×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but lutry87 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but lutry87a is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but lutry87c is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Puchar Warmii dokoła jeziora Luterskiego 2015 – Dwa w jednym choć nie do końca...

Na szosach wokół jeziora Luterskiego rozegrano wyścig o Puchar Warmii. Dwudniowa impreza była jednocześnie mistrzostwami województwa LZS w jeździe na czas (I dzień) i ze startu wspólnego (II dzień). Łączny czas z obu prób liczył się do klasyfikacji generalnej Pucharu Warmii. Było więc sporo ścigania, klasyfikacji i wiele medali. A kibice przeżyli małego Kolna też przeżyli swoje sportowe święto.

Poszczególne etapy Pucharu Warmii wyłaniały zawsze mistrzów województwa. Niestety w tym roku wyścig nie zyskał aprobaty Warmińsko-Mazurskiego Związku Kolarskiego jako mistrzowskiej imprezy regionalnej, stąd przyznano tytuły zrzeszenia LZS. Po prostu ręce opadają , widząc jakie są skutki konfliktu osób działających w kolarstwie na Warmii i Mazurach.

Zwycięzcy klasyfikacji wojewódzkiej do kart historii nie przejdą, ale chyba moga się czuć najlepszymi w regionie w swoich kategoriach wiekowych.

Natomiast w Pucharze Warmii, gdzie obsada była międzynarodowa, w poszczegolnych grupach triumfowali: żaki: Patrycja Taudul (Krynki) i Kacper Gołkiewicz (Przyjaźń Bartoszyce), młodzicy: Kamila Niedźwiedzka (WMKS Olsztyn) i Filip Rabizo (Przyjaźń Bartoszyce), juniorzy młodsi: Marta Jaskulska (Warmia Biskupiec) i Dawid Przybylski (WMKS Olsztyn), junior: Ivan Vavilov (KS Dusshor), elita: Alexandr Kareev (WMKS Olsztyn), masters: Pawel Komotsiy (Kaliningrad), kobiety open: Natalia Rutkowska (WMKS Olsztyn)

Wyniki

Jazda na czas

I etap Pucharu Warmii

Młodzik (2001-02) dyst. 5 km

1 Rabizo Filip UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:07:51

2 Makarov Stepan Kaliningrad 0:07:51

3 Baszewski Maciej LZS Ptaki 0:07:58

4 Gryn Szymon UKK Prostki 0:08:03

5 Fiedorowicz Sebastian WMKS Olsztyn 0:08:21

6 Dudin Danil Kaliningrad 0:08:24

7 Kmiołek Krystian LKK WARMIA Biskupiec 0:08:28

8 Chodań Wiktor LKK WARMIA Biskupiec 0:08:32

9 Ruszczyk Rafał WMKS Olsztyn 0:08:33

10 Gomoła Szymon UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:08:41

11 Prokhorov Vladislav Kaliningrad 0:08:46

12 Budziszewski Krzysztof LKK WARMIA Biskupiec 0:09:01

13 Burczak Krystian LKK WARMIA Biskupiec 0:09:17

14 Wójcicki Dominik LKK WARMIA Biskupiec 0:09:34

15 Bełdowski Łukasz LKK WARMIA Biskupiec 0:09:42

16 Dawidczyk Patryk LKK WARMIA Biskupiec 0:10:18

17 Polewaczyk Karol MSR Mrągowo 0:10:34

Kobiety Open (1998 i starsze) dyst. 9,6 km

1 Rutkowska Natalia WMKS Olsztyn 0:14:27

2 Dziuba Bogumiła BOX-MED Dzierżoniów 0:15:09

3 Kmiołek Klaudia LKK WARMIA Biskupiec 0:15:41

4 Kopińska Monika BOX-MED Dzierżoniów 0:15:56

5 Nasiłowska Sylwia OSiR Sokołów Podlaski 0:16:26

6 Bałdyga Magdalena LKK WARMIA Biskupiec 0:18:50

Juniorka młodsza (2000-1999) dyst. 9,6 km

1 Jaskulska Marta LKK WARMIA Biskupiec 0:15:01

2 Kamieniecka Maria MSR Mrągowo 0:16:34

3 Bykowska Dominika UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:17:47

4 Steć Eliza OSiR Sokołów Podlaski 0:18:16

5 Kuszyńska Lidia LKK WARMIA Biskupiec 0:18:17

6 Ustyugova Maria Kaliningrad 0:20:23

7 Czarnomysa Elżbieta UKS FENIKS Krynki 0:21:23

Junior młodszy (2000-1999) dyst. 9,6 km

1 Burczak Dawid LKK WARMIA Biskupiec 0:14:20

2 Przybylski Dawid WMKS Olsztyn 0:14:26

3 Łysak Dawid LKK WARMIA Biskupiec 0:14:59

4 Niewdana Szymon KLKS LIDER Sztum 0:15:10

5 Chodań Maciej LKK WARMIA Biskupiec 0:15:10

6 Skoczyński Mateusz KLKS LIDER Sztum 0:15:11

7 Lewandowski Piotr KLKS LIDER Sztum 0:15:30

8 Bastek Paweł LKK WARMIA Biskupiec 0:15:32

9 Szałachowski Wojciech MSR Mrągowo 0:15:49

10 Wróbel Michał KLKS LIDER Sztum 0:15:50

11 Gosko Michał LUKK Ełk 0:16:00

Elita (1996 i starsi) dyst. 9,6 km

1 Kareev Alexandr WMKS Olsztyn 0:14:42

Junior (1997-1998) dyst. 9,6 km

1 Vavilov Ivan KSDUSSHOR TVS 0:12:29

2 Kostrubski Paweł LKK "Warmia" Biskupiec 0:13:07

3 Proskurovskii Aleksei KSDUSSHOR TVS 0:13:50

4 Pachucki Mateucz LKK WARMIA Biskupiec 0:14:07

5 Rajch Bartłomiej Copernicus Toruń 0:14:12

6 Kuczyński Tomasz UKK Prostki 0:16:00

Masters (1984 i starsi) dyst. 9,6 km

1 Komotskiy Pavel CPSK Kaliningrad 0:14:16

2 Marcin Tomaszewski TEAM SMARTLAMP 0:15:32

3 Hawrysz Andrzej Korsze 0:15:33

4 Thompson Martin TEAM SMARTLAMP 0:15:51

5 Gajdziński Dariusz UKK Prostki 0:16:41

6 Teszner Klaus LKK WARMIA Biskupiec 0:17:41

7 Wróblewski Janusz LUKS Przyjaźń Bartoszyce 0:17:41

{AdmirorGallery}lutry87{/AdmirorGallery}

Mistrzostwa Województwa LZS

Żaczka (2003-2004) dyst. 3,5 km

1 Budziszewska Katarzyna LKK WARMIA Biskupiec 0:08:06

Żak (2004-2003) dyst. 3,5 km

1 Gołkiewicz Kacper UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:06:36

2 Grotkowski Michał LKK WARMIA Biskupiec 0:06:44

3 Laszczkowski Krzysztof UKK Prostki 0:07:22

4 Bałdyga Dawid LKK WARMIA Biskupiec 0:07:28

5 Rożnowski Jakub LKK WARMIA Biskupiec 0:07:34

6 Michał Choroś LUKK Ełk 0:07:41

7 Chodań Piotr LKK WARMIA Biskupiec 0:07:45

8 Wójcicki Wiktor LKK WARMIA Biskupiec 0:07:57

Młodziczka (2001-02) dyst. 5 km

1 Niedźwiedzka Kamila WMKS Olsztyn 0:08:21

2 Wieremiejczyk Kamila WMKS Olsztyn 0:08:37

3 Kaczmarczyk Natalia WMKS Olsztyn 0:09:24

4 Stapel Weronika UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:09:25

5 Ruszczyk Klaudia WMKS Olsztyn 0:09:35

6 Maliszewska Natalia UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:09:38

7 Czamlet Sandra LKK WARMIA Biskupiec 0:09:54

8 Laszczkowska Patrycja UKK Prostki 0:10:01

Młodzik (2001-02) dyst. 5 km

1 Rabizo Filip UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:07:51

2 Gryn Szymon UKK Prostki 0:08:03

3 Fiedorowicz Sebastian WMKS Olsztyn 0:08:21

4 Kmiołek Krystian LKK WARMIA Biskupiec 0:08:28

5 Chodań Wiktor LKK WARMIA Biskupiec 0:08:32

6 Ruszczyk Rafał WMKS Olsztyn 0:08:33

7 Gomoła Szymon UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:08:41

8 Budziszewski Krzysztof LKK WARMIA Biskupiec 0:09:01

9 Burczak Krystian LKK WARMIA Biskupiec 0:09:17

10 Wójcicki Dominik LKK WARMIA Biskupiec 0:09:34

11 Bełdowski Łukasz LKK WARMIA Biskupiec 0:09:42

12 Dawidczyk Patryk LKK WARMIA Biskupiec 0:10:18

Kobiety Open (1998 i starsze) dyst. 9,6 km

1 Rutkowska Natalia WMKS Olsztyn 0:14:27

2 Kmiołek Klaudia LKK WARMIA Biskupiec 0:15:41

3 Bałdyga Magdalena LKK WARMIA Biskupiec 0:18:50

Juniorka młodsza (2000-1999) dyst. 9,6 km

1 Jaskulska Marta LKK WARMIA Biskupiec 0:15:01

2 Bykowska Dominika UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:17:47

3 Kuszyńska Lidia LKK WARMIA Biskupiec 0:18:17

Junior młodszy (2000-1999) dyst. 9,6 km

1 Burczak Dawid LKK WARMIA Biskupiec 0:14:20

2 Przybylski Dawid WMKS Olsztyn 0:14:26

3 Łysak Dawid LKK WARMIA Biskupiec 0:14:59

4 Chodań Maciej LKK WARMIA Biskupiec 0:15:10

5 Bastek Paweł LKK WARMIA Biskupiec 0:15:32

6 Gosko Michał LUKK Ełk 0:16:00

Elita (1996 i starsi) dyst. 9,6 km

1 Kareev Alexandr WMKS Olsztyn 0:14:42

Junior (1997-1998) dyst. 9,6 km

1 Kostrubski Paweł LKK "Warmia" Biskupiec 0:13:07

2 Pachucki Mateucz LKK WARMIA Biskupiec 0:14:07

3 Kuczyński Tomasz UKK Prostki 0:16:00

{AdmirorGallery}lutry87a{/AdmirorGallery}

Start wspólny

II etap Pucharu Warmii

kat: Żaczka (2003-2004)

1 Taudul Patrycja UKS FENIKS Krynki 0:41:29

2 Budziszewska Katarzyna LKK WARMIA Biskupiec 0:44:11

kat: Żak (2004-2003)

1 Smoliński Jan KLKS LIDER Sztum 0:34:45

2 Gołkiewicz Kacper UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:34:49

3 Laszczkowski Krzysztof UKK Prostki 0:36:23

4 Bałdyga Dawid LKK WARMIA Biskupiec 0:38:38

5 Chodań Piotr LKK WARMIA Biskupiec 0:38:50

6 Onasz Marcin KLKS LIDER Sztum 0:39:04

7 Egorov Egor Kaliningrad 0:41:30

8 Wójcicki Wiktor LKK WARMIA Biskupiec 0:43:54

PK Wrochniak Kornel UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:36:10

kat: Młodziczka (2001-02)

1 Niedźwiedzka Kamila WMKS Olsztyn 0:33:17

2 Wieremiejczyk Kamila WMKS Olsztyn 0:33:17

3 Kaczmarczyk Natalia WMKS Olsztyn 0:33:17

4 Ruszczyk Klaudia WMKS Olsztyn 0:33:27

5 Dakhno Alisa Kaliningrad 0:34:10

6 Dobrogaeva Viktoria Kaliningrad 0:34:11

7 Laszczkowska Patrycja UKK Prostki 0:34:53

8 Czamlet Sandra LKK WARMIA Biskupiec 0:35:26

9 Maliszewska Natalia UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:35:45

10 Stapel Weronika UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:38:01

kat: Młodzik (2001-02)

1 Gryn Szymon UKK Prostki 0:33:12

2 Makarov Stepan Kaliningrad 0:33:12

3 Ruszczyk Rafał WMKS Olsztyn 0:33:12

4 Rabizo Filip UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:33:12

5 Kmiołek Krystian LKK WARMIA Biskupiec 0:33:12

6 Gomoła Szymon UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:33:12

7 Fiedorowicz Sebastian WMKS Olsztyn 0:33:12

8 Baszewski Maciej LZS Ptaki 0:33:12

9 Dudin Danil Kaliningrad 0:33:12

10 Chodań Wiktor LKK WARMIA Biskupiec 0:33:15

11 Prokhorov Vladislav Kaliningrad 0:33:15

12 Budziszewski Krzysztof LKK WARMIA Biskupiec 0:35:29

13 Burczak Krystian LKK WARMIA Biskupiec 0:38:04

14 Wójcicki Dominik LKK WARMIA Biskupiec 0:38:10

kat: Kobiety Open (1998 i starsze)

1 Rutkowska Natalia WMKS Olsztyn 1:28:15

2 Dziuba Bogumiła BOX-MED Dzierżoniów 1:28:19

3 Lipiejko Karolina ALKS STAL Grudziądz 1:34:03

4 Kmiołek Klaudia LKK WARMIA Biskupiec 1:34:03

5 Nasiłowska Sylwia OSiR Sokołów Podlaski 1:34:38

6 Bałdyga Magdalena LKK WARMIA Biskupiec 1:34:38

kat: Juniorka młodsza (2000-1999)

1 Jaskulska Marta LKK WARMIA Biskupiec 0:33:12

2 Kamieniecka Maria MSR Mrągowo 0:33:12

3 Steć Eliza OSiR Sokołów Podlaski 0:33:12

4 Kuszyńska Lidia LKK WARMIA Biskupiec 0:33:12

5 Bykowska Dominika UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:33:12

6 Czarnomysa Elżbieta UKS FENIKS Krynki 0:35:30

kat: Junior młodszy (2000-1999)

1 Przybylski Dawid WMKS Olsztyn 1:27:29

2 Wróbel Michał KLKS LIDER Sztum 1:27:40

3 Niewdana Szymon KLKS LIDER Sztum 1:28:15

4 Skoczyński Mateusz KLKS LIDER Sztum 1:28:15

5 Bastek Paweł LKK WARMIA Biskupiec 1:28:15

6 Lewandowski Piotr KLKS LIDER Sztum 1:34:05

kat: Elita (1996 i starsi)

1 Fadeev Aleksandr Krismar BIG Silvant Team 1:46:29

2 Matrosov Alexandr LUK Baltika Kalingrad 1:48:45

3 Kareev Alexandr WMKS Olsztyn 1:51:52

4 Fadeev Sergey LUK "Baltika" Kaliningrad 1:52:00

5 Wadecki Adam WMKS Olsztyn 1:52:47

kat: Junior (1997-1998)

1 Vavilov Ivan KSDUSSHOR TVS 1:46:37

2 Mrówka Adrian ALKS STAL Grudziądz 1:48:45

3 Kostrubski Paweł LKK "Warmia" Biskupiec 1:51:11

4 Okuniewski Sebastian ALKS STAL Grudziądz 1:52:45

5 Rajch Bartłomiej Copernicus Toruń 1:52:59

6 Pachucki Mateusz LKK WARMIA Biskupiec 2:00:30

7 Proskurovskii Aleksei KSDUSSHOR TVS 2:00:30

8 Kuczyński Tomasz UKK Prostki 2:06:08

kat: Masters (1984 i starsi)

1 Komotskiy Pavel CPSK Kaliningrad 1:23:00

2 Szepietowski Michał Kętrzyn 1:23:25

3 Fiedorowicz Piotr TK MASTERS Giżycko 1:23:33

4 Hawrysz Andrzej Korsze 1:24:33

5 Marcin Tomaszewski TEAM SMARTLAMP 1:24:33

6 Szepietowski Kamil Kętrzyn 1:24:33

7 Łazarczyk Marcin Kętrzyn 1:24:33

8 Sikorski Krystian WMKS Olsztyn 1:24:33

9 Teszner Klaus LKK WARMIA Biskupiec 1:28:44

10 Gajdziński Dariusz UKK Prostki 1:37:20

11 Wróblewski Janusz UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 1:38:27

Mistrzostwa Województwa LZS

kat: Żaczka (2003-2004)

1 Budziszewska Katarzyna LKK WARMIA Biskupiec 0:44:11

kat: Żak (2004-2003)

1 Gołkiewicz Kacper UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:34:49

2 Laszczkowski Krzysztof UKK Prostki 0:36:23

3Bałdyga Dawid LKK WARMIA Biskupiec 0:38:38

4 Chodań Piotr LKK WARMIA Biskupiec 0:38:50

5 Wójcicki Wiktor LKK WARMIA Biskupiec 0:43:54

kat: Młodziczka (2001-02)

1 Niedźwiedzka Kamila WMKS Olsztyn 0:33:17

2 Wieremiejczyk Kamila WMKS Olsztyn 0:33:17

3 Kaczmarczyk Natalia WMKS Olsztyn 0:33:17

4 Ruszczyk Klaudia WMKS Olsztyn 0:33:27

5 Laszczkowska Patrycja UKK Prostki 0:34:53

6 Czamlet Sandra LKK WARMIA Biskupiec 0:35:26

7 Maliszewska Natalia UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:35:45

8 Stapel Weronika UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:38:01

kat: Młodzik (2001-02)

1 Gryn Szymon UKK Prostki 0:33:12

2 Ruszczyk Rafał WMKS Olsztyn 0:33:12

3 Rabizo Filip UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:33:12

4 Kmiołek Krystian LKK WARMIA Biskupiec 0:33:12

5 Gomoła Szymon UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:33:12

6 Fiedorowicz Sebastian WMKS Olsztyn 0:33:12

7Chodań Wiktor LKK WARMIA Biskupiec 0:33:15

8 Budziszewski Krzysztof LKK WARMIA Biskupiec 0:35:29

9 Burczak Krystian LKK WARMIA Biskupiec 0:38:04

10 Wójcicki Dominik LKK WARMIA Biskupiec 0:38:10

kat: Kobiety Open (1998 i starsze)

1 Rutkowska Natalia WMKS Olsztyn 1:28:15

2 Lipiejko Karolina ALKS STAL Grudziądz 1:34:03

3 Kmiołek Klaudia LKK WARMIA Biskupiec 1:34:03

4 Bałdyga Magdalena LKK WARMIA Biskupiec 1:34:38

kat: Juniorka młodsza (2000-1999)

1 Jaskulska Marta LKK WARMIA Biskupiec 0:33:12

2 Kamieniecka Maria MSR Mrągowo 0:33:12

3 Kuszyńska Lidia LKK WARMIA Biskupiec 0:33:12

4 Bykowska Dominika UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:33:12

kat: Junior młodszy (2000-1999)

1 Przybylski Dawid WMKS Olsztyn 1:27:29

2 Bastek Paweł LKK WARMIA Biskupiec 1:28:15

kat: Elita (1996 i starsi)

1 Kareev Alexandr WMKS Olsztyn 1:51:52

2 Wadecki Adam WMKS Olsztyn 1:52:47

kat: Junior (1997-1998)

1 Kostrubski Paweł LKK "Warmia" Biskupiec 1:51:11

2 Pachucki Mateusz LKK WARMIA Biskupiec 2:00:30

3 Kuczyński Tomasz UKK Prostki 2:06:08

{AdmirorGallery}lutry87c{/AdmirorGallery}

Puchar Warmii

klasyfikacja generalna po II etapach

kat: Żaczka (2003-2004)

1 Taudul Patrycja UKS FENIKS Krynki 0:48:58

2 Budziszewska Katarzyna LKK WARMIA Biskupiec 0:52:17

kat: Żak (2004-2003)

1 Gołkiewicz Kacper UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:41:25

2 Smoliński Jan KLKS LIDER Sztum 0:41:28

3 Laszczkowski Krzysztof UKK Prostki 0:43:45

4 Bałdyga Dawid LKK WARMIA Biskupiec 0:46:06

5 Chodań Piotr LKK WARMIA Biskupiec 0:46:35

6 Onasz Marcin KLKS LIDER Sztum 0:46:41

7 Egorov Egor Kaliningrad 0:50:27

8 Wójcicki Wiktor LKK WARMIA Biskupiec 0:51:51

kat: Młodziczka (2001-02)

1 Niedźwiedzka Kamila WMKS Olsztyn 0:41:38

2 Wieremiejczyk Kamila WMKS Olsztyn 0:41:54

3 Kaczmarczyk Natalia WMKS Olsztyn 0:42:41

4 Ruszczyk Klaudia WMKS Olsztyn 0:43:02

5 Dakhno Alisa Kaliningrad 0:43:40

6 Dobrogaeva Viktoria Kaliningrad 0:43:58

7 Laszczkowska Patrycja UKK Prostki 0:44:54

8 Czamlet Sandra LKK WARMIA Biskupiec 0:45:20

9 Maliszewska Natalia UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:45:23

10 Stapel Weronika UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:47:26

kat: Młodzik (2001-02)

1 Rabizo Filip UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:41:03

2 Makarov Stepan Kaliningrad 0:41:03

3 Baszewski Maciej LZS Ptaki 0:41:10

4 Gryn Szymon UKK Prostki 0:41:15

5 Fiedorowicz Sebastian WMKS Olsztyn 0:41:33

6 Dudin Danil Kaliningrad 0:41:36

7 Kmiołek Krystian LKK WARMIA Biskupiec 0:41:40

8 Ruszczyk Rafał WMKS Olsztyn 0:41:45

9 Chodań Wiktor LKK WARMIA Biskupiec 0:41:47

10 Gomoła Szymon UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 0:41:53

11 Prokhorov Vladislav Kaliningrad 0:42:01

12 Budziszewski Krzysztof LKK WARMIA Biskupiec 0:44:30

13 Burczak Krystian LKK WARMIA Biskupiec 0:47:21

14 Wójcicki Dominik LKK WARMIA Biskupiec 0:47:44

kat: Kobiety Open (1998 i starsze)

1 Rutkowska Natalia WMKS Olsztyn 1:42:42

2 Dziuba Bogumiła BOX-MED Dzierżoniów 1:43:28

3* Kmiołek Klaudia LKK WARMIA Biskupiec 1:49:44

4* Nasiłowska Sylwia OSiR Sokołów Podlaski 1:51:04

5* Bałdyga Magdalena LKK WARMIA Biskupiec 1:53:28

kat: Juniorka młodsza (2000-1999)

1 Jaskulska Marta LKK WARMIA Biskupiec 0:48:13

2 Kamieniecka Maria MSR Mrągowo 0:49:46

3 Bykowska Dominika UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:50:59

4 Steć Eliza OSiR Sokołów Podlaski 0:51:28

5 Kuszyńska Lidia LKK WARMIA Biskupiec 0:51:29

6 Czarnomysa Elżbieta UKS FENIKS Krynki 0:56:53

kat: Junior młodszy (2000-1999)

1 Przybylski Dawid WMKS Olsztyn 1:41:55

2 Niewdana Szymon KLKS LIDER Sztum 1:43:25

3 Skoczyński Mateusz KLKS LIDER Sztum 1:43:26

4 Wróbel Michał KLKS LIDER Sztum 1:43:30

5 Bastek Paweł LKK WARMIA Biskupiec 1:43:47

6 Lewandowski Piotr KLKS LIDER Sztum 1:49:35

kat: Elita (1996 i starsi)

1 Kareev Alexandr WMKS Olsztyn 2:06:34

kat: Junior (1997-1998)

1 Vavilov Ivan KSDUSSHOR TVS 1:59:06

2 Kostrubski Paweł LKK "Warmia" Biskupiec 2:04:18

3 Rajch Bartłomiej Copernicus Toruń 2:07:11

4 Proskurovskii Aleksei KSDUSSHOR TVS 2:14:20

5 Pachucki Mateucz LKK WARMIA Biskupiec 2:14:37

6 Kuczyński Tomasz UKK Prostki 2:22:08

kat: Masters (1984 i starsi)

1 Komotskiy Pavel CPSK Kaliningrad 1:37:16

2 Tomaszewski Marcin TEAM SMARTLAMP 1:40:05

3 Hawrysz Andrzej Korsze 1:40:06

4 Teszner Klaus LKK WARMIA Biskupiec 1:46:25

5 Gajdziński Dariusz UKK Prostki 1:54:01

6 Wróblewski Janusz UKS PRZYJAŹŃ Bartoszyce 1:56:08

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn