MAZURSKI KLASYK o Puchar Wójta Gminy Łukta 2015 – Pasjonujący finisz: Patryk Badura i Łukasz Dudko na podium

Drugi w krótkim odstępie czasu Mazurski Klasyk amatorów w kolarstwie szosowym tym razem w Łukcie (poprzedni w Świątkach) zgromadził na starcie około stu uczestników, którzy ścigali się na dwóch dystansach: 93 i 31 km. W dłuższym wyścigu doszło do finiszu czwórki zawodników. Patryk Badura z Olsztyna (brązowy medalista MP Mastersów) był drugi, a Łukasz Dudko z Dywit trzeci.

Obaj znaleźli się na czele klasyfikacji M30. W rywalizacji na 31 km główne role odegrali goście. Naszych kolarzy zabrakło w czołowej dziesiątce. Najszybsza z pań była Monika Buchowiecka z Elblaga.

Wyniki

Dystans 93 km

1 Mariusz Gąsiorowski Niezrzeszony Partenczy Cyklosport   02:14:46.43

2 Patryk Badura "Michelin Team" Olsztyn M30 02:14:47.10

3 Lukasz Dudko Dywity M30 02:14:47.45

4 Jacek "KKS Masters Brodnica" Brodnica Cyklosport 02:14:47.64

5 Adrian Brzozowski Mlewo Cyklosport 02:15:38.58

6 Andrzej Głowacki "Grupa Kolarska Gryf Tczew" Elbląg M30 02:15:38.66

7 Leszek Brunke "Hotel Cztery Brzozy Gdańsk" Gdańsk M40 02:15:39.18

8 Adrian Świderski BRAK Mława M30 02:15:39.45

9 ROMAN BLADOWSKI "DUET GOLENIÓW" GDAŃSK M50 02:15:40.36

10 Kamil Więckowski "Tempo Mława" Mława Cyklosport 02:15:40.38

........................................................

12 Marcin Piotrowski Olsztyn M30 02:15:40.93

13 RADOSŁAW Wróblewski "RJB Korsze" Korsze M30 02:15:41.10

14 Radomir Chmiel Olsztyn Cyklosport 02:15:41.21

16 JAN CIRUT OLSZTYN M30 02:15:41.48

17 Michał Szepietowski BRAK Kętrzyn M30 02:15:42.42

19 Andrzej Hawrysz Korsze M30 02:15:42.50

20 Piotr Marzec "Rant Bartoszyce" Bartoszyce Cyklosport 02:15:42.58

23 Marcin Łazarczyk Kętrzyn M30 02:15:43.12

25 Marcin Wojtal "Hotel Krasicki" Olsztyn M30 02:15:43.37

26 Zbigniew Klejnowski Zalewo M40 02:15:43.39

27 Kamil Szepietowski Kętrzyn M30 02:15:44.11

28 Marcin Romanow "Kross Centrum Rowerowe Olsztyn" Olsztyn M30 02:15:44.39

29 Jakub Schmidt Ostróda Cyklosport :02:15:44.49

33 Andrzej Poczopko "Cross centrum rowerowe" OLSZTYN M30 02:15:45.74

38 Marek Trzeszczkowski Olsztyn M30 02:15:46.85

39 Karol Tomaszewski "Mustang Pasłęk" M30 02:15:46.96

40 Mariusz Gadomski "BKK RANT" Bartoszyce M40 02:15:46.96

42 Radosław Kołodziejek Olsztyn M30 02:15:47.34

45 Darek Tumaniec "Cross centrum rowerowe" OLSZTYN M40 02:15:50.43

46 Artur Korc "Cross centrum rowerowe" M40 02:15:50.62

48 Robert Schmidt Ostróda M40 02:17:04.27

49 Henryk Dembiński "LKK Ziemia Lubawska" Iława M50 02:18:20.50

50 Sylwester Wierzbowski Morąg M30 02:28:35.02

54 Janusz Wróblewski RANT Bartoszyce M50 02:38:51.88

55 Wiktor Horszewski "M team" Olsztyn M30 02:45:41.53

56 Paweł Rynko Olsztyn M30 02:53:36.17

57 Krzysztof Krygielski BRAK Wójtowo M40 02:53:53.86

Kategorie

Cyklosport

1 Mariusz Gąsiorowski Niezrzeszony Partenczy Cyklosport 02:14:46.43

2 Jacek Sargalski "KKS Masters Brodnica" Brodnica Cyklosport 02:14:47.64

3 Adrian Brzozowski Mlewo Cyklosport 02:15:38.58

...........................................................................................

5 Radomir Chmiel Olsztyn Cyklosport 02:15:41.21

7 Piotr Marzec "Rant Bartoszyce" Bartoszyce Cyklosport 02:15:42.58

8 Jakub Schmidt Ostróda Ostróda Cyklosport 02:15:44.49

M30

1 Patryk Badura "Michelin Team" Olsztyn M30 02:14:47.10

2 Lukasz Dudko Dywity M30 02:14:47.45

3 Andrzej Głowacki "Grupa Kolarska Gryf Tczew" Elbląg M30 02:15:38.66

5 Marcin Piotrowski Olsztyn M30 02:15:40.93

6 RADOSŁAW Wróblewski "RJB Korsze" Korsze M30 02:15:41.10

7 JAN CIRUT OLSZTYN M30 02:15:41.48

8 Michał Szepietowski BRAK Kętrzyn M30 02:15:42.42

10 Andrzej Hawrysz brak Korsze M30 02:15:42.50

11 Marcin Łazarczyk BRAK Kętrzyn M30 02:15:43.12

13 Marcin Wojtal "Hotel Krasicki" Olsztyn M30 02:15:43.37

14 Kamil Szepietowski BRAK Kętrzyn M30 02:15:44.11

15 Marcin Romanow "Kross Centrum Rowerowe Olsztyn" Olsztyn M30 02:15:44.39

18 Andrzej Poczopko "Cross centrum rowerowe" OLSZTYN M30 02:15:45.74

20 Marek Trzeszczkowski Olsztyn M30 02:15:46.85

21 Karol Tomaszewski "Mustang Pasłęk" Bartąg M30 02:15:46.96

23 Radosław Kołodziejek BRAK Olsztyn M30 02:15:47.34

25 Sylwester Wierzbowski Morąg M30 02:28:35.02

27 Wiktor Horszwald "M team" Olsztyn M30 02:45:41.53

28 Paweł Rynko Olsztyn M30 384 02:53:36.17

M40

1 Leszek Brunke "Hotel Cztery Brzozy Gdańsk" Gdańsk M40 02:15:39.18

2 Piotr Strzecki BRAK GDYNIA M40 02:15:40.63

3 Szymon Kobyliński 7ANNA Gdańsk M40 02:15:42.83

5 Zbigniew Klejnowski brak Zalewo M40 02:15:43.39

8 Mariusz Gadomski "BKK RANT" Bartoszyce M40 02:15:46.96

10 Darek Tumaniec "Cross centrum rowerowe" OLSZTYN M40 02:15:50.43

11 Artur Korc "Cross centrum rowerowe" Olsztyn M40 02:15:50.62

12 Robert Schmidt Ostróda M40 02:17:04.27

14 Krzysztof Krygielski BRAK Wójtowo M40 02:53:53.86

M50

1 ROMAN BLADOWSKI "DUET GOLENIÓW" GDAŃSK M50 02:15:40.36

2 Stanisław Okoński "KR Jastrzębie Łaskie" Łask M50 02:15:45.98

3 Tomasz Pobłocki Banino M50 02:15:47.89

4 Henryk Dembiński "LKK Ziemia Lubawska" Iława M50 02:18:20.50

5 Janusz Wróblewski RANT Bartoszyce M50 02:38:51.88

Dystans 31 km

1 Maciej Bączkowski "SISU OWB TEAM" "Białe Błota" Amatorzy 00:48:32.27

2 Michał Gąsiorowski "SISU OWB TEAM" Bydgoszcz Amatorzy 00:48:32.44

3 Piotr Suska "GK Gryf Tczew" Tczew Amatorzy 00:48:32.54

4 Michał Pryczkowski BRAK Grudziądz Amatorzy 00:48:32.78

5 Zbigniew Bielski "Grupa kolarska gryf" M60 00:48:35.37

6 Edmund Grabowski "Grupa kolarska Gryf Tczew" Pszczółki M70 00:48:35.57

......................................................................

12 Kazimierz Mydło BRAK Olsztyn M60 00:48:38.15

14 Przemysław Frej "Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team" Olsztyn Amatorzy 00:48:38.99

15 Piotr Sobierajski "Rant Bartoszyce" Bartoszyce Amatorzy 00:48:39.62

16 Marek Pawlukiewicz Morąg Morąg Amatorzy 00:48:39.75

20 Kazimierz Konopka "Hotel Krasicki" Olsztyn M60 00:48:40.32

21 Marcin Borsukowicz "Grupa Kolarska GRYF TCZEW" Elbląg Amatorzy 00:48:40.55

22 Monika Buchowiecka "Grupa Kolarska Gryf Tczew" Elbląg K30 00:48:40.67

29 Sylwia Woronecka "Michelin Team" Morąg K30 00:48:49.24

30 Cezary Zacharewicz Morąg Morąg Amatorzy 00:50:32.57

32 Damian Kaczor Purda Amatorzy 00:50:49.16

33 Lech Stańczuk "Michelin Team" Olsztyn M60 00:53:15.39

34 JOANNA "JACHNOWICZ SZUBA" OLSZTYN K30 00:54:08.62

35 Maciej Osowicki Kieźliny Amatorzy 00:55:24.83

36 Świątek "RANT Bartoszyce" K20 00:59:52.25

37 Artur Świątek Bartoszyce Amatorzy 00:59:53.44

38 Piotr Nowakowski OLSZTYN Amatorzy 01:00:20.01

39 Aleksander Stusio Olsztyn Amatorzy 01:05:10.10

Kategorie

Amatorzy

1 Maciej Bączkowski "SISU OWB TEAM" "Białe Błota" Amatorzy 00:48:32.27

2 Michał Gąsiorowski "SISU OWB TEAM" Bydgoszcz Amatorzy 00:48:32.44

3 Piotr Suska "GK Gryf Tczew" Tczew Amatorzy 00:48:32.54

.....................................................................

8 Przemysław Frej "Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team" Olsztyn Amatorzy 00:48:38.99

9 Piotr Sobierajski "Rant Bartoszyce" Bartoszyce Amatorzy 00:48:39.62

10 Marek Pawlukiewicz Morąg Morąg Amatorzy 00:48:39.75

13 Marcin Borsukowicz "Grupa Kolarska GRYF TCZEW" Elbląg Amatorzy 00:48:40.55

16 Cezary Zacharewicz Morąg Morąg Amatorzy 00:50:32.57

17 Damian Kiczor Purda Amatorzy 00:50:49.16

18 Maciej Osowicki Kieźliny Amatorzy 00:55:24.83

19 Artur Świątek Bartoszyce Amatorzy 00:59:53.44

20 Piotr Nowakowski OLSZTYN Amatorzy 01:00:20.01

21 Aleksander Stusio Olsztyn Amatorzy 01:05:10.10

M60

1 Zbigniew Bielski "Grupa kolarska gryf" GDAŃSK M60 00:48:35.37

2 Zbigniew Niespodziany BRAK GDAŃSK M60 00:48:36.07

3 Kazimierz Świderski Mława Mława M60 00:48:37.05

...................................................................................

4 Kazimierz Mydło BRAK Olsztyn M60 00:48:38.15

6 Kazimierz Konopka "Hotel Krasicki" Olsztyn M60 00:48:40.32

11 Lech Stańczuk "Michelin Team" Olsztyn M60 00:53:15.39

K20

1 Elżbieta Świątek "RANT Bartoszyce" Bartoszyce K20 00:59:52.25

K30

1 Monika Buchowiecka "Grupa Kolarska Gryf Tczew" Elbląg K30 00:48:40.67

2 Sylwia Woronecka "Michelin Team" Morąg K30 00:48:49.24

3 Sylwia Rogiewicz Sopot K30 00:50:35.70

......................................................................................

4 JOANNA "JACHNOWICZ SZUBA" OLSZTYN K30 00:54:08.62

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn