Mazury MTB (6) Mikołajki 2018 - W krainie Króla Sielaw rządzili Kowalkowscy

Fot. Patryk Piasecki facebook

Szósty etap cyklu Mazury MTB zlokalizowano w Mikołajkach, a naczelny hasłem niedzielnej (24 czerwca) imprezy było: „W krainie Króla Sielaw”. Wyznaczono bardzo urozmaiconą trasę na pofałdowanych szutrach i krętych duktach leśnych na zboczach jezior: Mikołajskiego i Bełdany. Jak zwykle do wyboru były trzy dystanse; PRO (84 km), Expert (56 km) i Hobby (28 km). Ten dzień należał do Kowalkowskich.

Wyścig Pro wygrał Paweł (Centrum Rowerowe Olsztyn), a Expert Mariusz (Cryospace Olsztyn ). W Hobby triumfował Tomasz Pietrzycki - Białystok (Pie3cki Team). Wśród pań w wyścigu Expert najlepszy czas wykręciła, Marzena Moniuszko - Białystok (Milsport BLU Team), a w Hobby: Anna Kołatka z Iławy (Cryospace Olsztyn ).

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

Dystans PRO: M2 Sarunas Pacevius, M3 Patryk Piasecki – Mrągowo (Cryospace Olsztyn), M4 Artur Korc (Centrum Rowerowe Olsztyn), M5 Adam Żuchliński (Suchy Dwór)

Dystans Expert: K2 Elena Zakharchenko, K3 Marzena Moniuszko, K4 Anna Ostrowska – Chorzele (T4B Bike Team), KJ Kornelija Kertenite, M1 Maksymilian dawid (Cryospace Olsztyn), M2 Jarosław Wołosiuk (Cryospace Olsztyn), M3 Mariusz Kowlakowski, M4 Piotr Duda (Gdańsk), M5 Massimo Berton, M6 Wiesław Podeszwa (Ostrołęka), Edgaras Svegzda.

Dystans Hobby: MJ Kostas Kardelis, M1 Jędrzej Żebrowski, (Hotel Krasicki MTB Olsztyn), M3 Łukasz Perkowski – Prostki (Auto Rekin), M4 Tomasz Pietrzycki (Białystok), M5 Wiesław Zalewski (Hotel Krasicki MTB Olsztyn), M6 Zenon Gołębiowski Pisz (Olikom team), KJ: Martyna Czobot (Akademia Kolarska Olsztyn), K1 Anna Kołatka, K3 Małgorzata Zembrzuska (Elbląg), K4 Katarzyna Paszczyk (PT Mazyry Team Ełk)

Jak zwykle rozegrano wyścigi dzieci. Zwycięzcy kat. Strider: (1) Alicja Giak (Olsztyn), (2) Julian Mateusiak, (3) Franciszek Czerepak, (4) Patryk Kuczyński. Kat. Nickelodeon: (1) Hubert Sokołowski (2) Wiktor Jakubiak (Mrągowo), (3) Ignas Kertenis

36188268 1709783402420256 3089115108358488064 n

Wyniki

PRO

1 Paweł Kowalkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:40:41

2 Patryk Piasecki Cryospace Olsztyn 02:40:42

3 Artur Korc Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:43:52

4 Sarunas Pacevius Sprint-rowery.pl 02:45:03

5 Arkadiusz Jusiński Renault Team 02:45:07

6 Andrey Dianov AEON SCOTT TEAM 02:47:18

7 Paweł Arciszewski Renault Team 02:48:43

8 Grzegorz Maleszka Renault Team 02:51:28

9 Piotr Krysiewicz Sprint-rowery.pl 02:54:38

10 Marcin Mróz MTB EŁK- PROSTKI 02:54:40

11 Paweł Ciunel Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:54:45

12 Jacek Banaszewski Milsport BLU Team 02:59:44

13 Kamil Łopatek Cryospace Olsztyn 03:01:49

14 Jerzy Zakrzewski Absolute Bikes TEAM 03:04:27

15 Mateusz Wiszniewski wtw-poland.com 03:11:07

16 Paweł Zalewski PT MAZURY Team Ełk 03:11:39

17 Mikhail Tumialevich MTB EŁK- PROSTKI 03:15:43

18 Adam Żuchliński Bike Team Żuchliński 03:20:25

19 SŁawomir Misiaszek GROMADA WŁÓCZĘGÓW - 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY 03:20:26

20 Sławomir Masłowski Sprint-rowery.pl 03:20:27

21 Andrzej Masłowski Sprint-rowery.pl 03:20:38

22 Ryszard Kulik PT MAZURY Team Ełk 03:34:43

23 Krzysztof Sobolewski Sprint-rowery.pl 03:45:40

36047737 1709781049087158 4125629856643809280 n

Kategorie

PRO M2

1 Sarunas Pacevius Sprint-rowery.pl 02:45:03

2 Piotr Krysiewicz Sprint-rowery.pl 02:54:38

3 Paweł Ciunel Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:54:45

PRO M3

1 Patryk Piasecki Cryospace Olsztyn 02:40:42

2 Andrey Dianov AEON SCOTT TEAM 02:47:18

3 Paweł Arciszewski Renault Team 02:48:43

PRO M4

1 Artur Korc Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:43:52

2 Arkadiusz Jusiński Renault Team 02:45:07

3 Grzegorz Maleszka Renault Team 02:51:28

PRO M5

1 Adam Żuchliński Bike Team Żuchliński 03:20:25

2 SŁawomir Misiaszek GROMADA WŁÓCZĘGÓW - 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY 03:20:26

3 Krzysztof Sobolewski Sprint-rowery.pl 03:45:40

35649107 1709781469087116 8355920670357454848 n

Expert

1 Mariusz Kowalkowski Cryospace Olsztyn 01:53:12

2 Jarosław Wołosiuk Cryospace Olsztyn 01:53:14

3 Krzysztof Żebrowski MTB Suwałki 01:54:53

4 Edgaras Svegzda Sprint-rowery.pl 01:57:45

5 Piotr Duda   02:00:11

6 Paweł Lenkiewicz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 02:00:17

7 Maksymilian Dawid Cryospace Olsztyn 02:00:20

8 Tomasz Skalski Renault Team 02:00:21

9 Michał Wróblewski Szprycha Giżycko 02:00:23

10 Paweł Grzyb MTB Suwałki 02:00:45

11 Przemysław Michalczyk Renault Team 02:00:46

12 Krzysztof Kindrasz Szprycha Giżycko 02:01:01

13 BartŁomiej Nalazek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:02:02

14 Bartłomiej Klus   02:03:30

15 Piotr Kowalski KK24h 02:03:35

16 Massimo Berton acido lattico team 02:03:36

17 Tomek Dudziński Kętrzyn Bike Team 02:03:37

18 PaweŁ RudziŃski   02:03:38

19 Marcin Rogiński T4B BIKE TEAM   02:03:50

20 Rafał Skorobogaty Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:04:25

21 Mariusz Rynkiewicz KK24h 02:06:03

22 Wiesław Podeszwa KK24h 02:06:05

23 Rafał Banul Cryospace Olsztyn 02:06:21

24 Zenon Dobrzyn Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn 02:06:46

25 Piotr Sobierajski wtw-poland.com 02:06:59

26 Arkadiusz Wyszkowski T4B BIKE TEAM   02:07:00

27 Maciej Karwowski KK24h 02:07:49

28 Łukasz Łubiński EuropeGAS SsangYong TEAM 02:07:50

29 Piotr Marzec RANT BARTOSZYCE 02:07:51

30 Wiesław Kamiński KK24h 02:07:52

31 Lukasz Twarkowski   02:08:43

32 Bartosz Samborski Bliska Team 02:11:41

33 Krzysztof Zieliński   02:11:44

34 Kacper Dakszewicz DBK GROUP Bike Team 02:11:49

35 Konrad Banul Cryospace Olsztyn 02:12:09

36 Grzegorz Ostrowski T4B BIKE TEAM   02:12:25

37 Marzena Moniuszko Milsport BLU Team 02:12:33

38 Radek Leszczyński GRUPETTO Mrągowo 02:13:15

39 Marcin Bielski GRUPETTO Mrągowo 02:14:34

40 Paweł Koźmiński Michelin Team 02:16:30

41 Abdallah Ait Si Bayh Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:16:31

42 Lech Brochacki MTB EŁK- PROSTKI 02:17:18

43 Mariusz Morawski   02:17:24

44 Jacek Gbyl   02:17:33

45 Krzysztof Krygielski Cryospace Olsztyn 02:17:49

46 Anna Ostrowska T4B BIKE TEAM   02:18:27

47 Paweł Treliński GRUPETTO Mrągowo 02:20:01

48 Andrzej Piasecki Cryospace Olsztyn 02:22:03

49 Antoni Wincza MTB Suwałki 02:22:07

50 Zenon Malinowski KK24h 02:22:13

51 Witold Zagożdżon Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:22:23

52 Błażej Glinko EuropeGAS SsangYong TEAM 02:24:21

53 Mateusz Hanke Renault Team 02:24:58

54 Kazimierz Mydło Michelin Team 02:28:36

55 Piotrek Kaczyński STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:29:02

56 Mateusz Zieliński Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:34:17

57 Marta Raszkiewicz Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:35:56

58 Piotr Ludwicki   02:39:51

59 RadosŁaw Kusiek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:44:07

60 Bartosz Bogucki Michelin Team 02:47:55

61 Małgorzata Jakubowska Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:48:25

62 Mariusz AuguŚcik PONIEDZIE TEAM 02:55:59

63 Jarosław Osadkowski Grupa Szalonych Rowerzystów 02:57:03

64 Elena Zakharchenko   03:17:20

34985237 1709782155753714 8430514889260269568 n

Kategorie

EK2

1 Elena Zakharchenko 420   03:17:20 268

EK3

1 Marzena Moniuszko Milsport BLU Team 02:12:33

2 Marta Raszkiewicz Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:35:56

3 Małgorzata Jakubowska Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:48:25

EK4

1 Anna Ostrowska T4B BIKE TEAM   02:18:27

EM1

1 Maksymilian Dawid Cryospace Olsztyn 02:00:20

2 Konrad Banul Cryospace Olsztyn 02:12:09

EM2

1 Jarosław Wołosiuk Cryospace Olsztyn 01:53:14

2 Krzysztof Żebrowski MTB Suwałki 01:54:53

3 Paweł Lenkiewicz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 02:00:17

EM3

1 Mariusz Kowalkowski Cryospace Olsztyn 01:53:12

2 Michał Wróblewski Szprycha Giżycko 02:00:23

3 Przemysław Michalczyk Renault Team 02:00:46

EM4

1 Piotr Duda   02:00:11

2 Tomasz Skalski Renault Team 02:00:21

3 Piotr Kowalski KK24h 02:03:35

EM5

1 Massimo Berton acido lattico team 02:03:36

2 Wiesław Kamiński KK24h 02:07:52

3 Grzegorz Ostrowski T4B BIKE TEAM   02:12:25

EM6

1 Wiesław Podeszwa KK24h 02:06:05

2 Zenon Dobrzyn Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn 02:06:46

3 Andrzej Piasecki Cryospace Olsztyn 02:22:03

EMJ

1 Edgaras Svegzda Sprint-rowery.pl 01:57:45

2 Błażej Glinko EuropeGAS SsangYong TEAM 02:24:21

Fot. Mateusz Klimek/rowerowe mazury

Hobby

1 Tomasz Pietrzycki Pie3cki Team 01:00:36

2 Kostas Kardelis Sprint-rowery.pl 01:01:14

3 Piotr Wiśniewski   01:01:16

4 Tomasz Chabowski Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:03:06

5 Łukasz Perkowski Auto-Rekin 01:03:50

6 Mariusz Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 01:04:43

7 Rafał Gierejko Grupa Szalonych Rowerzystów 01:05:01

8 Adam Nowakowski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:05:03

9 Dariusz Aleksandrowicz KK24h 01:05:18

10 Wojciech Kuszpa KK24h 01:05:18

11 Artur Guzewicz Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:05:18

12 Jakub Budziński MTB Suwałki 01:05:19

13 Rafał Molenda   01:05:20

14 Waldemar Sadowski Zabłudów Team 01:05:21

15 Wojciech Krom Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:05:23

16 Przemek Bronikowski MCP Bike team 01:05:38

17 Marek Ejzemberg Xtreme Sport Ostrołęka 01:05:51

18 Marcin Trykacz SIEDLISKO U TYMKA   01:06:00

19 Wojciech Nowalski   01:06:05

20 Łukasz Bokuniewicz Auto-Rekin 01:06:35

21 Damian Klimowicz Grupa Szalonych Rowerzystów 01:06:48

22 Wiesław Zalewski GRUPETTO Mrągowo 01:07:22

23 Robert Żebrowski MTB Ostróda Team 01:07:23

24 Wojciech Sowa Sowa Jacht Giżycko 01:07:25

25 Sylwester Szymański MTB Suwałki 01:08:36

26 Paweł Antoniak OLIKOM TEAM 01:08:56

27 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM 01:09:24

28 Zdzisław Szklarski KK24h 01:09:34

29 Jędrzej Żebrowski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:09:39

30 Mariusz Szymański   01:10:08

31 Marek Giak LOTTO Bike Team Olsztyn 01:10:14

32 Karol Ołdakowski   01:10:31

33 Marcin Nowociński Pasymskie Bractwo Sportowe 01:10:48

34 Przemysław Kopko MTB Suwałki 01:11:01

35 Vadim Madakhovskiy   01:11:06

36 Mateusz Chmielewski MTB EŁK- PROSTKI 01:11:37

37 Wojciech Górski MTB Suwałki 01:11:58

38 Mariusz Olchowy LOTTO Bike Team Olsztyn 01:12:05

39 Jarosław Szabunia OLIKOM TEAM 01:13:39

40 Robert Maszkowski MTB EŁK- PROSTKI 01:13:44

41 Michał Rejzner Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:13:53

42 Radoslaw Grotkowski Pasymskie Bractwo Sportowe 01:13:55

43 Wojciech Wołosz KK24h 01:13:57

44 Maciej Sztrom OLIKOM TEAM 01:13:59

45 Łukasz Skrodzki OLIKOM TEAM 01:14:27

46 Marek Karczewski KK24h 01:15:24

47 Łukasz Nalewajk wtw-poland.com 01:16:21

48 Krystian Gurba UNIPRO-BUD ELBLĄG 01:16:32

49 Michał Zaranko OLIKOM TEAM 01:16:33

50 Michał Niegowski KK24h 01:16:34

51 Andrzej Postój Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:16:36

52 Bartosz Smoługa   01:17:45

53 Ania Kołatka Cryospace Olsztyn 01:17:47

54 Sławomir Woldański   01:17:50

55 Robert Wittlieb MTB EŁK- PROSTKI 01:18:01

56 Bartek Radź EuropeGAS SsangYong TEAM 01:18:09

57 Zbigniew Ziółkowski Schneider Electric MTB 01:18:13

58 Michał Grotkowski Pasymskie Bractwo Sportowe 01:19:50

59 Weronika Stapel RANT BARTOSZYCE 01:19:57

60 Wiesław Grela MTB EŁK- PROSTKI 01:20:48

61 Karol Kuczyński   01:20:57

62 Katarzyna Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 01:21:00

63 Bartek Brynski   01:21:22

64 Andrzej Samborski Bliska Team 01:21:23

65 Tomasz Gutowski Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:22:18

66 Paweł Steffen MTB Ostróda Team 01:23:10

67 Piotr Pawelec Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:24:22

68 Marcin Ruszczyk   01:25:05

69 Małgorzata Walendzewicz MTB Suwałki 01:26:17

70 Grzegorz Rabczyński MTB EŁK- PROSTKI 01:26:20

71 Maciej Pogorzelski wtw-poland.com 01:27:15

72 Tadeusz Grzegorczyk MTB TEAM EŁK 01:28:28

73 Piotr Jankowski wtw-poland.com 01:28:40

74 Marek Sikora Warmia Biskupiec 01:28:49

75 Tomasz Raniszewski Pasymskie Bractwo Sportowe 01:29:32

76 Jan Deptuła   01:29:51

77 Małgorzata Turalska Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:29:58

78 Arkadiusz Matwiejczyk   01:30:03

79 Czesław Gudan TK Masters Giżycko 01:30:04

80 Jacek Zembrzuski   01:30:05

81 Beata Kruba Cryospace Olsztyn 01:31:14

82 Edward Kowalewski OLIKOM TEAM 01:34:04

83 Piotr Pilczuk MTB EŁK- PROSTKI 01:35:10

84 Maria Kamińska KK24h 01:35:10

85 Józef Banaszewski   01:35:35

86 Marcin Szczesny wtw-poland.com 01:36:02

87 Igor Kubacki   01:36:47

88 Paweł Kotek   01:39:17

89 Mirosława Żebrowska MTB Suwałki 01:41:26

90 Jakub ŻÓŁtaŃski   01:42:36

91 MaŁgorzata Zembrzuska   01:43:35

92 Grzegorz Lendzioszek KK24h 01:46:38

93 Tomasz Struczewski   01:48:09

94 Ireneusz Turek MTB TEAM EŁK 01:51:03

95 Katarzyna Wiszniewska wtw-poland.com 01:52:17

96 Martyna Czobot Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:57:06

97 Robert Szymański   01:57:08

98 Leszek Ruminski MTB Ostróda Team 02:00:02

36241584 1709785345753395 8151324796496379904 n

Kategorie

HMJ

1 Kostas Kardelis Sprint-rowery.pl 01:01:14

2 Tomasz Chabowski Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:03:06

3 Rafał Gierejko Grupa Szalonych Rowerzystów 01:05:01

HM2

1 Łukasz Perkowski Auto-Rekin 01:03:50

2 Adam Nowakowski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:05:03

3 Wojciech Kuszpa KK24h 01:05:18

HM3

1 Artur Guzewicz Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:05:18

2 Rafał Molenda   01:05:20

3 Waldemar Sadowski Zabłudów Team 01:05:21

HM4

1 Tomasz Pietrzycki Pie3cki Team 01:00:36

2 Piotr Wiśniewski   01:01:16

3 Mariusz Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 01:04:43

HM5

1 Wiesław Zalewski GRUPETTO Mrągowo 01:07:22

2 Wojciech Sowa Sowa Jacht Giżycko 01:07:25

3 Sylwester Szymański MTB Suwałki 01:08:36

HM6

1 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM 01:09:24

2 Andrzej Postój Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:16:36

3 Wiesław Grela MTB EŁK- PROSTKI 01:20:48

HMJ

1 Martyna Czobot Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:57:06

HK1

1 Ania Kołatka Cryospace Olsztyn 01:17:47

2 Weronika Stapel RANT BARTOSZYCE 01:19:57

HK3

1 Małgorzata Zembrzuska   01:43:35

2 Katarzyna Wiszniewska wtw-poland.com 01:52:17

HK4

1 Katarzyna Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 01:21:00

2 Małgorzata Walendzewicz MTB Suwałki 01:26:17

3 Małgorzata Turalska Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:29:58

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn