Mazury MTB (4) Warchały 2018 – Szaleństwo na hopkach, ale przecież o to chodzi...

Fot. RoobiShot Photography/mtb mazury facebook

Czwarty etap tegorocznego cyklu MTB Mazury odbył się w niedzielę (20 maja) w Warchałach w Gminie Jedwabno. Jak zwykle przygotowano bardzo atrakcyjne trasy, do wyboru były trzy dystanse, poza tym rywalizowali najmłodsi. W najbardziej prestiżowym wyścigu Pro zwyciężył Krzysztof Łukasik (Renault Tream – Warszawa), przed kolarzami Centrum Rowerowego Olsztyn: Pawłem Kowalkowskim i Arturem Korcem.

Jedyną panią, która zdecydowała się na najtrudniejsza próbę była Kasia Laskowska (Finisher.pl – Łomianki). W kategoriach Pro triumfowali: PM2 Krzysztof Łukasik, PM3 Paweł Arciszewski (Renault Team – Białystok), M4 Artur Korc, M5 Beston Massimo (Pordenone)

W wyścigu Ekspert na podium stanęli: wśród panów: Radomir Chmiel (Michelin Team – Olsztyn), Jarosław Wołosiuk (Cyrospace – Olsztyn) i Mariusz Kowalkowski (Cryospace – Lubawa), a wśród pań: Anna Ostrowska ( T4B Bike – Chorzele), Magda Chmielewska (Kętrzyn) i Marta Raszkiewicz (Centrum Rowerowe Olsztyn). Zwycięzcy kategorii: EM1 Maksymilian Dawid (Cryospace – Olsztyn), EM2 Jarosław Wołosiuk, EM3 Radomir Chmiel, EM4 Daniel Pepla (Renault Team – Wieruchów), EM5 Wiesław Kamiński (KK24 h – Nowosiedliny), EM6 Roman Dobrzyn (Gizycko), EK2 Magda Chmielewska, EK3 Marta Raszkiewicz, EK4 Anna Ostrowska.

W wyścigu Hobby zwyciężył Piotr Wiśniewski (Ełk) przed Mateuszem Maleszka (Dachland Trek Team – Olsztyn) i Adamem Nowakowskim (Hotel Krasicki MTB – Olsztyn). W rywalizacji pań triumfowała Katarzyna Paszczyk (Ełk) przed Iwoną Zaniewska (Olsztyn) i Weronika Stapel (Przyjaźń Bartoszyce). Pierwsze miejsca w kategoriach zajęli: HMJ Mateusz Maleszka, HM1 Bartosz Zięba (Rant Bartoszyce), HM2 Adam Nowakowski, HM3 Artur Guzewicz (Hotek Krasicki MTB Olsztyn), HM4 Piotr Wiśniewski (Ełk), HM5 Wojciech Sowa (Jacht Giżycko), HM6 Zenon Gołębiowski (ORLIKOM – Pisz), HKJ Oliwia Daszkiewicz (Przyjaźń Bartoszyce), HK1 Weronika Stapel HK3 Anita Latos (Kross Staff Team), HK4 Katarzyna Paszczyk

Zwycięzcy wyścigów młodzieżowych:

Strider: 1: Teodor Majcher, 2: Janek Napiwodzki, 3:Nina Kuczyńska, 4: Maria Osiecka (Kętrzyn), Nickelodeon: 1: Karolina Rynkiewicz (Ostrołęka), 2: Mateusz Lendzioszek (Ostrołęka), 3: Mateusz Żabiński (MTB Ełk Prostki)

Wyniki

Pro

Mężczyźni Open

1 Krzysztof Łukasik Renault Team 02:04:11

2 Paweł Kowalkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:06:05

3 Artur Korc Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:10:30

4 Kamil Kuszmider KK Catana Wyszków 02:10:57

5 Piotr Krysiewicz Sprint-rowery.pl 02:11:12

6 Damian Perkowski PT MAZURY Team Ełk 02:11:14

7 Arkadiusz Jusiński Renault Team 02:11:15

8 Grzegorz Maleszka Renault Team 02:12:09

9 Paweł Arciszewski Renault Team 02:13:08

10 Paweł Ciunel Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:14:02

11 Marcin Mróz MTB EŁK- PROSTKI 02:19:02

12 Maciej Samborski PTR Dojlidy Białystok 02:19:03

13 Paweł Słupek T4B BIKE TEAM   02:19:04

14 Bartosz Grędziński Kross Staff Team 02:19:19

15 Piotr Andrzejczyk Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:20:08

16 Marcin Zawadzki Sprint-rowery.pl 02:21:37

17 Berton Massimo acido lattico team 02:25:23

18 Paweł Niechwiedowicz Sprint-rowery.pl 02:31:20

19 Mateusz Wiszniewski wtw-poland.com 02:32:34

20 Adam Żuchliński Bike Team Żuchliński 02:33:37

21 Sławomir Wawrzyniak Cryospace Olsztyn 02:33:41

22 Marcin Lange T4B BIKE TEAM   02:33:42

23 Tomasz Piotrowski Cryospace Olsztyn 02:33:42

24 Marcin Siemieniuk Sprint-rowery.pl 02:34:06

25 Mikhail Tumialevich MTB EŁK- PROSTKI 02:36:04

26 Sławomir Masłowski Sprint-rowery.pl 02:38:35

27 Marcin Szafrański Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:42:17

28 Paweł Pomaski T4B BIKE TEAM   02:43:54

29 Ryszard Kulik PT MAZURY Team Ełk 02:46:55

30 Dariusz Laskowski Finisher Warmia MTB 02:53:55

31 Krzysztof Sobolewski Sprint-rowery.pl 02:54:38

32 Kasia Laskowska Finisher.pl 02:55:27

33 Marek Klimas BarczewoBiega 03:04:47

Kategorie

Pro M2

1 Krzysztof Łukasik Renault Team 02:04:11

2 Paweł Kowalkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:06:05

3 Kamil Kuszmider KK Catana Wyszków 02:10:57

4 Piotr Krysiewicz Sprint-rowery.pl 02:11:12

5 Damian Perkowski PT MAZURY Team Ełk 02:11:14

6 Paweł Ciunel Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:14:02

Pro M3

1 Paweł Arciszewski Renault Team 02:13:08

2 Paweł Słupek T4B BIKE TEAM   02:19:04

3 Paweł Niechwiedowicz Sprint-rowery.pl 02:31:20

4 Mateusz Wiszniewski wtw-poland.com 02:32:34

5 Marcin Siemieniuk Sprint-rowery.pl 02:34:06

6 Marcin Szafrański Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:42:17

Pro M4

1 Artur Korc Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:10:30

2 Arkadiusz Jusiński Renault Team 02:11:15

3 Grzegorz Maleszka Renault Team 02:12:09

4 Marcin Mróz MTB EŁK- PROSTKI 02:19:02

5 Marcin Lange T4B BIKE TEAM   02:33:42

6 Tomasz Piotrowski Cryospace Olsztyn 02:33:42

Pro M5

1 Berton Massimo acido lattico team 02:25:23

2 Adam Żuchliński Bike Team Żuchliński 02:33:37

3 Sławomir Wawrzyniak Cryospace Olsztyn 02:33:41

4 Dariusz Laskowski Finisher Warmia MTB 02:53:55

5 Krzysztof Sobolewski Sprint-rowery.pl 02:54:38

6 Marek Klimas BarczewoBiega 03:04:47

Kobiety Open

1 Kasia Laskowska 372 Finisher.pl 02:55:27 600

Ekspert

Open

1 Radomir Chmiel Michelin Team 01:27:13

2 Jarosław Wołosiuk Cryospace Olsztyn 01:27:19

3 Mariusz Kowalkowski Cryospace Olsztyn 01:27:34

4 Daniel Pepla Renault Team 01:28:44

5 Łukasz Łukaszewski   01:28:54

6 Krzysztof Żebrowski MTB Suwałki 01:29:36

7 Adam Płoski T4B BIKE TEAM   01:32:11

8 Maksymilian Dawid Cryospace Olsztyn 01:32:30

9 Przemysław Michalczyk Renault Team 01:34:00

10 BartŁomiej Nalazek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 01:34:01

11 Marcin Jasiński LUKK-BICI-Doro Lubawa 01:34:28

12 Mateusz Rochowiak Kross Staff Team 01:34:29

13 Piotr Duda   01:34:32

14 Paweł Grzyb MTB Suwałki 01:34:35

15 Tomek Dudziński Kętrzyn Bike Team 01:34:36

16 Paweł Lenkiewicz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 01:34:37

17 Tomasz Skalski Renault Team 01:34:38

18 Zenon Dobrzyn Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn 01:35:11

19 Krzysztof Kindrasz Giżyckie Ustawki Rowerowe 01:35:16

20 Marcin Lipiński OLIKOM TEAM 01:36:31

21 Rafał Skorobogaty Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:36:47

22 Marcin Kierdelewicz Zabłudów Team 01:36:57

23 Bartosz Samborski Bliska Team 01:36:56

24 Paweł Najduk Kross Staff Team 01:38:09

25 Arek Trzciński Kross Staff Team 01:38:34

26 Witold Szczawiński Terra Lubavia 01:38:35

27 Marcin Rogiński T4B BIKE TEAM   01:38:36

28 Rafał Gamza Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:38:37

29 Martin Fedor T4B BIKE TEAM   01:38:38

30 Piotr Bagiński Bliska Team 01:38:40

31 Arkadiusz Jechanowski KK24h 01:38:41

32 PaweŁ RudziŃski   01:38:42

33 Piotr Sobierajski wtw-poland.com 01:38:43

34 Wiesław Kamiński KK24h 01:38:45

35 Dariusz Ziółkowski Timbud Team 01:38:46

36 Bartosz Karczmarski Renault Team 01:39:45

37 Piotr Kowalski KK24h 01:39:53

38 Paweł Rawdanowicz MTB Ostróda Team 01:39:58

39 Maciej Karwowski KK24h 01:40:09

40 Piotr Marzec RANT BARTOSZYCE 01:40:13

41 Krzysztof Dębski Michelin Team 01:40:14

42 Emil Kruba Cryospace Olsztyn 01:40:15

43 Grzegorz Ostrowski T4B BIKE TEAM   01:40:16

44 Wiesław Podeszwa KK24h 01:40:17

45 Radek Zysk GRUPETTO Mrągowo 01:43:24

46 Radek Leszczyński GRUPETTO Mrągowo 01:43:27

47 Marcin Bielski GRUPETTO Mrągowo 01:43:28

48 Łukasz Łubiński EuropeGAS SsangYong TEAM 01:43:29

49 Mariusz Rynkiewicz KK24h 01:43:30

50 Zdzisław Piechowski PT MAZURY Team Ełk 01:43:31

51 Paweł Koźmiński Michelin Team 01:43:32

52 Tomasz Jarczyk RDLP Olsztyn MTB Team 01:43:50

53 Grzegorz Zawadzki Sprint-rowery.pl 01:44:38

54 Grzegorz Furman Kross Staff Team 01:44:39

55 Adrian Kostarek   01:44:41

56 Jacek Szałaj GRZMOT Podlasia 01:45:11

57 Maciej Gęsicki   01:45:22

58 Marcin Śwituła   01:45:23

59 Witold Zagożdżon Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:45:57

60 Artur Szczepański Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:46:12

61 Sławomir Sokolnicki T4B BIKE TEAM   01:46:14

62 Marcin Żuczkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:46:18

63 Kazimierz Mydło Michelin Team 01:48:11

64 Rafał Roszczyk   01:48:18

65 Bartłomiej Jakubowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:48:20

66 Lech Brochacki MTB EŁK- PROSTKI 01:48:23

67 Zenon Malinowski KK24h 01:49:04

68 Krzysztof Krygielski Cryospace Olsztyn 01:49:05

69 Anna Ostrowska T4B BIKE TEAM   01:49:07

70 Marcin Przęzak Kross Staff Team 01:49:32

71 Łukasz Pilichowski EuropeGAS SsangYong TEAM 01:50:47

72 Paweł Treliński GRUPETTO Mrągowo 01:51:00

73 Janusz Supiński MTB EŁK- PROSTKI 01:51:01

74 Błażej Glinko EuropeGAS SsangYong TEAM 01:51:02

75 Zbigniew Kołatka   01:52:36

76 Robert Sawicki   01:52:44

77 Arkadiusz Hanas Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:53:10

78 Aptem Haymob WEST MTBO TEAM 01:55:27

79 Bartosz Iwaniuk Michelin Team 01:55:58

80 Łukasz Byszewski   01:56:20

81 Antoni Wincza MTB Suwałki 01:56:22

82 Tomasz Biedermann Sprint-rowery.pl 01:56:43

83 Michał Rosiński   01:56:45

84 Piotrek Kaczyński STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 01:57:07

85 Czarek Gierszewski PTR OPTIMA Team 01:57:18

86 RadosŁaw Kusiek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 01:57:37

87 Paweł Piekarski Michelin Team 01:57:42

88 Witold Skwarski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:57:41

89 Dawid Janus ZuzgaRacingTeam:P   01:57:50

90 Magda Chmielewska   01:58:00

91 Kazimierz Niewiarowski Kross Staff Team 01:58:25

92 Marta Raszkiewicz Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:59:35

93 Marcin Giera   02:00:01

94 Sławomir Szczawiński Terra Lubavia 02:00:22

95 Mariusz Kołakowski   02:02:34

96 Tomasz Budzisz   02:03:05

97 Piotr Makulski Kross Staff Team 02:05:22

98 Marek Różyło Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:06:38

99 Grzegorz Pyłko Kross Staff Team 02:09:14

100 Zbigniew Chabowski Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:11:15

101 Katarzyna Zielińska Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:12:31

102 Dariusz Dąbkowski   02:18:49

103 Marcin Jaguszewski Kross Staff Team 02:24:14

104 Małgorzata Jakubowska Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:30:57

105 Paweł Gołębiewski Agr Płońsk 02:47:49

Kategorie

EK2

1 Magda Chmielewska 01:58:00

EK3

1 Marta Raszkiewicz Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:59:35

2 Katarzyna Zielińska Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:12:31

3 Małgorzata Jakubowska Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:30:57

EK4

1 Anna Ostrowska T4B BIKE TEAM   01:49:07

EM1

1 Maksymilian Dawid Cryospace Olsztyn 01:32:30

2 Witold Szczawiński Terra Lubavia 01:38:35

3 Maciej Gęsicki   01:45:22

EM2

1 Jarosław Wołosiuk Cryospace Olsztyn 01:27:19

2 Krzysztof Żebrowski MTB Suwałki 01:29:36

3 BartŁomiej Nalazek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 01:34:01

4 Mateusz Rochowiak Kross Staff Team 01:34:29

5 Paweł Grzyb MTB Suwałki 01:34:35

6 Paweł Lenkiewicz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 01:34:37

EM3

1 Radomir Chmiel Michelin Team 01:27:13

2 Mariusz Kowalkowski Cryospace Olsztyn 01:27:34

3 Łukasz Łukaszewski   01:28:54

4 Adam Płoski T4B BIKE TEAM   01:32:11

5 Przemysław Michalczyk Renault Team 01:34:00

6 Marcin Jasiński LUKK-BICI-Doro Lubawa 01:34:28

EM4

1 Daniel Pepla Renault Team 01:28:44

2 Piotr Duda   01:34:32

3 Tomasz Skalski Renault Team 01:34:38

4 Arek Trzciński Kross Staff Team 01:38:34

5 Marcin Rogiński T4B BIKE TEAM   01:38:36

6 Rafał Gamza Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:38:37

EM5

1 Wiesław Kamiński KK24h 01:38:45

2 Grzegorz Ostrowski T4B BIKE TEAM   01:40:16

3 Grzegorz Zawadzki Sprint-rowery.pl 01:44:38

4 Marcin Śwituła   01:45:23

5 Witold Zagożdżon Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:45:57

6 Sławomir Sokolnicki T4B BIKE TEAM   01:46:14

EM6

1 Zenon Dobrzyn Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn 01:35:11

2 Wiesław Podeszwa KK24h 01:40:17

3 Kazimierz Mydło Michelin Team 01:48:11

4 Zenon Malinowski KK24h 01:49:04

5 Kazimierz Niewiarowski Kross Staff Team 01:58:25

6 Marek Różyło Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:06:38

EMJ

1 Błażej Glinko EuropeGAS SsangYong TEAM 01:51:02

2 Aptem Haymob WEST MTBO TEAM 01:55:27

Hobby

Open

1 Piotr Wiśniewski   00:47:17

2 Mateusz Maleszka Dachland Trek Team 00:47:28

3 Adam Nowakowski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 00:47:29

4 Łukasz Perkowski Auto-Rekin 00:47:57

5 Tomasz Chabowski Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:47:58

6 Mariusz Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 00:48:41

7 Dariusz Aleksandrowicz KK24h 00:48:42

8 Jakub Budziński MTB Suwałki 00:48:44

9 Marek Ejzemberg Xtreme Sport Ostrołęka 00:48:46

10 Artur Guzewicz Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 00:48:47

11 Łukasz Bokuniewicz Auto-Rekin 00:48:49

12 Wojciech Kuszpa KK24h 00:48:50

13 Bartosz Zięba RANT BARTOSZYCE 00:49:20

14 Przemek Bronikowski MCP Bike team 00:49:45

15 Marcin Trykacz SIEDLISKO U TYMKA   00:50:03

16 Roman Styczeń Hydropress MTB Team Elbląg 00:50:05

17 Robert Żebrowski MTB Ostróda Team 00:50:19

18 Jędrzej Żebrowski MTB Ostróda Team 00:50:48

19 Wojciech Sowa Sowa Jacht Giżycko 00:51:10

20 Zdzisław Szklarski KK24h 00:51:13

21 Wiesław Zalewski GRUPETTO Mrągowo 00:51:18

22 Paweł Antoniak OLIKOM TEAM 00:51:25

23 Wojciech Wołosz KK24h 00:51:49

24 Robert Wittlieb MTB EŁK- PROSTKI 00:51:50

25 Szymon Kurdynowski SPORT MASTER ROWERY 00:52:04

26 Karol Ołdakowski   00:52:06

27 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM 00:52:33

28 Rafał Neumann INTERCARS TEAM 00:52:35

29 Marcin Nowociński Pasymskie Bractwo Sportowe 00:52:37

30 Wojciech Tworkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 00:52:38

31 Radoslaw Grotkowski Pasymskie Bractwo Sportowe 00:52:50

32 Michał Kopeć Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 00:53:18

33 Maciej Sztrom OLIKOM TEAM 00:54:13

34 Maciej Korol   00:54:14

35 Dariusz Gajdziński MTB EŁK- PROSTKI 00:54:15

36 Robert Maszkowski MTB EŁK- PROSTKI 00:54:16

37 Bartosz Smoługa   00:54:19

38 Mariusz Szymański   00:54:31

39 Wiesław Grela MTB EŁK- PROSTKI 00:55:22

40 Wojciech Szymański STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 00:55:25

41 Michał Maśkiewicz Gajerek Iława 00:55:55

42 Mariusz Olchowy LOTTO Bike Team 00:55:56

43 Michał Niegowski KK24h 00:56:04

44 Kamil Filipczak Pasymskie Bractwo Sportowe 00:56:50

45 Michał Rejzner Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:56:52

46 Maciej Sekuła Kotel Krasicki Team 00:57:23

47 Zbigniew Bober T4B BIKE TEAM   00:57:24

48 Bartosz Janiewicz INTERCARS TEAM 00:57:28

49 Roman Tomczak   00:57:31

50 Łukasz Nalewajk wtw-poland.com 00:57:34

51 Stanisław Bałdyga Centrum Rowerowe Olsztyn Team 00:57:47

52 Tomasz Gutowski Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:58:00

53 Łukasz Skrodzki OLIKOM TEAM 00:58:01

54 Tomasz Modzolewski MTB Suwałki 00:58:05

55 Łukasz Półkośnik Bliska Team 00:58:37

56 Jarosław Makowiecki KK24h 00:58:28

57 Katarzyna Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 00:58:29

58 Hadrian Gruszewski   00:58:30

59 Paweł Falejczyk T4B BIKE TEAM   00:58:31

60 Iwona Zaniewska Cryospace Olsztyn 00:58:34

61 Andrzej Samborski Bliska Team 00:58:35

62 Łukasz Hińcza   00:58:39

63 Paweł Martyniuk   00:58:40

64 Paweł Lachowicz MTB EŁK- PROSTKI 00:59:15

65 Weronika Stapel MDK UKS PRZYJAŹŃ 01:00:27

66 Kamil Gutowski MTB EŁK- PROSTKI 01:01:50

67 Daniel Osiecki Kętrzyn Bike Team 01:02:09

68 Szymon Kuprian   01:02:11

69 Tomasz Deptuła   01:02:12

70 Małgorzata Walendzewicz MTB Suwałki 01:02:19

71 Mariusz Tomaszkiewicz   01:02:45

72 Piotr Jankowski wtw-poland.com 01:02:49

73 Paweł Steffen MTB Ostróda Team 01:02:50

74 Sławiomir Kusajda   01:03:04

75 Michał Kołodziejczyk KK24h 01:03:36

76 Zbigniew Mańko   01:04:49

77 Michał Kopczewski Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:04:51

78 Jakub Berliński Condensa Osuszanie Budynków   01:05:34

79 Krzysztof Bogucki   01:05:55

80 Karol Tarkowiak   01:06:20

81 Mieczysław Klimaszewski   01:06:41

82 Paweł Worotnicki Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:06:50

83 Maciej Pogorzelski wtw-poland.com 01:06:53

84 Tomasz Raniszewski Pasymskie Bractwo Sportowe 01:07:10

85 Oliwia Daszkiewicz MDK UKS Przejażń Bartoszyce 01:07:23

86 Daniel Medźwiedzki   01:07:49

87 Joanna Rogozińska   01:08:33

88 Małgorzata Turalska Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:09:54

89 Paweł Balcerak KK24h 01:11:02

90 Marcin Szczesny wtw-poland.com 01:12:41

91 Ireneusz Krajza T4B BIKE TEAM   01:13:24

92 Mirosława Żebrowska MTB Suwałki 01:13:46

93 Maria Kamińska KK24h 01:13:52

94 Edward Kowalewski OLIKOM TEAM 01:14:21

95 Jakub Prusinowski   01:16:05

96 Agata Latos Kross Staff Team 01:25:02

97 Leszek Ruminski MTB Ostróda Team 01:25:24

98 Bartosz Szempliński   01:26:49

99 Sławomir Kopczewski Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:28:23

100 Ania Kołatka Cryospace Olsztyn 01:43:46

Kategorie

HMJ

1 Mateusz Maleszka Dachland Trek Team 00:47:28

2 Tomasz Chabowski Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:47:58

3 Jakub Budziński MTB Suwałki 00:48:44

4 Hadrian Gruszewski   00:58:30

5 Paweł Lachowicz MTB EŁK- PROSTKI 00:59:15

6 Kamil Gutowski MTB EŁK- PROSTKI 01:01:50

HM1

1 Bartosz Zięba RANT BARTOSZYCE 00:49:20

2 Jędrzej Żebrowski MTB Ostróda Team 00:50:48

3 Maciej Sekuła Kotel Krasicki Team 00:57:23

4 Paweł Steffen MTB Ostróda Team 01:02:50

5 Daniel Medźwiedzki   01:07:49

6 Bartosz Szempliński   01:26:49

HM2

1 Adam Nowakowski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 00:47:29

2 Łukasz Perkowski Auto-Rekin 00:47:57

3 Wojciech Kuszpa KK24h 00:48:50

4 Paweł Antoniak OLIKOM TEAM 00:51:25

5 Michał Kopeć Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 00:53:18

6 Maciej Sztrom OLIKOM TEAM 00:54:13

HM3

1 Artur Guzewicz Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 00:48:47

2 Łukasz Bokuniewicz Auto-Rekin 00:48:49

3 Zdzisław Szklarski KK24h 00:51:13

4 Wojciech Wołosz KK24h 00:51:49

5 Szymon Kurdynowski SPORT MASTER ROWERY 00:52:04

6 Rafał Neumann INTERCARS TEAM 00:52:35

HM4

1 Piotr Wiśniewski   00:47:17

2 Mariusz Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 00:48:41

3 Dariusz Aleksandrowicz KK24h 00:48:42

4 Marek Ejzemberg Xtreme Sport Ostrołęka 00:48:46

5 Przemek Bronikowski MCP Bike team 00:49:45

6 Marcin Trykacz SIEDLISKO U TYMKA   00:50:03

HM5

1 Wojciech Sowa Sowa Jacht Giżycko 00:51:10

2 Wiesław Zalewski GRUPETTO Mrągowo 00:51:18

3 Dariusz Gajdziński MTB EŁK- PROSTKI 00:54:15

4 Roman Tomczak   00:57:31

5 Stanisław Bałdyga Centrum Rowerowe Olsztyn Team 00:57:47

6 Jarosław Makowiecki KK24h 00:58:28

HM6

1 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM 00:52:33

2 Wiesław Grela MTB EŁK- PROSTKI 00:55:22

3 Zbigniew Bober T4B BIKE TEAM   00:57:24

4 Tomasz Gutowski Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:58:00

5 Mieczysław Klimaszewski   01:06:41

6 Ireneusz Krajza T4B BIKE TEAM   01:13:24

HKJ

1 Oliwia Daszkiewicz MDK UKS Przyjażń Bartoszyce 01:07:23

HK1

1 Weronika Stapel MDK UKS PRZYJAŹŃ 01:00:27

2 Ania Kołatka Cryospace Olsztyn 01:43:46

HK3

1 Agata Latos Kross Staff Team 01:25:02

HK4

1 Katarzyna Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 00:58:29

2 Iwona Zaniewska Cryospace Olsztyn 00:58:34

3 Małgorzata Walendzewicz MTB Suwałki 01:02:19

4 Małgorzata Turalska Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:09:54

5 Mirosława Żebrowska MTB Suwałki 01:13:46

6 Maria Kamińska KK24h 01:13:52

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn