×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but drohy24 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but drohy24a is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Maratony Kresowe Drohiczyn 2015 – Piotr Chrzanowski najszybszy w półmaratonie

Kolejny etap cyklu Maratony Kresowe w Drohiczynie był nietypowy, bowiem jego część przebiegała przez miejskie parki. Ale jak się okazuje taki typ wyścigu odpowiada reprezentantom Warmii i Mazur bo sukcesów było sporo. Przede wszystkim Piotr Chrzanowski z Ełku wygrał klasyfikacje open półmaratonu, a metę osiągnęło ponad 160 zawodników.

W kategoriach też było znakomicie. W swoich najlepsi okazali się: Magda Bałdyga (Prostki) - Junior, Anna Świderska (Ełk) – Super Fit i Wiesław Grela (Ełk) - Weteran, a drugie miejsca zajęli: Katarzyna Paszczyk (Ełk) - Super Fit i Szymon Gryn (Prostki) – Młodzik.

W maratonie bardzo dobrze pojechał Damian Perkowski (Prostki), zajmując dziewiątą lokatę w open i druga w Orlikach. Swoją kategorię – Master wygrał Tomasz Skalski (Mrągowo), a trzeci był Marek Małecki (Ełk), natomiast w grupie Super Master na trzeciej pozycji został sklasyfikowany Sławomir Olszewski (Ełk)

Wyniki

Maraton

Mężczyźni

Open

1 Pacevicius Sarunas 1991 Kowno Orlik 01:53:41

2 Jusiński Arkadiusz 1976 Jasienica Elita Plus 01:54:10

3 Kirpsza Piotr 1989 Sokółka Elita 01:54:43

4 Samborski Maciej 1989 Białystok Elita 01:55:10

5 Kurstak Jakub 1978 Białystok Elita Plus 01:55:17

6 Zakrzewski Dariusz 1961 Białystok Super Master 01:55:18

.....................................................

9 Perkowski Damian 1996   Prostki Orlik UKS Wygoda Peleton 01:57:09

16 Cała Arkadiusz 1983   Mrągowo Elita   02:00:41

18 Skalski Tomasz 1973   Mrągowo Master Renault Team 02:01:35

22 Małecki Marek 1973   Ełk Master   02:01:56

23 Mikielski Witold 1988   Olsztynek Elita   02:03:45

39 Olszewski Sławomir 1957   Ełk Super Master   02:11:18

54 Charubin Sławomir 1964   PISZ Super Master   02:19:31

63 Markowski Rafał 1112 M 1973   Mrągowo Master   02:26:07

Kategorie

Orlik

2 Perkowski Damian 1996   Prostki Orlik UKS Wygoda Peleton 01:57:09

Elita

6 Cała Arkadiusz 1983   Mrągowo Elita   02:00:41

7 Mikielski Witold 1988   Olsztynek Elita   02:03:45

Master

1 Skalski Tomasz 1973   Mrągowo Master Renault Team 02:01:35

3 Małecki Marek 1973   Ełk Master   02:01:56

18 Markowski Rafał 1112 M 1973   Mrągowo Master   02:26:07

Super Master

3 Olszewski Sławomir 1957   Ełk Super Master   02:11:18

4 Charubin Sławomir 1964   PISZ Super Master   02:19:31

{AdmirorGallery}drohy24{/AdmirorGallery}

Półmaraton

Kobiety

Open

1 Ostrowska Klaudia 1982 Suwałki Kobiety Fit 01:03:29

2 Myć Jolanta 1985 Biała Podlaska Kobiety Sport 01:04:59

3 Citko Katarzyna 1980 Białystok Kobiety Fit 01:07:43

4 Świderska Anna 1974 Ełk Kobiety Super Fit 01:10:18

5 Gorczak - Cała Lucyna 1981 Mrągowo Kobiety Fit 01:10:42

6 Głowacka Urszula 1985 Białystok Kobiety Sport 01:10:47

.......................................

9 Paszczyk Katarzyna 1969 Ełk Kobiety Super Fit 01:12:28

11 Bałdyga Magda 1998 Prostki Kobiety Junior 01:13:47

Kategorie

Junior

1 Bałdyga Magda 1998 Prostki Kobiety Junior 01:13:47

Super Fit

1 Świderska Anna 1974 Ełk Kobiety Super Fit 01:10:18

2 Paszczyk Katarzyna 1969 Ełk Kobiety Super Fit 01:12:28

{AdmirorGallery}drohy24a{/AdmirorGallery}

Mężczyźni

Open

1 Chrzanowski Piotr 1985 Ełk Elita 00:56:52

2 Gindorowicz Wiktor 1995 Wasilków Orlik 00:56:56

3 Myć Bartosz 1986 Biała Podlaska Elita 00:57:17

4 Kadłubowski Krzysztof 1998 Białystok Junior 00:57:28

5 Sawa Robert 1976 Lublin Elita Plus 00:57:44

6 Zimnoch Marcin 1997 Białystok Junior 00:57:50

.................................................

29 Grala Wiesław 1961   Mrągowo Super Master   01:00:40

42 Gryn Szymon 2001   Prostki Młodzik   01:02:02

59 Gajdziński Dariusz 1968   Prostki Master   01:04:37

61 Paszczyk Mariusz 1972   Ełk Master   01:04:53

64 Brochacki Lech 1961   Ełk Super Master   01:05:08

76 Grela Wiesław 1952   Ełk MK Weteran   01:06:26

77 Supiński Janusz 1959   Prostki Super Master   01:06:39

82 Guzewicz Radosław 1976 Ełk Elita Plus 01:08:02

88 Rymszo Bogusław 1959 Ełk Super Master 01:09:40

94 Skutnik Sławomir 1969   Ełk Master   01:10:19

Kategorie

Młodzik

2 Gryn Szymon 2001   Prostki Młodzik   01:02:02

Elita

1 Chrzanowski Piotr 1985 Ełk Elita 00:56:52

Elita Plus

20 Guzewicz Radosław 1976 Ełk Elita Plus 01:08:02

Master

15 Gajdziński Dariusz 1968   Prostki Master   01:04:37

16 Paszczyk Mariusz 1972   Ełk Master   01:04:53

27 Skutnik Sławomir 1969   Ełk Master   01:10:19

Super Master

2 Grala Wiesław 1961   Mrągowo Super Master   01:00:40

7 Brochacki Lech 1961   Ełk Super Master   01:05:08

8 Supiński Janusz 1959   Prostki Super Master   01:06:39

11 Rymszo Bogusław 1959 Ełk Super Master 01:09:40

Weteran

1 Grela Wiesław 1952   Ełk MK Weteran   01:06:26

Mini

Kobiety

Open

1 Ankhim Katsiarina 2001 Słonim Młodziczka 00:27:52

2 Gawek Marta 2003 Ostrołęka Żak 00:28:58

3 Kavaliova Anastasia 2002 Słonim Młodziczka 00:29:47

4 Steć Patrycja 2002 Kraśniczyn Młodziczka 00:30:01

5 Laszczkowska Patrycja 2001 Prostki Młodziczka 00:30:42

6 Gliniecka Nikola 2007 Augustów Dzieci 00:31:51

Kategorie

Młodziczka

4 Laszczkowska Patrycja 2001 Prostki Młodziczka 00:30:42

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn