60 Mały Wyścig Pokoju M-WKol. Ciechanów 2018 – Warmia kontra Mazowsze

Fot. lkk warmia biskupiec facebook

W Ciechanowie odbyły się w sobotę (28 kwietnia) pierwsze dwa etapy Małego Wyścigu Pokoju Mazowiecko-Warszawskiego Związku Kolarskiego. To impreza skierowana do młodych adeptów (od żaka do juniora młodszego). Z kolarzami Mazowsza swe umiejętności skonfrontowali zawodnicy LKK Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec. Z dużym powodzeniem, zajmując wiele czołowych miejsc.

W jeździe na czas na podium znaleźli się: młodzik: Dawid Bałdyga – 2 miejsce, młodziczka Laura Rybkiewicz – 2 miejsce, ze startu wspólnego: Dawid Bałdyga – 3 miejsce, młodziczka: Wiktoria Szczepańska – 1 miejsce, Laura Rybkiewicz – 2 miejsce. W klasyfikacji generalnej liderka klasyfikacji młodziczek jest Laura Rybkiewicz, tuz za podium znajduje się Wiktoria Szczepańska, drugie miejsce zajmuje Dawid Bałdyga.

I etap jazda na czas

Młodzik

1 KAPELA Marek GKK OPTY-Mazowsze Grodzisk Maz. 00:06:59

2 BAŁDYGA Dawid LKK Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec 00:07:27

3 KIDA Antoni GKK OPTY-Mazowsze Grodzisk Maz. 00:07:32

...........................

7 WIĘCZKOWSKI Paweł LKK Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec 00:07:47

27 WÓJCICKI Wiktor LKK Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec 00:08:40

Juniorka młodsza

1 FURTAK Wioletta MAYDAY TEAM LUBLIN 00:07:42

2 RUSINEK Amelia MAYDAY TEAM LUBLIN 00:07:52

3 2002 BŁASZKIEWICZ Julia KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹ 00:07:54

................................................

7 SZCZEPAŃSKA Nikola LKK Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec 00:08:16

8 PRUSINSKA Sara LKK Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec 00:08:17

9 MRÓWKA Gabriela LKK Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec 00:08:26

Młodziczka

1 CHRZANOWSKA Maria GKK OPTY-Mazowsze Grodzisk Maz. 00:07:09

2 RYBKIEWICZ Laura LKK Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec 00:08:10

3 2005 KOPANIA Katarzyna LUKS Dwójka Danielo Sportswear Stryków 00:09:02

....................................................

10 SZCZEPAŃSKA WIktoria LKK Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec 00:10:37

Żaczka

1 ŚWIDERSKA Marcelina GKK OPTY-Mazowsze Grodzisk Maz. 00:07:35

2 GAJEWSKA Julia AMP UKS Victoria Radzymin 00:07:57

3 2006 PATORA Aleksandra SK Logo Service LUKS Dwójka Stryków 00:08:03

..................................

10 RYBKIEWICZ Kinga LKK Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec 00:08:51

31453979 340243826501393 7769157090374844416 n

II etap (start wspólny}

Młodzik

1 KAPELA Marek GKK OPTY-Mazowsze Grodzisk Maz. 01:16:34

2 ŚWIDERSKI Antoni GKK OPTY-Mazowsze Grodzisk Maz. 01:16:34

3 BAŁDYGA Dawid LKK Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec 01:16:34

................

7 WIĘCZKOWSKI Paweł LKK Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec 01:16:34

17 WÓJCICKI Wiktor LKK Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec 01:16:34

Juniorka młodsza

1 RUSINEK Amelia MAYDAY TEAM LUBLIN 01:16:34

2 FURTAK Wioletta MAYDAY TEAM LUBLIN 01:16:34

3 STACHYRA Karolina MAYDAY TEAM LUBLIN 01:16:34

.........................................

4 PRUSINSKA Sara LKK Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec 01:16:34

6 SZCZEPAŃSKA Nikola LKK Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec 01:16:34

8 MRÓWKA Gabriela LKK Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec 01:16:34

Młodziczka

1 SZCZEPAŃSKA WIktoria LKK Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec 00:53:10

2 RYBKIEWICZ Laura LKK Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec 00:53:10

3 KRZYCZKOWSKA Malwina AMP UKS Victoria Radzymin 00:55:01

Żaczka

1 ŚWIDERSKA Marcelina GKK OPTY-Mazowsze Grodzisk Maz. 00:28:29

2 PATORA Aleksandra SK Logo Service LUKS Dwójka Stryków 00:28:29

3 WIELGO Natalia AMP UKS Victoria Radzymin 00:28:29

.......................................

9 RYBKIEWICZ Kinga LKK Zakłady Mięsne "WARMIA" Biskupiec 00:29:52

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn