III Wyścig Szkółek o Puchar Wójta gminy Kalinowo – Ostre ściganie narybku

Fot. wmks olsztyn facebook

W sobotę (9 czerwca) odbył się III wyścig szkółek w kolarstwie szosowym o puchar Wójta gminy Kalinowo. Ciekawa impreza, której zadaniem było sprawdzenie efektów szkolenia młodego narybku sekcji kolarskich Warmii i Mazur. Prawie każda z nich pracuje z dziećmi w swoich i okolicznych miejscowościach. W wyścigu brali udział również adepci kolarstwa z Podlasia.

Rezultaty zebraliśmy z różnych źródeł i są zapewne niepełne. Dlatego mamy prośbę do trenerów, działaczy, by po imprezie przesłali pełny komunikat.

Wyniki:

Kat. Chłopcy (2010), dyst. 2,3km

1. Stokłos Szymon WMKS Olsztyn/Szkółka Kolarska Stawiguda

Kat. Chłopcy (2008), dyst. 2,3km

1. Haponik Szymon (Szkółka Kolarska Stawiguda

Kat. Chłopcy (2007)

1. Szylak Kacper (Szkółka Kolarska Kalinowo)

2.Kocięcki Dawid Szkółka Kolarska Stawiguda

3. Mróz Aleks (Szkółka Kolarska Ełk)

.....................................

4. Wójcik Dacjan (Szkółka Kolarska Ełk)

Kat. Żak (2006), dyst. 15,4km

1. Bronakowski Adam WMKS Olsztyn/Szkółka Kolarska Olsztyn

2. Trochim Kacper Szkółka Kolarska Sokółka

3. Świder Wiktor LKK Warmia Biskupiec/Szkółka Kolarska Biskupiec

.................................

4. Stankiewicz Jan Szkółka Kolarska Ełk) 0

5. Goldan Kacper WMKS Olsztyn/Szkółka Kolarska Olsztyn

6. Gutowski Kamil (Szkółka Prostki) 0.32,29

7 Królicki Michał (LKK Zakłady Mięsne Warmia/Szkółka Kolarska Biskupiec)

8. Chiliński Hubert (szkółka Kolarska Kalinowo)

9. Redżepi Bartosz WMKS Olsztyn/Szkółka Kolarska Olsztyn

10. Stefański Lech WMKS Olsztyn/Szkółka Kolarska Stawiguda

11 Topa Jakub (Szkółka Kolarska Ełk)

Kat. Żak (2007), dyst. 15,4km

1. Łukaszewicz Jakub Szkółka Kolarska w Choroszczy

2. Sidorowicz Mateusz Szkółka Kolarska w Choroszczy

3. Kostkowski Joachim WMKS Olsztyn/Szkółka Kolarska Stawiguda

.............................

4 Bućko Wojciech (LKK Zakłady Mięsne Warmia/Szkółka Kolarska Biskupiec)

6 Kraśko Piotr WMKS Olsztyn/Szkółka Kolarska Stawiguda

7. Waszczuk Maciej (Szkółka Kolarska Kalinowo)

8. Kacper Widnicki(LKK Zakłady Mięsne Warmia/Szkółka Kolarska Biskupiec)

10. Kocięcki Dawid WMKS Olsztyn/Szkółka Kolarska Stawiguda

Kat. Żakini (2007), dyst. 15,4km

1. Kwiatkowska Julia WMKS Olsztyn/Szkółka Kolarska Stawiguda

2. Holcman Wiktoria Szkółka Kolarska Ełk

3. Tabarkiewicz Michalina WMKS Olsztyn/Szkółka Kolarska Stawiguda

Kategoria Żakini (2006)

1 Kinga Rybkiewicz (LKK Zakłady Mięsne Warmia/Szkółka Kolarska Biskupiec)

2. Żuk Wiktoria (Szkółka Kolarska Ełk)

3 Przychodzka Maja (Szkółka Kolarska Bartoszyce)

........................

4 Dementiuk Roksana (Szkółka Kolarska Ełk)

Kat. Młodzik (2004), dyst. 30,8km

1. Wojciechowski Jerzy WMKS Olsztyn/Szkółka Kolarska Olsztyn

2. Więczkowski Paweł LKK Warmia Biskupiec/Szkółka Kolarska Biskupiec

3. Bałdyga Dawid LKK Warmia Biskupiec/Szkółka Kolarska Biskupiec

..........................

4. Żelazowski Michał WMKS Olsztyn/Szkółka Kolarska Olsztyn

5. Pieczkowski Oliver WMKS Olsztyn/Szkółka Kolarska Olsztyn

6. Borkowski Bartłomiej WMKS Olsztyn/Szkółka Kolarska Olsztyn

7. Segień Michał WMKS Olsztyn/Szkółka Kolarska Olsztyn

8. Kwiatkowski Bartłomiej WMKS Olsztyn/Szkółka Kolarska Stawiguda

10. Lachowicz Paweł (Szkółka Kolarska Prostki)

11 Piotr Piskorz (LKK Zakłady Mięsne Warmia/Szkółka Kolarska Biskupiec)

12 Kotarski Rafał (Szkółka Kolarska Kalinowo)

13 Milewski Bartłomiej (Szkółka Kolarska Kalinowo)

Kat. Młodzik (2005), dyst. 30,8km

1. Ciżowski Maciej Szkółka Kolarska Bartoszyce

2. Sturczewski Piotr Szkółka Kolarska Sokółka

3. Siemianowski Mikołaj WMKS Olsztyn/Szkółka Kolarska Olsztyn

..........................

7 Piotr Giedziun (LKK Zakłady Mięsne Warmia/Szkółka Kolarska Biskupiec)

11. Ledwosiński Mateusz (Wadecki Bike Academy)

12. Tabarkiewicz Maks WMKS Olsztyn/Szkółka Kolarska Stawiguda

13. Rendziński Piotr (Szkółka Kolarska Kalinowo)

14 Maksimczyk Bartosz (Szkółka Kolarska Kalinowo)

Kat. Młodziczka (2005), dyst. 15,4km

1. Drygalska Marcela WMKS Olsztyn/Szkółka Kolarska Olsztyn

2. Daszkiewicz Oliwia Szkółka Kolarska Bartoszyce

3. Jóźwiak Sandra Szkółka Kolarska Ełk

Kat. młodziczka 2004 dyst. 15.4km

1 Wiktoria Szczepańska (LKK Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec)

2 Laura Rybkiewicz (LKK Zakłady Mięsne Warmia Bieskupiec)

Kat. Open (2000 i starsi), dyst. 61,4km

1. Przybylski Dawid WMKS Olsztyn

2. Szepietowski Michał Kętrzyn Bike Team

3. Zakrzewski Dariusz Mistral Grodno

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn