Merida Mazovia MTB Marathon Legionowo 2013 – Grzegorz Maleszka wygrał Mega

Uczestnicy cyklu wyścigów Merida MTB Marathon zawitali w miniony weekend do Legionowa. Liczba prawie 1300 zawodniczek i zawodników u progu sezonu świadczy, że amatorzy zatęsknili już za ściganiem. Dużą grupę jak zwykle stanowili kolarze z Warmii i Mazur.Grzegorz Maleszka wygrał wyścig Mega, co przy udziale ponad 400 rywali jest wielkim osiągnięciem. Artur Korc w Giga był szósty ( pierwszy w M-4)

Wyniki

Giga

Open

1Mioduszewski  Artur GM3 Warszawa BDC Retro MTB Team 02:29:59

2Przybytek Michał GM2 Dobrzyń nad Wisłą Renault Eco2 team 02:30:00

3Szala Tomasz   GM2 Warszawa AIRBIKE.PL Rocky Mountainm 02:30:01

.............................................

6  KorcArtur  GM4Olsztyn  KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn    02:31:19

12Wyżlic  Michał GM3 Lubawa BDC Retro MTB Team 02:33:56

17Hanke  Mateusz GM2  Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:36:36

27  Piątkowski  Tadeusz  GM4Nowe Miasto Lubawskie   BDC Retro MTB Team   02:45:49

34Romanow Marcin GM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:51:40

36Wawrzyniak  Sławomir  GM5   OLSZTYN  Olsztyn-Nawigator 02:51:46

37Dłoniak Sławomir GM55 Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:52:07

67Skwarski Witold GM55 Olsztyn AUTO LAND 03:05:53

70Koźmiński    Paweł GM4 Olsztyn Michelin Team 03:08:12

73Sokołowski  Arkadiusz  GM4 Olsztyn Michelin Team 03:10:57

86Kowalewski  Przemysław   GM3Ostróda03:21:37

89Kułakowski   Tomasz GM3 Olsztyn FUNDACJA EX AEQUO 03:23:32

GM-2

6 Hanke Mateusz GM2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:36:36

GM-3

6 Wyżlic Michał GM3 Lubawa BDC Retro MTB Team 02:33:56

15Romanow Marcin GM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:51:40

28Kowalewski  Przemysław   GM3Ostróda03:21:37

29Kułakowski   Tomasz GM3 Olsztyn FUNDACJA EX AEQUO 03:23:32

GM-4

1 Korc Artur GM4 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn       02:31:19

4 Piątkowski Tadeusz GM4 Nowe Miasto Lubawskie BDC Retro MTB Team 02:45:49

21Koźmiński    Paweł GM4 Olsztyn Michelin Team 03:08:12

23Sokołowski  Arkadiusz  GM4 Olsztyn Michelin Team 03:10:57

GM-5

5 Wawrzyniak Sławomir GM5 OLSZTYN Olsztyn-Nawigator 02:51:46

GM-55

2 Dłoniak Sławomir GM55 Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:52:07

4 Skwarski Witold GM55 Olsztyn AUTO LAND 03:05:53

Mega

Kobiety

Open

1Niewiarowska  Olga MK2 Przasnysz Trek Gdynia 01:56:59

2Sołtys Zofia MK5 Warszawa VELMAR.PL - MERIDA TEAM 02:01:22

3Wnorowska Iwona MK3 Warszawa Red 8 Team 02:03:26

......................................................

10  Plaszewska  Aneta  MK2Olsztyn 02:20:12

MK-2

3 Plaszewska Aneta MK2 Olsztyn 02:20:12

Mężczyźni

Open

1Maleszka Grzegorz MM3 Olsztyn BDC Retro MTB Team 01:39:48

2Dargacz Michał MM2 Gdańsk Cyklo Team 01:39:49

3Grędziński  Bartosz  MM2Mława BDC Retro MTB Team 01:39:50

...................................................

11Ciunel Paweł MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:40:14

12Karczmarski  Bartosz  MM1Ruciane-Nida  RENAULT ECO2 TEAM 01:40:15

17Bienenda Piotr MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:41:41

21Wiśniewski   Piotr MM4 Ełk PT Mazury Team 01:42:15

22Skalski Tomasz MM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:42:16

26Kaczyński Mariusz MM3 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 01:43:30

28Stachelek Kamil MM2 Ruciane-Nida RENAULT ECO2 TEAM 01:43:55

29Janecki Robert MM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:44:01

36Pławski Dominik MM1   Nidzica 01:45:35

38Łukaszewski  Sławomir MM5   Nidzica KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:46:11

43Parzych Radosław MM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:46:19

44Gamza  Rafał  MM3Szczytno  Kross Racing Team   01:46:25

45Tumaniec Dariusz MM4 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:46:25

46Olender Tomasz MM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:46:34

47Buczyński Adam MM3 Różnowo-Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:46:35

55Michalczyk Przemek   MM3Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:48:07

68Skorobogaty   Rafał MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:49:00

69Cała Arkadiusz MM3 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 01:49:03

71Świerczyński   Marcin MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:49:21

75Kollender Paweł MM5 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:49:48

92 Giera Michał MM55 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:51:31

100Kamiński  Robert  MM4 Nidzica KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:52:37

115Zieliński Krzysztof MM4 Olsztyn WSKG Terbud Team 01:54:00

118Zagożdżon  Witold MM5 NIDZICA KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:54:13

135Sobierajski  Piotr MM3 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:55:49

140Patalon Piotr MM4    Bratian Terra Lubavia 01:56:02

142Stano Mateusz MM1 Ostróda Bliska Team 01:56:13

177Sikorski Krystian MM2 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:59:09

197Gołowacz   Robert  MM4Olsztyn  02:01:38

205 Rutkowski Grzegorz MM3 Reszel LIBRO Cycling Team 02:02:24

212                Piekarski      Paweł    MM4                 OlsztynMichelin Team02:02:39

213Kowalkowski Michał MM55 Lubawa Terra Lubavia 02:02:40

223 Wawrzyn Wojciech MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:03:56

237               Bogucki          Bartosz  MM3                 Olsztyn           Michelin Team02:05:21

255Sudoł   Dariusz  MM3Olsztyn  02:06:56

275                   Kliniewski      Michał    MM2            Lubawa           02:08:15

295              Gomoła       Jacek    MM2         Korsze            02:09:23

299             Mańko    Zbigniew          MM4                       Olsztyn    Olsztyn-Nawigator       02:09:48

373Jankowski  Piotr  MM3Lubawa  Terra Lubavia   02:17:03

391  Milewski Jacek MM4   KIEŹLINY  LIBRO Cycling Team    02:20:17

201                      Gabrylewicz         Kazimierz                            MM5          Ełk       MTB EŁK PROSTKI02:01:52

254            Bąbka  Cezary                MM5     Mrągowo 02:06:55

268                    Stachowicz        Grzegorz                     MM5          Ostróda           Bliska Team     02:07:40

MM-1

1 Karczmarski Bartosz MM1 Ruciane-Nida RENAULT ECO2 TEAM 01:40:15

5 Pławski Dominik MM1     Nidzica 01:45:35

7 Olender Tomasz MM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:46:34

15 Stano Mateusz MM1 Ostróda Bliska Team 01:56:13

MM-2

5 Ciunel Paweł MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:40:14

7 Stachelek Kamil MM2 Ruciane-Nida RENAULT ECO2 TEAM 01:43:55

11Świerczyński   Marcin MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:49:21

20 Sikorski Krystian MM2 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:59:09

33  Kliniewski   Michał  MM2Lubawa  02:08:15

35  Gomoła  JacekMM2Korsze  02:09:23

MM-3

1Maleszka GrzegorzMM3 Olsztyn BDC Retro MTB Team 01:39:48

9 Bienenda Piotr MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:41:41

14Kaczyński Mariusz MM3 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 01:43:30

21Gamza  Rafał  MM3Szczytno  Kross Racing Team   01:46:25

22Buczyński Adam MM3 Różnowo-Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:46:35

24Michalczyk Przemek   MM3Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:48:07

31Skorobogaty   Rafał MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:49:00

61 Sobierajski    Piotr MM3 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:55:49

88Rutkowski Grzegorz MM3 Reszel LIBRO Cycling Team 02:02:24

96  Bogucki  Bartosz  MM3Olsztyn  Michelin Team   02:05:21

107Sudoł   Dariusz  MM3Olsztyn  02:06:56

150Jankowski  Piotr  MM3Lubawa  Terra Lubavia   02:17:03

MM-4

2Wiśniewski Piotr MM4 Ełk PT Mazury Team 01:42:15

3 Skalski Tomasz MM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:42:16

5 Janecki Robert MM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:44:01

6 Parzych Radosław MM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:46:19

7 Tumaniec Dariusz MM4 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:46:25

18 Kamiński    Robert  MM4 Nidzica KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:52:37

22 Zieliński Krzysztof MM4 Olsztyn WSKG Terbud Team 01:54:00

30 Patalon Piotr MM4 Bratian Terra Lubavia 01:56:02

47 Gołowacz Robert MM4 Olsztyn 02:01:38

50  Piekarski  Paweł  MM4Olsztyn  Michelin Team    02:02:39

56Wawrzyn  Wojciech  MM4Olsztyn  LIBRO Cycling Team    02:03:56

76  Mańko  Zbigniew   MM4Olsztyn  Olsztyn-Nawigator   02:09:48

101  Milewski Jacek MM4   KIEŹLINY  LIBRO Cycling Team    02:20:17

MM-5

2 Łukaszewski Sławomir MM5 Nidzica KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:46:11

5 Kollender Paweł MM5 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:49:48

19  Gabrylewicz   Kazimierz   MM5Ełk  MTB EŁK PROSTKI  02:01:52

21  BąbkaCezary  MM5Mrągowo 02:06:55

23  Stachowicz  Grzegorz  MM5OstródaBliska Team   02:07:40

MM-55

3 Giera Michał MM55 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:51:31

8  Kowalkowski  Michał  MM55Lubawa  Terra Lubavia   02:02:40

Fit

Kobiety

Open

1 Gołębiewska    Magdalena  FK3Grabówka Bliska Team 00:55:16

2 Pakulska Katarzyna FK2    Gostynin SK BANK TEAM 00:56:15

3 Śpica Agnieszka FK2 Warszawa Roche Polska sp. z o.o. 00:58:19

..................................................................................

4 Patalon Agata FK1 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 01:01:14

5 Wawer Łucja FKJ Prostki Argema.pl 01:02:36

12Sobieska Ilona FK2 Pasłęk 01:04:02

20Kołatka Anna FKJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:04:55

23OsowskaHanna  FK5Nidzica  01:05:38

28Zaniewska  Iwona FK5Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:07:15

40Malecka Magdalena FK2 Olsztyn 01:10:08

41Krawczyk  Ewa FK2 Orneta 01:10:20

43Waruszewska  Aurelia  FK4Iława ORKA IŁAWA 01:10:44

56Ochrymczuk    Anna FK3 Olsztyn 01:14:09

63Brzóska Katarzyna FK4 Olsztyn     01:16:36

73OsowskaEwelina FK2 Nidzica 01:18:17

79Buczyńska-Orłowska   Danuta    FK6Olsztyn  WKR FAN Team 01:21:17

81Sztura Martyna FK2 Olsztyn LIBRO Cycling Team 01:21:31

97Szczepańska  Anna  FK3Dorotowo 01:30:28

FKJ

2 Kołatka Anna FKJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:04:55

FK1

1 Patalon Agata FK1 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 01:01:14

FK2

4Sobieska Ilona FK2 Pasłęk 01:04:02

13Malecka Magdalena FK2 Olsztyn 01:10:08

14Krawczyk  Ewa FK2 Orneta 01:10:20

21OsowskaEwelina FK2 Nidzica 01:18:17

22Sztura Martyna FK2 Olsztyn LIBRO Cycling Team 01:21:31

FK3

16Ochrymczuk Anna FK3 Olsztyn 01:14:09

30 Szczepańska  Anna  FK3Dorotowo 01:30:28

FK4

8 Waruszewska Aurelia FK4 Iława ORKA IŁAWA 01:10:44

14Brzóska  Katarzyna  FK4Olsztyn  01:16:36

FK5

1 Osowska Hann FK5 Nidzica 01:05:38

2 Zaniewska    Iwona FK5Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:07:15

9 Buczyńska-Orłowska Danuta FK6 Olsztyn WKR FAN Team 01:21:17

FK6

2 Buczyńska-Orłowska Danuta FK6 Olsztyn WKR FAN Team 01:21:17

Mężczyźni

Open

1 Kuszmider Kamil FM2 płońsk PZU Sport Team 00:47:45

2 Białek Patryk FM2   Jasienica SK BANK TEAM 00:48:07

3 Szczygielski   Pawel  FM3Szczytno  www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team 00:48:09

......................................

9  Żegunia   Marcin  FM3OstródaBliska Team   00:49:25

21 Danielewski Kacper FM1    Nowe Miasto Lubawskie   Terra Lubavia   00:51:00

36 Tworkowski Wojciech FM3    Szczytno  BDC Retro MTB Team   00:52:55

46 Lis Hubert FM1 Szczytno MYBIKE.PL 00:53:41

47 Rogucki Robert FM4 Ełk PT Mazury Team 00:53:41

52 Grotkowski Radek   FM3Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 00:53:57

57 Dzik Szymon FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 00:54:19

59 Pieszko Jarosław FM3 Ełk   MTB EŁK PROSTKI 00:54:46

62 Jarliński Michał FMJ   Iława SSP `ORKA` IŁAWA 00:55:04

63 Skutnik Sławomir FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:55:13

65 Guzewicz Artur FM3 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 00:55:19

69 Gajdziński  Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:55:34

71Osowski Andrzej FM5 Nidzica 00:55:43

74NowakowskiAdam FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 00:55:44

85 Kulik Ryszard FM4 Ełk PT Mazury Team 00:56:24

86 Suświłło Tomasz FM4    Barczewo Olsztyn-Nawigator 00:56:36

89Buraczewski Grzegorz    FM4Ełk Team PKO Bank Polski 00:56:42

92 Bałdyga  Stanisław   FM5Szczytno 00:56:46

96 KrywkoPaweł FM3 Bartoszyce Rant bartoszyce 00:57:09

100Świątek  Artur FM4 Bartoszyce Rant bartoszyce 00:57:22

101Brykała  Stanisław  FM6Olsztyn  00:57:23

114 Janicki   Marek FM3 Olsztyn Freeriderzy z Północy 00:58:00

117 SupińskJanusz FM5 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:58:03

126 Wojtal Zbyszek FM65 Olsztyn FOCUS OLSZTYN 00:58:33

130 Grela Wiesław FM6 Ełk    MTB EŁK PROSTKI 00:58:47

145 Piechowski  Zdzisław FM3    Ełk PT Mazury Team 00:59:39

148KromWojciech FM3 Ełk 00:59:44

149 Dąbkowski Michał FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 00:59:45

150 Sułkiewicz Marcin FM4Olsztyn LIBRO Cycling Team 00:59:47

151 Ratajczak Andrzej FM5 GALUX-OLSZTYN-GALANTERIA & BAGAŻ 00:59:52

152 Piotrowski Tomasz FM4 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:00:02

157 Libuda Adrian FM2 LUBAWA Team PKO Bank Polski 01:00:21

158Guzewicz Radosław  FM3Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:00:22

170  Wałkuski Piotr FM3   Szczytno ŚWITEŹ SZCZYTNO 01:01:02

171 Szczepański Artur FM3 Dorotowo 01:01:08

173 KobusPiotr  FM4Szczytno  01:01:36

194 Gęsicki Mariusz   FM4 Szczytno 01:02:36

196 Leska Zygfryd FM65 Szczytno KRĘCIOŁY SZCZYTNO 01:02:37

207 Zdziarski  Jakub FM1 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:03:06

209 Orłowski  JanFM6  DywityWKR FAN Team 01:03:17

212 Kowalski  Mariusz  FM3Olsztyn  KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn    01:03:21

243Kozioł Marcin FM4  Dywity-Olsztyn   01:05:15

251 Kuczyński Tomasz FM1     Ełk  MTB EŁK PROSTKI  01:05:34

252 Kulesza  Mikołaj  FM1Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:05:37

278 Dzik Witold FM4 Iława 01:07:38

279 Kado Dominik FM1 Łajski Wieliszew Heron Team 01:07:39

280 Deptuła  Tomasz FM3 Szczytno    01:07:41

303 Muszyński  Piotr FM2 Olsztyn 01:09:58

308 Sujka Mirosław FM6  Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:10:22

339 PiotrowskiCezary  FM2   Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:13:21

340 Chojnacki Leon FM65 Działdowo Lirene Bike Team 01:13:37

356 Ruchel  Piotr FM 4SzczytnoBel Polska MTB Chorzele 01:16:09

367 Wyżlic Tomasz FM5  LUBAWA  Terra Lubavia 01:18:44

FMJ

2 Dzik Szymon FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 00:54:19

4 Jarliński Michał FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 00:55:04

FM1

3 Danielewski Kacper FM1 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 00:51:00

8 Lis Hubert FM1 Szczytno MYBIKE.PL 00:53:41

15 Zdziarski Jakub FM1 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:03:06

18 Kuczyński Tomasz FM1 EłkMTB EŁK PROSTKI  01:05:34

19 Kulesza Mikołaj FM1 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:05:37

21 Kado Dominik FM1 Łajski Wieliszew Heron Team 01:07:39

FM2

10 NowakowskiAdam FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 00:55:44

19 Dąbkowski Michał FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 00:59:45

21 Libuda Adrian FM2 LUBAWA Team PKO Bank Polski 01:00:21

38 Muszyński Piotr FM2 Olsztyn 01:09:58

42 Piotrowski Cezary FM2 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:13:21

FM3

1Szczygielski   Pawel  FM3Szczytno  www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team 00:48:09

6  Żegunia   Marcin  FM3OstródaBliska Team   00:49:25

14 Tworkowski Wojciech FM3    Szczytno  BDC Retro MTB Team   00:52:55

21Grotkowski Radek   FM3Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 00:53:57

23Pieszko Jarosław FM3 Ełk   MTB EŁK PROSTKI 00:54:46

24Guzewicz    Artur FM3 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 00:55:19

34 Krywko Paweł FM3 Bartoszyce Rant bartoszyce 00:57:09

39 Janicki Marek FM3 Olsztyn Freeriderzy z Północy 00:58:00

50 Piechowski Zdzisław FM3 Ełk PT Mazury Team 00:59:39

51 KromWojciech FM3 Ełk 00:59:44

55Guzewicz Radosław FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:00:22

60 Wałkuski Piotr FM3 Szczytno ŚWITEŹ SZCZYTNO 01:01:02

61Szczepański Artur FM3 Dorotowo 01:01:08

73 Kowalski    Mariusz  FM3Olsztyn  KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn    01:03:21

98 Deptuła Tomasz FM3 Szczytno 01:07:41

FM4

8 Rogucki Robert FM4 Ełk PT Mazury Team 00:53:41

14Skutnik Sławomir FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:55:13

69Gajdziński  Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:55:34

18 Gajdziński   Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:55:34

23Kulik Ryszard FM4 Ełk PT Mazury Team 00:56:24

24Suświłło Tomasz FM4    Barczewo Olsztyn-Nawigator 00:56:36

25Buraczewski Grzegorz    FM4Ełk Team PKO Bank Polski 00:56:42

27 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant bartoszyce 00:57:22

38 Sułkiewicz Marcin FM4Olsztyn LIBRO Cycling Team 00:59:47

39 Piotrowski Tomasz FM4 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:00:02

45Kobus  Piotr  FM4Szczytno  01:01:36

51Gęsicki Mariusz FM4 Szczytno 01:02:36

66Kozioł Marcin FM4 Dywity-Olsztyn 01:05:15

74 Dzik Witold FM4 Iława 01:07:38

87 Ruchel    Piotr FM 4SzczytnoBel Polska MTB Chorzele 01:16:09

FM5

6 Osowski Andrzej FM5 Nidzica 00:55:43

9 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno 00:56:46

13 SupińskJanusz FM5 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:58:03

15 Ratajczak Andrzej FM5 GALUX-OLSZTYN-GALANTERIA & BAGAŻ 00:59:52

32WyżlicTomaszFM5 LUBAWA Terra Lubavia 01:18:4

FM6

1 Brykała Stanisław FM6 Olsztyn 00:57:23

3 Grela Wiesław FM6 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:58:47

6 Orłowski JanFM6 DywityWKR FAN Team 01:03:17

8 Sujka Mirosław FM6 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:10:22

FM65

3 Wojtal Zbyszek FM65 Olsztyn FOCUS OLSZTYN 00:58:33

5 Leska Zygfryd FM65 Szczytno KRĘCIOŁY SZCZYTNO 01:02:37

11Chojnacki Leon FM65 Działdowo Lirene Bike Team 01:13:37

Hobby

Kobiety

Open

1Bombała Zosia HK4 Warszawa Legion-serwis Active Jet Merida Team 00:13:32

2Praszczałek  Hanna HK4 Złotokłos Puma – Dynamik 00:14:04

3Nowak Ewelina HK4    00:14:14

4Praszczałek  Katarzyna  HK3Złotokłos Puma – Dynamik 00:14:36

5Płończyk Maja HK4 Warszawa Oriflame Cycling Team 00:14:45

6Borowiec Amelia HK3 Warszawa AGR Welodrom 00:15:11

........................................................

7Tumaniec Maja HK4 KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 00:15:13

8Wawer Luiza HK3   Prostki Argema.pl 00:15:15

15ŻeguniaZuzanna HK3     Ostróda Bliska Team 00:16:30

HK3

3Wawer Luiza HK3   Prostki Argema.pl 00:15:15

8   ŻeguniaZuzanna HK3     Ostróda Bliska Team 00:16:30

HK4

5Tumaniec Maja HK4 KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 00:15:13

Mężczyźni

Open

1Soszka Kuba HM4 CygankaV-MAX MOSiR Mińsk Mazowiecki 00:11:35

2Dmoch Patryk HM4 Legionowo Prolog Jabłonna 00:11:43

3Żurek Sebastian HM4   ŁĘCZNA MayDay Lublin team 00:12:03

4Cywiński Mateusz HM3 Lublin Visolvit BikeTires.pl 00:12:29

5Dąbski Patryk HM4 Michałów-Reginów Sante BSA Tour 00:12:36

6Lach Kamil   HM3 Wołomin   UKK. Huragan Wołomin 00:12:46

..............................................................................

7Ratajczak Dominik HM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 00:13:17

8Gładkowski  Adam HM4 MTB EŁK PROSTKI 00:13:47

9Żegunia Jakub HM4 Ostróda Bliska Team 00:13:48

14Grotkowski MichałHM3    Pasym 00:14:03

31Sokołowski Mikołaj HM2  Olsztyn 00:17:28

HM2

5 Sokołowski Mikołaj HM2     Olsztyn 00:17:28

HM3

3 Ratajczak Dominik HM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 00:13:17

6 Grotkowski MichałHM3 Pasym 00:14:03

HM4

5Gładkowski  Adam HM4 MTB EŁK PROSTKI 00:13:47

6Żegunia Jakub HM4 Ostróda Bliska Team 00:13:48

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn