Maratony Kresowe Knyszyn 2015 – Piotr Chrzanowski z Ełku królem Puszczy

Kolejny etap Maratonów Kresowych MTB przebiegał trasami Puszczy Knyszyńskiej – jednego z najpiękniejszych kompleksów leśnych w kraju. Bohaterem reprezentacji Warmii i Mazur był tym razem Piotr Chrzanowski z Ełku, który wygrał klasyfikacje open półmaratonu. Na tym samym dystansie wśród pań Lucyna Gorczak-Cała z Mrągowa była trzecia w open i zwyciężyła w kategorii Fit.

Maraton

Mężczyźni

Open

1 Pacevicius Sarunas M 1991 Kaunas Orlik 02:24:44

2 Manikas Domas M 1991 Panevėžys Orlik 02:26:16

3 Niechwiedowicz Paweł M 1985 Białystok Elita 02:26:16

4 Zakrzewski Dariusz M 1961 Białystok Super Master 02:26:16

5 Arciszewski Paweł M 1986 Białystok Elita 02:26:16

6 SULSKUS EINARAS M 1977 VILNIUS Elita Plus 02:26:21

..............................................

15 Mikielski Witold   M 1988   Olsztynek Elita   02:33:53

20 Cała Arkadiusz   M 1983   Mrągowo Elita 02:35:38

28 Golub Dariusz   M 1967   Ełk Master   02:37:12

58 Charubin Sławomir   M 1964   PISZ Super Master Luz Grupa Mragowo 03:00:27

65 Mazur Paweł M 1981   Olsztyn Elita Plus KW Olsztyn 03:05:57

69 Olszewski Sławomir   M 1957   Ełk Super Master   03:08:31

Elita

7 Mikielski Witold   M 1988   Olsztynek Elita   02:33:53

8 Cała Arkadiusz   M 1983   Mrągowo Elita 02:35:38

Elita Plus

18 Mazur Paweł M 1981   Olsztyn Elita Plus KW Olsztyn 03:05:57

Super Master

7 Charubin Sławomir   M 1964   PISZ Super Master Luz Grupa Mragowo 03:00:27

8 Olszewski Sławomir   M 1957   Ełk Super Master   03:08:31

Półmaraton

Open

1 Chrzanowski Piotr M 1985 Ełk Elita 01:19:40

2 Mazeika Augustas M 1997 Panevezys Junior 01:19:40

3 Siewierski Tomasz M 1979 Lublin Elita Plus 01:19:41

4 Tauras Domantas M 1999 Panoreżys Junior 01:19:42

5 Jechanowski Bartosz M 1996 Ostrołęka Orlik 01:19:42

6 Kadłubowski Krzysztof M 1998 Białystok Junior 01:19:42

......................................................................

18 Bokuniewicz Łukasz   M 1988   Ełk Elita   01:21:40

30 Gryn Szymon   M 2001   Prostki Młodzik   01:24:06

50 Tramp Sławomir M 1973   Gołdap Master łowcy Przygód Gołdap 01:26:38

54 Grala Wiesław M 1961 Mrągowo Super Master   01:27:55

60 Kuczyński Tomasz   M 1997   Ełk Junior   01:28:26

67 Brochacki Lech M 1961   Ełk Super Master   01:29:02

72 Żegunia Marcin M 1977   Ostróda Elita Plus   01:29:24

80 Rogala Dariusz M 1970   Gołdap Master łowcy Przygód Gołdap 01:31:23

83 Sadowski Robert M 1967   Gołdap Master łowcy Przygód Gołdap 01:31:58

85 Buraczewski Grzegorz M 1972   Ełk Master Team PKO BP 01:32:22

91 Supiński Janusz   M 1959   Prostki Super Master   01:32:57

102 ZALEWSKI WIESŁAW   M 1963   MRĄGOWO Super Master 01:34:12

111 Rutkowski Grzegorz M 1983 Olsztyn Elita LIBRO CYCLING TEAM 01:35:58

112 Grela Wiesław M 1952   Ełk MK Weteran   01:36:07

127 Lenkiewicz Ryszard   M 1962   Wydminy Super Master Masters Giżycko 01:39:16

130 Rymszo Bogusław   M 1959   Ełk Super Master   01:39:28

137 Gajdziński Marcin   M 1995   Prostki Orlik   01:40:04

149 Wawer Robert M 1972   Prostki Master ARGEMA.PL 01:42:48

173 Karniłowicz Dawid M 1984   Gołdap Elita Łowcy Przygód Gołdap 01:47:34

187 STEFAŃSKI TOMASZ   M 1973 MRĄGOWO Master STEFEKTEAM 01:49:54

194 Kalinowski Szymon M 2001   Olsztyn Młodzik LIBRO CYCLING TEAM 01:52:31

195 Kalinowski Grzegorz   M 1971   Olsztyn Master LIBRO CYCLING TEAM 01:52:32

197 Sitkiewicz Jan   M 1958   Ełk Super Master   01:52:41

214 Kudosz Tadeusz   M 1957   Gołdap Super Master GRAFIT GOŁDAP 02:01:29

Młodzik

1 Gryn Szymon   M 2001   Prostki Młodzik   01:24:06

7 Kalinowski Szymon M 2001   Olsztyn Młodzik LIBRO CYCLING TEAM 01:52:31

Junior

13 Kuczyński Tomasz   M 1997   Ełk Junior   01:28:26

Orlik

6 Gajdziński Marcin   M 1995  Prostki Orlik   01:40:04

Elita

1 Chrzanowski Piotr M 1985 Ełk Elita 01:19:40

6 Bokuniewicz Łukasz   M 1988   Ełk Elita   01:21:40

24 Rutkowski Grzegorz M 1983 Olsztyn Elita LIBRO CYCLING TEAM 01:35:58

35 Karniłowicz Dawid M 1984 Gołdap Elita Łowcy Przygód Gołdap 01:47:34

Elita Plus

12 Żegunia Marcin M 1977   Ostróda Elita Plus   01:29:24

Master

10 Tramp Sławomir M 1973   Gołdap Master łowcy Przygód Gołdap 01:26:38

16 Rogala Dariusz M 1970   Gołdap Master łowcy Przygód Gołdap 01:31:23

17 Sadowski Robert M 1967   Gołdap Master łowcy Przygód Gołdap 01:31:58

18 Buraczewski Grzegorz M 1972   Ełk Master Team PKO BP 01:32:22

34 Wawer Robert M 1972   Prostki Master ARGEMA.PL 01:42:48

46 STEFAŃSKI TOMASZ   M 1973 MRĄGOWO Master STEFEKTEAM 01:49:54

50 Kalinowski Grzegorz   M 1971   Olsztyn Master LIBRO CYCLING TEAM 01:52:32

Super Master

6 Grala Wiesław M 1961 Mrągowo Super Master   01:27:55

8 Brochacki Lech M 1961   Ełk Super Master   01:29:02

12 Supiński Janusz   M 1959   Prostki Super Master   01:32:57

14 ZALEWSKI WIESŁAW   M 1963   MRĄGOWO Super Master 01:34:12

18 Lenkiewicz Ryszard   M 1962   Wydminy Super Master Masters Giżycko 01:39:16

19 Rymszo Bogusław   M 1959   Ełk Super Master   01:39:28

27 Sitkiewicz Jan   M 1958   Ełk Super Master   01:52:41

31 Kudosz Tadeusz   M 1957   Gołdap Super Master GRAFIT GOŁDAP 02:01:29

Weteran

1 Grela Wiesław M 1952   Ełk MK Weteran   01:36:07

Kobiety

Open

1 Radziszewska Klaudia K 1996 Studzianki Kobiety Sport 01:27:32

2 Myć Jolanta K 1985 Biała Podlaska Kobiety Sport 01:31:52

3 Gorczak - Cała Lucyna K 1981 Mrągowo Kobiety Fit 01:34:58

4 Piwowar Iwona K 1964 Firlej Kobiety Super Fit 01:36:20

5 Głowacka Urszula K 1985 Białystok Kobiety Sport 01:38:01

6 Świderska Anna K 1974 Ełk Kobiety Super Fit 01:39:14

................................

15 Wawer Łucja K 1999 Prostki Kobiety Junior 01:44:27

19 Bałdyga Magda K 1998 Prostki Kobiety Junior 01:48:39

Junior

4 Wawer Łucja K 1999 Prostki Kobiety Junior 01:44:27

6 Bałdyga Magda K 1998 Prostki Kobiety Junior 01:48:39

Fit

1 Gorczak - Cała Lucyna K 1981 Mrągowo Kobiety Fit 01:34:58

Super Fit

2 Świderska Anna K 1974 Ełk Kobiety Super Fit 01:39:14

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn