×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but cross27 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Merida Mazovia Marathon MTB Siemiatycze 2014 – Czetyrko wygrał Mega, Korc drugi w Giga

Merida Mazovia Marathon MTB przeniósła się do Siemiatycz, gdzie w niedzielę (25 maja) rozegrano wyścigi we wszystkich kategoriach. Wśród prawie 700 uczestników czołowymi postaciami byli kolarze Warmii i Mazur. Wyścig Mega wygrał Grzegorz Czetyrko (Olsztyn) , Artur Korc (Olsztyn) w Giga ustapił miejsca tylko Pawłowi Barankowi (kkorzenie mrągowskie), a drugi w Fit był Paweł Szczygielski ze Szczytna.

Wyniki

Giga

Mężczyźni

Open

1 Baranek Paweł GM2 Warszawa AIRBIKE.PL 02:54:39

2 Korc Artur GM4 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:55:25

3 Mioduszewski Artur GM3    Warszawa BDC Retro MTB Team 03:03:30

4 Jusiński Arkadiusz GM3 Jasienica RENAULT ECO2 TEAM 03:03:37

5 Przybytek Michał GM2 Dobrzyń nad Wisłą Renault Eco2 team 03:05:31

6 Wyżlic Michał GM3 Lubawa BDC Retro MTB Team 03:15:12

...............................

9 Kozdryk Piotr GM3 Stawiguda KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:27:08

10 Piątkowski Tadeusz GM4 Nowe Miasto Lubawskie BDC Retro MTB Team 03:28:05

11 Pławski Dominik GM1 Nidzica BDC Retro MTB Team 03:29:33

18 Dłoniak Sławomir GM55 Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:44:00

24 Romanow   Marcin GM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:52:22

28 Męziński     Bartosz GM2 Olsztyn Finisher.pl 03:58:52

30 Rutkowski  Grzegorz GM3 ReszelLIBRO Cycling Team 04:01:11

34 Jankowski Piotr GM3 Lubawa Terra Lubavia 04:11:56

Mega

Mężczyźni

Open

1 Czetyrko Grzegorz MM2 Olsztyn KOLARZYK Cycling Team Olsztyn 01:53:08

2 Majewski Tomasz MM4 KOBYŁKA-Boguty BDC Retro MTB Team 01:57:21

3 Ciunel Paweł MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:57:59

4 Maleszka Grzegorz MM3 Olsztyn BDC Retro MTB Team 02:00:05

5 Grędziński Bartosz MM2 Mława BDC Retro MTB Team 02:00:06

6 Zdziarski Marek MM4 KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:00:57

.....................................................

10 Karczmarski Bartosz MM1 Ruciane-Nida RENAULT ECO2 TEAM 02:01:46

11 Skalski Tomasz MM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:01:47

12 Olender Tomasz MM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:01:48

16 Kaczyński Mariusz MM3 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 02:05:45

17 Poczopk Andrzej MM3 Olsztyn 02:05:53

18 Łukaszewski Sławomir MM5 Nidzica KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:06:00

32 Świerczyński Marcin MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:11:55

44 Skorobogaty Rafał  MM3   Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:17:47

50 Sobierajski  Piotr MM3 Bartoszyce Rant Bartoszyce 02:19:44

62 Zieliński Krzysztof MM4 Olsztyn WSKG Terbud Team 02:23:06

65 Parzych Radosław MM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:23:20

74 Kowalkowski Michał MM55 Lubawa Terra Lubavia 02:25:17

78 Piekarski Paweł MM4 Olsztyn Michelin Team 02:25:45

80 Piasecki Andrzej MM6       Mrągowo 02:26:11

93 Wawrzyn Wojciech MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:29:40

97 Kalinowski Grzegorz MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:30:42

98 Gołowacz Robert MM4 Olsztyn 02:30:51

100 KožmińskiPaweł MM4 Olsztyn Michelin Team 02:31:05

102 Zalewski Pawel MM3 Ełk PT Mazury Team 02:31:37

109 Zagożdżon Witold MM5 NIDZICA KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:33:08

111 Wejkuć Grzegorz MM3 Mrągowo 02:33:44

114 Bogucki Bartosz MM3 Olsztyn Michelin Team 02:34:19

125 Piątkowski Paweł MM3 Olsztyn Michelin Team 02:36:18

128 Bąbka Cezary MM5 Mrągowo 02:36:45

134 Niemaszyk Radosław MM4 Olsztyn Michelin Team 02:37:56

137 Lipiński Marcin MM2 Pisz Serwis Rowerowy Pisz 02:38:39

140 Gomoła Jacek MM2 Korsze 02:38:48

144 Skwarski Witold MM55 Olsztyn AUTO LAND 02:40:45

150 Milewski   Jacek MM4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 02:42:11

154 Kuriata Mirosław MM5 Kętrzyn 02:42:27

157 Stańczuk   Lech MM6 Olsztyn Michelin Team 02:44:28

170 Sirocki      Rafał MM3 Olsztyn 02:48:05

172 Kozioł Marcin MM4 Dywity-Olsztyn 02:49:28

181 Wielga Andrzej MM4 Olsztyn 02:54:05

195 Czarzasty Wojciech MM4 Nidzica LIBRO Cycling Team 03:07:09

{AdmirorGallery}cross27{/AdmirorGallery}

Fot. Bogusław Lipowiecki

Fit

Kobiety

Open

1 Śpica Agnieszka FK2 Warszawa Roche Polska sp. z o.o. 01:04:26

2 Wnorowska Iwona FK3 Warszawa Red 8 Team 01:05:33

3 Miziak Martyna FK3 Warszawa Polpharma Bike Team 01:10:25

4 Misiaczek Ewa FK4 Warszawa AIRBIKE.PL 01:10:54

5 Hofman Iga   FK2 Warszawa Kraft MTB Team 01:11:11

6 Romanowicz Emilia FK2 01:11:52

.......................................................

7Sobieska Ilona FK2 Pasłęk 01:13:01

17 Malecka Magdalena FK2 Olsztyn 01:18:18

19 Ochrymczuk Anna FK3 Olsztyn 01:18:58

20 Zaniewska Iwona FK5 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:19:28

40 Sztura Martyna FK2 Olsztyn LIBRO Cycling Team 01:31:27

41 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce   Rant Bartoszyce 01:32:43

Mężczyźni

Open

1 Białek Patryk FM2 Jasienica SK BANK TEAM 00:52:26

2 Szczygielski Pawel FM3 Szczytno www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team 00:53:03

3 Glanz Michał FM1 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 00:53:08

4 Malinowski Jacek FM5 PŁOCK www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team 00:54:25

5 Dargacz Michał FM2 Gdańsk Wysepka - Cyklo Team 00:54:55

6 Knapczyk Piotr FM3 Skrzeszew      New Age Fitness - SklepRowerowy.pl 00:55:05

......................................

8 Frej Przemysław FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 00:55:30

10 Przybylski Dawid FMJ Szczytno 00:56:09

12 Kuszpa Wojtek FM1 Szczytno Luz Grupa Mrągowo 00:56:46

16 Kollender Paweł FM5 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 00:58:27

26 Żegunia Marcin FM3 Ostróda Bliska Team 01:00:02

27 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno BDC Retro MTB Team 01:00:14

31 Guzewicz Artur FM3 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:01:05

32 Nowakowski Adam FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:01:07

34 Gadomski Mariusz FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:01:13

40 Brykała Stanisław FM6      Olsztyn 01:02:32

44 Grotkowski Radek FM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 01:02:45

45 Krywko Paweł FM3 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:03:16

51 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno 01:03:41

63 Gosko Michał FMJ MTB EŁK PROSTKI 01:05:17

68 Langowski Mariusz FM3 Olsztyn GuMa Racing Team 01:05:31

69 Dzik Szymon FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:05:34

74 Grela Wiesław FM6 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:05:58

75 Frasuński Krzysztof FM2 Warszawa NC+ SPORTS TEAM 01:05:59

76 Loewnau Eugeniusz FM5 Olsztyn 01:06:02

77 Supiński Janusz FM5 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:06:17

78 Lis Hubert FM1 Szczytno MYBIKE.PL 01:06:18

81 Kulesza Mikołaj FM1 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:07:00

83 Zdziarski Jakub FM1 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:07:29

90 Ratajczak Andrzej FM5 Olsztyn GALUX-OLSZTYN-GALANTERIA & BAGAŻ 01:08:01

91Gajdziński    Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:08:08

93 Sułkiewicz Marcin FM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 01:08:16

97 Kuczyński Tomasz FM1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:08:37

102 Piotrowski Marcin FM3 Olecko 01:08:56

106 Wojtal Zbyszek FM65 Olsztyn FOCUS OLSZTYN 01:09:17

107 Rogucki Kamil FM1 PT Mazury Team 01:09:28

108 Byszewski Łukasz FM2 Olsztyn 01:09:35

109 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:09:44

117 Kowalski Mariusz FM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:10:09

119 Wawer Robert FM4 MTB EŁK PROSTKI 01:10:31

124 Guzewicz Radosław FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:11:13

130 Piotrowski Tomasz FM4 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:12:40

134 Matracki Paweł FM3 Olsztyn GuMa Racing Team 01:13:25

144 Przepiórski Zbigniew FM3 Iława 01:14:29

147 Sosnowski Filip FM1 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 01:14:50

152 Sitkiewicz Jan FM5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:15:29

158 Gęsicki Mariusz FM4 Szczytno 01:16:19

168 Leska Zygfryd FM65 Szczytno KRĘCIOŁY SZCZYTNO 01:18:51

171 Dzik Witold FM4 Iława 01:19:23

173 Gudecki    Krzysztof FM3 Olsztyn GuMa Racing Team 01:19:43

182 Bujak Lucjan FM6 Ełk 01:22:54

187 Chojnacki Leon FM65 Działdowo Lirene Bike Team 01:25:29

190 Piotrowski Cezary FM2   Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:27:04

Hobby

Mężczyźni

Open

1 Gryn Szymon HM4 MTB EŁK PROSTKI 00:21:07

2 Żurek Sebastian HM4 ŁĘCZNA MayDay Lublin team 00:21:58

3 Lach Kamil   HM3 Wołomin UKK. Huragan Wołomin 00:22:48

4 Żegunia Jakub HM4 Ostróda Bliska Team 00:23:08

5 Chojnowski Piotr HM4 MTB EŁK PROSTKI 00:23:09

6 Ratajczak Dominik HM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 00:23:39

...................................................

7 Żabiński Jakub HM4 MTB EŁK PROSTKI 00:23:41

8 Gładkowski Adam HM4 MTB EŁK PROSTKI 00:23:43

10 Grotkowski Michał HM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 00:24:20

24 Parzych Maciej HM2 MSR Mrągowo 00:28:26

27 Rożnowski  Jakub HM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 00:30:52

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn