Cisowianka Mazovia Marathon MTP Piaseczno 2017 – Panie: Katarzyna, Iwona i Jolanta w komplecie na podium

Fot. ilustracja

W kolejnej imprezie z cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon, która odbyła się w niedziele (17 czerwca) w Piasecznie reprezentantów Warmii i Mazur zabrakło na podium w klasyfikacjach open, za to w kategoriach zajeli bardzo wysokie miejsca. Na uznanie zaslugują zwłaszca panie: Katarzyna Paszczyk (Ełk), Iwona Zaniewska (Olsztyn) i Jolanta Sosnowska-Dloniak (Bogdany). W komplecie stanęły na podium w MK4.

Na tym samym dystansie Anna Kołatka (Iława) była trzecia w MK1, w MM2 zwyciężył Marcin Jasński (Lubawa), a w MM4 drugie miejsce zajął Krzysztof Zieliński z Olsztyna. W Fit w kat. M7 najlepszy okazała się Tadeusz Maykowski (Morąg). Na najdłuższym dystansie Damian Perkowski (Ełk) zajął w open szóste miejsce, a w grupie GM1 – drugie.

Pro

Mężczyźni Open

1 Mioduszewski Artur Warszawa Trezado 02:05:27

2 Borowicz Bartek Warszawa COZMOBIKE TEAM 02:05:29

3 Cacko Kacper Warszawa COZMOBIKE TEAM 02:05:30

4 Karwat Kamil Józefów świat rowerów Merida Team 02:05:31

5 Kamiński Michał Biała Podlaska GO SPORT AK-SPED TEAM 02:06:38

6 Perkowski Damian   PT Mazury Team Ełk 02:06:39

...............................

33 Zalewski Pawel Ełk PT Mazury Team Ełk 02:16:01

49 Kulik Ryszard Ełk PT Mazury Team Ełk 02:20:28

50 Dłoniak Sławomir Bogdany WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 02:20:34

86 Skwarski Witold Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:38:41

1/2 Pro

Kobiety open

1 Macutkiewicz Izabela Warszawa Trezado 01:30:53

2 Radziszewska Katarzyna Warszawa MCP Bike Team 01:31:48

3 Kuszmider Magdalena Legionowo IFON KolarzKlub 01:32:45

4 Kapłon Aleksandra Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 01:35:43

5 Zych Agnieszka Piaseczno ABSOLUTE BIKES TEAM 01:36:28

6 Troinska Agnieszka Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 01:36:30

.............................

10 Kołatka Anna Iława Cryospace Olsztyn 01:40:51

14 Paszczyk Katarzyna Elk PT Mazury Team Ełk 01:41:33

15 Zaniewska Iwona Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:42:11

17 Sosnowska-Dłoniak Jolanta Bogdany WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 01:43:08

26 Sobieska Ilona Pasłęk 01:50:32

Mężczyźni open

1 Pepla Daniel Wieruchów Trezado 01:22:27

2 Jasiński Marcin Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 01:22:28

3 Górnicki Marcin Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 01:22:31

4 Rządca Jacek Warszawa Trezado 01:22:34

5 Skalski Kacper Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 01:22:44

6 Stępień Rafał Łódź GO SPORT AK-SPED TEAM 01:23:38

..............................

11 Marchlewski Marcin Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 01:24:22

32 Zieliński Krzysztof Olsztyn WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 01:25:26

39 Guzewicz Artur Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:26:55

42 Paszczyk Mariusz Ełk PT Mazury Team Ełk 01:26:59

48 Szczawiński Witold Lubawa Terra Lubavia 01:27:25

57 Piechowski Zdzisław Ełk PT Mazury Team Ełk 01:28:13

128 Kołatka Zbigniew IŁAWA 01:34:36

182 Szauer Rafał Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 01:39:29

265 Dąbkowski Dariusz Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 01:47:45

Fit

Mężczyźni open

1 Świderski Antoni FMJ Osowiec Trezado 00:37:30

2 Brzęczek Rafał FM2 Łódź MaxxBike Team 00:37:33

3 Tarasiński Jarosław FM6 Skarżysko-Kamienna power of science 00:37:34

4 Lech Michał FM2 Warszawa AM Cycling Team 00:37:35

5 Łusiak Piotr FM2 Trawniki 00:37:36

6 Wyczółkowski Paweł FM0 PUŁAWY KS Energia Kozienice 00:37:37

...................

49 Rudowski Kacper FM0 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 00:41:52

55 Podliński Sebastian FM2 LUBAWA LUKK BICI DORO LUBAWA 00:42:19

64 Maykowski Tadeusz FM7 Morąg 00:42:55

137 Deptuła Jan FM4 Olsztyn 00:47:27

138 Zembrzuski Jacek FM3 Olsztyn 00:47:43

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn