Lipa MTB Maraton (2) Lipno 2018 – Państwo Dłoniak skuteczni na hopkach

Fot. Lipa mtb maraton/Sławomir Dłoniak Facebook

Lipa MTB Maraton w Lipnie rozegrany w sobotę (3 czerwca) przyniósł największa sukcesy Państwu Dłoniak z miejscowości Bogdany. Oboje znani z wielu wyścigów w tej imprezie odnieśli trzy zwycięstwa. Jolanta Sosnowska Dłoniak wygrała rywalizację pań na krótkich dystansie zarówno w open jak i kat. 40+.Pan Sławomir okazała się najszybszy w dłuższej próbie w kat. 50/59.

Na 28 km najwyższe 11 miejsce zajął Sławomir Łątkowski (Lubawa), piąty w kat. 40/49. Edyta Czarnecka (Olsztyn) była trzecia w kat. 20/29. Na dystansie 55 km Michał Wyżlic (Lubawa) finiszował na mecie piąty i zajął druga lokatę w kat. 30/39

Krótki dystans (28 km)

Mężczyźni open

1 Jakubowski Dominik Como Bike Scott Brodnica Mężczyźni(18-19lat)KRÓTKI 01:05:33.78

2 Bejm Bartosz Bejm Team Koło Mężczyźni(20-29lat)KRÓTKI 01:07:07.81

3 Strzemieczny Tomasz SPORTGANG WYSPORTOWANI Płock Mężczyźni(30-39lat)KRÓTKI 01:08:51.08

................

11 Łątkowski Sławek Orka Masters Iława Lubawa Mężczyźni(40-49lat)KRÓTKI 01:16:29.94

27 Mówiński Adam Brak Nowe Miasto Lub Mężczyźni(40-49lat)KRÓTKI 01:21:42.69

34 Lewandowski Paweł Spółdzielnia Rowerowa Iława Mężczyźni(30-39lat)KRÓTKI 01:23:46.79

35 Kłodawski Andrzej BRAK Nowe Miasto Lub Mężczyźni(50-59lat)KRÓTKI 01:24:18.22

52 Łabuda Dariusz Spółdzielnia Rowerowa Iława Mężczyźni(30-39lat)KRÓTKI 01:26:53.95

59 Bednarczyk Marcin Brak Biskupiec Mężczyźni(30-39lat)KRÓTKI 01:27:57.78

73 Kościński Bartłomiej brak Lidzbark Mężczyźni(30-39lat)KRÓTKI 01:30:25.05

90 Jakubowski Ryszard Iława Mężczyźni(40-49lat)KRÓTKI 01:34:48.86

101 Aleksandrowicz Łukasz Brak Lidzbark Mężczyźni(30-39lat)KRÓTKI 01:38:11.85

129 Kowanda Sławomir Orka Masters Iława Lubawa Mężczyźni(40-49lat)KRÓTKI 01:50:42.65

Kobiety open

1 Sosnowska-Dłoniak Jolanta WSKG Rowery Jamróz Kenda Team Bogdany Kobiety (40+) KRÓTKI 01:30:24.66

2 Lipińska Karolina Gdańsk Kobiety(20-29lat)KRÓTKI 01:32:09.15

3 Przekwasińska Agnieszka Bydgoszcz Kobiety(30-39lat)KRÓTKI 01:32:16.82

.............

7 Kruszyńska Anna Orka Masters Iława Lubawa Kobiety(40+)KRÓTKI 01:42:44.21

8 CZARNECKA EDYTA WMII UWM Olsztyn Kobiety(20-29lat)KRÓTKI 01:43:11.86

Kategorie wiekowe

K20/29

3 CZARNECKA EDYTA WMII UWM Olsztyn Kobiety(20-29lat)KRÓTKI 01:43:11.86

K40+

1 Sosnowska-Dłoniak Jolanta WSKG Rowery Jamróz Kenda Team Bogdany Kobiety(40+)KRÓTKI 01:30:24.66

3 Kruszyńska Anna Orka Masters Iława Lubawa Kobiety(40+)KRÓTKI 01:42:44.21

M30/39

7 Lewandowski Paweł Spółdzielnia Rowerowa Iława Mężczyźni(30-39lat)KRÓTKI 01:23:46.79

23 Łabuda Dariusz Spółdzielnia Rowerowa Iława Mężczyźni(30-39lat)KRÓTKI 01:26:53.95

25 Bednarczyk Marcin Brak Biskupiec Mężczyźni(30-39lat)KRÓTKI 01:27:57.78

34 Kościński Bartłomiej brak Lidzbark Mężczyźni(30-39lat)KRÓTKI 01:30:25.05

44 Aleksandrowicz Łukasz Brak Lidzbark Mężczyźni(30-39lat)KRÓTKI 01:38:11.85

M40/49

5 Łątkowski Sławek Orka Masters Iława Lubawa Mężczyźni(40-49lat)KRÓTKI 01:16:29.94

12 Mówiński Adam Brak Nowe Miasto Lub Mężczyźni(40-49lat)KRÓTKI 01:21:42.69

26 Jakubowski Ryszard Iława Mężczyźni(40-49lat)KRÓTKI 01:34:48.86

36 Kowanda Sławomir Orka Masters Iława Lubawa Mężczyźni(40-49lat)KRÓTKI 01:50:42.65

M50/59

3 Kłodawski Andrzej BRAK Nowe Miasto Lub Mężczyźni(50-59lat)KRÓTKI 01:24:18.22

Dystans długi (55 km)

Mężczyźni open

1 Sobieraj Przemysław Woster Głogowo Mężczyźni(20-29lat)DŁUGI 02:03:37.94

2 Przybytek Michał ASE TREK GDYNIA Gdynia Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI 02:04:41.91

3 Krajewski Patryk EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC Poznań Mężczyźni(20-29lat)DŁUGI 02:06:07.51

.......................

5 Wyżlic Michał Komobike Scott Lubawa Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI 02:08:20.57

16 Zieliński Krzysztof WSKG Rowery Jamróz MONTIP TeamOlsztyn Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI 02:22:30.25

23 Dłoniak Sławomir WSKG Rowery Jamróz Kenda Team Bogdany Mężczyźni(50-59lat)DŁUGI 02:33:18.42

Kategorie

M30/39 lat

2 Wyżlic Michał Komobike Scott Lubawa Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI 02:08:20.57

M40/49 lat

4 Zieliński Krzysztof WSKG Rowery Jamróz MONTIP TeamOlsztyn Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI 02:22:30.25

M50/59 lat

1 Dłoniak Sławomir WSKG Rowery Jamróz Kenda Team Bogdany Mężczyźni(50-59lat)DŁUGI 02:33:18.42

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn