRUPETTO Mrągowo 01:05:25

8 Stanisław Zaborowski MTB Zielona Lipa 01:05:37

9 Sylwester Szymański MTB Suwałki 01:07:35

10 Maciej Gęsicki   01:08:18

11 Mariusz Szymański   01:08:21

12 Wojciech Tworkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:08:22

13 Krzysztof Tomaszewski   01:08:29

14 Przemek Bronikowski Sąsiedzi racing 01:08:30

15 Marzena Moniuszko   01:08:36

16 Marcin Bielski Mazury MTB Team 01:08:37

17 Eryk Chiliński OLIKOM TEAM 01:10:18

18 Wojciech Sowa Sowa Jacht Giżycko 01:10:51

19 Mariusz Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 01:11:17

20 Robert Żebrowski MTB Ostróda Team 01:11:21

21 RadosŁaw Kusiek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 01:11:57

22 Paweł Antoniak OLIKOM TEAM 01:12:35

23 Marcin Ruszczyk   01:13:17

24 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM 01:14:14

25 Adam Bazydło OLIKOM TEAM 01:14:15

26 Bartosz Janiewicz JUNGHEINRICH.PL 01:14:16

27 Natalia Śliwińska GKS CARTUSIA   01:15:32

28 Zdzisław Szklarski KK24h 01:16:21

29 Radoslaw Grotkowski Pasymskie Bractwo Sportowe 01:16:39

30 Robert Maszkowski MTB EŁK- PROSTKI 01:16:41

31 Jarosław Szabunia OLIKOM TEAM 01:16:42

32 Michał Grotkowski Warmia Biskupiec 01:16:47

33 Dariusz Śliwiński   01:18:06

34 Robert Wittlieb MTB EŁK- PROSTKI 01:18:14

35 Marcin Trykacz   01:18:15

36 Maciej Sztrom OLIKOM TEAM 01:18:16

37 Andrzej Bąkała MTB Suwałki 01:18:41

38 Marcin Nowociński Pasymskie Bractwo Sportowe 01:19:31

39 Piotrek Kaczyński STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 01:20:26

40 Maciej Głogowski MSR DCM Mrągowo 01:20:58

41 Maciej Pogorzelski wtw-poland.com 01:22:27

42 Katarzyna Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 01:27:59

43 Bartosz Bogucki Michelin Team 01:28:20

44 Bartek Brynski   01:28:43

45 Eugeniusz Loewnau   01:31:02

46 Dawid Bernat MTB TEAM EŁK 01:31:58

47 Paweł Worotnicki Grupa Auto Wimar Team   01:31:59

48 Paweł Oniśko   01:32:00

49 Paweł Martyniuk   01:32:19

50 Weronika Stapel MDK UKS PRZYJAŹŃ 01:33:48

51 Mieczysław Klimaszewski   01:35:31

52 Małgorzata Walendzewicz MTB Suwałki 01:36:07

53 Tomasz Modzolewski MTB Suwałki 01:38:30

54 Mirosława Żebrowska MTB Suwałki 01:38:31

55 Elżbieta Światek RANT BARTOSZYCE 01:42:39

56 Kazimierz Kuliś   02:07:43

57 Monika Czyżewska   02:07:48

HMJ

1 Bartosz Samul MSR DCM Mrągowo 01:03:02

2 Natalia Śliwińska GKS CARTUSIA   01:15:32

3 Michał Grotkowski Warmia Biskupiec 01:16:47

4 Maciej Głogowski MSR DCM Mrągowo 01:20:58

HM1

1 Maciej Gęsicki   01:08:18

2 Eryk Chiliński OLIKOM TEAM 01:10:18

HM2

1 Jarosław Centrum Rowerowe Olsztyn Team 00:57:06

2 Marcin OLIKOM TEAM 01:00:18

3 Adam Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:04:55

4 Stanisław MTB Zielona Lipa 01:05:37

5 Krzysztof   01:08:29

6 Paweł OLIKOM TEAM 01:12:35

7 Maciej OLIKOM TEAM 01:18:16

8 Paweł Grupa Auto Wimar Team   01:31:59

HM3

1 Mariusz Szymański   01:08:21

2 Marcin Bielski Mazury MTB Team 01:08:37

3 RadosŁaw Kusiek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 01:11:57

4 Marcin Ruszczyk   01:13:17

5 Bartosz Janiewicz JUNGHEINRICH.PL 01:14:16

6 Zdzisław Szklarski KK24h 01:16:21

7 Robert Maszkowski MTB EŁK- PROSTKI 01:16:41

8 Jarosław Szabunia OLIKOM TEAM 01:16:42

9 Marcin Nowociński Pasymskie Bractwo Sportowe 01:19:31

10 Piotrek Kaczyński STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 01:20:26

11 Maciej Pogorzelski wtw-poland.com 01:22:27

12 Bartosz Bogucki Michelin Team 01:28:20

13 Dawid Bernat MTB TEAM EŁK 01:31:58

14 Paweł Oniśko   01:32:00

15 Paweł Martyniuk   01:32:19

16 Tomasz Modzolewski MTB Suwałki 01:38:30

HM4

1 Paweł Rawdanowicz MTB Ostróda Team 01:01:20

2 Marek Małecki MTB TEAM EŁK 01:04:57

3 Wojciech Tworkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:08:22

4 Przemek Bronikowski Sąsiedzi racing 01:08:30

5 Wojciech Sowa Sowa Jacht Giżycko 01:10:51

6 Mariusz Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 01:11:17

7 Robert Żebrowski MTB Ostróda Team 01:11:21

8 Adam Bazydło OLIKOM TEAM 01:14:15

9 Radoslaw Grotkowski Pasymskie Bractwo Sportowe 01:16:39

10 Dariusz Śliwiński   01:18:06

11 Robert Wittlieb MTB EŁK- PROSTKI 01:18:14

12 Marcin Trykacz   01:18:15

13 Kazimierz Kuliś   02:07:43

HM5

1 Wiesław Zalewski GRUPETTO Mrągowo 01:05:25

2 Sylwester Szymański MTB Suwałki 01:07:35

3 Bartek Brynski   01:28:43

HM6

1 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM 01:14:14

2 Andrzej Bąkała MTB Suwałki 01:18:41

3 Mieczysław Klimaszewski   01:35:31

HKJ

1 Weronika Stapel MDK UKS PRZYJAŹŃ 01:33:48

HK3

1 Marzena Moniuszko   01:08:36

2 Monika Czyżewska   02:07:48

HK4

1 Katarzyna Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 01:27:59

2 Małgorzata Walendzewicz MTB Suwałki 01:36:07

3 Mirosława Żebrowska MTB Suwałki 01:38:31

4 Elżbieta Światek RANT BARTOSZYCE 01:42:39

22089584 1667966736583628 5085826005649513139 n

Mini Race (5)

1 Mateusz Maleszka Renault Team 00:05:15

2 Maciej Ciżowski MDK UKS Przejażń Bartoszyce 00:05:17

3 Hubert Świąder MDK UKS Przejażń Bartoszyce 00:05:20

4 Maciej Parzych MSR DCM Mrągowo 00:05:26

5 Antoni Stankiewicz Szkółka Kolarska DCM Mrągowo 00:05:28

6 Karol Górski MSR DCM Mrągowo 00:06:03

Mini Race (4)

1 Jan Kaźmierowski SKK Sokół 00:02:56

2 Michał Śliwiński Szkółka Kolarska DCM Mrągowo 00:03:32

3 Kinga Kosińska MDK UKS Przejażń Bartoszyce 00:03:46

4 Piotr Osiecki   00:03:47

5 Dawid Jakubiak   00:05:52

6 Karolina Sowa   00:06:11

Mini Race (3)

1 Wiktor Jakubiak   00:00:55

2 Patrycja Żebrowska MTB Ostróda Team 00:01:05

3 Krzysztof Osiecki   00:00:57

Mini Race (2)

1 Maria Osiecka   00:01:23

2 Maksymilian Kaliszewski   00:01:25

3 Staś Jabłonowski   00:01:28

4 Marcel Jabłonowski   00:01:30

5 Oskar Taraszkiewicz MSR DCM Mrągowo 00:01:34

6 Dominika Krawczyk MDK UKS Przejażń Bartoszyce 00:01:37

Mini Race (1)

1 Alojzy Majcher   00:00:52

2 Iga Rawdanowicz MTB Ostróda Team 00:01:11

3 Teodor Majcher   00:02:31

4 Teodor Klus   00:02:33

Klasyfikacja generalna Mazury MTB 2017-10-01

Maraton

1 Arkadiusz Jusiński Renault Team 3621

2 Paweł Kowalkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 3583

3 Grzegorz Maleszka Renault Team 3525

4 Paweł Arciszewski Renault Team 3516

5 Damian Perkowski PT MAZURY TEAM 3343

6 Tomasz Skalski Renault Team 3094

7 Krzysztof Dębski Michelin Team 2892

8 Patryk Badura Michelin Team 2577

9 Marek Klimas BarczewoBiega 2435

10 Artur Korc Centrum Rowerowe Olsztyn Team 2369

Półmaraton

1 Daniel Pepla Renault Team 2518

2 Radek Zysk GRUPETTO Mrągowo 2406

3 Przemysław Michalczyk Renault Team 2389

4 Rafał Wróblewski Monteria Team CWTSZ 2384

5 Paweł Lenkiewicz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 2313

6 Kacper Dakszewicz DBK GROUP Bike Team 2292

7 Piotr Duda 2289

8 Krzysztof Żebrowski Wysportowani Racing Team 2286

9 Bartłomiej Klus 2277

10 Piotr Sobierajski RANT BARTOSZYCE 2263

Hobby

1 Paweł Rawdanowicz MTB Ostróda Team 1223

2 Jarosław Wołosiuk Centrum Rowerowe Olsztyn Team1205

3 Stanisław Zaborowski MTB Zielona Lipa 1156

4 Vladislav Prokhorov 1154

5 Robert Żebrowski MTB Ostróda Team 1098

6 Mariusz Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 1064

7 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM 1064

8 Adam Nowakowski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 1063

9 Radoslaw Grotkowski Pasymskie Bractwo Sportowe 1061

10 Wojciech Tworkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1060

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn