Northtec MTB Zimą Jabłonna (1) 2018 – Na podium w open Paweł Ciunel i Alicja Lachowicz

Fot. centrum rowerowe olsztyn team facebook

W miniona niedzielę (4 lutego) w miejscowości Jabłonna odbył się pierwszy z cyklu wyścigów Northtec MTB Zimą. W klasyfikacjach open na podium z reprezentantów Warmii i Mazur stanęli tylko Paweł Ciunel (Olsztyn) trzeci w Mega i Alicja Lachowicz (Prostki) w Hobby pań. Czwarta wśród kobiet w Mega była Iwona Zaniewska (Olsztyn), a szósta w Fit Jolanta Sosnowska-Dłoniak (Bogdany).

W dziesiątce Mega znaleźli się jeszcze: Artur Korc (Olsztyn) – czwarty, Jarosaw Wołosiuk (Olsztyn) dziewiąty i Paweł Kowalkowski (Fijewo) dziesiąty.

Na podium w kategoriach stawali: w MM1 Szymon Gryn (Prostki) – 3 miejsce, w MM2 Paweł Ciunel – 1 miejsce, w MM4 Artur Korc – 2 miejsce, w MM6 Sławomir Dłoniak (Bogdany) – 2 miejsce w FK4 Jolanta Sosnowska Dłoniak – 1 miejsce, w HK2 Aleksandra Sułkowska (Ryn) – drugie miejsce) i w HK4 Alicja Lachowicz – 2 miejsce.

Wyniki

Mega

Kobiety

1 Żyżyńska-Galeńska Krystyna Open Warszawa MYBIKE.PL 01:49:53

2 Tarnowska Justyna Open WIĄZOWNA GO SPORT AK-SPED TEAM 01:50:26

3 Kosko Magdalena Open Ząbki MCP Bike Team 01:55:29

4 Zaniewska Iwona Open Olsztyn Cryospace Olsztyn 02:02:03

5 Radziszewska Katarzyna Open Warszawa MCP Bike Team 02:05:36

Mężczyźni

1 Majewski Tomasz MM4 Kobyłka-Boguty Retro Stork Team 01:29:36

2 Kuszmider Kamil MM1 płońsk CATENA WYSZKÓW 01:29:37

3 Ciunel Paweł MM2 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:29:38

4 Korc Artur MM4 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:29:39

5 Stram Marek MM4 Dziekanów Leśny Retro Stork Team 01:29:40

6 Rozpłoch Andrzej MM3 PTR Dojlidy Białystok 01:29:41

9 Wołosiuk Jarosław MM2 OLSZTYN Cryospace Olsztyn 01:31:38

10 Kowalkowski Paweł MM2 Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:31:39

18 Piotrowski Tomasz MM3 Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:37:30

22 Tumaniec Dariusz MM4 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:38:29

41 Gryn Szymon MM1 EŁK MTB EŁK PROSTKI 01:43:06

49 Zieliński Krzysztof MM4 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 01:45:23

56 Kruba Emil MM3 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 01:46:56

62 Skorobogaty Rafał MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:48:19

66 Dłoniak Sławomir MM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 01:50:26

93 Skwarski Witold MM6 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:00:31

103 Dąbkowski Dariusz MM4 Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 02:21:29

27540647 2469109799980752 2207248866483164054 n

Fit

Kobiety

1 Rajska Dorota FK3 Warszawa Bike Concept 00:59:06

2 Sawicka Aleksandra FK3 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 01:01:53

3 Rząsowska Anna FK2 Osieck 01:06:16

4 Kazińska Katarzyna FK3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 01:06:37

5 Wielgo Kamila FK1 Białki RKS Family Active Tłuszcz 01:06:38

6 Sosnowska-Dłoniak Jolanta FK4 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Kenda Team 01:06:49

Mężczyźni

1 Tenderenda Jan FM3 Warszawa Deutsche Bank Bike Team 00:48:18

2 Marcinkiewicz Grzegorz Henryk FM2 Warszawa Wesoła Goldensubmarine RACING TEAM 00:48:19

3 Pięta Paweł FM2 Zabrze RAFAKO ORBEA MTB TEAM MIX 00:48:20

4 Skalski Kacper FM2 Warszawa ABSOLUTE BIKE TEAM 00:48:21

5 Płusa Szczepan FM5 Starachowice 00:48:22

6 Łomnicki Michał FM3 Kwidzyn Pure Life MTB Kwidzyn Team 00:51:39

..............................

40 Taraszkiewicz Kacper FM0 Mrągowo MSR Mrągowo 00:58:03

42 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:58:26

83 Kołakowski Rafał FM3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 01:01:29

131 Kuprian Szymon FM2 Olsztyn 01:08:28

132 Maluchnik Jarosław FM3 Działdowo 01:08:34

140 Gutowski Kamil FM0 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:09:43

156 Sułowski Krzysztof FM4 Ryn 01:13:17

175 Kowalski Mariusz FM3 Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie 01:18:09

180 Rostkowski Marcin FM2 DZIAŁDOWO haftomaniak.pl 01:20:45

184 Lewandowski Rafał FM3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 01:22:59

27459157 2469109483314117 6678859733729143492 n

Hobby

Kobiety

1 Rzeszot Jagoda HK4 Rypin cykliści rypin 00:20:59

2 Lachowicz Alicja HK4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:23:55

3 Wielgo Natalia HK4 Białki RKS Family Active Tłuszcz 00:24:39

4 Surdyk Alicja HK3 Nowe Załbice KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:24:40

5 Gajewska Aleksandra HK2 Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:26:47

6 Dorsz Ola HK2 Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:26:50

.................................

9 Sułowska Aleksandra HK3 Ryn 00:31:33

MTB Prostki facebook

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn