V Pasłęcki Maraton MTB 2018 – Na trasach ostra walka, w miasteczku fajna zabawa

Fot. mtb mustang pasłęk facebook

W sobotę (16 czerwca) odbył się V Pasłęcki Maraton MTB, którego inicjatorem i kontynuatorem jest MTB Mustang. Impreza cieszy się dużą renoma ze względu na wzorowa organizacje i znakomita atmosferę. Stąd m. in. obecność wielu znanych postaci światka MTB. To oczywiście ma przełożenie na poziom rywalizacji. Uczestnikom zaproponowano dwa dystanse (42 km i 22 km), były również wyścigi dziecięce i rodzinne.

W rywalizacji Mini zwyciężył Bartosz Grędziński (Mława) przed Michałem Wyżlicem (Komorów) i Leszkiem Szczepańskim (Kwidzyn). Wśród pań najlepsza okazała się Natalia Zacharek, druga była Anna Kołatka (Iława), a trzecia Aleksandra Jakubek (Gdańsk). W kategoriach wygrali: M0/19: Mateusz Maleszka (Olsztyn), M20/29 Bartosz Grędziński, M30/39 Michał Wyżlic, M40/49: Radosław Ruczyński (Elbląg), M50/59: Jacek Kotarski (Gdańsk), M60+ Henryk Dembiński Iława, K0/20: Anna Kołatka, K21/35: Natalia Zacharek, K36+ Aleksandra Jakubek.

W Mega tiumfował Mariusz Gil (Strzelce Krajeńskie) przed Bartoszem Banachem (Gdańsk) i Danielem Majkowskim (Gdynia). Czwarty był najlepszy z kolarzy Warmii i Mazur Grzegorz Maleszka (Olsztyn). W rywalizacji pań najszybsza była mieszkanka Pasłęka Beata Stankiewicz, drugie miejsce zajęła Kasia Laskowska (Łomianki), a trzecie Marlena Gortatowska (Olsztyn) Zwycięzcy kategorii: K21/35: Kasia Laskowska, K36+ Beata Stankiewicz, M20/29: Mateusz Tygielski (Gdańsk), M30/39: Mariusz Gil, M40/49: Grzegorz Maleszka, M50/59: Grzegorz Paradowski (Elbląg).

Wyniki

Dystans 22 km

1 GRĘDZIŃSKI BARTOSZ M 1 M 20-29 1 MŁAWA 22km 0:59:34

2 WYŻLIC MICHAŁ M 2 M 30-39 1 KOMORÓW KOMOBIKE SCOTT 22km 1:00:22

3 SZCZEPAŃSKI LESZEK M 3 M 20-29 2 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 22km 1:01:47

4 SZCZYGIELSKI PAWEL M 4 M 30-39 2 GDANSK 22km 1:02:15

5 RUCZYŃSKI RADOSŁAW M 5 M 40-49 1 ELBLĄG HYDROPRESS MTB TEAM ELBLĄG 22km 1:03:23

6 ŁOMNICKI MICHAŁ M 6 M 30-39 3 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 22km 1:05:23

......................

8 OSMAŃSKI BARTŁOMIEJ M 8 M 30-39 4 ELBLAG VO2MAX MTB TEAM 22km 1:05:29

8 OSMAŃSKI BARTŁOMIEJ M 8 M 30-39 4 ELBLAG VO2MAX MTB TEAM 22km 1:05:29

15 SIKORSKI KRYSTIAN M 15 M 20-29 3 BARTOSZYCE RANT BARTOSZYCE 22km 1:08:02

16 GUZEWICZ ARTUR M 16 M 30-39 7 OLSZTYN HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 22km 1:08:47

17 CHRUSZCZYK MARCIN M 17 M 40-49 5 ELBLAG 22km 1:09:00

18 KOWALCZYK WOJCIECH M 18 M 0-19 3 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 22km 1:09:25

21 ŻEBROWSKI JĘDRZEJ M 21 M 0-19 4 OSTRÓDA HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 22km 1:10:13

23 SOBIERAJSKI PIOTR M 23 M 40-49 8 BARTOSZYCE WTW-POLAND.COM 22km 1:10:38

27 KOZIOROWSKI GRZEGORZ M 27 M 20-29 4 OLSZTYNEK CRYOSPACE OLSZTYN 22km 1:11:08

28 SIEMIENAS ANDRZEJ M 28 M 30-39 10 MŁYNARY EUS 22km 1:11:19

30 AIT SI BAYH ABDALLAH M 30 M 20-29 5 OLSZTYN MOROCCO 22km 1:11:22

37 OLEWNIK PIOTR M 37 M 40-49 16 ELBLĄG ELBLĄG 22km 1:13:28

38 ŚWIĄTEK JAKOB M 38 M 30-39 11 ELBLĄG ORTHOLAB 22km 1:13:41

41 ROMANOWSKI PATRYK M 41 M 0-19 5 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 22km 1:13:58

42 KRUBA EMIL M 42 M 30-39 12 DOBRE MIASTO CRYOSPACE OLSZTYN 22km 1:14:13

43 MISIEWICZ PIOTR M 43 M 20-29 7 ELBLĄG 22km 1:15:03

46 KRYWKO PAWEŁ M 46 M 40-49 21 BARTOSZYCE BKK RANT BARTOSZYCE 22km 1:16:04

50 DWOJAKOWSKI JANEK M 50 M 0-19 6 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 22km 1:16:27

52 ŚWIĄTEK ARTUR M 52 M 50-59 2 BARTOSZYCE RANT BARTOSZYCE 22km 1:16:52

54 KOŁATKA ZBIGNIEW M 53 M 50-59 3 IŁAWA 22km 1:17:33

55 SYNAK KSAWERY M 54 M 0-19 7 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 22km 1:17:35

57 DEMBIŃSKI HENRYK M 56 M 60+ 1 IŁAWA LKK ZIEMIA LUBAWSKA 22km 1:18:17

58 ROMANOWSKI JAROSŁAW M 57 M 40-49 25 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 22km 1:18:29

59 NEUMANN RAFAŁ M 58 M 30-39 15 MIŁAKOWO 22km 1:18:44

60 SYROCKI SYLWESTER M 59 M 40-49 26 ELBLĄG 22km 1:18:46

62 KOŁATKA ANIA K 2 K 0-20 1 IŁAWA CRYOSPACE OLSZTYN 22km 1:20:18

64 BRANECKI KONRAD M 62 M 0-19 8 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 22km 1:20:46

65 PRZYGODA MARIUSZ M 63 M 30-39 17 PASŁĘK 22km 1:22:22

68 WRÓBLEWSKI JANUSZ M 66 M 60+ 2 BARTOSZYCE 22km 1:22:51

70 KLECH JERZY M 68 M 40-49 29 OLSZTYN 22km 1:23:33

75 OBORSKI RYSZARD M 72 M 40-49 31 MRĄGOWO 22km 1:26:57

76 STAPEL WERONIKA K 4 K 0-20 2 BARTOSZYCE RANT BARTOSZYCE 22km 1:27:01

77 STEFFEN PAWEŁ M 73 M 0-19 10 SAMOBOROWO MTB OSTRÓDA TEAM 22km 1:27:03

78 PIOTROWICZ MICHAŁ M 74 M 30-39 19 PASŁĘK 22km 1:27:07

83 KLEPANDO FILIP M 77 M 30-39 20 OLSZTYN 22km 1:27:52

84 MIKOŁAJEWSKI ARKADIUSZ M 78 M 30-39 21 ELBLĄG 22km 1:27:53

86 PONIATOWSKI ANDRZEJ M 80 M 40-49 33 PASŁĘK 22km 1:28:09

87 ŚLĘZAK ADAM M 81 M 20-29 10 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 22km 1:28:14

88 GOLAŃSKI PIOTR M 82 M 20-29 11 PASŁĘK 22km 1:28:21

89 SUŁOWSKI KRZYSZTOF M 83 M 40-49 34 RYN FIZJOPOWER 22km 1:28:38

90 KRAJEWSKI JANEK M 84 M 0-19 11 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 22km 1:28:54

91 KLEPACKI CEZARY M 85 M 40-49 35 MIŁAKOWO 22km 1:28:57

93 RABOJ ANDRZEJ M 87 M 30-39 23 PASŁĘK 22km 1:30:01

95 RUMAK TOMASZ M 89 M 50-59 4 ELBLAG 22km 1:30:31

96 BRONOWSKI TOMASZ M 90 M 40-49 38 FROMBORK 22km 1:30:49

98 WILK ZUZANNA K 7 K 0-20 3 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 22km 1:33:18

99 WILK CEZARY M 92 M 40-49 39 PASŁĘK 22km 1:33:26

100 BIAŁKOWSKA MARTA K 8 K 21-35 3 ELBLĄG 22km 1:34:14

101 BŁAŻEWICZ KRZYSZTOF M 93 M 40-49 40 PASŁĘK 22km 1:34:49

102 SZCZESNY JAKUB M 94 M 0-19 12 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 22km 1:34:50

104 TUŃSKI JACEK M 96 M 50-59 5 ELBLĄG 22km 1:36:03

106 ZIELIŃSKI MARCEL M 98 M 0-19 14 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 22km 1:36:22

107 MURASZKO OSKAR M 99 M 0-19 15 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 22km 1:36:36

108 KOSOBUCKI ŁUKASZ M 100 M 0-19 16 PASŁĘK ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH W ELBLĄGU 22km 1:37:06

109 BEŃ GRZEGORZ M 101 M 30-39 24 OLSZTYN RANT BARTOSZYCE 22km 1:37:17

113 ŻMIGRODZKI KRZYSZTOF M 105 M 40-49 43 MIŁOMŁYN 22km 1:43:52

116 KRUBA BEATA K 9 K 36+ 3 DOBRE MIASTO CRYOSPACE OLSZTYN 22km 1:45:06

117 ZALEŚ ROMAN M 108 M 40-49 45 ELBLĄG EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 22km 1:45:23

118 KOZAKIEWICZ LEONARD M 109 M 60+ 5 ELBLĄG 22km 1:46:07

119 FILIPCZYK JOANNA K 10 K 36+ 4 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 22km 1:46:41

120 ŚWIĄTEK ELŻBIETA K 11 K 36+ 5 BARTOSZYCE 22km 1:49:29

122 GÓRSKI ROBERT M 111 M 50-59 7 BRANIEWO 22km 1:54:21

125 MYŚLAK BOGDAN M 113 M 60+ 7 RÓŻNOWO 22km 1:58:28

126 JAGIEŁŁO HENRYK M 114 M 60+ 8 PASŁĘK 22km 1:59:26

127 KLEPACKA EWA K 13 K 21-35 4 MIŁAKOWO 22km 2:05:50

128 KOSTYRA ALICJA K 14 K 21-35 5 PASŁĘK 22km 2:10:37

129 GAJCZEWSKI ADAM M 115 M 40-49 47 PASŁĘK 22km 2:13:15

130 BARAN-SOKOŁOWSKI MARCIN M 116 M 40-49 48 ELBLĄG 22km 2:24:52

Dystans 42 km

1 GIL MARIUSZ M 1 M 30-39 1 STRZELCE KRAJEŃSKIE EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 42km 1:53:32

2 BANACH BARTOSZ M 2 M 30-39 2 GDANSK TORUS- APTEKAGEMINI.PL 42km 1:54:59

3 MAJKOWSKI DANIEL M 3 M 30-39 3 GDYNIA FTI RACING TEAM 42km 1:58:55

4 MALESZKA GRZEGORZ M 4 M 40-49 1 OLSZTYN RENAULT TEAM 42km 1:59:17

5 WYBRANIAK DARIUSZ M 5 M 30-39 4 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY 42km 2:06:17

6 MĘZIŃSKI BARTEK M 6 M 30-39 5 OLSZTYN FINISHER.PL 42km 2:08:14

..........................................

13 ŻUK ŁUKASZ M 13 M 30-39 7 MŁYNARY MTB MŁYNARY 42km 2:18:18

15 TYSZECKI KRZYSZTOF M 15 M 40-49 8 PASŁĘK 42km 2:20:07

18 RYPIŃSKI MACIEJ M 18 M 30-39 8 OLSZTYN WYSPORTOWANI RACING TEAM 42km 2:24:13

21 JARCZYK TOMASZ M 21 M 40-49 10 OLSZTYN 42km 2:26:47

22 SUDOŁ DARIUSZ M 22 M 30-39 10 OLSZTYN AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 42km 2:26:47

24 TOMASZEWSKI KAROL M 24 M 30-39 12 BARTĄG 42km 2:28:13

25 ZDUŃCZYK DARIUSZ M 25 M 40-49 11 SŁUPY PZU SPORT TEAM 42km 2:28:13

27 HANAS ARKADIUSZ M 27 M 40-49 12 OLSZTYN AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 42km 2:34:54

28 PARADOWSKI GRZEGORZ M 28 M 50-59 1 ELBLĄG 42km 2:35:10

29 STANKIEWICZ BEATA K 1 K 36+ 1 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 42km 2:36:07

31 OSTANIEWICZ TOMASZ M 30 M 30-39 13 ELBLĄG ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA STOP 42km 2:37:44

33 BRYK DANIEL M 32 M 40-49 14 SZCZYTNO 42km 2:38:29

34 TRELŃSKI PAWEŁ M 33 M 40-49 15 MRĄGOWO GRUPETTO MRĄGOWO 42km 2:39:57

38 ZAJĄC BARTOSZ M 36 M 20-29 4 KIERZLINY BSB BARCZEWO BIEGA 42km 2:57:18

39 TRELIŃSKI PIOTR M 37 M 40-49 16 MRĄGOWO GRUPETTO MRĄGOWO 42km 3:01:47

40 JASZCZUK JAKUB M 38 M 30-39 16 OLSZTYN 42km 3:06:39

42 GORTATOWSKA MARLENA K 3 K 21-35 2 OLSZTYN AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 42km 3:12:19

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn