I Lidzbarski Wyścig Szosowy 2018 – Artur Korc i Beata Stankiewicz najszybsi w nadzwyczaj udanej premierze

Fot. lidzbark Warmiński/Urząd Miasta.pl

W niedzielę (13 maja) odbył się I Lidzbarki Wyścig Szosowy. Nowa impreza w kalendarzu spotkała się z dużym zainteresowaniem, co jest jeszcze jednym dowodem, że kolarstwo jest sportem powszechnym, który uprawia się w każdym wieku. Uczestnicy rywalizowali na dystansie 120 km pokonując rundy długości 18.5 km. Najszybciej dystans przejechali: Artur Korc (Gizycko) i Beata Stankiewicz (Pasłęk).

Kolarz reprezentujący grupę Dadelo.pl wygrał na finiszu z Piotrem Osińskim (GK STG Starogard Gdański) i Łukaszem Dudko z Dywit (Michelin Bloomnet Team). Pani Beata (Team Mustang Pasłęk) rywalki z Trójmiasta wyprzedziła o 10 minut.

Zwycięzcami w kategoriach zostali: 16/29: Jacek Sargalski Michelin Bloomnet Team Brodnica i Agata Sobota (FTI Racing Team Gdańsk ), w kat. 30/39: Piotr Osiński i Wioletta Górska-Sierońska (Www GammaFinanse pl Gdynia). Kat. 40/49 lat: Artur Korc i Beata Stankiewicz, kat. 50/59 lat: Sławomir Wawrzyniak (Crossspace Olsztyn) i kat. +60: Vasilij Zaitcev (Kaliningrad)

Mężczyźni Open

1 Korc Artur Dadelo.pl. Giżycko M4(40-49lat) 101 03:12:50.19

2 Osiński Piotr GK STG Starogard Gdański Kolincz M3(30-39lat) 85 03:12:51.95

3 Dudko Lukasz Michelin Bloomnet Team Dywity M3(30-39lat) 129 03:12:53.33

4 Wojtal Marcin Michelin Bloomnet Team Olsztyn M3(30-39lat) 102 03:13:21.80

5 Skarżyński Piotr Activejet Warszawa M2(16-29lat) 104 03:14:00.00

6 CHMIEL RADOMIR Michelin Bloomnet Team Olsztyn M3(30-39lat) 3 03:14:52.62

..........................

18 Nestorowicz Artur Kętrzyn Bike Team Ketrzyn M3(30-39lat) 40 03:17:50.16

19 Skórka Paweł Kętrzyn Bike Team Kętrzyn M3(30-39lat) 63 03:17:51.16

20 Badura Patryk Michelin Bloomnet Team Olsztyn M3(30-39lat) 100 03:17:54.25

23 Pawlyta Michał KM PSP Elbląg Elbląg M3(30-39lat) 49 03:17:56.89

27 Sargalski Jacek Michelin Bloomnet Team Brodnica M2(16-29lat) 105 03:18:32.94

28 Wołosiuk Jarosław Cryospace Olsztyn M2(16-29lat) 76 03:18:49.46

30 Sulima Grzegorz VeloGD Olecko M2(16-29lat) 66 03:21:14.78

32 Magun Krzysztof VeloGD Olsztyn M2(16-29lat) 38 03:21:20.02

33 Lipiński Marcin Olikom Team Pisz M3(30-39lat) 34 03:21:26.17

34 Trzeszczkowski Marek Michelin Bloomnet Team Olsztyn M3(30-39lat) 112 03:21:38.96

35 Jasiński Marcin LUKK BICI DORO Lubawa M3(30-39lat) 122 03:22:36.63

39 Zaranko Grzegorz Olikom Team Pisz Pisz M4(40-49lat) 78 03:29:00.48

43 KLEJNOWSKI ZBIGNIEW MAPEI TEAM POLSKA ZALEWO M4(40-49lat) 21 03:29:20.54

44 Szepietowski Michał Kętrzyn Bike Team Kętrzyn M3(30-39lat) 68 03:29:39.46

45 Dudziński Tomek Kętrzyn Bike Team   Kętrzyn M3(30-39lat) 8 03:29:44.00

48 Łazarczyk MarcinBiketeam Kętrzyn Kętrzyn M4(40-49lat) 84 03:37:08.95

49 Kałużny Adam Finisher pl Olsztyn M3(30-39lat) 17 03:38:09.33

52 Ait Si Bayh Abdallah Maroc- AKO Olsztyn M2(16-29lat) 107 03:39:44.93

58 Kołodziejek Radosław Olsztyn M3(30-39lat) 23 03:41:02.49

59 Białowieżec Jarosław OKK Gutkowo M3(30-39lat) 121 03:41:06.89

60 Chroszczucha Maciej SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM Olsztyn M3(30-39lat) 106 03:41:08.22

61 Twarkowski Lukasz Łukasz Twarkowski Regiel M3(30-39lat) 72 03:41:08.84

62 Piłat Wojciech Olsztyńskie Ustawki Szosowe Olsztyn M3(30-39lat) 53 03:41:09.58

63 Mydło Kazimierz Michelin Bloomnet Team Olsztyn M6(60+) 98 03:41:19.53

65 Krom Wojciech Kross Centrum Rowerowe Olsztyn M3(30-39lat) 91 03:43:13.17

66 Sobierajski Piotr Wtw-poland com Bartoszyce M4(40-49lat) 64 03:43:13.27

67 Kruba Emil Cryospace Olsztyn Dobre Miasto M3(30-39lat) 29 03:43:18.17

72 Borkowski Łukasz Rowerowy Lidzbark Lidzbark warmiński M3(30-39lat) 1 03:48:13.55

73 Wawrzyniak Sławomir Crossspace Olsztyn Olsztyn M5(50-59lat) 125 03:50:37.52

74 Ościłowski Marcin Olsztyn M3(30-39lat) 47 03:50:44.58

76 Grudziński Arkadiusz 4 wmbot Olsztyn M3(30-39lat) 127 03:53:19.47

78 Piotrowiak Andrzej ATZE Frombork M6(60+) 54 03:53:27.37

79 RYPIŃSKI Maciej Wysportowani Racing Team Olsztyn M3(30-39lat) 126 03:54:01.02

81 Rudziński Andrzej Młynago Tri nego Jonkowo M4(40-49lat) 128 03:54:48.03

85 Baliński Mateusz Whyte Racing Lidzbark Warmiński M2(16-29lat) 132 04:01:27.87

87 Gołębiowski Zenon Olikom Team Pisz M6(60+) 88 04:10:05.90

89 PEDA TOMASZ LIDZBARK WARMIŃSKIM4(40-49lat) 50 04:14:45.42

90 Wiech Roman Klebark Wielki M4(40-49lat) 74 04:22:25.57

91 Kowalski Andrzej Iława M4(40-49lat) 27 04:24:21.06

92 Samorajczyk Paweł Rowerowy Lidzbark Lidzbark Warmiński M2(16-29lat) 130 04:26:44.70

94 REMISZEWSKI MAREK PISZ M5(50-59lat) 57 04:28:06.04

95 Szczebiot Karol Rowerowy Lidzbark Lidzbark Warmiński M3(30-39lat) 120 04:29:47.77

96 Olszewski Marek Rowerowy Lidzbark Lidzbark Warmiński M4(40-49lat) 109 04:31:34.48

97 Niewiadomski Mirosław RDLP Olsztyn Lidzbark Warmiński M4(40-49lat) 41 04:33:01.45

98 Horyd Mariusz HYDROSYSTEM Olsztyn M4(40-49lat) 12 04:34:02.85

99 Karpiński Emil Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Gajewo M2(16-29lat) 18 04:36:19.58

100 Kotowicz Rafał Górowo Iławeckie M3(30-39lat) 24 04:39:06.08

101 Jaromin Tomasz Olsztyn M4(40-49lat) 14 04:48:01.74

104 Kowalewski Robert Iława Iława M5(50-59lat) 26 04:58:03.35

32349901 1593734614070794 4399521192420048896 n

Kategorie

Kategoria 16/29

7 Sargalski Jacek Michelin Bloomnet Team Brodnica M2(16-29lat) 105 03:18:32.94

8 Wołosiuk Jarosław Cryospace Olsztyn M2(16-29lat) 76 03:18:49.46

10 Sulima Grzegorz VeloGD Olecko M2(16-29lat) 66 03:21:14.78

11 Magun Krzysztof VeloGD Olsztyn M2(16-29lat) 38 03:21:20.02

15 Ait Si Bayh Abdallah Maroc- AKO Olsztyn M2(16-29lat) 107 03:39:44.93

19 Baliński Mateusz Whyte Racing Lidzbark Warmiński M2(16-29lat) 132 04:01:27.87

21 Samorajczyk Paweł Rowerowy Lidzbark Lidzbark Warmiński M2(16-29lat) 130 04:26:44.70

22 Karpiński Emil Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Gajewo M2(16-29lat) 18 04:36:19.58

Kategoria 30/39 lat

2 Dudko Lukasz Michelin Bloomnet Team Dywity M3(30-39lat) 129 03:12:53.33

3 Wojtal Marcin Michelin Bloomnet Team Olsztyn M3(30-39lat) 102 03:13:21.80

4 CHMIEL RADOMIR Michelin Bloomnet Team Olsztyn M3(30-39lat) 3 03:14:52.62

6 Nestorowicz Artur Kętrzyn Bike Team Ketrzyn M3(30-39lat) 40 03:17:50.16

7 Skórka Paweł Kętrzyn Bike Team Kętrzyn M3(30-39lat) 63 03:17:51.16

8 Badura Patryk Michelin Bloomnet Team Olsztyn M3(30-39lat) 100 03:17:54.25

9 Pawlyta Michał KM PSP Elbląg Elbląg M3(30-39lat) 49 03:17:56.89

11 Lipiński Marcin Olikom Team Pisz M3(30-39lat) 34 03:21:26.17

12 Trzeszczkowski Marek Michelin Bloomnet Team Olsztyn M3(30-39lat) 112 03:21:38.96

13J asiński Marcin LUKK BICI DORO Lubawa M3(30-39lat) 122 03:22:36.63

17 Szepietowski Michał Kętrzyn Bike Team Kętrzyn M3(30-39lat) 68 03:29:39.46

17 Dudziński Tomek Kętrzyn Bike Team   Kętrzyn M3(30-39lat) 8 03:29:44.00

20 Kałużny Adam Finisher pl Olsztyn M3(30-39lat) 17 03:38:09.33

23 Kołodziejek Radosław Olsztyn M3(30-39lat) 23 03:41:02.49

24 Białowieżec Jarosław OKK Gutkowo M3(30-39lat) 121 03:41:06.89

25 Chroszczucha Maciej SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM Olsztyn M3(30-39lat) 106 03:41:08.22

26 Twarkowski Lukasz Łukasz Twarkowski Regiel M3(30-39lat) 72 03:41:08.84

27 Piłat Wojciech Olsztyńskie Ustawki Szosowe Olsztyn M3(30-39lat) 53 03:41:09.58

28 Krom Wojciech Kross Centrum Rowerowe Olsztyn M3(30-39lat) 91 03:43:13.17

29 Kruba Emil Cryospace Olsztyn Dobre Miasto M3(30-39lat) 29 03:43:18.17

31 Borkowski Łukasz Rowerowy Lidzbark Lidzbark warmiński M3(30-39lat) 1 03:48:13.55

32 Ościłowski Marcin Olsztyn M3(30-39lat) 47 03:50:44.58

33 Grudziński Arkadiusz 4 wmbot Olsztyn M3(30-39lat) 127 03:53:19.47

34 RYPIŃSKI Maciej Wysportowani Racing Team Olsztyn M3(30-39lat) 126

03:54:01.02

38 Szczebiot Karol Rowerowy Lidzbark Lidzbark Warmiński M3(30-39lat) 120 04:29:47.77

39 Kotowicz Rafał Górowo Iławeckie M3(30-39lat) 24 04:39:06.08

Kategoria 40/49 lat

1 Korc Artur Dadelo.pl. Giżycko M4(40-49lat) 101 03:12:50.19

10 Zaranko Grzegorz Olikom Team Pisz Pisz M4(40-49lat) 78 03:29:00.48

11 KLEJNOWSKI ZBIGNIEW MAPEI TEAM POLSKA ZALEWO M4(40-49lat) 21 03:29:20.54

13 Łazarczyk MarcinBiketeam Kętrzyn Kętrzyn M4(40-49lat) 84 03:37:08.95

16 Sobierajski Piotr Wtw-poland com Bartoszyce M4(40-49lat) 64 03:43:13.27

21 Rudziński Andrzej Młynago Tri nego Jonkowo M4(40-49lat) 128 03:54:48.03

23 PEDA TOMASZ LIDZBARK WARMIŃSKIM4(40-49lat) 50 04:14:45.42

24 Wiech Roman Klebark Wielki M4(40-49lat) 74 04:22:25.57

25 Kowalski Andrzej Iława M4(40-49lat) 27 04:24:21.06

27 Olszewski Marek Rowerowy Lidzbark Lidzbark Warmiński M4(40-49lat) 109 04:31:34.48

28 Niewiadomski Mirosław RDLP Olsztyn Lidzbark Warmiński M4(40-49lat) 41 04:33:01.45

29 Horyd Mariusz HYDROSYSTEM Olsztyn M4(40-49lat) 12 04:34:02.85

30 Jaromin Tomasz Olsztyn M4(40-49lat) 14 04:48:01.74

Kategoria 50/59 lat

4 Wawrzyniak Sławomir Crossspace Olsztyn Olsztyn M5(50-59lat) 125 03:50:37.52

5 REMISZEWSKI MAREK PISZ M5(50-59lat) 57 04:28:06.04

6 Kowalewski Robert Iława Iława M5(50-59lat) 26 04:58:03.35

Kategoria 60+

2 Mydło Kazimierz Michelin Bloomnet Team Olsztyn M6(60+) 98 03:41:19.53

4 Piotrowiak Andrzej ATZE Frombork M6(60+) 54 03:53:27.37

5 Gołębiowski Zenon Olikom Team Pisz M6(60+) 88 04:10:05.90

32430437 1593734630737459 2937005654704914432 n

Kobiety Open

1 Stankiewicz Beata Team Mustang Pasłęk PASŁĘK K4(40+) 114 03:43:22.65

2 Sobota Agata FTI Racing Team Gdańsk K2(16-29lat) 96 03:53:09.91

3 Górska-Sierońska Wioleta Www GammaFinanse pl Gdynia K3(30-39lat) 11 03:53:29.35

4 Kowalczyk Magdalena FTI Racing Team Gdańsk K3(30-39lat) 95 03:53:51.38

5 OSTROWSKA ANNA T4B CHORZELE K4(40+) 110 03:59:12.04

6 Kołacińska Małgorzata Kętrzyn Bike Team Kętrzyn K3(30-39lat) 22 04:17:08.44

...............................

8 Zaniewska Iwona Centrum Medyczne Zaniewska Olsztyn K4(40+) 77 04:38:37.32

9 Chojnowska Dominika Iława K2(16-29lat) 4 04:48:43.30

10 Pieczkowska Agnieszka Morsy Dywity Dywity K4(40+) 52 04:49:22.85

11 Jończyk Małgorzata brak Olsztyn K2(16-29lat) 118 04:50:37.16

12 Wiech Ewa Brak Klebark Wielki K4(40+) 73 04:59:59.75

32287913 1593734634070792 9158303402579460096 n

Kategorie

Kategoria 16/29

2 Chojnowska Dominika Iława K2(16-29lat) 4 04:48:43.30

3 Jończyk Małgorzata brak Olsztyn K2(16-29lat) 118 04:50:37.16

Kategoria 30/39

3 Kołacińska Małgorzata Kętrzyn Bike Team Kętrzyn K3(30-39lat) 22 04:17:08.44

Kategoria 40+

1 Stankiewicz Beata Team Mustang Pasłęk PASŁĘK K4(40+) 114 03:43:22.65

4 Zaniewska Iwona Centrum Medyczne Zaniewska Olsztyn K4(40+) 77 04:38:37.32

5 Pieczkowska Agnieszka Morsy Dywity Dywity K4(40+) 52 04:49:22.85

6 Wiech Ewa Brak Klebark Wielki K4(40+) 73 04:59:59.75

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn