Puchar Warmii, Mistrzostwa Województwa Lutry 2018 – Miłe wspomnienia po kolorowym peletonie

Fot. lkk warmia biskupiec facebook

W weekend (12/13 maja) odbyły się w Lutrach: Puchar Warmii i Mistrzostwa Województwa w kolarstwie szosowym. Był to prawdziwy przegląd młodziezowego kolarstwa na Warmii i Mzurach z udziałem gości z Podlasia, Mazowsza i zza wschodniej granicy. Puchar Warmii obejmował klasyfikacje generalną dwóch etapów: jazdy na czas i ze starty wspólnego, które to z kolei były oddzielnie traktowane jako mistrzostwa województwa w tych konkurencjach.

Najważniejsze, że organizatorzy nie ustają w wysiłkach i co roku kontynuują piękna tradycję. Zdajemy sobie sprawę jak trudno przy małym budżecie przeprowadzić taką imprezę. Ale mamy w regionie wielu oddanych sympatyków kolarstwa, którzy kochają tę dyscyplinę a Puchar Warmii jest swego rodzaju wizytówką. Połączenie Pucharu Warmii i Mistrzostw Województwa (dotyczy to również szkółek) jest dobrym i sprawdzonym pomysłem. Oczywiście coraz trudniej sprowadzić na regionalne zawody kolarzy z najwyższej półki, ale z tym się już pogodziliśmy. Rywalizacja młodzieży i mastersów tez ma swój urok, zwłaszcza gdy zaproszeni goście prezentują wysoką klasę. A tak było w przypadku zawodników z Kaliningradu, którzy zdominowali kategorie junior młodszy i junior. W każdym razie wyścig spełnił oczekiwania, także kibiców, którzy rzadko maja okazję oglądać kolorowy peleton.

W Pucharze Warmii triumfowali: kat. żaczka; Kinga Kosińska (UKS Przyjaźń Bartoszyce), kat żak: Adam Bronakowski (Szkółka Kolarska Olsztyn), kat. młodziczka: Wiktoria Szczepańska (LKK ZM Warmia Biskupiec), kat. młodzik: Paweł Więczkowski (LKK ZM Warmia Biskupiec), kat. juniorka młodsza: Sara Prusińska (LKK ZM Warmia Biskupiec). Kat. junior młodszy: Danila Dudin (Kaliningrad), kat. junior: Maksim Gritcenko (Kaliningrad), kat. elita: Dawid Przybylski (WMKS Olsztyn), kat. Masters: Sebastian Żelazowski (OKS Warmia i Mazury)

W klasyfikacji klubowej zwyciężyli kolarze LKK Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec przed Kaliningradem i WMKS Olsztyn.

W niedzielę startowali wózkarze. Wygrał Cezary Król przed Bogdanem Królem, a wśród pań triumfowała Katarzyna Zubowicz (wszyscy IKS Smok Lotos Orneta)

Podczas dwóch dni wyłoniono mistrzów województwa w obu konkurencjach. W kilku przypadkach mieliśmy podwójnych złotych medalistów, a są to: w kat. żaczka Alicja Lachowicz (Szkółka Kolarska Prostki – UKK Prostki), w kat. żak: Adam Bronakowski (Szkółka Kolarska Olsztyn), kat, młodzik: Paweł Więczkowski (LKK ZM Warmia Biskupiec), kat. juniorka młodsza: Sara Prusińska (LKK ZM Warmia Biskupiec), kat. junior młodszy: Konrad Gołębiowski (Wadecki Bike Academy), kat, junior: Dawid Łysak (LKK ZM Warmia Biskupiec). W młodziczkach w jeździe na czas mistrzynią została Wiktoria Szczepańska (LKK ZM Warmia Biskupiec), a ze startu wspólnego jej koleżanka klubowa Laura Rybkiewicz.

W mistrzostwach województwa szkółek tytuły w obu konkurencjach zdobyli: Alicja Lachowicz i Adam Bronakowski wśród żaków, a w młodzikach: Martyna Szczęsna (Szkółka Kolarska Olsztyn) i Hubert Wybranowski (Szkółka Kolarska Ełk). Zespołowo wygrał Olsztyn przed Prostkami i Ełkiem

Puchar Warmii

Kategoria żaczka

jazda na czas

1 Kosińska Kinga UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:06:12,83

2 Lachowicz Alicja Szkółka Prostki-UKK PROSTKI 00:06:14,00

3 Chertikhina Julia MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad 00:06:23,84

4 Sipko Urszula UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:06:27,33

5 Rybkiewicz Kinga Szkółka Kolarska Biskupiec 00:06:32,72

6 Dementiuk Roksana Szkółka Kolarska gm.Ełk 00:06:33,41

7 Żuk Wiktoria Szkółka Kolarska gm.Ełk 00:06:39,03

8 Holcman Wiktoria Szkółka Kolarska gm.Ełk 00:06:56,18

9 Tabarkiewicz Michalina Szkółka Kolarska Stawiguda 00:07:28,66

10 Wijatkowska Joanna Szkółka Kolarska Kolno 00:08:10,40

11 Zawistowska Zuzanna Szkółka Prostki-UKK PROSTKI 00:08:10,51

Wyścig ze startu wspólnego

1 Kosińska Kinga UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:34:50,00

2 Lachowicz Alicja Szkółka Prostki-UKK PROSTKI 00:34:55,00

3 Sipko Urszula UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:34:56,00

4 Chertikhina Julia MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad 00:35:05,00

5 Rybkiewicz Kinga Szkółka Kolarska Biskupiec 00:40:06,00

6 Tabarkiewicz Michalina Szkółka Kolarska Stawiguda 00:49:00,00

Klasyfikacja generalma

1 Kosińska Kinga UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:06:12,83 + 00:34:50,00 00:41:02,83

2 Lachowicz Alicja Szkółka Prostki-UKK PROSTKI 00:06:14,00 + 00:34:55,00 00:41:09,00

3 Sipko Urszula UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:06:27,33 00:34:56,00 + 00:41:23,33

4 Chertikhina Julia MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad 00:06:23,84 + 00:35:05,00 00:41:28,84

5 Rybkiewicz Kinga Szkółka Kolarska Biskupiec 00:06:32,72 + 00:40:06,00 00:46:38,72

6 Tabarkiewicz Michalina Szkółka Kolarska Stawiguda 00:07:28,66 + 00:49:00,00 00:56:28,66

Kategoria żak

jazda na czas

1 Bronakowski Adam Szkółka Kolarska Olsztyn 00:05:38,65

2 Stankiewicz Jan Szkółka Kolarska Ełk 00:05:50,58

3 Goldan Kacper Szkółka Kolarska Olsztyn 00:05:52,40

4 Sobczak Maciej Szkółka Kolarska Gronowo Górne 00:05:54,74

5 Świder Wiktor Szkółka Kolarska Biskupiec 00:05:58,67

6 Żelazowski Maciej Szkółka Kolarska Olsztyn 00:06:03,87

7 Gutowski Kamil Szkółka Prostki - UKK PROSTKI 00:06:04,10

8 Borkowski Wojciech Szkółka Kolarska Olsztyn 00:06:10,40

9 Sidorowicz Mateusz Szkółka Kolarska Choroszcz 00:06:16,19

10 Królicki Michał Szkółka Kolarska Biskupiec 00:06:17,66

11 ŁukaszewiczJakub Szkółka Kolarska Choroszcz 00:06:21,91

12 Widnicki Kacper Szkółka Kolarska Biskupiec 00:06:28,97

13 Kostkowski Joachim Szkółka Kolarska Stawiguda 00:06:32,15

14 Maćkiewicz Kacper UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:06:40,40

15 Stefański Leon Szkółka Kolarska Stawiguda 00:06:52,26

16 Szuszkiewicz Jan Szkołka Kolarska Kolno 00:06:53,08

17 Doroxov Andrei DSS Kaliningrad 00:06:54,58

18 Bućko Wojciech Szkółka Kolarska Biskupiec 00:06:56,19

19 Haponik Szymon Szkółka Kolarska Stawiguda 00:06:57,61

20 Sowiński Błażej Szkołka Kolarska Kolno 00:07:00,50

21 Redżepi Bartek Szkółka Kolarska Olsztyn 00:07:02,52

22 Fidurski Konrad Szkołka Kolarska Kolno 00:07:27,76

Wyścig ze startu wspólnego

1 Trochim Kacper Sokólski Klub Kolarski Sokół 00:34:31,00

2 Bronakowski Adam Szkółka Kolarska Olsztyn 00:34:32,00

3 Gutowski Kamil Szkółka Prostki - UKK PROSTKI 00:34:40,00

4 Świder Wiktor Szkółka Kolarska Biskupiec 00:34:40,00

5 Królicki Michał Szkółka Kolarska Biskupiec 00:34:41,00

6 Sidorowicz Mateusz Szkółka Kolarska Choroszcz 00:34:42,00

7 Sobczak Maciej Szkółka Kolarska Gronowo Górne 00:34:46,00

8 ŁukaszewiczJakub Szkółka Kolarska Choroszcz 00:34:50,00

9 Stefański Leon Szkółka Kolarska Stawiguda 00:35:11,00

10 Stankiewicz Jan Szkółka Kolarska Ełk 00:35:13,00

11 Borkowski Wojciech Szkółka Kolarska Olsztyn 00:35:15,00

12 Ciechomski Józef DAZAR OLIMPIC Piaseczno 00:35:24,00

13 Widnicki Kacper Szkółka Kolarska Biskupiec 00:35:55,00

14 Leśniewski Cyprian DAZAR OLIMPIC Piaseczno 00:38:33,00

15 Maćkiewicz Kacper UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:38:39,00

16 Bućko Wojciech Szkółka Kolarska Biskupiec 00:39:34,00

17 Kostkowski Joachim Szkółka Kolarska Stawiguda 00:42:50,00

18 Doroxov Andrei DSS Kaliningrad 00:45:36,00

19 Redżepi Bartek Szkółka Kolarska Olsztyn 00:46:32,00

20 Goldan Kacper Szkółka Kolarska Olsztyn 00:46:41,00

Klasyfikacja generalna

1 Bronakowski Adam Szkółka Kolarska Olsztyn 00:05:38,65 + 00:34:32,00 00:40:10,65

2 Świder Wiktor Szkółka Kolarska Biskupiec 00:05:58,67 + 00:34:40,00 00:40:38,67

3 Sobczak Maciej Szkółka Kolarska Gronowo Górne 00:05:54,74 + 00:34:46,00 00:40:40,74

4 Gutowski Kamil Szkółka Prostki - UKK PROSTKI 00:06:04,10 + 00:34:40,00 00:40:44,10

5 Sidorowicz Mateusz Szkółka Kolarska Choroszcz 00:06:16,19 + 00:34:42,00 00:40:58,19

6 Królicki Michał Szkółka Kolarska Biskupiec 00:06:17,66 + 00:34:41,00 00:40:58,66

7 Stankiewicz Jan Szkółka Kolarska Ełk 00:05:50,58 + 00:35:13,00 00:41:03,58

8 ŁukaszewiczJakub Szkółka Kolarska Choroszcz 00:06:21,91 + 00:34:50,00 00:41:11,91

9 Borkowski Wojciech Szkółka Kolarska Olsztyn 00:06:10,40 + 00:35:15,00 00:41:25,40

10 Stefański Leon Szkółka Kolarska Stawiguda 00:06:52,26 + 00:35:11,00 00:42:03,26

11 Widnicki Kacper Szkółka Kolarska Biskupiec 00:06:28,97 + 00:35:55,00 00:42:23,97

12 Maćkiewicz Kacper UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:06:40,40+ 00:38:39,00 00:45:19,40

13 Bućko Wojciech Szkółka Kolarska Biskupiec 00:06:56,19 + 00:39:34,00 00:46:30,19

14 Kostkowski Joachim Szkółka Kolarska Stawiguda 00:06:32,15 + 00:42:50,00 00:49:22,15

15 Doroxov Andrei DSS Kaliningrad 00:06:54,58 + 00:45:36,00 00:52:30,58

16 Goldan Kacper Szkółka Kolarska Olsztyn 00:05:52,40 + 00:46:41,00 00:52:33,40

17 Redżepi Bartek Szkółka Kolarska Olsztyn 00:07:02,52 + 00:46:32,00 00:53:34,52

Kat. młodziczka

jazda na czas

1 Szczepańska Wiktoria LKK Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec 00:08:48,14

2 Rybkiewicz Laura LKK Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec 00:08:55,49

3 Szczęsna Martyna Szkółka Kolarska Olsztyn 00:09:12,68

4 Daszkiewicz Oliwia UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:09:31,47

5 Drygalska Marcela Szkółka Kolarska Olsztyn 00:09:49,60

6 Wieczorek Martyna Szkółka Kolarska Olsztyn 00:10:32,33

Wyścig ze startu wspólnego

1 Rybkiewicz Laura LKK Z M Warmia Biskupiec 00:34:33,00

2 Szczepańska Wiktoria LKK Z M Warmia Biskupiec 00:34:33,00

3 Szczęsna Martyna Szkółka Kolarska Olsztyn 00:34:34,00

4 Drygalska Marcela Szkółka Kolarska Olsztyn 00:34:50,00

5 Wieczorek Martyna Szkółka Kolarska Olsztyn 00:34:50,00

6 Daszkiewicz Oliwia UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:34:49,00

Klasyfikacja generalna

1 Szczepańska Wiktoria LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:08:48,14 + 00:34:33,00 00:43:21,14

2 Rybkiewicz Laura LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:08:55,49 + 00:34:33,00 00:43:28,49

3 Szczęsna Martyna Szkółka Kolarska Olsztyn 00:09:12,68 + 00:34:34,00 00:43:46,68

4 Daszkiewicz Oliwia UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:09:31,47 + 00:34:49,00 00:44:20,47

5 Drygalska Marcela Szkółka Kolarska Olsztyn 00:09:49,60 + 00:34:50,00 00:44:39,60

6 Wieczorek Martyna Szkółka Kolarska Olsztyn 00:10:32,33 + 00:34:50,00 00:45:22,33

Kategoria młodzik

jazda na czas

1 Więczkowski Paweł LKK Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec 00:07:53,33

2 Wojciechowski Jerzy W-MKS Olsztyn 00:07:53,58

3 Żelazowski Michał W-MKS Olsztyn 00:08:02,67

4 Ciżowski Maciej UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:08:06,84

5 Pieczkowski Olivier W-MKS Olsztyn 00:08:16,13

6 Shlenin Nikita MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad 00:08:16,58

7 Płoski Oliwier LKK Zaklady Mięsne Warmia Biskupiec 00:08:26,18

8 Wójcicki Wiktor LKK Zaklady Mięsne Warmia Biskupiec 00:08:51,93

9 Podmarkov Vladislav MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad 00:08:56,94

10 Borkowski Bartłomiej W-MKS Olsztyn 00:09:04,41

11 Tulaev Stepan MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad 00:09:18,43

12 Wybranowski Hubert Szkółka Kolarska Ełk 00:09:18,92

13 Siemianowski Mikołaj Szkółka Kolarska Olsztyn 00:09:22,41

14 Jaczun Franciszek W-MKS Olsztyn 00:09:33,87

15 Sokół Antoni Szkółka Kolarska Choroszcz 00:09:37,79

16 Segień Michał W-MKS Olsztyn 00:09:38,60

17 Egorov Egor DSS Kaliningrad 00:09:39,09

18 Gogol Vladislav MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad 00:09:39,15

19 Wiśniewski Kacper W-MKS Olsztyn 00:09:44,47

20 Romaniuk Patryk Szkółka Kolarska Choroszcz 00:09:45,75

21 Lachowicz Paweł Szkółka Prostki -UKK PROSTKI 00:09:47,72

22 Oshkukov Denis GAU DO KO KSDUSSHOR Kaliningrad 00:10:04,00

23 Tabarkiewicz Max Szkółka Kolarska Stawiguda 00:10:05,48

24 Mendelski Kajetan Szkółka Kolarska Stawiguda 00:10:09,27

25 Witek Michał Szkółka Kolarska Olsztyn 00:10:10,43

26 Giedziun Piotr Szkółka Kolarska Biskupiec 00:10:11,58

27 Kwiatkowski Bartłomiej Szkółka Kolarska Stawiguda 00:10:20,39

28 Widzewicz Marcel Szkółka Kolarska Olsztyn 00:10:26,54

29 Fronczak Maksymilian Szkółka kolarska Olsztyn 00:10:31,00

30 Ledwosiński Mateusz Szkółka Kolarska Gronowo Górne 00:10:34,66

31 Chikita Rodion DSS Kaliningrad 00:10:48,43

Wyścig ze startu wspólnego

1 Żygieło Dawid Sokólski Klub Kolarski Sokół 01:04:34,00

2 Więczkowski Paweł LKK Z M Warmia Biskupiec 01:04:34,00

3 Żelazowski Michał W-MKS Olsztyn 01:04:35,00

4 Ciżowski Maciej UKS Przyjaźń Bartoszyce 01:04:35,00

5 Borkowski Bartłomiej W-MKS Olsztyn 01:04:35,00

6 Wojciechowski Jerzy W-MKS Olsztyn 01:04:35,00

7 Pieczkowski Olivier W-MKS Olsztyn 01:04:36,00

8 Ciechomski Karol DAZAR OLIMPIC Piaseczno 01:04:37,00

9 Sawoń Sebastian Sokólski Klub Kolarski Sokół 01:04:37,00

10 Kusiak Arkadiusz LUK Trójka Piaseczno 01:04:38,00

11 Wybranowski Hubert Szkółka Kolarska Ełk 01:04:42,00

12 Wójcicki Wiktor LKK Z M Warmia Biskupiec 01:04:43,00

13 Bałdyga Dawid LKK Z M Warmia Biskupiec 01:04:46,00

14 Podmarkov Vladislav MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad 01:04:47,00

15 Siemianowski Mikołaj Szkółka Kolarska Olsztyn 01:04:50,00

16 Rutkowski Krzysztof LUK Trójka Piaseczno 01:04:59,00

17 Płoski Oliwier LKK Z M Warmia Biskupiec 01:04:59,00

18 Gogol Vladislav MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad 01:05:01,00

19 Tulaev Stepan MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad 01:05:23,00

20 Lachowicz Paweł Szkółka Prostki -UKK PROSTKI 01:06:04,00

21 Shlenin Nikita MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad 01:07:29,00

22 Segień Michał W-MKS Olsztyn 01:08:40,00

23 2004 Egorov Egor DSS Kaliningrad 01:08:46,00

24 Oshkukov Denis GAU DO KO KSDUSSHOR Kaliningrad 01:08:46,00

25 Radziwonowski Jakub Szkółka Kolarska w Sokółce 01:12:10,00

26 Kwiatkowski Bartłomiej Szkółka Kolarska Stawiguda 01:12:20,00

27 Sokół Antoni Szkółka Kolarska Choroszcz 01:13:05,00

28 Wiśniewski Kacper W-MKS Olsztyn 01:16:50,00

29 Romaniuk Patryk Szkółka Kolarska Choroszcz 01:16:53,00

30 Witek Michał Szkółka Kolarska Olsztyn 01:17:03,00

31 Jaczun Franciszek W-MKS Olsztyn 01:17:30,00

32 Chikita Rodion DSS Kaliningrad 01:20:01,00

33 Tabarkiewicz Max Szkółka Kolarska Stawiguda 01:21:15,00

34 Ledwosiński Mateusz Szkółka Kolarska Gronowo Górne 01:22:20,00

35 Widzewicz Marcel Szkółka Kolarska Olsztyn 01:24:27,00

36 Mendelski Kajetan Szkółka Kolarska Stawiguda 01:28:06,00

Klasyfikacja generalna

1 Więczkowski Paweł LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:07:53,33 + 01:04:34,00 01:12:27,33

2 Wojciechowski Jerzy W-MKS Olsztyn 00:07:53,58 + 01:04:35,00 01:12:28,58

3 Żelazowski Michał W-MKS Olsztyn 00:08:02,67 + 01:04:35,00 01:12:37,67

4 Ciżowski Maciej UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:08:06,84 + 01:04:35,00 01:12:41,84

5 Pieczkowski Olivier W-MKS Olsztyn 00:08:16,13 + 01:04:36,00 01:12:52,13

6 Płoski Oliwier LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:08:26,18 + 01:04:59,00 01:13:25,18

7 Wójcicki Wiktor LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:08:51,93 + 01:04:43,00 01:13:34,93

8 Borkowski Bartłomiej W-MKS Olsztyn 00:09:04,41 01:04:35,00 + 01:13:39,41

9 Podmarkov Vladislav MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad 00:08:56,94 + 01:04:47,00 01:13:43,94

10 Wybranowski Hubert Szkółka Kolarska Ełk 00:09:18,92 + 01:04:42,00 01:14:00,92

11 Siemianowski Mikołaj Szkółka Kolarska Olsztyn 00:09:22,41 + 01:04:50,00 01:14:12,41

12 Gogol Vladislav MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad 00:09:39,15 + 01:05:01,00 01:14:40,15

13 Tulaev Stepan MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad 00:09:18,43 + 01:05:23,00 01:14:41,43

14 Shlenin Nikita MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad 00:08:16,58 + 01:07:29,00 01:15:45,58

15 Lachowicz Paweł Szkółka Prostki -UKK PROSTKI 00:09:47,72 + 01:06:04,00 01:15:51,72

16 Segień Michał W-MKS Olsztyn 00:09:38,60 + 01:08:40,00 01:18:18,60

17 Egorov Egor DSS Kaliningrad 00:09:39,09 + 01:08:46,00 01:18:25,09

18 Oshkukov Denis GAU DO KO KSDUSSHOR Kaliningrad 00:10:04,00 + 01:08:46,00 01:18:50,00

19   Kwiatkowski Bartłomiej Szkółka Kolarska Stawiguda 00:10:20,39 + 01:12:20,00 01:22:40,39

20 Sokół Antoni Szkółka Kolarska Choroszcz 00:09:37,79 + 01:13:05,00 01:22:42,79

21 Wiśniewski Kacper W-MKS Olsztyn 00:09:44,47 + 01:16:50,00 01:26:34,47

22 Romaniuk Patryk Szkółka Kolarska Choroszcz 00:09:45,75 + 01:16:53,00 01:26:38,75

23 Jaczun Franciszek W-MKS Olsztyn 00:09:33,87 + 01:17:30,00 01:27:03,87

24 Witek Michał Szkółka Kolarska Olsztyn 00:10:10,43 + 01:17:03,00 01:27:13,43

25 Chikita Rodion DSS Kaliningrad 00:10:48,43 + 01:20:01,00 01:30:49,43

26 Tabarkiewicz Max Szkółka Kolarska Stawiguda 00:10:05,48 + 01:21:15,00 01:31:20,48

27 Ledwosiński Mateusz Szkółka Kolarska Gronowo Górne 00:10:34,66 + 01:22:20,00 01:32:54,66

28 Widzewicz Marcel Szkółka Kolarska Olsztyn 00:10:26,54 + 01:24:27,00 01:34:53,54

29   Mendelski Kajetan Szkółka Kolarska Stawiguda 00:10:09,27 + 01:28:06,00 01:38:15,27

Kat. juniorka młodsza

jazda na czas

1 Prusińska Sara LKK Zakłady Mięsne;Warmia Biskupiec 00:16:11,90

2 Mrówka Gabriela LKK Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec 00:16:43,00

3 Szczepańska Nikola LKK Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec 00:16:50,12

4 Czamlet Sandra LKK Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec 00:17:02,43

5 Ziółkowska Natalia LUKK PRYM EŁK 00:19:05,93

6 Kurek Paulina Kolno 00:24:02,18

Wyścig ze startu wspólnego

1 Prusińska Sara LKK Z M Warmia Biskupiec 01:04:38,00

2 Mrówka Gabriela LKK Z M Warmia Biskupiec 01:04:43,00

3 Szczepańska Nikola LKK Z M Warmia Biskupiec 01:04:51,00

Klasyfikacja generalna

1 Prusińska Sara LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:16:11,90 + 01:04:38,00 01:20:49,90

2 Mrówka Gabriela LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:16:43,00 + 01:04:43,00 01:21:26,00

3 Szczepańska Nikola LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:16:50,12 + 01:04:51,00 01:21:41,12

Kat. Junior młodszy

jazda na czas

1 Dudin Danila MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad 00:13:46,93

2 Orekhov Maksim MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad 00:13:59,09

3 Kozin Aleksandr GAU DO KO KSDUSSHOR 00:13:59,27

4 Kondratiuk Denis GAU DO KO KSDUSSHOR Kaliningrad 00:14:37,32

5 Esik Artemii GAU DO KO KSDUSSHOR Kaliningrad 00:14:51,01

6 Gołębiowski Konrad Wadecki Bike Academy 00:15:13,33

7 Pawlukanis Dawid UKS Choroszcz 00:15:22,58

8 Targoński Marcin W-MKS Olsztyn 00:15:26,86

9 Szawarski Jakub LUKK PRYM EŁK 00:15:47,28

10 Grotkowski Michał LKK Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec 00:16:27,39

11 Obojski Denis LKK Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec 00:16:28,33

12 Żyłowski Adam LUKK PRYM EŁK 00:16:56,03

13 Ostapowicz Adrian UKS Choroszcz 00:17:24,28

Wyścig ze startu wspólnego

1 Kondratiuk Denis GAU DO KO KSDUSSHOR Kaliningra 01:20:32,00

2 Orekhov Maksim MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad 01:20:32,00

3 Dudin Danila MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad 01:20:32,00

4 Esik Artemii GAU DO KO KSDUSSHOR Kaliningrad 01:22:05,00

5 Kozin Aleksandr GAU DO KO KSDUSSHOR 01:22:06,00

6 Zawistowski Oliwier AMP UKS Victoria Radzymin 01:22:06,00

7 Pawlukanis Dawid UKS Choroszcz 01:29:59,00

8 Gołębiowski Konrad Wadecki Bike Academy 01:29:59,00

9 Obojski Denis LKK Z M Warmia Biskupiec 01:34:46,00

10 Targoński Marcin W-MKS Olsztyn 01:34:46,00

11 Zielony Dominik DAZAR OLIMPIC Piaseczno 01:40:38,00

12 Machaj Kacper DAZAR OLIMPIC Piaseczno 01:40:53,00

13 Dowgiert Szymon Sokólski Klub Kolarski Sokół 01:40:59,00

14 Ostapowicz Adrian UKS Choroszcz 01:41:09,00

15 Grotkowski Michał LKK Z M Warmia Biskupiec 01:47:03,00

Klasyfikacja generalna

1 Dudin Danila MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad 00:13:46,93 + 01:20:32,00 01:34:18,93

2 Orekhov Maksim MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad 00:13:59,09 + 01:20:32,00 01:34:31,09

3 Kondratiuk Denis MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad 00:14:37,32 + 01:20:32,00 01:35:09,32

4 Kozin Aleksandr GAU DO KO KSDUSSHOR Kaliningrad 00:13:59,27+ 01:22:06,00 01:36:05,27

5 Esik Artemii GAU DO KO KSDUSSHOR Kaliningrad 00:14:51,01 + 01:22:05,00 01:36:56,01

6 Gołębiowski Konrad Wadecki Bike Academy 00:15:13,33 + 01:29:59,00 01:45:12,33

7 Pawlukanis Dawid UKS Choroszcz 00:15:22,58 + 01:29:59,00 01:45:21,58

8 Targoński Marcin W-MKS Olsztyn 00:15:26,86 + 01:34:46,00 01:50:12,86

9 Obojski Denis LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:16:28,33 + 01:34:46,00 01:51:14,33

10 Ostapowicz Adrian UKS Choroszcz 00:17:24,28 + 01:41:09,00 01:58:33,28

11 Grotkowski Michał LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:16:27,39 + 01:47:03,00 02:03:30,39

Kat. junior

jazda na czas

1 Belyakov Sergey GAU DO KO KSDUSSHOR 00:20:50,89

2 Łysak Dawid LKK Zaklady Mięsne Warmia Biskupiec 00:21:15,93

3 Gryn Szymon LKK Zaklady Mięsne Warmia Biskupiec 00:21:33,40

4 Fiedorowicz Sebastian LKK Zaklady Mięsne Warmia Biskupiec 00:21:52,75

5 Gritcenko Maksim GAU DO KO KSDUSSHOR 00:22:05,51

6 Lemański Hubert LKK Zaklady Mięsne Warmia Biskupiec 00:25:01,15

Wyścig ze startu wspólnego

1 Zholud Vadim GAU DO KO KSDUSSHOR 01:20:02,00

2 Gritcenko Maksim GAU DO KO KSDUSSHOR 01:20:02,00

3 Sergey GAU DO KO KSDUSSHOR 01:22:05,00

4 Łysak Dawid LKK Z M Warmia Biskupiec 01:22:06,00

5 Gryń Szymon LKK Z M Warmia Biskupiec 01:22:06,00

6 Fiedorowicz Sebastian LKK Z M Warmia Biskupiec 01:22:06,00

7 Lemański Hubert LKK Z M Warmia Biskupiec 01:22:06,00

8 Krzemiński Mateusz Ciechanowski Klub Sportowy Jurand 01:22:06,00

9 Bartkowski Kacper LUK Trójka Piaseczno 01:22:09,00

10 Jachimiak Michał DAZAR OLIMPIC Piaseczno 01:22:53,00

11 Nowomiejski Jakub LUK Trójka Piaseczno 01:23:16,00

Klasyfikacja generalna

1 Gritcenko Maksim GAU DO KO KSDUSSHOR Kaliningrad 00:22:05,51 + 01:20:02,00 01:42:07,51

2 Belyakov Sergey GAU DO KO KSDUSSHOR Kaliningrad 00:20:50,89 + 01:22:05,00 01:42:55,89

3 Łysak Dawid LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:21:15,93 + 01:22:06,00 01:43:21,93

4 Gryn Szymon LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:21:33,40 + 01:22:06,00 01:43:39,40

5 Fiedorowicz Sebastian LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:21:52,75 + 01:22:06,00 01:43:58,75

6 Lemański Hubert LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:25:01,15 + 01:22:06,00 01:47:07,15

Kat elita

jazda na czas

1 Przybylski Dawid W-MKS Olsztyn 00:22:54,08

2 Fadeev Sergei Kaliningrad 00:23:43,82

Wyścig ze startu wspólnego

1 Przybylski Dawid W-MKS Olsztyn 01:20:32,00

2 Fadeev Sergei Kaliningrad 01:22:06,00

3 Vorobev Ruslan Kaliningrad 01:22:06,00

Klasyfikacja generalna

1 Przybylski Dawid W-MKS Olsztyn 00:22:54,08 + 01:20:32,00 01:43:26,08

2 Fadeev Sergei Kaliningrad 00:23:43,82 + 01:22:06,00 01:45:49,82

Kat. masters

jazda na czas

1 Żelazowski Sebastian OKS Warmia i Mazury Olsztyn 00:22:07,50

2 Bronakowski Piotr Olsztyn 00:22:11,24

3 Trzeszczkowski Marek OKS Warmia i Mazury Olsztyn 00:22:39,54

4 Sieroński Marcin Gdynia 00:23:32,36

5 Bielecki Jarosław Wadecki Bike Academy 00:24:04,56

6 Wieczorek Adam Olsztyn 00:25:23,26

7 Łuniewski Bartłomiej Biskupiec 00:25:38,47

8 (1) Górska-Sierońska Wioletta Gdynia 00:25:58,25

9 Teszner klaus Biskupiec 00:26:37,97

10 Wróblewski Janusz Bartoszyce 00:27:36,58

11 Gudan Czesław Giżycko 00:29:46,35

12(2) Kuszyńska Lidia Wałbrzych 00:30.15.83

Wyścig ze startu wspólnego

1 Słomski Mirosław Golub-Dobrzyń 01:22:06,00

2 Żelazowski Sebastian OKS Warmia i Mazury Olsztyn 01:22:06,00

3 Bronakowski Piotr Olsztyn 01:22:14,00

4 Fiedorowicz Piotr Giżycko 01:22:23,00

5 Bielecki Jarosław Wadecki Bike Academy 01:30:16,00

6 Daszkiewicz Arkadiusz Bartoszyce 01:31:30,00

7 (1) Kowalska Aleksandra Dębsko 01:34:03,00

8 Wieczorek Adam Olsztyn 01:35:54,00

9 Eronin Mikhail Kaliningrad 01:40:40,00

10 Wróblewski Janusz Bartoszyce 01:40:56,00

11 Teszner klaus Biskupiec 01:41:10,00

12 Gudan Czesław Giżycko 01:54:10,00

Klasyfikacja generalna

1 Żelazowski Sebastian OKS Warmia i Mazury Olsztyn 00:22:07,50 + 01:22:06,00 01:44:13,50

2 Bronakowski Piotr Olsztyn 00:22:11,24 + 01:22:14,00 01:44:25,24

3 Bielecki Jarosław Wadecki Bike Academy 00:24:04,56 + 01:30:16,00 01:54:20,56

4 Wieczorek Adam Olsztyn 00:25:23,26 + 01:35:54,00 02:01:17,26

5 Teszner klaus Biskupiec 00:26:37,97 + 01:41:10,00 02:07:47,97

6 Wróblewski Janusz Bartoszyce 00:27:36,58 + 01:40:56,00 02:08:32,58

7 Gudan Czesław Giżycko 00:29:46,35 + 01:54:10,00 02:23:56,35

Klasyfikacja drużynowa

1 LKK ZM Warmia Biskupiec

2 MAU DO DUSSH NR 8 Kaliningrad

3 WMKS Olsztyn

4 GAU DO KO KSDUSSHOR Kaliningrad

5 UKS Przyjaźń Bartoszyce

6 Wadecki Bike Academy

Kat wózki

1 Król Cezary IKS Smok LOTOS Orneta 00:38:26,00

2 Król Bogdan IKS Smok LOTOS Orneta 00:38:27,00

3 Mika Józef IKS Smok LOTOS Orneta 00:42:38,00

4 Najdrowski Kamil IKS Smok LOTOS Orneta 00:44:15,00

5(1) Zubowicz Katarzyna IKS Smok LOTOS Orneta 00:44:19,00

6 Ojrzyński Grzegorz IKS Smok LOTOS Orneta 00:44:21,00

7(2) Pudlis Monika IKS Smok LOTOS Orneta 00:45:48,00

8 Podlewski Janusz IKS Smok LOTOS Orneta 00:55:14,00

9 Monkiewicz Arkadiusz IKS Smok LOTOS Orneta 01:05:20,00

Mistrzostwa Województwa

Kategoria żaczka

Jazda na czas

1 Lachowicz Alicja Szkółka Prostki-UKK PROSTKI 00:06:14,00

2 Rybkiewicz Kinga Szkółka Kolarska Biskupiec 00:06:32,72

3 Dementiuk Roksana Szkółka Kolarska gm.Ełk 00:06:33,41

4 Żuk Wiktoria Szkółka Kolarska gm.Ełk 00:06:39,03

5 Holcman Wiktoria Szkółka Kolarska gm.Ełk 00:06:56,18

6 Tabarkiewicz Michalina Szkółka Kolarska Stawiguda 00:07:28,66

7 Wijatkowska Joanna Szkółka Kolarska Kolno 00:08:10,40

8 Zawistowska Zuzanna Szkółka Prostki-UKK PROSTKI 00:08:10,51

start wspólny

1 Lachowicz Alicja Szkółka Prostki-UKK PROSTKI 00:34:55,00

2 Rybkiewicz Kinga Szkółka Kolarska Biskupiec 00:40:06,00

3 Taabarkiewicz Michalina Szkółka Kolarska Stawiguda 00:49:00,00

kategoria żak

jazda na czas

1 Bronakowski Adam Szkółka Kolarska Olsztyn 00:05:38,65

2 Stankiewicz Jan Szkółka Kolarska Ełk 00:05:50,58

3 Goldan Kacper Szkółka Kolarska Olsztyn 00:05:52,40

4 Sobczak Maciej Szkółka Kolarska Gronowo Górne 00:05:54,74

5 Świder Wiktor Szkółka Kolarska Biskupiec 00:05:58,67

6 Żelazowski Maciej Szkółka Kolarska Olsztyn 00:06:03,87

7 Gutowski Kamil Szkółka Prostki - UKK PROSTKI 00:06:04,10

8 Borkowski Wojciech Szkółka Kolarska Olsztyn 00:06:10,40

10 Królicki Michał Szkółka Kolarska Biskupiec 00:06:17,66

12 Widnicki Kacper Szkółka Kolarska Biskupiec 00:06:28,97

13 Kostkowski Joachim Szkółka Kolarska Stawiguda 00:06:32,15

15 Stefański Leon Szkółka Kolarska Stawiguda 00:06:52,26

16 Szuszkiewicz Jan Szkołka Kolarska Kolno 00:06:53,08

18 Bućko Wojciech Szkółka Kolarska Biskupiec 00:06:56,19

19 Haponik Szymon Szkółka Kolarska Stawiguda 00:06:57,61

20 Sowiński Błażej Szkołka Kolarska Kolno 00:07:00,50

21 Redżepi Bartek Szkółka Kolarska Olsztyn 00:07:02,52

22 Fidurski Konrad Szkołka Kolarska Kolno 00:07:27,76

start wspólny

1 Bronakowski Adam Szkółka Kolarska Olsztyn 00:34:32,00

2 Gutowski Kamil Szkółka Prostki - UKK PROSTKI 00:34:40,00

3 Świder Wiktor Szkółka Kolarska Biskupiec 00:34:40,00

4 Królicki Michał Szkółka Kolarska Biskupiec 00:34:41,00

5 Sobczak Maciej Szkółka Kolarska Gronowo Górne 00:34:46,00

6 Stefański Leon Szkółka Kolarska Stawiguda 00:35:11,00

7 Stankiewicz Jan Szkółka Kolarska Ełk 00:35:13,00

8 Borkowski Wojciech Szkółka Kolarska Olsztyn 00:35:15,00

9 Widnicki Kacper Szkółka Kolarska Biskupiec 00:35:55,00

10 Bućko Wojciech Szkółka Kolarska Biskupiec 00:39:34,00

11 Kostkowski Joachim Szkółka Kolarska Stawiguda 00:42:50,00

12   Redżepi Bartek Szkółka Kolarska Olsztyn 00:46:32,00

13 Goldan Kacper Szkółka Kolarska Olsztyn 00:46:41,00

Kategoria młodziczka

Jazda na czas

1 Szczepańska Wiktoria LKK ZM Warmia Biskupiec 00:08:48,14

2 Rybkiewicz Laura LKK ZM Warmia Biskupiec 00:08:55,49

3 Szczęsna Martyna Szkółka Kolarska Olsztyn 00:09:12,68

5 Drygalska Marcela Szkółka Kolarska Olsztyn 00:09:49,60

6 Wieczorek Martyna Szkółka Kolarska Olsztyn 00:10:32,33

Start wspólny

1 Rybkiewicz Laura LKK Zakłady Mięsne "Warmia" Biskupiec 00:34:33,00

2 Szczepańska Wiktoria LKK Zakłady Mięsne "Warmia" Biskupiec 00:34:33,00

3 Szczęsna Martyna Szkółka Kolarska Olsztyn 00:34:34,00

4 Drygalska Marcela Szkółka Kolarska Olsztyn 00:34:50,00

5 Wieczorek Martyna Szkółka Kolarska Olsztyn 00:34:50,00

Kategoria młodzik

Jazda na czas

1 Więczkowski Paweł LKK ZM Warmia Biskupiec 00:07:53,33

2 Wojciechowski Jerzy W-MKS Olsztyn 00:07:53,58

3 Żelazowski Michał W-MKS Olsztyn 00:08:02,67

4 Ciżowski Maciej UKS Przyjaźń Bartoszyce 00:08:06,84

5 Pieczkowski Olivier W-MKS Olsztyn 00:08:16,13

6 Płoski Oliwier LKK ZM Warmia Biskupiec 00:08:26,18

7 Wójcicki Wiktor LKK ZM Warmia Biskupiec 00:08:51,93

8 Borkowski Bartłomiej W-MKS Olsztyn 00:09:04,41

9 Wybranowski Hubert Szkółka Kolarska Ełk 00:09:18,92

10 Siemianowski Mikołaj Szkółka Kolarska Olsztyn 00:09:22,41

11 Jaczun Franciszek W-MKS Olsztyn 00:09:33,87

12 Segień Michał W-MKS Olsztyn 00:09:38,60

13 Wiśniewski Kacper W-MKS Olsztyn 00:09:44,47

14 Lachowicz Paweł Szkółka Prostki -UKK PROSTKI 00:09:47,72

15 Tabarkiewicz Max Szkółka Kolarska Stawiguda 00:10:05,48

16 Mendelski Kajetan Szkółka Kolarska Stawiguda 00:10:09,27

17 Witek Michał Szkółka Kolarska Olsztyn 00:10:10,43

18 Giedziun Piotr Szkółka Kolarska Biskupiec 00:10:11,58

19 Kwiatkowski Bartłomiej Szkółka Kolarska Stawiguda 00:10:20,39

20   Widzewicz Marcel Szkółka Kolarska Olsztyn 00:10:26,54

21 Fronczak Maksymilian Szkółka kolarska Olsztyn 00:10:31,00

22 Ledwosiński Mateusz Szkółka Kolarska Gronowo Górne 00:10:34,66

Start wspólny

1 Więczkowski Paweł LKK Zakłady Mięsne "Warmia" Biskupiec 01:04:34,00

2 Żelazowski Michał W-MKS Olsztyn 01:04:35,00

3 Borkowski Bartłomiej W-MKS Olsztyn 01:04:35,00

4 Wojciechowski Jerzy W-MKS Olsztyn 01:04:35,00

5 Pieczkowski Olivier W-MKS Olsztyn 01:04:36,00

6 Wybranowski Hubert Szkółka Kolarska Ełk 01:04:42,00

7 Wójcicki Wiktor LKK Zaklady Mięsne Warmia Biskupiec 01:04:43,00

8 Bałdyga Dawid LKK Zakłady Mięsne "Warmia" Biskupiec 01:04:46,00

9 Siemianowski Mikołaj Szkółka Kolarska Olsztyn 01:04:50,00

10 Płoski Oliwier LKK Zaklady Mięsne Warmia Biskupiec 01:04:59,00

11 Lachowicz Paweł Szkółka Prostki -UKK PROSTKI 01:06:04,00

12 Segień Michał W-MKS Olsztyn 01:08:40,00

13 Kwiatkowski Bartłomiej Szkółka Kolarska Stawiguda 01:12:20,00

14 Wiśniewski Kacper W-MKS Olsztyn 01:16:50,00

15 Witek Michał Szkółka Kolarska Olsztyn 01:17:03,00

16 Jaczun Franciszek W-MKS Olsztyn 01:17:30,00

17 Tabarkiewicz Max Szkółka Kolarska Stawiguda 01:21:15,00

18 Ledwosiński Mateusz Szkółka Kolarska Gronowo Górne 01:22:20,00

19 Widzewicz Marcel Szkółka Kolarska Olsztyn 01:24:27,00

20 Mendelski Kajetan Szkółka Kolarska Stawiguda 01:28:06,00

Kategoria juniorka młodsza

Jazda na czas

1 Prusińska Sara LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:16:11,90

2 Mrówka Gabriela LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:16:43,00

3 Szczepańska Nikola LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:16:50,12

4 Czamlet Sandra LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:17:02,43

5 Ziółkowska Natalia LUKK PRYM EŁK 00:19:05,93

6 Kurek Paulina Kolno 00:24:02,13

Start wspólny

1 Prusińska Sara LKK Zakłady Mięsne "Warmia" Biskupiec 01:04:38,00

2 Mrówka Gabriela LKK Zakłady Mięsne "Warmia" Biskupiec 01:04:43,00

3 Szczepańska Nikola LKK Zakłady Mięsne "Warmia" Biskupiec 01:04:51,

Kategoria junior młodszy

Jazda na czas

1 Gołębiowski Konrad Wadecki Bike Academy 00:15:13,33

2 Targoński Marcin W-MKS Olsztyn 00:15:26,86

3 Szawarski Jakub LUKK PRYM EŁK 00:15:47,28

4 Grotkowski Michał LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:16:27,39

5 Obojski Denis LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:16:28,33

6 Żyłowski Adam LUKK PRYM EŁK 00:16:56,03

Start wspólny

1 Gołębiowski Konrad Wadecki Bike Academy 01:29:59,00

2 Obojski Denis LKK Zakłady Mięsne "Warmia" Biskupiec 01:34:46,00

3 Targoński Marcin W-MKS Olsztyn 01:34:46,00

4 Grotkowski Michał LKK Zakłady Mięsne "Warmia" Biskupiec 01:47:03,00

Kategoria junior

Jazda na czas

1 Łysak Dawid LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:21:15,93

2 Gryn Szymon LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:21:33,40

3 Fiedorowicz Sebastian LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:21:52,75

4 Lemański Hubert LKK ZM "Warmia" Biskupiec 00:25:01,15

start wspólny

1 Łysak Dawid LKK Zaklady Mięsne Warmia Biskupiec 01:22:06,00

2 Gryń Szymon LKK Zaklady Mięsne Warmia Biskupiec 01:22:06,00

3 Fiedorowicz Sebastian LKK Zaklady Mięsne Warmia Biskupiec 01:22:06,00

4 Lemański Hubert LKK Zaklady Mięsne Warmia Biskupiec 01:22:06,00

Mistrzostwa Województwa Szkółek Kolarskich

Kategoria żaczka

Jazda na czas

1 Lachowicz Alicja Szkółka Prostki-UKK PROSTKI 00:06:14,00

2 Rybkiewicz Kinga Szkółka Kolarska Biskupiec 00:06:32,72

3 Dementiuk Roksana Szkółka Kolarska gm.Ełk 00:06:33,41

4 Żuk Wiktoria Szkółka Kolarska gm.Ełk 00:06:39,03

5 Holcman Wiktoria Szkółka Kolarska gm.Ełk 00:06:56,18

6 Tabarkiewicz Michalina Szkółka Kolarska Stawiguda 00:07:28,66

7 Wijatkowska Joanna Szkółka Kolarska Kolno 00:08:10,40

8 Zawistowska Zuzanna Szkółka Prostki-UKK PROSTKI 00:08:10,51

Start wspólny

1 Lachowicz Alicja Szkółka Prostki-UKK PROSTKI 00:34:55,00

2 Rybkiewicz Kinga Szkółka Kolarska Biskupiec 00:40:06,00

3 Tabarkiewicz Michalina Szkółka Kolarska Stawiguda 00:49:00,00

Kategoria żak

Jazda na czas

1 Bronakowski Adam Szkółka Kolarska Olsztyn 00:05:38,65

2 Stankiewicz Jan Szkółka Kolarska Ełk 00:05:50,58

3 Goldan Kacper Szkółka Kolarska Olsztyn 00:05:52,40

4 Sobczak Maciej Szkółka Kolarska Gronowo Górne 00:05:54,74

5 Świder Wiktor Szkółka Kolarska Biskupiec 00:05:58,67

6 Żelazowski Maciej Szkółka Kolarska Olsztyn 00:06:03,87

7 Gutowski Kamil Szkółka Prostki - UKK PROSTKI 00:06:04,10

8 Borkowski Wojciech Szkółka Kolarska Olsztyn 00:06:10,40

9 Królicki Michał Szkółka Kolarska Biskupiec 00:06:17,66

10 Widnicki Kacper Szkółka Kolarska Biskupiec 00:06:28,97

11 Kostkowski Joachim Szkółka Kolarska Stawiguda 00:06:32,15

12 Stefański Leon Szkółka Kolarska Stawiguda 00:06:52,26

13 Szuszkiewicz Jan Szkołka Kolarska Kolno 00:06:53,08

14 Bućko Wojciech Szkółka Kolarska Biskupiec 00:06:56,19

15 Haponik Szymon Szkółka Kolarska Stawiguda 00:06:57,61

16 Sowiński Błażej Szkołka Kolarska Kolno 00:07:00,50

17 Redżepi Bartek Szkółka Kolarska Olsztyn 00:07:02,52

18 Fidurski Konrad Szkołka Kolarska Kolno 00:07:27,76

Start wspólny

1 Bronakowski Adam Szkółka Kolarska Olsztyn 00:34:32,00

2 Gutowski Kamil Szkółka Prostki - UKK PROSTKI 00:34:40,00

3 Świder Wiktor Szkółka Kolarska Biskupiec 00:34:40,00

4 Królicki Michał Szkółka Kolarska Biskupiec 00:34:41,00

5 Sobczak Maciej Szkółka Kolarska Gronowo Górne 00:34:46,00

6 Stefański Leon Szkółka Kolarska Stawiguda 00:35:11,00

7 Stankiewicz Jan Szkółka Kolarska Ełk 00:35:13,00

8 Borkowski Wojciech Szkółka Kolarska Olsztyn 00:35:15,00

9 Widnicki Kacper Szkółka Kolarska Biskupiec 00:35:55,00

10 Bućko Wojciech Szkółka Kolarska Biskupiec 00:39:34,00

11 Kostkowski Joachim Szkółka Kolarska Stawiguda 00:42:50,00

12 Redżepi Bartek Szkółka Kolarska Olsztyn 00:46:32,00

13 Goldan Kacper Szkółka Kolarska Olsztyn 00:46:41,00

Kategoria młodziczka

Jazda na czas

1 Szczęsna Martyna Szkółka Kolarska Olsztyn 00:09:12,68

2 Drygalska Marcela Szkółka Kolarska Olsztyn 00:09:49,60

3 Wieczorek Martyna Szkółka Kolarska Olsztyn 00:10:32,33

Start wspólny

1 Szczęsna Martyna Szkółka Kolarska Olsztyn 00:34:34,00

2 Drygalska Marcela Szkółka Kolarska Olsztyn 00:34:50,00

3 Wieczorek Martyna Szkółka Kolarska Olsztyn 00:34:50,00

Kategoria młodzik

Jazda na czas

1 Wybranowski Hubert Szkółka Kolarska Ełk 00:09:18,92

2 Siemianowski Mikołaj Szkółka Kolarska Olsztyn 00:09:22,41

3 Lachowicz Paweł Szkółka Prostki -UKK PROSTKI 00:09:47,72

4 Tabarkiewicz Max Szkółka Kolarska Stawiguda 00:10:05,48

5 Mendelski Kajetan Szkółka Kolarska Stawiguda 00:10:09,27

6 Witek Michał Szkółka Kolarska Olsztyn 00:10:10,43

7 Giedziun Piotr Szkółka Kolarska Biskupiec 00:10:11,58

8 Kwiatkowski Bartłomiej Szkółka Kolarska Stawiguda 00:10:20,39

9 Widzewicz Marcel Szkółka Kolarska Olsztyn 00:10:26,54

10 Fronczak Maksymilian Szkółka kolarska Olsztyn 00:10:31,00

11 Ledwosiński Mateusz Szkółka Kolarska Gronowo Górne 00:10:34,66

Start wspólny

1 Wybranowski Hubert Szkółka Kolarska Ełk 01:04:42,00

2 Siemianowski Mikołaj Szkółka Kolarska Olsztyn 01:04:50,00

3 Lachowicz Paweł Szkółka Prostki -UKK PROSTKI 01:06:04,00

4 Kwiatkowski Bartłomiej Szkółka Kolarska Stawiguda 01:12:20,00

6 Witek Michał Szkółka Kolarska Olsztyn 01:17:03,00

7 Tabarkiewicz Max Szkółka Kolarska Stawiguda 01:21:15,00

8 Ledwosiński Mateusz Szkółka Kolarska Gronowo Górne 01:22:20,00

9 Widzewicz Marcel Szkółka Kolarska Olsztyn 01:24:27,00

10 Mendelski Kajetan Szkółka Kolarska Stawiguda 01:28:06,00

Klasyfikacja szkółek kolarskich

1 Szkółka Kolarska Olsztyn

2 Szkółka Kolarska Prostki

3 Szkółka Kolarska Ełk

4 Szkółka Kolarska Biskupiec

5 Szkółka Kolarska gm.Ełk

6 Szkółka Kolarska Stawiguda

7 Szkółka Kolarska Gronowo Górne

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn