Kolarze przełajowi walczyli w Ptakach – Nowe wyzwania Marty Jaskulskiej

W Ptakach (woj. podlaskie) w miniony weekend (26/27 października) odbyły się dwa wyścigi w kolarstwie przełajowym Najpierw rywalizowano w III serii Pucharu Polski, a nazajutrz o Puchar Przewodniczącego Gminy Turośl. Bardzo dobrze w drugiej próbie wypadła Marta Jaskulska z Warmii Biskupiec. To jeszcze młodziczka, a w rywalizacji z juniorkami młodszymi zajęła drugie miejsce.

 

Ten wynik zapewne skłoni trenerów by przygotować ja do Mistrzostw Polski, bo można tu upatrywać medalowej szansy. W sobotę przyjechała na piątej pozycji, ale był pierwszy start, który można traktować jako rekonesans.

W imprezach startowali też kolarze z Mrągowa, Pisza i Ełku. W niektórych wyścigach zajmowali czołowe lokaty ( Łukasz Perkowski z Ełku nawet wygrał), ale frekwencja w niektórych kategoriach była niewielka.

Wyniki

III seria Pucharu Polski

kat: Juniorka młodsza (1998-99)

1 Bielaska Klaudia UKS "Koźminianka" Koźminek 0:18:51

2 Świerczyńska Patrycja LKK "START" Tomaszów Mazowiecki 0:19:00

3 Witek KarolinaLKK "START" Tomaszów Mazowiecki 0:19:25

4*Trzebińska Aleksandra UKS "Koźminianka" Koźminek 0:19:44

5*Jaskulska Marta LKK "WARMIA" Biskupiec 0:19:51

6 Bałdyga Magda LUK Ełk Prostki 0:21:01

...........................................................

7 Wawer Łucja LUK Ełk Prostki     0:21:50

8 Kuszyńska Lidia LUK Ełk Prostki 0:23:43

kat: Młodzik (2000-2001)

1 Borkowski Maciej MGLKS OLIMPIJCZYK Szczekociny 0:17:56

2 Richter Wiktor  UKS "Koźminianka" Koźminek 0:17:58

3 Kasprzak Miłosz MLUKS "Victoria" Jarocin 0:18:12

4 Tomkiel Rafał   UKS Wygoda Białystok 0:18:15

5 Jakubasz Mateusz UKS "Koźminianka" Koźminek 0:18:16

6 Szałachowski Wojciech MSR Mrągowo 0:19:04

..................................................

7 Kozikowski Kacper LUK Ełk Prostki 0:19:04

kat: Junior młodszy (1998-99)

1 Świerblewski Bartosz BDC Kolejarz Jura Częstochowa 0:32:47

2 Kuświk Przemysław MLUKS "Victoria" Jarocin 0:32:48

3 Łączkiewicz Dawid UKS "Koźminianka" Koźminek 0:32:51

4 Fabian Marcel  Grupa Kolarska Gliwice Merida      0:33:03

5 Grabis Sebastian Grupa Kolarska Zagłebie Sosnowiec 0:33:30

6 Stefanek Michał BDC Kolejarz Jura Częstochowa 0:33:36

..................................................................

16 Rajch Bartłomiej MSR Mrągowo 0:37:20

17 Gosko MichałLUK Ełk Prostki  0:38:56

18 Nalepa Michał MSR Mrągowo   0:39:17

kat: Junior (1996-97)

1 Górecki PatrykDAZAR Olimpic Piaseczno 0:40:08

2 Perkowski Damian UKS Wygoda Białystok 0:41:26

3 Kasprzak Konrad MLUKS "Victoria" Jarocin 0:42:13

4 Zimnoch Marcin UKS Wygoda Białystok 0:42:41

5 Łopato Michał  UKS Wygoda Białystok 0:43:14

6 Sikora Grzegorz Miejsko Gimnny LKS Błękitni Mexller0:43:15

.......................................................................

7 Chudek Dawid  LUK Ełk Prostki  0:46:20

kat: Masters (30 - 39 lat)

1 Maj Kamil LKK Lublin 1:00:24

2 Józkowicz Michał Miejsko Gimnny LKS Błękitni Mexller 1:01:32

3 Zalewski Paweł LUK Ełk Prostki1:06:05

4 Brygoła Sebastian Lublin 1:06:59

5 Staniec Artur   Warszawa 1:08:14

kat: Masters (40 - 49 lat)

1 Rogowski Jacek KSR Kościerzyna 0:41:50

2 Frejowski Sławomir MGLKS OLIMPIJCZYK Szczekociny 0:44:22

3 Dziambor Andrzej Grupa Kolarska Gliwice Merida 0:44:50

4 Gajdziński Dariusz LUK Ełk Prostki 0:50:57

kat: Masters (50 lat i starsi)

1 Repiński Grzegorz KSR Kościerzyna 0:43:11

2 Banasiński Waldermar MGLKS OLIMPIJCZYK Szczekociny 0:44:38

3 Kucewicz Jerzy Niezrzeszony 0:48:40

4 Olszewski Sławomir LUK Ełk Prostki 0:49:01

5 Milewski Sławomir Ptaki 0:49:30

6 Gołębiowski Zenon Pisz 0:53:10

kat: Amator

1 Odyniec Marek Białystok 1:07:19

2 Szumowski Marek Pisz 1:16:10

3 Milewski Adam  Snopki 1:18:20

Wyścig Przełajowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Turoś

kat: Juniorka młodsza (1998-99)

1 Świerczyńska Patrycja LKK "START" Tomaszów Mazowiecki 0:18:15

2*Jaskulska Marta LKK "WARMIA" Biskupiec 0:18:48

3 Witek Karolina  LKK "START" Tomaszów Mazowiecki 0:19:08

4 Bałdyga Magda LUK Ełk Prostki  0:19:23

5* Aleksandra UKS "Koźminianka" Koźminek 0:19:28

6 Bielaska Klaudia UKS "Koźminianka" Koźminek 0:20:07

..................................................

7 Wawer Łucja LUK Ełk Prostki 0:21:19

8 Kuszyńska Lidia LUK Ełk Prostki 0:21:51

kat: Młodzik (2000-2001)

1 Richter Wiktor UKS "Koźminianka" Koźminek 0:17:16

2 Jakubasz Mateusz UKS "Koźminianka" Koźminek  0:17:24

3 Kasprzak Miłosz MLUKS "Victoria" Jarocin 0:17:41

4 Tomkiel Rafał    UKS Wygoda Białystok 0:17:45

5 Borkowski Maciej MGLKS OLIMPIJCZYK Szczekociny 0:17:52

6 Kozikowski Kacper LUK Ełk Prostki 0:18:28

kat: Junior młodszy (1998-99)

1 Łączkiewicz Dawid UKS "Koźminianka" Koźminek 0:30:37

2 Kuświk Przemysław MLUKS "Victoria" Jarocin 0:32:00

3 Mochola Grzegorz LKK "START" Tomaszów Mazowiecki 0:32:25

4 Świerblewski Bartosz BDC Kolejarz Jura Częstochowa 0:32:45

5 Grabis Sebastian Grupa Kolarska Zagłebie Sosnowiec 0:33:24

6 Kadłubowski Krzysztof UKS Wygoda Białystok 0:33:34

....................................................

12 Gosko Michał  LUK Ełk Prostki   0:36:47

kat: Masters (40 - 49 lat)

1 Rogowski Jacek KSR Kościerzyna 0:40:43

2 Frejowski Sławomir MGLKS OLIMPIJCZYK Szczekociny 0:42:03

3 Dziambor Andrzej Grupa Kolarska Gliwice Merida   0:43:55

4 Gajdziński Dariusz LUK Ełk Prostki 0:51:37

kat: Masters (50 lat i starsi)

1Repiński Grzegorz KSR Kościerzyna 0:43:18

2 Banasiński Waldermar MGLKS OLIMPIJCZYK Szczekociny 0:45:50

3 Lenkiewicz Dawid TK Masters Giżycko 0:53:08

4 Kucewicz Jerzy Niezrzeszony 0:55:02

kat: Amator

1 Perkowski Łukasz Prostki 1:04:23

2 Szymański Łukasz Pieczysko 1:04:55

3 Morawski Piotr  Warszawa 1:11:18

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn