Maratony Kresowe MTB Wschodzący Białystok 2018 – Magda Chmielewska i Piotr Wiśniewski na podium w kategoriach

Fot. Marek Kulikowski/maratony kresowe

Wyścigiem pod hasłem „Wchodzący Białystok” w niedziele (25 marca) rozpoczął się kolejny cykl Maratonów Kresowych MTB. To impreza wyjątkowa z trasami wyznaczonymi unikalnych miejscach, tak że kontakt uczestników z naturą jest szczególnie bliski. Premierowa impreza w Białymstoku wywołała duże zainteresowanie, nie zabrakło akcentów warmińsko-mazurskich.

Na dystansie maratonu pojechał tylko Witold Mikielski (Olsztynek), który był 14 w open i szósty w kat. M2. W półmaratonie w czołowych dziesiątkach open dojechali: Katarzyna Chmielewska (Kętrzyn) i Piotr Wiśniewski (Ełk). W swoich grupach wiekowych znaleźli się na drugich miejscach. Ponadto Wiesław Grela (Ełk) w M6 był piąty, a w M5 Wiesław Zalewski (Mrągowo) – czwarty.

Wyniki

Maraton

Mężczyźni

Open

1 Pacevicius Sarunas M 1991 Kowno Męźczyźni M2 02:03:20

2 Krysiewicz Piotr M 1999 Białystok Orlik 02:03:44

3 Remeika Arturas M 1978 Wilno Męźczyźni M4 02:03:48

4 Poguda Andrej M 1980 Vilnius Męźczyźni M3 02:03:49

5 Arciszewski Paweł M 1986 Białystok Męźczyźni M2 02:04:59

6 Kovaliovas Edgaras M 1989 Wilno Męźczyźni M2 02:07:27

............................

14 Mikielski Witold M 1988   Olsztynek Męźczyźni M2   02:14:47

Kategorie

M2

6 Mikielski Witold M 1988   Olsztynek Męźczyźni M2   02:14:47

18663 70 cov007

Fot. mazovia MTB (ilustracja)

Półmaraton

Kobiety

Open

1 Kamińska Ewelina K 1987 Białystok Kobiety Fit K3 01:28:51

2 Pomian Agnieszka K 1974 Białystok Kobiety Fit K4 01:30:26

3 Kertenyte Kornelija K 2001 Ziezmariai Kobiety Junior 01:31:07

4 Kuszmider Magdalena K 1989 Legionowo Kobiety Sport 01:32:06

5 Zinówko Aleksandra K 1972 Białystok Kobiety Fit K4 01:38:21

6 DYKMAN JUSTYNA K 1984 VILNIUS Kobiety Fit K3 01:39:33

.......................................

8 Chmielewska Magda K 1990   Kętrzyn Kobiety Sport   01:41:27

Kategorie

Kobiety Sport

2 Chmielewska Magda K 1990   Kętrzyn Kobiety Sport   01:41:27

 

Fot. Marek Kulikowski

Mężczyźni

Open

1 Paszko Piotr M 2000 Białystok Junior 01:13:30

2 Pomian Szymon M 2002 Białystok Junior Młodszy 01:13:30

3 Kalinowski Krystian M 1993 Białystok Męźczyźni M2 01:13:57

4 Dawidejt Paweł M 1983 Augustów Męźczyźni M3 01:13:57

5 Kościelny Paweł M 1972 Warszawa Męźczyźni M4 01:16:13

6 Wiśniewski Piotr M 1973 Ełk Męźczyźni M4 01:16:13

..........................................

43 ZALEWSKI WIESŁAW M 1963 MRĄGOWO Męźczyźni M5 01:23:28

75 Grela Wiesław M 1952 Ełk Męźczyźni M6 01:31:07

166 Nowiczenko Andrzej M 1974 Gołdap Męźczyźni M4 01:46:52

218 Lipiński Marcin M 1977 Gołdap Męźczyźni M4 MTB TEAM 15. pplot GOŁDAP 01:58:11

219 KUNISZYK Piotr M 1981 gołdap Męźczyźni M3 MTB TEAM 15. pplot GOŁDAP 01:58:11

220 Matwiejczyk Arkadiusz M 1971 Ełk Męźczyźni M4   01:58:16

229 Chomiczewski Jacek   M 1970   Gołdap Męźczyźni M4 MTB TEAM 15. pplot GOŁDAP 02:01:21

235 Bujnowski Jacek M 1984   Gołdap Męźczyźni M3 MTB TEAM 15. pplot GOŁDAP 02:04:22

244 Leleń Mariusz M 1989   Gołdap Męźczyźni M2 MTB TEAM 15. pplot GOŁDAP 02:14:52

Kategorie

M2

34 Leleń Mariusz M 1989   Gołdap Męźczyźni M2 MTB TEAM 15. pplot GOŁDAP 02:14:52

M3

55 KUNISZYK Piotr M 1981 gołdap Męźczyźni M3 MTB TEAM 15. pplot GOŁDAP 01:58:11

60 Bujnowski Jacek M 1984   Gołdap Męźczyźni M3 MTB TEAM 15. pplot GOŁDAP 02:04:22

M4

2 Wiśniewski Piotr M 1973 Ełk Męźczyźni M4 01:16:13

39 Nowiczenko Andrzej M 1974 Gołdap Męźczyźni M4 01:46:52

58 Lipiński Marcin M 1977 Gołdap Męźczyźni M4 MTB TEAM 15. pplot GOŁDAP 01:58:11

59 Matwiejczyk Arkadiusz M 1971 Ełk Męźczyźni M4   01:58:16

62 Chomiczewski Jacek   M 1970   Gołdap Męźczyźni M4 MTB TEAM 15. pplot GOŁDAP 02:01:21

M5

4 ZALEWSKI WIESŁAW M 1963 MRĄGOWO Męźczyźni M5 01:23:28

M6

5 Grela Wiesław M 1952 Ełk Męźczyźni M6 01:31:07

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn