×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but mazovia1a is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Doskonały początek w Mazovii MTB – W Legionowie brylowali: Grzegorz Czetyrko i Grzegorz Maleszka

Ruszyła kolejna edycja jednej z najpopularniejszych imprez cyklicznych MTB – Mazovia Marathon. W Legionowie zjawiło się w niedziele (12 kwietnia) ponad 1200 uczestników tym pokaźna grupa z Warmii i Mazur. Premiera wypadła doskonale. W wyścigu Giga triumfował Grzegorz Czetyrko, a trzeci z sekundową strata był Artur Korc. W Mega zwyciężył Grzegorz Maleszka. Wszyscy reprezentują KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn.

To był wielki dzień tej grupy, która przed sezonem nie kryła ambitnych celów. Inni zawodnicy z Warmii i Mazur też byli bardzo widoczni, zajmując wysokie miejsca, szczególnie w kategoriach wiekowych. Co istotne w reprezentacji regionu znaleźli się zawodnicy i zawodniczki w różnym wieku. Jak widać MTB z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Wyniki

Giga

Open

1 Czetyrko Grzegorz GM1 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:28:21

2 Jusiński Adrian GM2 Tłuszcz TRW Cloudware Team 02:28:22

3 Korc Artur GM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:28:22

4 Stram Marek GM3 Dziekanów Leśny Retro Rowery Duda Team 02:28:25

5 Owczarek Bartosz GM2 Warszawa TRW Cloudware Team 02:29:36

6 Wyżlic Michał GM2 Lubawa Retro Rowery Duda Team 02:31:24

..........................................................

16 Badura Patryk GM2 Olsztyn Michelin Team 02:39:38

17 Bienenda Piotr GM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:40:13

19 Kaczyński Mariusz GM2 Terra Lubavia 02:43:30

20 Piątkowski Tadeusz GM4 Nowe Miasto Lubawskie Retro Rowery Duda Team 02:43:39

21 Wawrzyniak Sławomir GM5 OLSZTYN KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:44:41

22 Mikielski Witold GM2 Olsztynek Bliska Team 02:44:43

27 Dłoniak Sławomir GM5 Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:48:24

28 Frej Przemysław GM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:48:44

31 Rzodkiewicz Grzegorz GM3 Olsztyn Michelin Team 02:49:20

36 Romanow Marcin GM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:51:01

78 Skwarski Witold GM5 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 03:09:51

83 Olszewski Sławomir GM6 MTB EŁK PROSTKI 03:12:26

85 Patalon Piotr GM4 Bratian Terra Lubavia 03:13:43

93 Sokołowski Arkadiusz GM4 Olsztyn Michelin Team 03:19:33

GM1

1 Czetyrko Grzegorz GM1 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:28:21

GM2

3 Wyżlic Michał GM2 Lubawa Retro Rowery Duda Team 02:31:24

8 Badura Patryk GM2 Olsztyn Michelin Team 02:39:38

9 Bienenda Piotr GM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:40:13

11 Kaczyński Mariusz GM2 Terra Lubavia 02:43:30

12 Mikielski Witold GM2 Olsztynek Bliska Team 02:44:43

15 Frej Przemysław GM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:48:44

GM3

1 Korc Artur GM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:28:22

8 Rzodkiewicz Grzegorz GM3 Olsztyn Michelin Team 02:49:20

10 Romanow Marcin GM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:51:01

GM4

1 Piątkowski Tadeusz GM4 Nowe Miasto Lubawskie Retro Rowery Duda Team 02:43:39

16 Patalon Piotr GM4 Bratian Terra Lubavia 03:13:43

18 Sokołowski Arkadiusz GM4 Olsztyn Michelin Team 03:19:33

GM5

2 Wawrzyniak Sławomir GM5 OLSZTYN KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:44:41

3 Dłoniak Sławomir GM5 Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:48:24

12 Skwarski Witold GM5 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 03:09:51

GM6

3 Olszewski Sławomir GM6 MTB EŁK PROSTKI 03:12:26

{AdmirorGallery}mazovia1a{/AdmirorGallery}

Mega
Kobiety

Open

1 Kłosowska Izabela MK1 Białystok BLU Cersanit Team Refleks 01:55:15

2 Pakulska Katarzyna MK1 Gostynin TRW Cloudware Team 01:56:03

3 Gumieniak Joanna MK2 Warszawa Bike Atelier Team 01:59:26

4 Gołębiewska Magdalena MK2 Grabówka Bliska Team 01:59:50

5 Wnorowska Iwona MK3 Warszawa Red 8 Team 02:01:54

6 Nowiczkow Agnieszka MK3 Białystok BLU Cersanit Team Refleks 02:02:07

.........................................

11 Zaniewska Iwona MK4 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 02:13:13

15 Sosnowska-Dłoniak Jolanta MK4 Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:17:44

17 Plaszewska Aneta MK2 Olsztyn PZU Sport Team 02:19:29

20 Ochrymczuk Anna MK3 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:21:49

27 Podchul Alicja MK1 Pisz VELMAR.PL - MERIDA TEAM 02:30:56

MK1

7 Podchul Alicja MK1 Pisz VELMAR.PL - MERIDA TEAM 02:30:56

MK2

4 Plaszewska Aneta MK2 Olsztyn PZU Sport Team 02:19:29

MK3

8 Ochrymczuk Anna MK3 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:21:49

MK4

1 Zaniewska Iwona MK4 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 02:13:13

2 Sosnowska-Dłoniak Jolanta MK4 Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:17:44

Mężczyźni

Open

1 Maleszka Grzegorz MM3 Olsztyn RENAULT TEAM 01:35:58

2 Kurstak Jakub MM3 Białystok Mistral 01:35:59

3 Niechwiedowicz Paweł MM2 Białystok BLU Cersanit Team Refleks 01:36:01

4 Majewski Artur MM3 kobyłka Retro Rowery Duda Team 01:36:42

5 Woźnica Łukasz MM1 Sulejówek TRW Cloudware Team 01:37:24

6 Borowicz Bartek MM2 Warszawa APS POLSKA COZMOBIK 01:38:26

..............................................................

9 Ciunel Paweł MM1 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:38:54

16 Skalski Tomasz MM3 Mrągowo RENAULT TEAM 01:41:10

18 Tumaniec Dariusz MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:42:53

19 Janecki Robert MM3 Mrągowo RENAULT TEAM 01:42:55

24 Skorobogaty Rafał MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:43:44

26 Wiśniewski Piotr MM3 Ełk PT Mazury Team 01:44:26

28 Zalewski Pawel MM3 Ełk PT Mazury Team 01:45:08

29 Szczygielski Pawel MM2 Szczytno 01:45:45

49 Małecki Marek MM3 Ełk MTB TEAM EŁK 01:48:29

53 Gamza Rafał MM3 Szczytno KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:49:25

59 Kollender Paweł MM4 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:50:35

64 Olender Tomasz MM1 Lubawa Retro Rowery Duda Team 01:51:24

73 Zagożdżon Witold MM5 NIDZICA KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:52:13

75 Świerczyński Marcin MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:52:15

76 Piechowski Zdzisław MM2 Ełk PT Mazury Team 01:52:17

109 Marzec Piotr MM2 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:56:43

120 Kožmiński Paweł MM3 Olsztyn Michelin Team 01:57:51

129 Rogucki Robert MM4 Ełk PT Mazury Team 01:58:35

130 Kuczyński Tomasz MM0 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:58:37

136 Horszwald Wiktor MM2 Olsztyn Michelin Team 01:59:00

142 Kulik Ryszard MM3 Ełk PT Mazury Team 01:59:43

150 Piotrowski Tomasz MM3 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 02:00:13

161 Kaczyński Michał MM2 Mrągowo MKK-Korba 02:01:07

167 Kułakowski Tomasz MM3 Olsztyn Finisher.pl 02:01:22

169 Zieliński Krzysztof MM3 Olsztyn WSKG Like Bike Kenda Team 02:01:31

185 Rutkowski Grzegorz MM2 Reszel LIBRO Cycling Team 02:02:41

187 Kowalkowski Michał MM6 Lubawa Terra Lubavia 02:02:47

201 Wiszniewski Mateusz MM2 Mrągowo WTW Poland Team 02:03:44

202 Bąbka Cezary MM5 Mrągowo 02:03:54

206 Banach Krzysztof MM4 Gietrzwałd Olsztyn-Nawigator 02:04:28

214 Kozioł Marcin MM3 Dywity-Olsztyn 02:05:06

221 Iwaniuk Bartosz MM2 Olsztyn Michelin Team 02:05:43

223 Bielski Marcin MM2 Mrągowo MKK-Korba 02:06:03

225 Zdziarski Jakub MM0 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:06:17

250 Bułhak Andrzej MM4 Olsztyn 02:08:39

253 Sirocki Rafał MM2 Olsztyn 02:08:55

265 Sydoruk Aleksander MM4 Gronity 02:09:44

277 Stańczuk Lech MM7 Olsztyn Michelin Team 02:11:24

278 Milewski Jacek MM4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 02:11:31

289 Szczepański Artur MM3 Dorotowo 02:12:39

305 Libuda Adrian MM2 LUBAWA Team PKO Bank Polski 02:14:56

307 Bogucki Bartosz MM2 Olsztyn Michelin Team 02:15:04

309 Sułkiewicz Marcin MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:15:04

353 Gurzyński Dariusz MM3 Szczytno Bel Polska MTB Chorzele 02:21:10

362 Kowalski Mariusz MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:24:17

392 Brzóska Piotr MM4 Olsztyn 02:32:01

MM1

4 Ciunel Paweł MM1 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:38:54

12 Olender Tomasz MM1 Lubawa Retro Rowery Duda Team 01:51:24

MM2

10 Skorobogaty Rafał MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:43:44

11 Szczygielski Pawel MM2 Szczytno 01:45:45

21 Świerczyński Marcin MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:52:15

22 Piechowski Zdzisław MM2 Ełk PT Mazury Team 01:52:17

36 Marzec Piotr MM2 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:56:43

46 Horszwald Wiktor MM2 Olsztyn Michelin Team 01:59:00

53 Kaczyński Michał MM2 Mrągowo MKK-Korba 02:01:07

62 Rutkowski Grzegorz MM2 Reszel LIBRO Cycling Team 02:02:41

69 Wiszniewski Mateusz MM2 Mrągowo WTW Poland Team 02:03:44

73 Iwaniuk Bartosz MM2 Olsztyn Michelin Team 02:05:43

74 Bielski Marcin MM2 Mrągowo MKK-Korba 02:06:03

84 Sirocki Rafał MM2 Olsztyn 02:08:55

95 Libuda Adrian MM2 LUBAWA Team PKO Bank Polski 02:14:56

97 Bogucki Bartosz MM2 Olsztyn Michelin Team 02:15:04

115 Kowalski Mariusz MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:24:17

MM3

1 Maleszka Grzegorz MM3 Olsztyn RENAULT TEAM 01:35:58

4 Skalski Tomasz MM3 Mrągowo RENAULT TEAM 01:41:10

5 Tumaniec Dariusz MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:42:53

6Janecki Robert MM3 Mrągowo RENAULT TEAM 01:42:55

7Wiśniewski Piotr MM3 Ełk PT Mazury Team 01:44:26

8 Zalewski Pawel MM3 Ełk PT Mazury Team 01:45:08

16 Małecki Marek MM3 Ełk MTB TEAM EŁK 01:48:29

18 Gamza Rafał MM3 Szczytno KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:49:25

36 Kožmiński Paweł MM3 Olsztyn Michelin Team 01:57:51

42 Kulik Ryszard MM3 Ełk PT Mazury Team 01:59:43

47 Piotrowski Tomasz MM3 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 02:00:13

51 Kułakowski Tomasz MM3 Olsztyn Finisher.pl 02:01:22

52 Zieliński Krzysztof MM3 Olsztyn WSKG Like Bike Kenda Team 02:01:31

61 Kozioł Marcin MM3 Dywity-Olsztyn 02:05:06

83 Szczepański Artur MM3 Dorotowo 02:12:39

106 Gurzyński Dariusz MM3 Szczytno Bel Polska MTB Chorzele 02:21:10

MM4

9 Kollender Paweł MM4 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:50:35

23 Rogucki Robert MM4 Ełk PT Mazury Team 01:58:35

36 Banach Krzysztof MM4 Gietrzwałd Olsztyn-Nawigator 02:04:28

43 Bułhak Andrzej MM4 Olsztyn 02:08:39

45 Sydoruk Aleksander MM4 Gronity 02:09:44

49 Milewski Jacek MM4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 02:11:31

56 Sułkiewicz Marcin MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:15:04

65 Brzóska Piotr MM4 Olsztyn 02:32:01

MM5

3 Zagożdżon Witold MM5 NIDZICA KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:52:13

13 Bąbka Cezary MM5 Mrągowo 02:03:54

MM6

4 Kowalkowski Michał MM6 Lubawa Terra Lubavia 02:02:47

MM7

4 Stańczuk Lech MM7 Olsztyn Michelin Team 02:11:24

{AdmirorGallery}mazovia1a{/AdmirorGallery}

Fit

Kobiety

Open

1 Śpica Agnieszka FK2 Warszawa Roche Polska sp. z o.o. 00:55:45

2 Makulska Joanna FK1 Ciechanów Ciechanów Racing Team 00:57:23

3 Stępniewska Adrianna FK0 Opoczno 00:57:34

4 Kołatka Anna FK0 Iława SSP `ORKA` IŁAWA 00:57:47

5 Sobieska Ilona FK2 Pasłęk HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 00:58:24

6 Kubiak Ewa FK2 LOYALTY POINT RACING TEAM (powered by MINI) 00:58:25

....................................................................

7 Wawer Łucja FK0 Prostki Argema.pl 00:58:47

9 Łukaszewicz Olga FK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 00:59:33

11 Patalon Agata FK0 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 00:59:50

13 Bałdyga Magda FK0 MTB EŁK PROSTKI 01:00:56

18 Paszczyk Katarzyna FK4 Elk MTB TEAM EŁK 01:02:04

56 Zwolińska Magdalena FK1 Olsztyn 01:12:30

70 Szczawińska Anna FK4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:15:50

73 Sztura Martyna FK2 Olsztyn LIBRO Cycling Team 01:16:13

75 Całka Hanna FK2 Szczytno RDLP Olsztyn MTB Team 01:16:59

80 Zentarska Anita FK3 Iława 01:18:38

81 Milewska Beata FK3 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 01:18:52

FK1

8 Zwolińska Magdalena FK1 Olsztyn 01:12:30

FK2

2 Sobieska Ilona FK2 Pasłęk HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 00:58:24

5 Łukaszewicz Olga FK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 00:59:33

22 Sztura Martyna FK2 Olsztyn LIBRO Cycling Team 01:16:13

23 Całka Hanna FK2 Szczytno RDLP Olsztyn MTB Team 01:16:59

FK3

18 Zentarska Anita FK3 Iława 01:18:38

19 Milewska Beata FK3 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 01:18:52

FK4

1 Paszczyk Katarzyna FK4 Elk MTB TEAM EŁK 01:02:04

12 Szczawińska Anna FK4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:15:50

Mężczyźni

Open

1 Miszczuk Andrzej FM3 LUBLIN Inżynieria Rowerowa 00:46:02

2 Kolasiński Dorian FM1 Rozalin Retro Rowery Duda Team 00:46:22

3 Zalewski Robert FM3 Warszawa Bike Atelier Team 00:46:23

4 Kowalkowski Mariusz FM2 Fijewo Centrum Medyczne Zaniewska 00:46:31

5 Płoski Adam FM2 Ciechanów SK BANK TEAM 00:46:32

6 Wojtkowski Tomasz FM3 Warszawa WESO-LUCKY MTB TEAM 00:47:23

........................................

29 Sieński Krzysztof FM1 Działdowo SK BANK TEAM 00:49:52

36 Dzik Szymon FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 00:51:14

37 Kowalewski Przemysław FM3 Ostróda szukam drużyny 00:51:20

40 Parzych Mariusz FM4 LIDZBARK WARMIŃSKI OLSH Paramedyk PKMTB 00:51:25

41 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Retro Rowery Duda Team 00:51:26

45 Fitas Mariusz FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:51:43

46 Brykała Stanisław FM6 Olsztyn 00:51:44

54 Sycik Mariusz FM3 Olsztyn 00:52:39

59 Rawdanowicz Dominik FM2 Ostróda Kubica Fun Ostróda 00:52:54

60 Guzewicz Artur FM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 00:52:55

65 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno 00:53:16

67 Lis Hubert FM0 Szczytno MYBIKE.PL 00:53:52

72 Krywko Paweł FM3 Bartoszyce Rant Bartoszyce 00:53:59

77 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:54:35

79 Rawdanowicz Paweł FM3 Samborowo Kubica Fun Ostróda 00:54:40

82 Guzewicz Radosław FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:54:53

83 Supiński Janusz FM5 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:54:53

91 Skutnik Sławomir FM4 Ełk MTB TEAM EŁK 00:55:18

92 Szymański Jakub FM3 Olsztyn WKR FAN Team 00:55:18

99 Zalewski Dawid FM2 Mrągowo 00:55:35

115 Zawierucha Michał FM3 Olsztynek Team PKO Bank Polski 00:56:09

136 Grela Wiesław FM6 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:57:05

146 Zalewski Wiesław FM5 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 00:57:43

153 Rogucki Kamil FM0 PT Mazury Team 00:58:13

156 Loewnau Eugeniusz FM4 Olsztyn 00:58:22

157 Wojtal Zbyszek FM7 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 00:58:24

159 Paszczyk Mariusz FM3 Ełk MTB TEAM EŁK 00:58:26

169 Gesek Mirosław FM3 Olsztyn 00:58:51

171 Lasota Bartosz FM1 Olsztyn MTB 00:58:53

173 Tarnicki Ireneusz FM2 Mrągowo MKK-Korba 00:58:57

181 Gaweł Andrzej FM6 Olsztyn 00:59:15

187 Szczawiński Witold FMJ Lubawa Terra Lubavia 00:59:26

191 Walczak Marcin FM2 Bartoszyce Rant Bartoszyce 00:59:41

197 Jarema Adam FM3 Olsztyn 01:00:02

200 Żebrowsk Robert FM3 Ostróda Kubica Fun Ostróda 01:00:13

201 Postój Andrzej FM5 Olsztyn 01:00:16

205 Ziółkowski Grzegorz FM2 Kętrzyn 01:00:25

210 Dzik Witold FM4 Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:00:46

216 Niecikowski Zdzisław FM3 Olsztyn 01:01:05

219 Wilków Marek FM3 Ostróda 01:01:07

221 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa Terra Lubavia 01:01:12

223 Kulesza Mikołaj FM0 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:01:13

236 Piotrowski Cezary FM1 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:01:59

256 Leska Zygfryd FM7 Szczytno KRĘCIOŁY SZCZYTNO 01:02:49

259 Tkaczyk Maciej FM3 Ostróda 01:02:51

264 Ratajczak Andrzej FM5 Olsztyn GALUX-OLSZTYN-GALANTERIA & BAGAŻ 01:03:04

295 Oryszczak Szymon FM2 Olsztyn 01:05:08

297 Deptuła Tomasz FM2 Szczytno 01:05:16

303 Romanowicz Krzysztof FM4 Gutkowo Michelin Team 01:05:21

324 Opaliński Tomasz FM4 Ostróda 01:07:09

345 Kapela Łukasz FM2 olsztyn WKR FAN Team 01:08:49

346 Antochowski Jan FM6 Ostróda 01:08:55

354 Sznarbach Mariusz FM3 NIDZICA 01:09:11

368 Jankowski Marcin FM3 Lubawa Terra Lubavia 01:11:18

375 Szulc Adam FM2 Olsztyn Michelin Team 01:12:09

384 Chojnacki Leon FM7 Działdowo Lirene Bike Team 01:13:16

397 Zdunkiewicz Michał FM2 Ostróda Michelin Team 01:16:32

FMJ

3 Dzik Szymon FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 00:51:14

14 Szczawiński Witold FMJ Lubawa Terra Lubavia 00:59:26

FM1

4 Sieński Krzysztof FM1 Działdowo SK BANK TEAM 00:49:52

13 Lasota Bartosz FM1 Olsztyn MTB 00:58:53

17 Piotrowski Cezary FM1 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:01:59

FM2

1 Kowalkowski Mariusz FM2 Fijewo Centrum Medyczne Zaniewska 00:46:31

12 Rawdanowicz Dominik FM2 Ostróda Kubica Fun Ostróda 00:52:54

13 Guzewicz Artur FM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 00:52:55

21 Zalewski Dawid FM2 Mrągowo 00:55:35

38 Tarnicki Ireneusz FM2 Mrągowo MKK-Korba 00:58:57

43 Walczak Marcin FM2 Bartoszyce Rant Bartoszyce 00:59:41

45 Ziółkowski Grzegorz FM2 Kętrzyn 01:00:25

68 Oryszczak Szymon FM2 Olsztyn 01:05:08

70 Deptuła Tomasz FM2 Szczytno 01:05:16

87 Kapela Łukasz FM2 olsztyn WKR FAN Team 01:08:49

95 Szulc Adam FM2 Olsztyn Michelin Team 01:12:09

101 Zdunkiewicz Michał FM2 Ostróda Michelin Team 01:16:32

FM3

10 Kowalewski Przemysław FM3 Ostróda szukam drużyny 00:51:20

13Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Retro Rowery Duda Team 00:51:26

14 Fitas Mariusz FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:51:43

16 Sycik Mariusz FM3 Olsztyn 00:52:39

19 Krywko Paweł FM3 Bartoszyce Rant Bartoszyce 00:53:59

20 Rawdanowicz Paweł FM3 Samborowo Kubica Fun Ostróda 00:54:40

22 Guzewicz Radosław FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:54:53

25 Szymański Jakub FM3 Olsztyn WKR FAN Team 00:55:18

34 Zawierucha Michał FM3 Olsztynek Team PKO Bank Polski 00:56:09

45 Paszczyk Mariusz FM3 Ełk MTB TEAM EŁK 00:58:26

47 Gesek Mirosław FM3 Olsztyn 00:58:51

56 Jarema Adam FM3 Olsztyn 01:00:02

58 Żebrowsk Robert FM3 Ostróda Kubica Fun Ostróda 01:00:13

63 Niecikowski Zdzisław FM3 Olsztyn 01:01:05

65 Wilków Marek FM3 Ostróda 01:01:07

77 Tkaczyk Maciej FM3 Ostróda 01:02:51

106 Sznarbach Mariusz FM3 NIDZICA 01:09:11

110 Jankowski Marcin FM3 Lubawa Terra Lubavia 01:11:18

FM4

6 Parzych Mariusz FM4 LIDZBARK WARMIŃSKI OLSH Paramedyk PKMTB 00:51:25

11 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:54:35

12 Skutnik Sławomir FM4 Ełk MTB TEAM EŁK 00:55:18

21 Loewnau Eugeniusz FM4 Olsztyn 00:58:22

30 Dzik Witold FM4 Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:00:46

32 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa Terra Lubavia 01:01:12

41 Romanowicz Krzysztof FM4 Gutkowo Michelin Team 01:05:21

45 Opaliński Tomasz FM4 Ostróda 01:07:09

FM5

8 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno 00:53:16

10 Supiński Janusz FM5 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:54:53

14 Zalewski Wiesław FM5 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 00:57:43

19 Ratajczak Andrzej FM5 Olsztyn GALUX-OLSZTYN-GALANTERIA & BAGAŻ 01:03:04

FM6

1 Brykała Stanisław FM6 Olsztyn 00:51:44

7 Grela Wiesław FM6 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:57:05

10 Gaweł Andrzej FM6 Olsztyn 00:59:15

17 Antochowski Jan FM6 Ostróda 01:08:55

FM7

3 Wojtal Zbyszek FM7 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 00:58:24

7 Leska Zygfryd FM7 Szczytno KRĘCIOŁY SZCZYTNO 01:02:49

12 Chojnacki Leon FM7 Działdowo Lirene Bike Team 01:13:16

{AdmirorGallery}mazovia1a{/AdmirorGallery}

Hobby

Kobiety

Open

1 Sierhej Zuzanna HK4 Stanisławów V-MAX MOSiR Mińsk Mazowiecki 00:13:37

2 Wawer Luiza HK4 Argema.pl 00:13:54

3 Górniak Kasia HK4 Nowy Dwór Mazowiecki INTER CARS 00:14:00

................................................

25 Sokołowska Kaja HK1 Olsztyn 00:23:30

HK1

2 Sokołowska Kaja HK1 Olsztyn 00:23:30

HK4

2 Wawer Luiza HK4 Argema.pl 00:13:54

Mężczyźni

Open

1 Gieryk Kacper HM4 Kcynia MKS Emdek Bydgoszcz 00:12:08

2 Lach Kamil HM4 Wołomin UKK. Huragan Wołomin 00:12:33

3 Kot Julian HM4 Warszawa BDC NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 00:12:34

4 Cywiński Mateusz HM4 Lublin Trezado BikeTires.pl 00:12:44

5 Ratajczak Dominik HM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 00:12:51

6 Nalepa Bartosz HM4 Mrągowo MSR Mrągowo 00:13:28

.................................

29 Sokołowski Mikołaj HM2 Olsztyn 00:17:26

HM2

3 Sokołowski Mikołaj HM2 Olsztyn 00:17:26

HM3

1 Ratajczak Dominik HM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 00:12:51

HM4

5 Nalepa Bartosz HM4 Mrągowo MSR Mrągowo 00:13:28

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn