MP Szkółek Kolarskich Raszków 2018 (FOTO) – W rywalizacji ramię w ramię lepiej. Maciej Ciżowski złoto, Martyna Szczęsna srebro

Fot. nadesłane

W Raszkowie odbyły się weekend (23/24 czerwca) Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich. W imprezie startowali adepci z Warmii i Mazur (Olsztyn, Biskupiec, Stawiguda, Ełk, Prostki). Rywalizacja przebiegała w czterech rocznikach (od klas IV do VII). Nasi reprezentanci zdobyli dwa medale w wyscugach ze startu wspólnego. Zloto wywalczyl Maciej Ciżowski (Bartoszyce), srebro Martyna Szczęsna (Olsztyn) - oboje klasa VI

Zarówno macie jak i martyna finiszowali z grupy. Potwierdzili dobre przygotowanie szybkościowe, potrafili tez na finiszu znaleźć się w odpowiednim miejscu.Bardzo blisko podium była Laura Rybkiewicz (Biskupiec), która zajęła czwarte miejsce, wysoko na siódmym miejscu uplasował sie Michał Żelazowski (Olsztyn) - oboje klasa VII.

W pierwszym dniu rozegrano jazdę indywidualna na czas. Zabrakło medalu, ale było kilka miejsc w ścisłej czołówce. Piąte miejsca zajęły dziewczęta. W klasach IV Kinga Kosińska (Bartoszyce) i w klasach VII Laura Rybkiewicz (Biskupiec). Było kilka lokat w drugiej dziesiątce, co przy dużej liczbie startujących tez zasługuje na uwagę.

Jazda indywidualna na czas

Klasa IV – 3000 m

Dziewczęta (25)

1 HARTMAN Nadia SZKÓŁKA WODZISŁAW ŚLĄSKI 0 5 22 11

2 Hanna SZKÓŁKA MASZEWO + 0 0 01

3 Kornelia SZKÓŁKA MASZEWO + 0 0 04

4 Gliniecka Nikola SZKÓŁKA KOLARSKA W SOKÓŁCE + 0 0 12

5 Kosińska Kinga SZKÓŁKA BARTOSZYCE + 0 0 14

6 Witkowska Laura SZKÓŁKA DARŁOWO + 0 0 17

Klasa V – 3000 m

Chłopcy (80)

1 PIGUŁA Filip SZKÓŁKA KOL. W GODZIESZACH 0 4 49 01

2 LANGER Mikołaj SZKÓŁKA WARSZAWA + 0 0 04

3 GAWARKIEWICZ Szymon SZKÓŁKA TORUŃ PRZY SP + 0 0 06

4 Mientki Kacper SZKÓŁKA TORUŃ PRZY SP + 0 0 06

5 Strzelecki Michał SZKÓŁKA KOLARSKA W STRYKOWIE + 0 0 10

6 Stałkowski Nikodem SZKÓŁKA NOWOGRÓD + 0 0 10

.................

11 BRONAKOWSKI Adam SZKÓŁKA OLSZTYN + 0 0 17

14 STANKIEWICZ Jan SZKÓŁKA EŁK + 0 0 19

27 GUTOWSKI Kamil SZKÓŁKA PROSTKI + 0 0 34

29 ŚWIDER Wiktor SZKÓŁKA BISKUPIEC + 0 0 36

31 KRÓLICKI Michał SZKÓŁKA BISKUPIEC + 0 0 37

Dziewczęta (49)

1 BRAUN Kornelia SZKÓŁKA DYGOWO 0 4 50 70

2 NOWICKA Dorota SZKÓŁKA ŚWIECIE NAD OSĄ + 0 0 03

3 BOŻEK Amelia SK ZEGIESTÓW SKALNIAK + 0 0 08

4 PUSTKOWIAK Gabriela SZKÓŁKA TARNOWO PODGÓRNE + 0 0 15

5 SCHULTZ Sandra SZKÓŁKA DARŁOWO + 0 0 20

6 KARLIKOWSKA Agata SZKÓŁKA DARŁOWO + 0 0 23

................

31 PRZYCHODZKA Maja SZKÓŁKA BARTOSZYCE + 0 0 55

37 SIPKO Urszula SZKÓŁKA BARTOSZYCE + 0 1 02

40 ŻUK Wiktoria SZKÓŁKA EŁK + 0 1 05

36176198 2576290309262700 7866187681561051136 n

Klasa VI – 5000 m

Chłopcy (59)

1 WIKA-CZARNOWSKI Dawid SZKÓŁKA KÓRNIK 0 8 9 17

2 ZARICZNY Dawid SZKÓŁKA GDAŃSK + 0 0 08

3 KORDALSKI Kamil SZKÓŁKA SZCZECIN PIAST + 0 0 17

4 FOSIŃSKI Jakub SZKÓŁKA RYPIN + 0 0 20

5 ADAMCIO Joachim SZKÓŁKA KALISZ + 0 0 21

6 ŁUKASIK Szczepan SZKÓŁKA WAŁDOWO + 0 0 25

....................

11 CIŻOWSKI Maciej SZKÓŁKA BARTOSZYCE + 0 0 40

27 WYBRANOWSKI Hubert SZKÓŁKA EŁK + 0 1 06

52 LACHOWICZ Paweł SZKÓŁKA PROSTKI + 0 2 06

Dziewczęta (38)

1 HOFFMANN Maria SZKÓŁKA KÓRNIK 0 08 39 35

2 CHARYGA Zuzanna SZKÓŁKA TORUŃ + 0 0 13

3 RZESZOT Jagoda SZKÓŁKA RYPIN + 0 0 18

4 PRZYMUSIŃSKA Julia SZKÓŁKA KÓRNIK + 0 0 19

5 DOMINIAK Karolina SZKÓŁKA ZBÓJNO + 0 0 22

6 RABAŻYŃSKA Eliza SZKÓŁKA ZBÓJNO + 0 0 26

.....................

14 SZCZĘSNA Martyna SZKÓŁKA OLSZTYN + 0 0 51

16 DRYGALSKA Marcelina SZKÓŁKA OLSZTYN + 0 0 58

17 DASZKIEWICZ Oliwia SZKÓŁKA BARTOSZYCE + 0 1 01

26 LACHOWICZ Alicja SZKÓŁKA PROSTKI + 0 1 17

36 RYBKIEWICZ Kinga SZKÓŁKA BISKUPIEC + 0 2 07

Klasa VII – 5000 m

Chłopcy (46)

1 PRZYMUSIŃSKI Mateusz SZKÓŁKA KÓRNIK 0 07 45 02

2 GRYGOWSKI Hubert SZKÓŁKA NOWOGARD + 0 0 02

3 ANDRZEJCZAK Tomasz SZKÓŁKA GOSTYŃ + 0 0 18

4 OLEJNIK Mateusz SZKÓŁKA KALISZ + 0 0 23

5 SZYSZKA Jan SZKÓŁKA KÓRNIK + 0 0 25

6 KUDLIŃSKI Kamil SZKÓŁKA KONIN + 0 0 25

..............

14 ŻELAZOWSKI Michał SZKÓŁKA OLSZTYN + 0 0 39

15 WOJCIECHOWSKI Jerzy SZKÓŁKA OLSZTYN + 0 0 41

36 BORKOWSKI Bartłomiej SZKÓŁKA STAWIGUDA + 0 1 41

Dziewczęta (19)

1 BARCHAN Roksana SZKÓŁKA DALESZYCE 0 08 22 93

2 DŁUGAŚ Anna SZKÓŁKA OPATÓWEK + 0 0 17

3 JURGA Emilia SZKÓŁKA KÓRNIK + 0 0 40

4 CHYLIŃSKA Zuzanna SZKÓŁKA GDAŃSK + 0 0 46

5 RYBKIEWICZ Laura SZKÓŁKA BISKUPIEC + 0 0 46

6 KOWALSKA Agata SZKÓŁKA TORUŃ + 0 0 56

FOT53F1

Start wspólny

Klasa IV (dystans 16.200 km)

Dziewczęta

1 PRZENICZKA Hanna SZKÓŁKA MASZEWO 0 15 22

2 GLINIECKA Nikola SZKÓŁKA KOLARSKA W SOKÓŁCE

3 DĘBICKA Daria SZKÓŁKA NOWOGRÓD

4 WITKOWSKA Laura SZKÓŁKA DARŁOWO

5 SAPAŁA Nikola SK ZEGIESTÓW SKALNIAK

6 HARTMAN Nadia SZKÓŁKA WODZISŁAW ŚLĄSKI + 0 1 31

...................................

12 KOSIŃSKA Kinga SZKÓŁKA BARTOSZYCE + 0 2 08

Klasa V (dystans 16. 200 km)

Dziewczęta

1 BRAUN Kornelia SZKÓŁKA DYGOWO 0 30 46

2 NOWICKA Dorota SZKÓŁKA ŚWIECIE NAD OSĄ

3 GAJEWSKA Julia SZKÓŁKA RADZYMIN

4 SOŚNICKA Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA W BIADKACH

5 KĘPCZYŃSKA Oliwia SZKÓŁKA NOWOGRÓD

6 PATORA Aleksandra SZKÓŁKA KOLARSKA W STRYKOWIE

...............

22 LACHOWICZ Alicja SZKÓŁKA PROSTKI

29 ŻUK Wiktoria SZKÓŁKA EŁK + 0 1 38

33 RYBKIEWICZ Kinga SZKÓŁKA BISKUPIEC + 0 1 52

41 PRZYCHODZKA Maja SZKÓŁKA BARTOSZYCE + 0 3 21

SIPKO Urszula SZKÓŁKA BARTOSZYCE nie ukończyła

36200177 2576290389262692 4894245607524270080 n

Fot. MTB prostki facebiik

Klasa IV (dystans 16.200 km)

Chłopcy

1 KASPROWICZ Aleksander SZKÓŁKA MAŁY RUDNIK 0 14 54

2 ASPADAREC Filip SZKÓŁKA SZCZECIN PIAST

3 JUREK Paweł SZKÓŁKA ROGÓŻNO

4 MUMOT Franciszek SZKÓŁKA KÓRNIK

5 GOŁAŚ Arkadiusz SZKÓŁKA CIERPICE

6 KAŻMIERCZAK Paweł SZKÓŁKA TARNOWO PODGÓRNE

...............

30 BUĆKO Wojciech SZKÓŁKA BISKUPIEC + 0 1 27

Klasa V (dystans 16.200 km)

Chłopcy

1 MIENTKI Kacper SZKÓŁKA TORUŃ PRZY SP 32 0 28 57

2 GAWARKIEWICZ Szymon SZKÓŁKA TORUŃ PRZY SP 32

3 CHMIELEWSKI Miłosz SZKÓŁKA DYGOWO

4 GAŁDYN Wiktor SZKÓŁKA KALISZ

5 PIGUŁA Filip SZKÓŁKA KOL. W GODZIESZACH

6 KWIATEK Kacper SK KSKS VENTO BIKE DALESZYCE

................

12 BRONAKOWSKI Adam SZKÓŁKA OLSZTYN

13 GUTOWSKI Kamil SZKÓŁKA PROSTKI

26 STANKIEWICZ Jan SZKÓŁKA EŁK

35 ŚWIDER Wiktor SZKÓŁKA BISKUPIEC + 0 0 45

42 KRÓLICKI Michał SZKÓŁKA BISKUPIEC + 0 1 11

36137200 2576290619262669 5457666031663185920 n

Klasa VI (dystans 24.300 km)

Dziewczęta

1 RABAŻYŃSKA Eliza SZKÓŁKA ZBÓJNO 0 42 46

2 SZCZĘSNA Martyna SZKÓŁKA OLSZTYN

3 DOMINIAK Karolina SZKÓŁKA ZBÓJNO

4 MAREK Marta SZKÓŁKA CZĘSTOCHOWA

5 PRZYMUSIŃSKA Julia SZKÓŁKA KÓRNIK

6 RZESZOT Jagoda SZKÓŁKA RYPIN

...........

16 DRYGALSKA Marcelina SZKÓŁKA OLSZTYN + 0 3 10

Klasa VII (dystans (24.300 km)

Dziewczęta

1 DŁUGAŚ Anna SZKÓŁKA OPATÓWEK 0 58 16

2 BONAS Kaja SZKÓŁKA GRUTA + 0 1 02

3 TRACKA Maja SZKÓŁKA GRUTA + 0 1 53

4 BARCHAN Roksana SZKÓŁKA DALESZYCE

5 RYBKIEWICZ Laura SZKÓŁKA BISKUPIEC

6 FIECHOWSKA Amelia KTK KALISZ

FOT7336

Klasa VI (dystans 24 300 km)

Chłopcy

1 CIŻOWSKI Maciej SZKÓŁKA BARTOSZYCE 0 42 27

2 MALINOWSKI Miłosz SZKÓŁKA ZBÓJNO

3 STRUCZEWSKI Piotr SZKÓŁKA KOLARSKA W SOKÓŁCE

4 ZARICZNY Dawid SZKÓŁKA GDAŃSK

5 WŁODARCZYK Igor SZKÓŁKA ROGÓŻNO

6 ŁUKASIK Szczepan SZKÓŁKA WAŁDOWO

..............

46 LACHOWICZ Paweł SZKÓŁKA PROSTKI + 0 2 58

Klasa VII (dystans 24.300 km)

Chłopcy

1 GRYGOWSKI Hubert SZKÓŁKA NOWOGARD 0 49 27

2 PRZYMUSIŃSKI Mateusz SZKÓŁKA KÓRNIK +0 0 30

3 LASKOWSKI Radosław SZKÓŁKA ROGÓŻNO + 0 3 00

4 KUDLIŃSKI Kamil SZKÓŁKA KONIN

5 DOLAK Kamil KTK KALISZ

6 PERZ Wiktor SZKÓŁKA KÓRNIK

...................

7 ŻELAZOWSKI Michał SZKÓŁKA OLSZTYN

21 WOJCIECHOWSKI Jerzy SZKÓŁKA OLSZTYN + 0 4 39

BORKOWSKI Bartłomiej SZKÓŁKA STAWIGUDA nie ukończył

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn