XIV Mazurski Wyścig MTB Gajewo 2015 – Od żaka do mastersa

W Lesie Miejskim w Gajewie odbył się w niedzielę (13 września) XIV Mazurski Wyścig Kolarski MTB o puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko. Wystartowało ponad 50 uczestników z Gizycka, Mrągowa, Bartoszyc, Elku, Biskupca, Gołdapi i Kaliningradu. Zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach. Najważniejsze, że wszyscy bawili się doskonale, a zwycięzcy wyjechali z cennymi nagrodami.

kat: Żaczka (2003-2004)

1 Żukowska Patrycja UKS Przyjaźń Bartoszyce

2 Ziółkowska Natalia LUKK Prim Ełk

3 Szałachowska Hania Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo

4 Kretowicz Maja Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo

5 Daszkiewicz Oliwia UKS Przyjaźń Bartoszyce

6 Kurach Marta SKKS SMOL-BUD Giżycko

kat: Młodziczka (2001-02)

1 Stapel Weronika UKS Przyjaźń Bartoszyce

2 Wołoch Aleksandra UKS Przyjaźń Bartoszyce

3 Maliszewska Natalia UKS Przyjaźń Bartoszyce

kat: Żak (2004-2003)

1 Samul Bartosz MSR Mrągowo

2 Gołkiewicz Kacper UKS Przyjaźń Bartoszyce

3 Daszkiewicz Oliwier Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo

4 Stapel Mateusz UKS Przyjaźń Bartoszyce

5 Parzych Maciej Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo

6 Ciżowski Maciej UKS Przyjaźń Bartoszyce

7 Dębiński Adam LUKK Prim Ełk

8 Bańkowski Bartosz UKS Przyjaźń Bartoszyce

9 Szawarski Jakub LUKK Prim Ełk

10 Szuliński Jakub SZkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo

11 Pichler Dominik Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo

12 Romejko Jakub LUKK Prim Ełk

13 Dobrosielski Szymon MSR Mrągowo

14 Choroś Michał LUKK Prim Ełk

15 Oborski Mateusz SZkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo

kat: Młodzik (2001-02)

1 Fiedorowicz Sebastian Warmińsko Mazurski KS

2 Rabizo Filip UKS Przyjaźń Bartoszyce

3 Vladislav Prokhorov Kaliningrad

4 Kurach Bartosz KS SMOL-BUD

5 Witkowski Julian

kat: Juniorka młodsza (2000-1999)

1 Kuszyńska Lidia WKK Biskupiec

kat: Elita (1996 i starsi)

1 Wróblewski Michał Bull Racing Team

2 Bielski Marcin MKK Korba

3 Kindrasz Krzysztof

4 Ziółkowski Grzegorz

kat: Masters +40

1 Sobierajski Piotr Rant Bartoszyce

2 Sadowski Robert Łowcy Przygód Gołdap

3 Rogala Dariusz Łowcy Przygód Gołdap

4 Fiedorowicz Piotr TK Masters Giżycko

5 Sternicki Tomasz Czarek Team

6 Oborski Ryszard

kat: Masters +30

1 Tarnicki Ireneusz MKK Korba

2 Kindrasz Krzysztof

3 Waszkielis Marcin

4 Kozłowski Andrzej RDLP OLSZTYN MTB TEAM

5 Lewandowski Mariusz

kat:Masters +50

1 Grajewski Jerzy TK Masters Giżycko

2 Charubin Sławomir LUS Grupa Mrągowo

3 Wróblewski Janusz UKS Przyjaźń Bartoszyce

4 Lenkiewicz Ryszard TK Masters Giżycko

5 Lemieszek Andrzej Czarne Pantery Giżycko

kat: Masters +60

1 Piasecki Andrzej Mrągowo

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn